Інформація про надходження та використання коштів районного бюджету з 02.09.2016 р. по 09.09.2016 р. PDF Друк

За період з 02 по 09 вересня 2016 року до місцевих бюджетів Маловисківського району надійшло доходів у сумі  8560 тис.грн., з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 1867,6 тис.грн.;
  • плати за землю – 145,4 тис.грн.;
  • єдиного податку – 221,2 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
    • освітньої – 0,00 тис.грн.;
    • медичної – 418,2 тис.грн.;
    • на державні програми соціального захисту населення – 5627,8 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0,00 тис.грн.

За вказаний період з місцевих бюджетів Маловисківського району профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму –  8243,1 тис.грн. Із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями –  1130,2 тис.грн. (13,7 %);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 208,8 тис.грн. (2,5 %);
  • придбання медикаментів –  96,7 тис.грн. (1,2 %);
  • продукти харчування –  6,8 тис.грн. (0,1 %);
  • трансферти населенню – 5760,4 тис.грн. (69,9 %);
  • капітальні видатки – 678,7 тис.грн. (8,2 %).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 116,1 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, транспоррту окремим категоріям населення – 0,0 тис.грн.;
  • Субсидії  населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг –  429,2 тис.грн.
  • на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,грошового забезпеченя батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу – 0,0 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу – 0,0  тис. грн.

Інформація про видатки районного бюджету

Інформація про стан надходження доходів до місцевого бюджету району