Розпорядження № 81-р 16.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 16 березня 2015 року                                                                           № 81-р

м. Мала Виска

Про спеціалізовані служби

цивільного захисту району

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 31 травня 2013 року № 280-р «Про спеціалізовані служби цивільного захисту області», з метою забезпечення заходів і дій цивільного захисту в районі у разі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1. Затвердити перелік спеціалізованих служб цивільного захисту району (додається).

2. Зобов’язати керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ, на які покладено функції по створенню спеціалізованих служб цивільного захисту  району (відповідно до переліку), внести зміни до організаційних документів спеціалізованих служб цивільного захисту та погодити вищезазначені документи з відділом торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації та Маловисківським РВ УДСНС України в Кіровоградській області.

3. Координацію дій і контроль за виконанням вимог чинного законодавства з питань попередження надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків районними спеціалізованими службами цивільного захисту покласти на відділ торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Біляєнко В.І.)

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації від 19 червня 2013 року      № 217-р «Про спеціалізовані служби цивільної оборони».

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації                                                          П.СОРОКА

Перелік

спеціалізованих служб цивільного  захисту  району