Інформація про надходження та використання коштів районного бюджету з 12.08.2016 р. по 19.08.2016 р. PDF Друк

За період з 12 по 18 серпня 2016 року до місцевих бюджетів Маловисківського району надійшло доходів у сумі  1689,2 тис.грн., з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 563,9 тис.грн.;
  • плати за землю – 524,0тис.грн.;
  • єдиного податку – 289,2 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
    • освітньої – 0,00 тис.грн.;
    • медичної – 0,00 тис.грн.;
    • на державні програми соціального захисту населення – 0,00 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0,2 тис.грн.

За вказаний період з місцевих бюджетів Маловисківського району профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму –  2661,9 тис.грн. Із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями –  2035,2 тис.грн. (76,5 %);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 209,4 тис.грн. (7,9 %);
  • придбання медикаментів –  0,0 тис.грн. (%);
  • продукти харчування –  12,5 тис.грн. (0,5 %);
  • трансферти населенню – 50,4 тис.грн. (1,9 %);
  • капітальні видатки – 100,0 тис.грн. (3,8 %).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 0,0 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, транспоррту окремим категоріям населення – 0,0 тис.грн.;
  • Субсидії  населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг –  0,0 тис.грн.
  • на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,грошового забезпеченя батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу – 0,0 тис. грн.
  • на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу – 0,0  тис. грн.

Інформація про видатки районного бюджету

Інформація про стан надходження доходів до місцевого бюджету району