Розпорядження № 59-р 02.03.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 березня 2015 року                                                                           № 59-р

м. Мала Виска

Про навчання  населення  району заходам

пожежної та техногенної безпеки

Аналіз стану виконання щодо навчання населення району заходам пожежної та техногенної безпеки показує, що на території Маловисківського району у 2014 році виникло 84 пожеж проти 44 в 2013 році. Матеріальні збитки від них становлять 709 тис. грн. проти 415 тис. гривень в 2013 році.

Найбільше зростання кількості пожеж відбулося на території Мар’янівської сільської ради, Маловисківської міської ради, Смолінської селищної ради.

Аналіз статистичних даних про стан з пожежами та їх наслідками в області показує, що найбільша кількість пожеж і загибелі людей на них спостерігається в житловому секторі. Це зумовлено низкою процесів та явищ в економічній, соціальній і соціально - психологічній сферах життя суспільства.

Відповідно до вищевикладеного та з метою залучення населення району до виконання заходів пожежної та техногенної безпеки у 2015 році:

1. Виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад:

- постійно вживати заходи щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій на відповідних територіях;

- проводити агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення відповідної території щодо дотримання норм пожежної та техногенної безпеки.

2. Маловисківській центральній районній лікарні (Чурпію К.Л.), КЗ «Маловисківський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Левченко О.М.) постійно вживати заходи щодо залучення медичного персоналу для проведення роз’яснювальної роботи під час медичного обслуговування населення з попередженням опікового травматизму та загибелі людей у вогні, обладнання в кожному лікувальному закладі спеціальних куточків, стендів відповідною наочною агітацією щодо попередження таких випадків.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Шпак А.В.) провести в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району тематичні заходи щодо попередження і запобігання травмування, загибелі дітей на пожежах з залучення представників ДСНС України в Кіровоградській області.

4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Гальченко І.В.) провести роз’яснювальну роботу серед осіб соціально-незахищених верств населення району щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

5. РВ УДСНС України в Кіровоградській області (Потьомкіну О.А.):

- постійно проводити відпрацювання населених пунктів з обов’язковою участю інспекторського складу в зборах територіальних громад, на яких проводити роз’яснювальну роботу серед населення  щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки;

- впроваджувати на об’єктах автоматичні системи виявлення, сповіщення і гасіння пожеж, створення базових адресних систем пожежної сигналізації та пожежогасіння;

- використовувати  при будівництві та реконструкції житлового сектору матеріалів та виробів, сертифікованих на відповідність вимогам пожежної безпеки;

- інформацію про виконання даного розпорядження надати до районної державної адміністрації до 20 червня та 20 грудня 2015 року.

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на Маловисківський РВ УДСНС України у Кіровоградській області.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ