Інформація про надходження та використання коштів районного бюджету з 13.10.2016 р. по 20.10.2016 р. PDF Друк

Щотижнева інформація про надходження та використання

коштів місцевих бюджетів

За період з 13 жовтня по 20 жовтня 2016 року до місцевих бюджетів Маловисківського району надійшло доходів у сумі  5046,1 тис.грн., з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 1682,3 тис.грн.;
  • плати за землю – 79,3 тис.грн.;
  • єдиного податку – 789,5 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
    • освітньої – 0,00 тис.грн.;
    • медичної – 356,2 тис.грн.;
    • на державні програми соціального захисту населення – 41,9 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 4,3 тис.грн.

За вказаний період з місцевих бюджетів Маловисківського району профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму –  1276,3 тис.грн. Із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями –  705,3 тис.грн. (55,3 %);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 108,9 тис.грн. (8,5 %);
  • придбання медикаментів –  0 тис.грн. (0,0 %);
  • продукти харчування –  136,9 тис.грн. (10,7 %);
  • трансферти населенню – 70,5 тис.грн. (5,5%);
  • капітальні видатки – 24,9 тис.грн. (2,0 %).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 0 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, транспоррту окремим категоріям населення – 0,0 тис.грн.;
  • Субсидії  населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 0,0 тис.грн.
  • на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,грошового забезпеченя батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу – 0,0 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу – 0,0  тис. грн.

Інформація про видатки районного бюджету

Інформація про стан надходження доходів до місцевого бюджету району