ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Сільськогосподарські підприємства району PDF Друк
Список сільськогосподарських підприємств Маловисківського району
№ пп Найменування підприємств Керівник телефони Місце- знаходження
1 СТОВ "Агро-Віта" Мамедова Зінаїда Володимирівна 5-45-77 с.Лозуватка
2 СТОВ "Славутич" Ніколенко Василь Іванович 5-45-84 с.Мануйлівка
3 СТОВ" А/Ф Паліївська" Ніколенко Олександр Васильович
с.Паліївка
4 СТОВ "Побєда" Вишневський Анатолій Миколайович 5-45-39 с.Оникієве
5 ТОВ "Авангард" Хмурін Анатолій Борисович 5-45-02 с.Злинка
6 СТОВ"А/ФНововозн-ка" Ковальов Володимир Іванович 3-38-57 с.Нововознесенка
7 СТОВ"А/Ф Вікторія" Максімов Сергій Миколайович 3-83-63 093-488-99-33
8 СТОВ "Злагода" Кацун Іван Михайлович 5-45-15 с.Новогригорівка
9 СТОВ "Хутірське" Бабенко Олександр Васильович 4-46-80 с.Копанки
10 СТОВ" Кіровоградське" Гультяєв Володимир Григорович 4-56-18 с.Плетений Ташлик
11 СТОВ "Україна" Серватюк Лариса Миколаївна 4-31-04 с.Велика Виска
12 СТОВ "Гарт" Тесля Валерій Анатолійович
с.Березівка
13 ТОВ "Карат" Авсейцев Віктор Петрович 5-32-26 м.Мала Виска
14 ТОВ" А/Ф Колос" Кучеренко Сергій Вікторович 5-45-13 с.Ленінка
15 СТОВ" А/Ф Забарська" Дранко Анатолій Іванович 3-23-90 с.Березівка
16 ТОВ "Агрошанс" Шелюженко Олексій Іванович 3-25-77 с.Хмельове
17 СТОВ" А/Ф Маяк" Мельник Михайло Андрійович 5-12-59 м.Мала Виска
18 ТОВ "Агроукррегіон" Декусар Анатолій Володимирович 4-66-39 с.Розсохуватка
19 ТОВ "Фрунзе" Оношенко Сергій Пантелійович
067-520-20-06
20 ТОВ "Агродар-Україна" Божок Тетяна Олександрівна 22-65-48 с.Мар"янівка
21 ТОВ "Благо" Ковальов Григорій Іванович 55-46-81 с.Злинка
22 ПАТ "Мар"янівське" Сосновський Іван Миколайович 4-35-45 097-239-76-00
23 СФГ "Тучков" Тучков Олег Васильович 3-20-31 с.Березівка
24 СФГ "Коробейко В.І." Коробейко Василь Іванович 4-56-88 с.Плетений Ташлик
25 ФГ"Златодар" Снісар Юрій Юрійович
м.Мала Виска
26 ТОВ"Агро-Прім"
32-31-16 с.Кіровка
27 СФГ "Сіріков В.А." Сіріков Володимир Анатолійович
с.Злинка
28 ФГ "Первомайське-Д" Діордіца Володимир Анатолійович 5-25-48 с.Первомайське
29 ФГ "Агро-Володимир" Волошиновський Володимир Михайлович 5-31-55 с.Велика Виска
30 ФГ "Березівське" Сабадаш Микола Петрович
с.Березівка
31 СФГ "Зінковський Л.Г."

с.Злинка
32 ФГ "Віра Вікторія" Ткач Володимир Анатолійович 4-57-47 с.Кіровка
33 ФГ "Агро-Олімп" Коваленко Сергій Семенович
с.Краснопілка
34 СФГ "Авеста" Каламурза Андрій Віленович 4-31-53 с.Велика Виска
35 ФГ "Красляни" Сорока Володимир Павлович 5-11-89 с.Олександрівка
36 СФГ "Гульдас" Гульдас Тетяна Леонідівна 5-45-85 с.Паліївка
37 ФГ "Степове" Авсейцев Віктор Петрович 5-32-26 м.Мала Виска
38 СФГ "Мрія" Бутарьов Микола Анатолійович 3-81-98 с.Новогригорівка
39 СФГ "Грозана В.І." Грозан Володимир Іванович 4-43-90 с.Оникієве
40 СФГ "Малюги М.А" Малюга Олександра Іванівна 4-43-17 с.Оникієве
41 СФГ"Васильченко В." Васильченко Володимир Миколайович 4-24-30 с.Первомайське
42 ФГ "Жорновий" Жорновий Анатолій Анатолійович 5-25-26 с.Паліївка
43 ФГ "Юлія" Діордіца Володимир Анатолійович 5-26-59 м.Мала Виска
44 СФГ "Токар К.П." Токар Катерина Петрівна 5-24-62 с.Плетений Ташлик
45 СФГ "Флоря А.В." Флоря Андрій Володимирович
с.Велика Виска
46 СФГ "Цабій Л.В." Продаєвич Олександр Анатолійович
с.Мар"янівка
47 ФГ "Скачко Л.П." Скачко Леонід Пилипович 5-24-03 м.Мала Виска
48 ФГ "Соломаха О.І" Соломаха Олег Леонідович 5-14-90 с.Первомайське
49 ФГ "Соломаха І.Л." Соломаха Ігор Леонідович 5-14-90 с.Первомайське
50 ФГ "Дарлан" Вєтров Валерій Петрович
с.Злинка
51 ФГ "Полковницьке" Мартиненко Анатолій Леонідович
с.Якимівка
52 СФГ "Паросток" Синьогуб  Микола Григорович 3-28-10 с.Хмельове
53 СФГ "Підкевич М.В. Підкевич Микола Васильович
с.Плетений Ташлик
54 ФГ "Прилуцький" Прилуцький Микола Олексійовович
с.Олександрівка
55 ФГ "Оникіївське" Вишневський Анатолій Миколайович 5-45-39 с.Оникієве
56 ФГ "Злагода" Тасенко Володимир Вікторович
с.Новогригорівка
57 ФГ "СВТ- Світанок" Жаданов Володимир Станіславович
с.Павлівка
58 ТОВ " ім.Чкалова" Червоненко Олександр Давидович
с.Комсомол
59 ПСП "П"ятихатське" Федченко Юрій Леонідович
с.Якимівка
60 ПСП "Віра" Кордяк Віра Іллівна
с.Мар"янівка
61 Асоціація ФГ "Союз" Колєчкін Олександр Олександрович 3-82-84 с.Хмельове
62 Асоціація  СФГ Подольське" Шваюк Василь Романович
с.Якимівка
63 СФГ "Косташа М.М." Косташ Микола Миколайович
с.Мар"янівка
64 ТОВ "А/Ф Юлія" Діордіца Володимир Анатолійович 5-26-59 с.Ленінка
65 ФГ "Жукова М.О." Жуков Микола Олександрович
с.Плетений Ташлик
66 ФГ "Добро-В" Телешку Іван Георгійович
с.Плетений Ташлик
67 СФГ "Колеснікова І.І." Колеснікова Іван Іванович
с.Злинка
68 СФГ "Лада" Ковалев Володимир Іванович 3-38-57 с.Нововознесенка
69 ФГ"Каскад-Грейн" Бакун Олег Вікторович
с.Злинка
70 ФГ "Арго- Вись" Пасічник Олександр Анатолійович
м.Мала Виска
71 ФГ "Віола" Маркісян Віолета Миколаївна
с.Лозуватка
72 ФГ "Маруценко" Маруценко Олександр Леонідович
с.Плетений Ташлик
73 ФГ СВГ-Благород" Греку Сергій Володимирович
с.Мар"янівка
74 ФГ "Злато-Поле" Майдебура Василь Миколайович
с.Хмельове
75 ТОВ "Агрородина" Тютюн Тамара Петрівна
с.Березівка
76 ФГ "Іллічівське" Кравчук Галина Василівна
с.Мар"янівка






Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації