Розпорядження № 102-р 31.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 31 березня 2015 року                                                                           № 102-р

м. Мала Виска

Про залучення, використання

та  моніторинг міжнародної технічної

допомоги на території району

З метою залучення в економіку району додаткових фінансових, ресурсів міжнародних фінансових організацій та донорів міжнародної технічної допомоги, їх концентрації на пріоритетних напрямах соціального і економічного розвитку та координації роботи щодо залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу  міжнародної технічної допомоги», керуючись статтями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 березня 2015 року № 111-р «Про залучення, використання та моніторинг міжнародної технічної допомоги та території області»:

1. Визначити відповідальними:

за загальну координацію реалізації проектів (програм) міжнародної технічної допомоги (далі-проект) на території району – першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

за організацію роботи щодо залучення, реалізації  та моніторингу проектів - управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

2. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації та рекомендувати міському, селищному та сільським головам:

1) забезпечити здійснення організаційних заходів щодо залучення проектів до району та співпраці з міжнародними організаціями;

2) сприяти залученню установ та громадських організацій району до впровадження проектів.

3. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації:

1) здійснювати системний моніторинг реалізації проектів, результати моніторингу щопівроку до 20 числа останнього звітного місяця надавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації;

2) забезпечити підготовку та надання департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації щороку до 25 грудня проектних пропозицій щодо залучення міжнародної технічної допомоги відповідно до пріоритетів соціального-економічного розвитку району за формою, що додається.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                    П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної