Інформація про надходження та використання коштів районного бюджету з 29.08.2016 р. по 02.09.2016 р. PDF Друк

За період з 26.08 по 02 вересня 2016 року до місцевих бюджетів Маловисківського району надійшло доходів у сумі  5777,3 тис.грн., з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 848,8 тис.грн.;
  • плати за землю – 719,9 тис.грн.;
  • єдиного податку – 194,5 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
    • освітньої – 1226,1 тис.грн.;
    • медичної – 1127,4 тис.грн.;
    • на державні програми соціального захисту населення – 1287,8 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0,1 тис.грн.

За вказаний період з місцевих бюджетів Маловисківського району профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму –  2254,3 тис.грн. Із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями –  194,4 тис.грн. (8,6 %);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 7,1 тис.грн. (0,3 %);
  • придбання медикаментів –  0,0 тис.грн. (%);
  • продукти харчування –  38,2 тис.грн. (1,7 %);
  • трансферти населенню – 1278,8 тис.грн. (56,7 %);
  • капітальні видатки – 326,2 тис.грн. (14,5 %).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 116,1 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, транспоррту окремим категоріям населення – 0,0 тис.грн.;
  • Субсидії  населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг –  429,2 тис.грн.
  • на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,грошового забезпеченя батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу – 0,0 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу – 0,0  тис. грн.

Інформація про видатки районного бюджету

Інформація про стан надходження доходів до місцевого бюджету району