Розпорядження № 31-р 03.02.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 03 лютого 2015 року                                                                           № 31-р

м. Мала Виска

Про переведення районної

підсистеми єдиної державної

системи цивільного захисту

у режим підвищеної готовності

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня                 2015 року № 47-р "Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації", постанови Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту", відповідно до статті 13 Кодексу цивільного захисту України, статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від    28 січня 2015 року № 28-р «Про переведення районної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим підвищеної готовності» та з метою координації дій Маловисківської районної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, спрямованих на забезпечення захисту населення і територій та попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах інфраструктури району:

1. Перевести Маловисківську районну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту (далі - районна підсистема ЄДС ЦЗ) на режим підвищеної готовності.

2. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації:

- привести Положення про  комісію з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у відповідність з Положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 18 "Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", та поновити склад даної комісії.

3. Міському, селищному та сільським головам, керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту району:

- привести у стан підвищеної готовності до дій наявні сили і засоби цивільного захисту ланок районної підсистеми ЄДС ЦЗ, уточнити плани реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, плани цивільного захисту, документацію спеціалізованих служб цивільного захисту;

- посилити роботу, пов’язану з веденням спостереження та здійсненням контролю за станом довкілля і прилеглої території, виявляти погіршення обстановки безпосередньо в районі загрози виникнення надзвичайної ситуації;

- здійснити заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;

- спільно з районним відділом управління ДСНС України в Кіровоградській області організувати перевірки та проведення робіт щодо підвищення готовності до застосування за призначенням захисних споруд цивільного захисту відповідно до Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час, затвердженої наказом МИС України від        09 жовтня 2006 року № 653, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України   02 листопада 2006 року за № 1180/13054 (із змінами);

- привести районну постійно діючу мережу спостереження і лабораторного контролю, районні номерні пости радіаційного та хімічного спостереження та розрахунково-аналітичні групи до стану готовності виконання завдань за призначенням відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 березня 2010 року № 221-р "Про порядок організації радіаційного, хімічного, бактеріологічного (біологічного) спостереження в області";

- забезпечити доведення до населення через засоби масової інформації оперативної та достовірної інформації про обстановку, яка може виникнути, та порядок поведінки і необхідні заходи безпеки.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                              С. ЖАНТАЛАЙ