Розпорядження № 33-р 03.02.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  03 лютого 2015 року                                                                           №  33-р

м. Мала Виска

Про заходи щодо попередження

пожеж, загибелі та травмування

людей на них та безпечного

поводження на водних об’єктах

На виконання статті 39 Кодексу цивільного захисту України, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від   23 січня 2015 року № 19-р «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них та безпечного поводження на водних об’єктах» та з  метою недопущення загибелі людей під час пожеж у житловому секторі і мінімізації негативних наслідків від них на території району.

1. Створити районну робочу групу з відпрацювання населених пунктів з питань попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них та безпечного поводження на водних об’єктах.

2. Затвердити склад робочої групи з відпрацювання населених пунктів з питань попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них та безпечного  поводження на водних об’єктах (додається).

3. Робочій групі до 05 жовтня 2015 року організувати відпрацювання приватного житлового сектору з метою профілактики виникнення пожеж, загибелі людей від них та необережного поводження на воді, звернувши особливу увагу на помешкання, де проживають соціально незахищені громадяни, особи, які належать до «вразливих верств населення» (інваліди, одинокі громадяни, неблагополучні та неповні родини, особи, які зловживають спиртними напоями тощо), з оформленням відповідних актів перевірок та відомостей про проведені інструктажі з питань дотриманням вимог пожежної безпеки та безпечного поводження на воді.

4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації розглянути питання про поліпшення організації профілактики пожеж, загибелі людей від них та безпечного поводження на воді на засіданні районної  ради з питань безпеки життєдіяльності населення.

5. Маловисківському РВ У ДСНС України в Кіровоградській області забезпечити:

- протягом лютого-листопада 2015 року виготовлення та  розповсюдження серед населення листівок, пам’яток з питань пожежної безпеки у побуті та безпечного поводження на воді;

- розміщення на сторінках районної газети «Маловисківські вісті» інформації про дотримання громадянами вимог правил пожежної безпеки та безпечного поводження на воді;

-  до 05 жовтня 2015 року згідно з наданими повноваженнями  усунення недоліків щодо протипожежного захисту житлового сектору, де проживають «вразливі верстви населення»;

- протягом січня-березня 2015 року денне патрулювання у місцях можливого масового підлідного вилову риби.

6. Міському, селищному та сільським головам до початку купального сезону:

- організувати роботу та в установленому порядку спільно з орендарями і балансоутримувачами водних об’єктів визначити на картах – схемах земельні ділянки та водний простір, які передбачається використовувати  для організації пляжів, пунктів прокату плавзасобів, водних атракціонів, а також для занять водними видами спорту, вжити заходи щодо приведення їх у відповідність з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України;

- забезпечити обов’язкове погодження паспортів на відкриття місць масового відпочинку людей з головним управлінням Держсанепідслужби та Маловисківським РВ У ДСНС України у Кіровоградській області;

- забезпечити безумовне виконання заходів щодо організації рятування людей на водних об’єктах району;

-  організувати роботу щодо заборони купання людей в затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, які не визначені як місця масового відпочинку громадян біля води;

- заборонити відкриття і функціонування оздоровчих закладів та пляжів загального користування без обстеження і очистки дна акваторій пляжів, без наявності розгорнутого відомчого сезонного рятувального поста, укомплектованого підготовленими матросами-рятувальниками й оснащеного необхідним рятувальним майном;

- забезпечити укладання угод з аварійно-рятувальними службами на постійне та обов’язкове обслуговування водних об’єктів;

-  вжити заходи щодо перевірки виконання умов договорів з орендарями водойм в частині недопущення використання в рекреаційних цілях ставків, наданих для товарного риборозведення, відповідальності орендарів за дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

7. Маловисківському РВ У ДСНС України у Кіровоградській області, міському, селищному та сільським головам  проінформувати відділ торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про стан виконання даного розпорядження до 25 жовтня 2015 року.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 17 березня 2014 року № 97-р «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них та безпечного поводження на водних об’єктах».

9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                              С. ЖАНТАЛАЙ

Розпорядження  голови

Маловисківської районної