Інформація про надходження та використання коштів районного бюджету з 25.11.2016 р. по 02.12.2016 р. PDF Друк

За період з 25 листопада по 02 грудня  2016 року до місцевих бюджетів Маловисківського району надійшло доходів у сумі  5811,1 тис.грн., з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 1192,1 тис.грн.;
  • плати за землю – 287,9 тис.грн.;
  • єдиного податку – 150,3 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
    • освітньої – 1696,4 тис.грн.;
    • медичної – мин 852,4 тис.грн.;
    • на державні програми соціального захисту населення – 1617,3 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0,1 тис.грн.

За вказаний період з місцевих бюджетів Маловисківського району профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму –  5853,9 тис.грн. Із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями –  875,5 тис.грн. (15,0 %);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 559,0 тис.грн. (9,5 %);
  • придбання медикаментів –  0  тис.грн. (0 %);
  • продукти харчування –  236,3 тис.грн. ( 4,0 %);
  • трансферти населенню –1655,4 тис.грн. (28,3 %);
  • капітальні видатки – 1070,6 тис.грн. (18,3 %).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 655,8 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, транспоррту окремим категоріям населення –223,8 тис.грн.;
  • Субсидії  населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 737,7 тис.грн.
  • на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,грошового забезпеченя батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу – 0,0 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу – 2558,8  тис. грн.

Інформація про видатки районного бюджету

Інформація про стан надходження доходів до місцевого бюджету району