Розпорядження № 85-р 18.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 18 березня 2015 року                                                                           № 85-р

м. Мала Виска

Про розробку  районної цільової  програми

протидії поширення наркоманії і злочинності

пов’язаної з незаконним обігом

наркотичних засобів, психотропних речовин

і прекурсорів по Маловисківському районі

на 2015-2017 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від           22 листопада 2010 року № 2140-р «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії, поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів на 2012 – 2015 роки», рішення Кіровоградської обласної ради від 31 січня 2014 року № 585 «Про затвердження обласної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2014 – 2015 роки»:

Рекомендувати Маловисківському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розробити та винести на розгляд сесії районної ради районну програму протидії поширення наркоманії і злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів по Маловисківському районі на 2015-2017 роки.

Голова районної

державної адміністрації                                                                     П.СОРОКА