Розпорядження № 1-р 06.01.2015 року PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 06 січня 2015 року                                                                           № 1-р

м. Мала Виска

Про виконання місцевих бюджетів

району за січень - листопад 2014 року

Аналіз стану виконання бюджету Маловисківського району в січні-листопаді 2014 року показує, що у звітному періоді забезпечено виконання основних показників місцевих бюджетів.

В січні-листопаді 2014 року надходження до зведеного бюджету району склали 165,8 млн. грн., що на 3,5 млн. грн. або 8,1% більше відповідного періоду 2013 року. Виконання планових показників місцевих бюджетів району по власних і закріплених доходах склало 104,6%, розрахункових показників Міністерства фінансів України по доходах загального фонду, що враховуються при розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів становить 109,6 %.

Обсяг проведених за звітний період 2014 року видатків з місцевих бюджетів склав 161615,3 тис. грн. На соціально-культурну сферу направлено 150438,5 тис. грн., питома вага складає 93,1% загального фонду, з них на галузь «Освіта» - 52685,4 тис. грн. або 35,0% загального фонду, «Культура і мистецтво» - 6799,0 тис. грн. або 4,5%, «Охорона здоров’я» - 21138,2 тис. грн. або 14,1%, «Державне управління» - 8630,4 тис. грн. або 5,7%, «Фізична культура і спорт» - 732,6 тис. грн. або 0,5%.

Поряд з цим, не виконано планові показники по власних і закріплених доходах 38,1% бюджетів. Найнижчий відсоток виконання по місцевих бюджетах: Мануйлівська сільська рада (77,8%), Ленінська сільська рада  (85,3%).

З метою виконання місцевих бюджетів району:

1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) спільно з Маловисківською ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області (Жеребенко С.В.):

- забезпечити вжиття дієвих заходів щодо безумного виконання завдань по надходженнях до бюджетів усіх рівнів;

- вжити додаткових заходів щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб та плати за землю, у тому числі за рахунок погашення сільськогосподарськими підприємствами зобов’язань перед місцевими бюджетами;

- спільно з органами місцевого самоврядування вживати заходи з ефективного і у повному обсязі використання коштів спеціального фонду місцевих бюджетів та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо підвищення рівня фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, зокрема переглянути затверджені плани  заходів та забезпечити виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 156-р від 01.03.2014 р. «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання», розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації  від  26.03.2014р. № 111-р «Про затвердження  районного плану заходів на 2014  рік щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів».

3. Розпорядникам коштів районного бюджету: відділу освіти  райдержадміністрації (Шпак А.В.), відділу культури і туризму  райдержадміністрації (Левченко Л.А.), головному лікарю  Маловисківської центральної районної лікарні ( Чурпію К.Л.), головному лікарю комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Левченко О.М.) у  2014 році забезпечити:

- проведення своєчасних і у повному обсязі розрахунків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та за спожиті бюджетними установами енергоносії і комунальні послуги, не допускаючи простроченої заборгованості із зазначених видатків;

- своєчасне та системне вжиття заходів з економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої фінансово-бюджетної дисципліни, упередження фактів незаконного, нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Демченко А.П.) інформацію про хід виконання даного розпорядження надавати до районної державної адміністрації щокварталу до 20 числа наступного за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                               С.ЖАНТАЛАЙ