Розпорядження № 13-р 26.01.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 26 січня 2015 року                                                                           №  13-р

м. Мала Виска

Про організацію надання населенню

безоплатної первинної правової допомоги

районною державною адміністрацією

Відповідно до статей 6, 13, 25, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9-11 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», на виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 17 квітня 2014 року № 01-26/72/1 та з метою забезпечення права  осіб на безоплатну правову допомогу:

1. Керівникам структурних підрозділів  районної державної адміністрації:  1.1. Забезпечити своєчасний та якісний розгляд звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги та проведення особистого прийому громадян висококваліфікованими працівниками для надання безоплатної первинної правової допомоги;

1.2. Затвердити графіки особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги.

2. Завідувачу юридичного сектору апарату районної державної адміністрації забезпечити проведення особистого прийому осіб для надання безоплатної первинної правової допомоги в апараті районної державної адміністрації щовівторка та щоп’ятниці з 8.30 год.  до 12.00 год.  за адресою: м.Мала Виска, вул. Жовтнева 78, каб. № 10.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації подати до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації затверджені графіки особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги до 09 лютого 2015 року.

4. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження та графіків структурних підрозділів районної державної адміністрації особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, у друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації ГОНЧАРОВУ А.В.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ