Розпорядження № 7-р 12.01.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12 січня 2015 року                                                                           № 7-р

м. Мала Виска

Про ініціативну групу з підготовки

установчих зборів за участю

інститутів громадянського суспільства

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996” та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року № 535-р „Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства”:

1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Маловисківській районній державній адміністрації.

2. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Маловисківській районній державній адміністрації згідно з додатком.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про стан виконання даного розпорядження надати управлінню комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 15 січня  2015 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гончарову А.В.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ

до розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації

від 12 січня 2015 р. № 7-р