Розпорядження № 88-р 20.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 20 березня 2015 року                                                                           № 88-р

м. Мала Виска

Про заходи щодо

попередження лісових пожеж

Відповідно до статей 16, 21, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Лісового кодексу України та п.п. 3.1.3 Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених Держкомлісгоспом України від 27 грудня 2004 року № 278 та з метою запобігання пожежам і поліпшення організації протипожежного захисту лісів у пожежонебезпечний період:

1. Державному підприємству «Оникіївське лісове господарство», провести необхідну роботу щодо профілактики запобігання лісових пожеж у пожежонебезпечний період, організувати систематичне чергування відповідальних осіб, привести в готовність транспортні та протипожежні засоби.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації провести необхідну роботу щодо профілактики запобігання пожеж у пожежонебезпечний період з суб’єктами господарювання у галузі сільського господарства.

3. Державному підприємству «Оникіївське лісове господарство»:

- забезпечити у лісництві поновлення і затвердження в установленому порядку мобілізаційного плану по гасінню лісових пожеж;

- визначити порядок забезпечення учасників пожежогасіння у випадок тривалих пожеж паливо-мастильними матеріалами та інвентарем для гасіння пожеж;

- створити в лісництві необхідні резерви паливо-мастильних матеріалів для техніки, яка залучатиметься для ліквідації пожеж;

- з метою поліпшення якості і ефективності протипожежної пропаганди відновити діючі і встановити на межах лісових урочищ, на лісових дорогах автошляхах, місцях відпочинку  нову наглядну агітацію;

- створити мінералізовані смуги навколо пожежонебезпечних ділянок лісу, здійснювати догляд за існуючими мінералізованими смугами;

- висвітлювати через засоби масової інформації матеріали пожежної безпеки та заходи щодо підвищення їх рівня;

- спільно з  РВ УДСНС України в Кіровоградській області та РВ УМВС України в Кіровоградській області організувати спільні рейди в найбільш пожежонебезпечних лісових масивах, закрити всі незаплановані проїзди та другорядні дороги в порядку передбаченим чинним законодавством та забезпечити чітку взаємодію щодо виявлення винних у виникненні лісових пожеж.

4. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам надавати державному підприємству «Оникіївське лісове господарство» необхідну допомогу в здійсненні заходів щодо охорони і захисту лісів, ліквідації наслідків лісових пожеж, залучити у встановленому порядку до цих робіт населення, транспортні та інші засоби і обладнання.

5. Редакції районної газети «Маловисківські вісті» запровадити рубрику щодо захисту лісів від пожеж.

6. Державному підприємству «Оникіївське лісове господарство» надати інформацію про виконання даного розпорядження голові районної державної адміністрації до 20 грудня 2015 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від  16 квітня 2013 року № 154-р  «Про заходи щодо попередження лісових пожеж».

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                                     П.СОРОКА