ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Розпорядження № 57-р 02.03.2015 року PDF Друк

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 02 березня 2015 року                                                                           № 57-р

м. Мала Виска

 

Про звіт про виконання

програми економічного

і соціального розвитку

Маловисківського району  на 2014 рік

 

Аналіз стану виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району  на 2014 рік, показує, що у рамках реалізації завдань і заходів програми економічного і соціального розвитку району у звітному періоді, забезпечено вирішення завдань та проблем розвитку району.

Здійснювався постійний моніторинг ефективності використання енергетичних ресурсів суб’єктами господарювання, забезпечення своєчасності оплати за спожиті енергоносії.

Відпрацьовувалися проблемні питання у сфері перевезення пасажирів району.

Забезпечено виконання програмних завдань щодо обсягів виробництва та реалізації промислової і сільськогосподарської продукції, вироблено товарної продукції на суму  5,9 млн. грн., реалізовано на суму 9,5 млн.грн.

Забезпечено виконання програмних завдань щодо зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності. Обсяг поставок товарів на експорт склав 1020,6 тис. дол. США. Сальдо 984,1 тис. дол. США.

Обсяги   прямих   іноземних   інвестицій   склали 10452,7 тис. дол. США.

Щодо виконання завдань у фінансовій сфері, виконання планових  показників місцевих бюджетів району по власних і закріплених доходах складає 105,4%. У територіальному розрізі виконання планових показників складає: районний бюджет – 101,3%, сільські бюджети – 110,0%, міський бюджет – 118,4%, селищний бюджет – 104,6%.

Виконання розрахункових показників Міністерства фінансів України по доходах загального фонду, що враховуються при розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів  становить 113,7%.

Забезпечено своєчасну виплату по заходах державних програм соціального захисту населення, державних соціальних гарантій, виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Середньомісячна заробітна плата по району за 9 місяців 2014 року склала 3184 грн., що на 10,3% більше до відповідного періоду минулого року.

За 2014 рік до бюджету Пенсійного фонду України в районі надійшло коштів, з урахуванням розмежування сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, в сумі 131,6 млн. грн.

У гуманітарній сфері реалізовано заходи програми щодо стабільного функціонування закладів та поліпшення якості надання ними послуг населенню.

Водночас, у соціально-економічному розвитку залишилось ряд не вирішених проблем.

У сільському господарстві не виконано програмне завдання щодо стабілізації ситуації у тваринницькій галузі, одним із наслідків чого є зменшення поголів'я корів.

Обсяг житлового будівництва прийнятого в експлуатацію складає 46,2% до відповідного періоду минулого року.

По споживчому ринку, оборот роздрібної торгівлі підприємств юридичних осіб,  у січні – вересні 2014 року становив 93,8 млн.грн., що на 5,8% менше до відповідного періоду минулого року.

Не зважаючи на комплекс вжитих заходів, проблемними залишаються питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати (98,0 тис. грн.) та податкового боргу (6,3 млн. грн.).

Співвідношення кількості створених і ліквідованих робочих місць  складає 118,9%.

З метою забезпечення збереження позитивних тенденцій у соціально-економічному розвитку району, вирішення у 2015 році актуальних завдань і проблем, визначених програмою економічного і соціального розвитку району на 2015 рік:

1. Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,
територіальних органів міністерств і відомств України в районі:

детально проаналізувати стан реалізації основних показників і завдань програми економічного і соціального розвитку району за 2014 рік у відповідних галузях та сферах діяльності та вжити заходи щодо їх виконання у 2015 році.

2. Управлінню економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації   (Бушко О.В.) забезпечити:

проведення щоквартального моніторингу стану виконання основних показників і завдань програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік;

щомісячний моніторинг показників промислового виробництва;

тримати на постійному контролі цінову ситуацію на споживчому ринку зокрема, на ринку основних продовольчих товарів.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) спільно з  Маловисківською об’єднаною державною податковою інспекцією ГУ Міндоходів України в Кіровоградській області (Жеребенко С.В.) забезпечити вжиття дієвих заходів щодо:

безумовного виконання завдань  по надходженнях до бюджетів усіх рівнів;

надходжень до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, у тому числі за рахунок погашення сільськогосподарськими підприємствами зобов’язань перед місцевими бюджетами;

скорочення податкового боргу по платежах до державного і місцевих бюджетів та упередження його зростання.

4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації         (Любченко А.О.) забезпечити:

позитивну динаміку виробництва валової продукції;

залучення  інвестиційних коштів у розвиток тваринництва;

спільно із органами місцевого самоврядування проведення ярмаркових заходів із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки;

недопущення скорочення поголів’я худоби та птиці.

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації         (Гальченко І.В.):

продовжити роботу з контролю за станом виплати заробітної плати та погашення заборгованості із виплати заробітної плати;

забезпечити контроль за рівнем оплати праці, співвідношенням кількості створених та ліквідованих робочих місць, своєчасністю та повнотою соціальних виплат.

6. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Горбунову О.Ф.) забезпечити:

контроль за станом розрахунків суб’єктів господарювання і населення за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги;

належний контроль за забудовою територій.

7. Головним розпорядникам коштів районного бюджету: відділу освіти райдержадміністрації (Шпак А.В.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Левченко Л.А.), головному лікарю центральної районної лікарні (Чурпію К.Л.), головному лікарю КЗ «МЦПМСД» (Левченко О.М.), головам місцевих рад забезпечити у 2015 році:

проведення своєчасних і у повному обсязі розрахунків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги, не допускаючи простроченої заборгованості із зазначених видатків;

своєчасне та системне вжиття заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, упередження фактів незаконного, нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів.

8. Начальнику управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі  Сороці Л.М. забезпечити виконання завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду.

9. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Структурним підрозділам райдержадміністрації, керівникам територіальних органів міністерств і відомств України в районі інформацію про стан виконання даного розпорядження надати на узагальнення до 10 квітня  2015 року.

10. Зняти з контролю розпорядження голови райдержадміністрації від        30 липня 2014 року № 273-р «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Маловисківського району за І півріччя 2014 року».

11.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ

 

 

 

 

 

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації