До уваги виборців !
До уваги виборців ! PDF Друк

До уваги виборців !

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної

виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії

“Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений

та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс "Особистий кабінет виборця".

Метою обробки персональних даних є - надання відповіді на запит

про включення виборця до Державного реєстру виборців.

В “Особистому кабінеті виборця” Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля запиту достовірними даними про себе. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена, протягом доби можна відправити лише один запит.

Запрошуємо Вас взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій Особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Шановні виборці! Скористайтесь новими можливостями!

У разі виникнення питань щодо перевірки своїх персональних даних у Реєстрі виборців,  або виправлення виявлених неточностей,   звертайтесь

у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Маловисківської районної державної адміністрації за телефонами:  5-22-34,  5-17-04 ,

або особисто завітайте до нас за адресою:

м.Мала Виска,  вул.Жовтнева, 76,   кабінет  №10.

Щоб дізнатись як змінити місце голосування на виборах 26 жовтня 2014 року (натисніть на картинку)