ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Шановні виборці! PDF Друк

Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.

Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” розпорядженням  голови  Маловисківської районної державної адміністрації від 28 вересня 2007 року № 505-р  був створений відділ ведення Державного реєстру виборців, який є структурним підрозділом  апарату Маловисківської райдержадміністрації.

Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.

Загальний характер Реєстру забезпечує включення до Реєстру усіх виборців незалежно від місця їх проживання чи перебування з метою реалізації принципу загального виборчого права.

Створення Державного реєстру виборців дозволяє:

1) забезпечення державного обліку громадян України;
2) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів ;
3) спростити процес складання виборчих списків;
4) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.

Основними завданнями відділу є:

1) ведення  Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території села, селища, міста, які входять до складу Маловисківського району;

2)складання  та уточнення списків виборців на виборчих дільницях для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.


Персональний склад відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маловисківської Райдержадміністрації


ПІБ

Посада

№ телефона

Тимченко Дмитро Віталійович

Начальник відділу

5-22-34


Головний спеціаліст відділу

5-30-49


Наша адреса: 26200  м.Мала Виска,  вул.Жовтнева, 76

Режим роботи: Понеділок-четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця з 8.00 до 16.15

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні: субота, неділя

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації