ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Розпорядження № 58-р 02.03.2015 року PDF Друк

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 березня 2015 року                                                                           № 58-р

м. Мала Виска

 

Про  стан виконавської дисципліни, організацію

виконання завдань, визначених актами і дорученнями

Президента України, Кабінету Міністрів України,

розпорядженнями голови облдержадміністрації та

голови райдержадміністрації, реагування на запити

і звернення народних депутатів України, депутатів

місцевих рад за ІV  квартал 2014 року

 

Аналіз стану  виконавської дисципліни та організації виконання завдань структурними  підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі за ІV квартал 2014 року свідчить, що станом на 01 січня 2015 року на обліку у секторі контролю апарату  райдержадміністрації (далі – сектор контролю) перебувало 1282 акта та доручення Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядження і доручення голови обласної державної адміністрації та голови районної державної адміністрації, інших документів, що підлягають контролю (далі – документи). За ІV квартал 2014 року  сектором контролю  поставлено на облік 155 документів, з них розпоряджень голови облдержадміністрації - 19, доручень голови облдержадміністрації - 41, доручень заступників  голови облдержадміністрації - 47, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації - 17 та інші документи. За ІV квартал 2014 року на виконання контрольних документів підготовлено  2716  інформацій.

Вцілому інформації направлялись у визначені терміни, проте протягом звітного періоду завдання виконано з порушенням встановлених термінів виконання 125  документів (4,6 % від загальної кількості інформацій).

Найбільше порушень допущено:

- районний  відділ УДСНС в Кіровоградській області  - 31 документ;

- відділ освіти райдержадміністрації – 29 документів;

- відділ Держземагентства  в районі – 24 документи;

- служба у справах дітей – 21 документ;

- управління агропромислового розвитку райдержадміністрації - 16 документів.

Основною причиною порушення термінів виконання документів є  безвідповідальне ставлення керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів  міністерств  та відомств України  щодо їх виконання.

Протягом звітного періоду серед документів, на  які структурними підрозділами райдержадміністрації не надано чи надано із запізненням інформації щодо виконання документів:

Районним відділом УДСНС в  Кіровоградській області

на 57 днів порушено термін виконання доручення голови облдержадміністрації від 03.12.2014 № 01-26/225/1 пункт № 3  «Щодо заходів з організації надання допомоги продуктами харчування громадянам України, які переміщуються»;

на 56 днів порушено  термін виконання  листа облдержадміністрації  від 04.12.2014 № 01-18/2149/4 « Про визначення додаткових потреб внутрішньо перемішених осіб»;

на 47 днів  порушено термін виконання доручення голови облдержадміністрації  від 15.08.2014 № 01-26/166/1 « З метою підвищення рівня пожежної безпеки».

Службою у справах дітей райдержадміністрації

на 100 днів порушено термін виконання  листа облдержадміністрації  від 16.09.2014 №  478/01-11 « Стосовно захисту прав дітей»;

на 7 днів  порушено термін виконання листа облдержадміністрації від 27.11.2014 № 01-18/2112/4 « Про організацію новорічних свят».

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації

на 25 днів порушено термін виконання листа облдержадміністрації від 17.12.2014 № 01-01-22/2747/2» Щодо сплати  у повному обсязі до обласного бюджету плати за надані в оренду ставки»;

на 57 днів порушено термін виконання  листа  облдержадміністрації від 30.09.2014 № 1161/01-13 « Щодо виконання Національного  плану дій  з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки».

Відділом освіти райдержадміністрації

на 24 дні порушено термін виконання листа облдержадміністрації від 09.10.2014 № 27/01-31 « Щодо оплати праці освітянам області»;

на 27 днів порушено термін виконання  листа облдержадміністрації  від 06.10.2014 № 510/01-11 « Щодо питань національно – патріотичного  виховання учнівської молоді»;

на 13 днів порушено термін виконання листа облдержадміністрації від 27.10.2014 № 0111/465/1-35» Про перевірку роботи Маловисківської ЗОШ № 3.

Відділом Держземагентства в районі

на 21 день порушено термін виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 03.07.2007 № 419-р «Про забезпечення виконання обласної Програми розвитку земельних відносин в області на 2007 -2015роки»;

на 34 дні порушено  термін виконання  доручення голови  облдержадміністрації  від 17.12.2014 № 01-26/234/1, пункт № 1 «Щодо забезпечення  належного оформлення  документів на право власності на земельні ділянки жителям смт. Смоліне»;

на 40 днів порушено термін виконання листа облдержадміністрації від 02.10.2014 № 461/01-29 « Щодо законності у природоохоронній сфері».

За даними відділу контролю апарату облдержадміністрації за ІV квартал  2014 року по Маловисківському району частково виконані 7 контрольних документи, а саме: 3 доручення голови облдержадміністрації та 4 розпорядження голови облдержадміністрації.

Головною вимогою керівництва районної державної адміністрації є не тільки дотримання своєчасності надання інформацій, але й якість їх підготовки (змістовність та чіткість, наявність конкретних пропозицій,  динаміка). Узагальнені інформації, що надаються керівництву райдержадміністрації структурними підрозділами на виконання розпоряджень, доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації не містять повної та якісної інформації у розрізі району, мають низьку якість аналітичних матеріалів, не відповідають вимогам Інструкції з діловодства. Так, протягом звітного періоду на доопрацювання керівництвом райдержадміністрації повернуто 9  інформацій.

Порушення  даних вимог у звітному періоді було допущено:

управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації - 7 інформацій;

відділом Держземагентства в районі - 2 інформації, не підписано першим  заступником голови райдержадміністрації та повернуто на доопрацювання.

Протягом звітного періоду були випадки, коли всупереч вимогам Інструкції з діловодства в райдержадміністрації  на виконання документів, що надійшли до райдержадміністрації, інформації про хід та результати їх виконання надсилалися на власних бланках та за підписом керівника структурного підрозділу. Така практика продовжує діяти в управлінні соціального захисту населення, фінансовому управлінні райдержадміністрації  та в районному відділі УДСНС  в Кіровоградській області.

Стосовно виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, слід відмітити, що без попереднього нагадування у вигляді надсилання попереджувального переліку контрольних документів жоден з основних виконавців  контрольних розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації не звітує про хід виконання даних документів.

Щодо якості надання інформацій про хід виконання контрольних розпоряджень  та доручень голови райдержадміністрації, ті самі формальні відписки без аналітичного  аналізу  в розрізі територій,  відсутня динаміка з відповідним  періодом, відсутні пропозиції щодо виконання даних документів  в повному об’ємі та пропозицій щодо зняття з контролю,  дуже часто стан виконання прописаних завдань формулюється одним словом «виконується», «розглядається».

З метою покращення стану виконавської дисципліни в  структурних підрозділах райдержадміністрації,територіальних підрозділах міністерств і відомств:

1. Попередити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України  про їх персональну відповідальність за забезпечення виконання у повному обсязі та на установлені строки  завдань, визначених актами та дорученнями Президента України   Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, що підлягають контролю.

2. Звернути  увагу:

начальника  районного відділу УДСНС в Кіровоградській області Потьомкіна О.А. начальника відділу освіти райдержадміністрації Шпак А.В., начальника  відділу  Держземагентства  Мукоїду В.І., начальника служби у справах дітей Захватихату П.П., начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Любченко А.О., на окремі факти несвоєчасного інформування про виконання документів, що підлягають контролю, на необхідність  посилення  контролю в частині своєчасного  надання інформацій до структурних підрозділів облдержадміністрації на виконання контрольних документів, на необхідність вжиття заходів щодо недопущення неякісного виконання завдань,  визначених контрольними документами.

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі:

забезпечити безумовне виконання Інструкції з діловодства в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26.06.2013 року № 236-р, дотриманням регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.07.2007 року № 603-р зі змінами, зокрема в частині термінів виконання документів, надсилання документів за належністю, підписання інформацій, а також зняття з контролю розпоряджень голови районної державної адміністрації, які виконані у повному обсязі;

забезпечити належний рівень підготовки узагальнених аналітичних матеріалів щодо виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, по кожному випадку не виконання завдань оперативно реагувати на факти безвідповідальності окремих виконавців, визначати конкретні заходи щодо  посилення виконавської дисципліни;

забезпечити надання інформацій щодо виконання завдань визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації за підписом голови або заступників голови райдержадміністрації, відповідно до  розподілу функціональних повноважень;

проекти інформацій до вищестоящих органів виконавчої влади надавати на розгляд керівництву районної державної адміністрації не  пізніше як за п’ять днів до визначеного терміну виконання.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі з метою удосконалення механізму контролю за ходом виконання  завдань, які визначено документами:

- розглянути до 25 березня 2015 року на  нарадах питання про стан виконавської дисципліни  та організацію виконання завдань, які визначено  актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, актами центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями і дорученнями голови  облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, які виконувалися протягом ІV кварталу 2014 року;

- під час підготовки узагальнених інформацій про виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації звертати особливу увагу на аналіз їх виконання у розрізі населених пунктів району;

- інформацію про хід виконання даного розпорядження надати до сектору контролю апарату райдержадміністрації до 01 квітня 2015 року.

5. Сектору контролю апарату райдержадміністрації (Крячко В.В.) з метою недопущення несвоєчасного та неякісного інформування:

- продовжити підготовку щотижневих попереджувальних переліків  керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальним підрозділам  міністерств та відомств України в районі та надавати  керівництву райдержадміністрації підсумки виконання даних переліків;

- продовжити практику  проведення перевірок стану виконавської дисципліни та фактичного виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, інших документів, що підлягають контролю, структурними підрозділами райдержадміністрації;

- надавати структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органами міністерств та відомств України в районі методичну  допомогу щодо вдосконалення роботи з документами, організації контролю за їх виконанням.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови  райдержадміністрації від 01 грудня 2014 року № 448-р «Про стан  виконавської  дисципліни, організацію виконання  завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації  та голови райдержадміністрації, реагування на запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад за ІІІ квартал 2014 року».

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Гончарову А.В.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації