Розпорядження № 30-р 03.02.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 03 лютого 2015 року                                                                           №  30-р

м. Мала Виска

Про створення районної комісії з

проведення розрахунків потреби у

захисних спорудах цивільного захисту

Відповідно до статті 32 Кодексу цивільного захисту України та на виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2015 року № 01-26/21/1 та у зв’язку з переведенням територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.

1. Створити районну комісію з проведення розрахунків потреби у захисних спорудах цивільного захисту (далі –ЗСЦЗ) для укриття населення на території району.

2. Затвердити склад районної комісії з проведення розрахунків потреби у захисних спорудах цивільного захисту (додається).

3. Узагальнену інформацію про потребу фонду ЗСЦЗ району винести на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та підготувати пакет документів на обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кіровоградської обласної державної адміністрації.

4. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації провести нараду з балансоутримувачами захисних споруд стосовно їх фінансування та невідкладного приведення ЗСЦЗ до придатного стану.

5. Міському, селищному та сільським головам забезпечити:

- виконання балансоутримувачами ЗСЦЗ, комунальними службами, мешканцями багатоквартирних будинків, робіт з приведення у належний стан найпростіших укриттів (підвальних приміщень), забезпечити можливість розміщення  та тривалого перебування в них людей;

- розміщення в адміністративних будинках (комунальних установах, місцях найбільшого скупчення людей) загальних переліків з адресами розміщення найпростіших укриттів (підвальних приміщень), призначених для укриття населення;

- розміщення в засобах масової інформації загальних переліків з адресами розміщення найпростіших укриттів (підвальних приміщень), призначених для укриття населення, та номерів телефонів «Гарячих ліній» для інформування населення;

- фінансування із місцевих бюджетів видатків на приведення ЗСЦЗ та найпростіших укриттів у стан, придатний до використання за призначенням.

6. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про виконання даного розпорядження   інформувати мене особисто та Кіровоградську обласну державну адміністрацію.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                              С. ЖАНТАЛАЙ

Розпорядження  голови              Маловисківської районної

від 03 лютого 2015 р.  № 30-р