Розпорядження № 75-р 16.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 16 березня 2015 року                                                                           № 75-р

м. Мала Виска

Про відзначення 150-річчя від дня

народження Михайла Грушевського

На виконання Указу Президента України від 09 лютого 2015 року № 63 „Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського”, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від   10 березня 2015 року № 92-р „Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського”:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в районі заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

2. Затвердити:

склад організаційного комітету згідно з додатком;

районні заходи з підготовки та відзначення в районі 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського (додаються).

3. Відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури і туризму райдержадміністрації забезпечити проведення заходів на належному рівні та інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації щомісяця до 25 числа протягом 2015 року та до 25 вересня 2016 року.

4. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації про результати проведеної роботи проінформувати управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щомісяця до 30 числа протягом 2015 року та до 30 вересня 2016 року.

5. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова районної

державної адміністрації                                                                       П.СОРОКА

до розпорядження голови

Маловисківської районної

від 16 березня 2015 р. № 75-р

СКЛАД

районного організаційного комітету з відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Голова організаційного комітету:

ЖАНТАЛАЙ

Сергій Анатолійович

перший заступник голови райдержадміністрації

Члени організаційного комітету:

ГОНЧАРОВА

Анна Володимирівна

керівник апарату райдержадміністрації

КОНДРАТЕНКО

Станіслав Володимирович

-

головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

ЛЕВЧЕНКО

Любов Анатоліївна

-

начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

ПОСТОЛЮК

Леся Анатоліївна

-

заступник міського голови (за згодою)

РУДИЙ

Сергій Іванович

-

начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

ТІЛЬНОВ

Володимир Борисович

-

головний редактор районної газети „Маловисківські вісті”

ШПАК

Алла Володимирівна

начальник відділу освіти райдержадміністрації

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                           А.ГОНЧАРОВА

Розпорядження голови

Маловисківської районної

від 16 березня 2015 р. № 75-р

РАЙОННИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ

з відзначення в районі 150-річчя від

дня народження Михайла Грушевського

1. Організувати у навчальних закладах району цикл бесід, лекцій, конференцій та інших тематичних заходів, присвячених життю і діяльності видатного державного діяча та науковця Михайла Грушевського.

Відділ освіти райдержадміністрації

Березень 2015 року - вересень 2016 року

1. Організувати в бібліотеках, музеях та інших закладах культури, архівних закладах та закладах освіти району тематичні художні фотовиставки документів та фотоматеріалів, присвячених діяльності Михайла Грушевського, зокрема на посаді голови Центральної Ради Української Народної Республіки, його науковій діяльності, подіям української історії відповідного періоду.

Відділ освіти, відділ культури і туризму райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації

Березень 2015 року - вересень 2016 року

1. Надавати в установленому порядку підтримку ініціативам громадськості щодо вшанування пам’яті та популяризації наукової і державотворчої спадщини Михайла Грушевського.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ освіти, відділ культури і туризму райдержадміністрації виконкоми міської, селищної, сільських рад

Березень 2015 року – вересень 2016 року

1. Розглянути можливість щодо перейменування вулиць у населених пунктах району на честь 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

Виконкоми міської, селищної, сільських рад

До 31 грудня 2015 року

1. Провести засідання за круглим столом за участю науковців, учнівської молоді, представників громадськості, місцевих осередків політичних партій з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ освіти, відділ культури та туризму райдержадміністрації

Вересень 2016 року

1. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації району заходів з підготовки та відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, публікацію історичних матеріалів про його життя та громадсько-політичну діяльність.

__________________________________________