Розпорядження № 60-р 02.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 березня 2015 року                                                                           № 60-р

м. Мала Виска

Про стан виконання делегованих

повноважень органів виконавчої

влади виконкомом Кіровської

сільської ради

Аналіз стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Кіровської сільської ради по статтям 28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» показує, що виконавчим комітетом сільської ради за січень-грудень 2014 року прийнято 12 актів виконавчого комітету, розглянуто 26 питань, по яких прийнято відповідні рішення.

Виконання дохідної частини бюджету Кіровської сільської ради за 2014 рік по загальному фонду склало 101,7 %. Питання стану наповнення бюджету розглянуто  на засіданні виконкому  в січні та липні 2014 року.

Приміщення школи знаходиться у доброму стані, обладнано внутрішні санвузли, заведено холодну та гарячу проточну воду, встановлено пластикові вхідні двері та енергозберігаючі вікна для учнів початкових класів.

На території сільської ради діє дошкільний навчальний заклад «Сонечко Кіровки», який відвідують 12 дітей, що становить 85,7% охоплення дошкільною освітою.

Питання медичного забезпечення населення, роботи закладу охорони здоров’я по профілактиці захворювань та формування здорового способу життя громадян  розглянуто на засіданні виконкому від 12 березня 2014 року.

На території сільської ради проживає: 1 прийомна сім’я, де виховується 1 дитина, яка позбавлена батьківського піклування.

Поряд з цим, в роботі виконкому Кіровської сільської ради виявлено недоліки:

- не проводиться робота по залученню дорослого населення території до участі у районних спортивних змаганнях;

- не проведено роботу по виявленню на території сімей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків;

- не проведено роботу щодо розвитку сімейних форм виховання на території сільської ради.

З січня 2014 року по даний час виконкомом Кіровської сільської ради не проводиться робота щодо підбору кандидатів з приводу створення прийомної сім’ї, усиновлення або взяття опіки.

З метою покращення роботи виконкому по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Виконкому Кіровської сільської ради:

- вживати заходи щодо оформлення актів виконавчого комітету у відповідність з вимогами чинного законодавства, вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- на засіданні виконкому розглядати питання стану роботи закладів освіти, які знаходяться на території сільської ради, щодо попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх;

- розглянути можливість придбання службового житла для медичних працівників, з метою їх  соціального забезпечення;

- до 01 квітня 2015 року вжити заходів щодо усунення порушення норм харчування та навчально-виховного процесу ДНЗ «Сонечко Кіровки»;

- передбачити кошти для заміни опалювальної системи в Кіровському сільському будинку культури та в сільській бібліотеці;

- провести роботу щодо залучення дорослого населення до фізкультурно-оздоровчої роботи та організувати команду для участі в районних змаганнях;

- до 01 квітня 2015 року спланувати роботу Кіровської сільської ради щодо соціально-правового захисту дітей;

- постійно проводити роботу по виявленню на території сільської ради сімей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків;

- активізувати роботу по розвитку сімейних форм виховання та контролю над дітьми, що схильні до вчинення правопорушень чи злочинів;

- постійно тримати на контролі питання щодо умов проживання, виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглядати питання на засіданні виконкому;

- проводити роботу щодо надання допомоги випускникам шкіл у працевлаштуванні;

- вжити заходи щодо передбачення в сільському бюджеті на 2015 рік коштів на проведення громадських робіт;

- інформацію про виконання даного розпорядження надати до відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації до 01 травня 2015 року.

2. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на відділ організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

3. Відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію по виконанню даного розпорядження надати керівнику апарату районної державної адміністрації до 10 травня 2015 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гончарову А.В.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ

.