Сільське господарство PDF Друк

Маловисківський район – район сільськогосподарський, ця галузь є та буде пріоритетним направленням  в реальному секторі економіки району.

Площа  сільськогосподарських   угідь  - 110,9 тис. га,  з  них  рілля  –  99,9  тис. га, з яких 77,6 тис. га знаходяться в обробітку сільськогосподарських підприємств всіх форм власності та 22,3 тис. га використовується господарствами населення.

У районі зареєстровано і працює 30 сільськогосподарських підприємств різних форм власності, (25 сільськогосподарських товариств, 2 приватних підприємства, 1 сільськогосподарський виробничий кооператив, 2 державних підприємства);  242 фермерських господарства та 1748 чоловік обробляють площу 8909 гектарів одноосібно.

Агроформування району займаються вирощуванням зернових та технічних культур, зокрема озимої пшениці, озимого ячменю, ярого ячменю, озимого ріпаку, соняшнику, сої, цукрових буряків, веденням тваринництва.

Родючі чорноземи , сприятливі природно-кліматичні умови та вмілі руки трудівників і господарників дали змогу зробити візитною карткою району потужний, розвинутий агропромисловий комплекс. Привілейоване географічне розташування району з розвиненою транспортною мережею тільки підсилює ці можливості, дає змогу сільському господарству розвиватися ще інтенсивніше та налагоджувати торгівельно-економічні зв’язки з іншими регіонами.