Розпорядження № 18-р 29.01.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 29 січня 2015 року                                                                           №  18-р

м. Мала Виска

Про створення комісії з перевірки

стану гідротехнічних споруд

Відповідно до доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 січня 2015 року № 01-26/10/1 та з метою завчасного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із можливим підтопленням територій внаслідок ускладнення гідрометеологічних явищ, та на виконання обласного плану дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2015 році:

1. Утворити комісію з перевірки стану гідротехнічних споруд у населених пунктах району для обстеження зазначених споруд водосховищ, повеневих водоскидів та донних водовипусків водойм, систем для відведення поверхневих стічних вод, зливових каналізаційних, дренажних систем.

2. Затвердити склад комісії з перевірки стану гідротехнічних споруд у населених пунктах району (додається).

3. До роботи комісії залучити відповідальних осіб органів місцевого самоврядування по відповідних територіях.

4. Відділу Держземагентства в Маловисківському районі надати інформацію Маловисківському РВ У ДСНС України щодо  балансоутримувачів і орендарів водних об’єктів до 15 лютого 2015 року.

5. Відділу торгівлі та з питань надзвичайних ситуацій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про хід виконання даного розпорядження  проінформувати мене особисто до 15 травня 2015 року.

6.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                              С. ЖАНТАЛАЙ

Розпорядження голови

Маловисківської районної