Розпорядження № 98-р 25-р 30.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ТА ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 30 березня 2015 року                                                                         № 98-р/25-р

м. Мала Виска

Про  підготовку та участь

творчих колективів району

у ХХІУ Всеукраїнському

фестивалі-конкурсі вокально-хорового

мистецтва « Калиновий спів»

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня  2015 року № 94-р «Про проведення ХХІУ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» та з метою  розвитку та популяризації вокально-хорового мистецтва, підвищення виконавської майстерності, відродження і збереження національних традицій України, підтримки талановитих виконавців, розкриття їх творчого потенціалу:

1. Утворити районний організаційний комітет з підготовки до участі у ХХІУ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» (далі – Фестиваль).

2. Затвердити організаційний комітет з підготовки та участі творчих колективів району у ХХІУ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» (додається).

3. Установити, що районний організаційний комітет з підготовки до участі у Фестивалі проводить своє засідання не рідше, ніж один раз на 10 днів.

4. Відділу культури і  туризму  районної державної адміністрації здійснити підготовчу роботу щодо виконання почесної місії на фестивалі – традиційного дійства – пов’язання рушника на гілку калини, забезпечити виступ творчих колективів  та презентацію виставки «Калиновий розмай».

5. Встановити, що фінансування організаційно-господарських витрат на підготовку та прийняття участі творчих колективів району у фестивалі здійснюється за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаємо за собою.

Голова                                                          Голова районної державної

районної ради                                             адміністрації

С.Сосновська                                                    П.Сорока

Розпорядження голови