ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Розпорядження № 38-р 06.02.2015 року PDF Друк

 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 06 лютого 2015 року                                                                           №  38-р

м. Мала Виска

 

Про забезпечення безпеки

громадян України і захисту

найважливіших об’єктів

інфраструктури

 

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 січня 2015 року № 22-р «Про виконання доручень Прем’єр – міністра України, даних під час проведення селекторної наради 23 січня 2015 року з питань забезпечення безпеки громадян України і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 січня 2015 року № 31-р «Про внесення змін і доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 24 січня 2015 року № 22-р» та з метою попередження посягань на безпеку громадян та завдання шкоди інтересам держави і суспільства:

1. Утворити районний оперативний штаб з координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури в районі (далі - Штаб).

2. Затвердити склад Штабу згідно з додатком.

3. Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області, Маловисківському РВ УДСНС України в Кіровоградській області забезпечити оперативне функціонування та координацію дій з реалізації заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров’ю громадян.

4. Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області, Маловисківському РВ УДСНС України в Кіровоградській області, міському, селищному та сільським головам вжити дієві заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та недопущення підвищення рівня злочинності, залучити громадськість до охорони громадського порядку в населених пунктах району та патрулювання вулиць.

5. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації спільно з управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за участі Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області, Маловисківського РВ УДСНС України в Кіровоградській області та представника Новоукраїнського міжрайонного відділення управління Служби Безпеки України в Кіровоградській області забезпечити організацію проведення щоденних оперативних нарад з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури.

6. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, Маловисківському РВ УМВС України в Кіровоградській області та міському, селищному та сільським головам організувати на постійній основі проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, про вжиття заходів із забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян в районі.

7. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації спільно з управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації, відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації уточнити мобілізаційний план району у частині можливостей економіки району щодо задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань і до 06 лютого 2015 року подати для узагальнення сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації.

8. Про виконання даного розпорядження інформувати сектор мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації до 06 лютого 2015 року.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                              С. ЖАНТАЛАЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

Маловисківської районної

державної адміністрації

від 06 лютого 2015 р. № 38-р

 

СКЛАД

районного оперативного штабу для координації

роботи з безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури в районі

 

Керівник оперативного штабу:

ЖАНТАЛАЙ

Сергій Анатолійович

-         перший заступник голови районної

державної адміністрації

 

Заступники керівника оперативного штабу:

ГОНЧАРОВА

Анна Володимирівна

- керівник апарату районної державної адміністрації

ЖОВТИЛО

Леонід Борисович

- заступник голови районної ради (за згодою)

 

Секретар оперативного штабу:

БЄЛОВА

Анна Сергіївна

- головний спеціаліст відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

 

Члени оперативного штабу:

БАЛАБУХА

Олександр Сергійович

 

- Маловисківський районний військовий комісар (за згодою)

БІЛЯЄНКО

Віктор Іванович

- начальник відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

 

ГОРБУНОВ

Олег Федорович

 

 

 

- державний адміністратор відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

ЗОВВА

Анна Василівна

 

 

 

- завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

ЛЕВЧЕНКО

Ольга Миколаївна

 

 

 

- головний лікар Комунального закладу «Маловисківський центр первинної медико – санітарної допомоги» (за згодою)

ПОТЬОМКІН

Олег Анатолійович

 

 

- начальник Маловисківського РВ УДСНС України в Кіровоградській області (за згодою)

РУДЬ

Сергій Вікторович

 

 

- начальник Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області (за згодою)

СЛЮСАРЕНКО

Сергій Володимирович

 

 

 

 

- оперуповноважений Новоукраїнського міжрайонного відділення управління Служби Безпеки України в Кіровоградській області (за згодою)

ЧУРПІЙ

Костянтин Леонідович

- головний лікар  Маловисківської

центральної  районної лікарні (за згодою)

 

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                               А. ГОНЧАРОВА

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації