ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Управління соціального захисту населення інформує PDF Друк

Місто добра - Міжнародний центр підтримки жінок та дітей


Долучайся до проведення он-лайн кампанії з протидії торгівлі людьми 


Подорожуй безпечно! Навчайся безпечно!


Працюй безпечно


МЕРЕЖА закладів оздоровлення та відпочинку дітей області, які будуть працювати у 2020 році


Паспорта Бюджетних програм 2020

27 грудня Урядом внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373. Змінами передбачено, що у разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Відтепер пільгові категорії населення зможуть у будь-який час перейти на виплату пільг у грошовій готівковій формі для оплати житлово-комунальних послуг. Пільговик, який отримав готівку, сплачує за спожиті комунальні послуги повну суму платіжки. Ті пільговики, які не написали заяву на отримання пільги готівкою - мають справу з безготівковим розрахунком.

Якщо у пільговика безготівкова форма виплати пільг, то частину платежів здійснює Ощадбанк, а частину - сплачує самостійно. Ощадбанк зараз здійснює перерахунок коштів не за пропорційним принципом (коли за кожну послугу проводився розрахунок в рівних відсотках від суми пільги), а за пріоритетним принципом - коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т. д. Якщо сума пільги достатня, то сплата всіх послуг здійснюється на 100%. Залишок коштів пільги буде перераховано на наступний місяць. Якщо суми пільги недостатньо, то сплачено буде лише за ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити - Ощадбанк надішле  СМС (з розмірами доплати за кожним видом послуги).

Також пільговик може зайти у свій особистий кабінет на сайті Ощадбанку, де відображається рух коштів за обліковим записом.

За отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до управління соціального захисту населення за місцем перебування на обліку.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) пільговики звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ «Ощадбанк». Інформація надається в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».


Порядок призначення і виплати компенсацій

фізичним особам, які надають соціальні послуги

Постановою Кабінету Міністрів України 29.04.2004р. №558 із змінами, внесеними згідно з урядовим рішенням №428 від 10.09.2014р. затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Згідно вищезазначеного нормативного акту право на призначення щомісячної виплати мають непрацюючі громадяни, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Для призначення даного виду компенсацій фізичній особі, яка надає соціальні послуги необхідно звернутись до уповноваженого представника сільської ради/громади  або до управління соціального захисту населення з відповідними документами, а саме:

 • заявою про згоду надавати соціальні послуги;
 • висновком лікарсько-консультативної комісії медичної установи про те, що стан її здоров’я дозволяє постійно надавати соціальні послуги;
 • копією трудової книжки, а у разі відсутності трудової книжки – письмовим повідомленням із зазначенням інформації про відсутність трудової книжки, останнього місця роботи;

Крім того, подається заява на проведення перевірки даних про доходи особи з використанням відомостей Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Особа, яка потребує надання соціальних послуг, або її законний представник (у разі визнання цієї особи недієздатною) подає:

 • заяву про необхідність надання соціальних послуг;
 • висновок лікарсько-консультаційної комісії медичної установи про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування (за винятком інвалідів Iгрупи, інвалідність яких встановлена безстроково та які,згідно з довідкою до акту догляду медико-соціальною експертною комісією потребують постійного стороннього догляду.

При поданні документів пред`являються паспорти особи, яка надає соціальні послуги та особи, яка потребує таких послуг, або інший документ, що посвідчує особу. Якщо до заяв не подані всі необхідні документи для призначення компенсації, структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомляє заявнику, які документи слід подати додатково.

Компенсація призначається в наступних розмірах:

 • 15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;
 • 10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку або інвалідами ІІ групи, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують стороннього догляду та не здатні до самообслуговування;
 • 7 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування.

Для осіб працездатного віку, що доглядають за інвалідом І групи допомога складає 301,05 грн. на місяць; за інвалідом ІІ групи та особою похилого віку – 200,70 грн; за інвалідом ІІІ групи та хворим – 140,49 грн.

Що стосується розмірів компенсації фізичним особам, які досягли пенсійного віку або є інвалідами, то компенсація таким особам призначається в наступних розмірах: особам, які здійснюють догляд за інвалідом І групи – 234,60 грн., за інвалідом ІІ групи та особами похилого віку – 156,40 грн, інвалідами ІІІ групи та хворими – 109,48 грн щомісяця.

Разом з тим, слід відзначити, що є ряд підстав, передбачених чинним законодавством, при наявності яких, компенсація за надання соціальних послуг не призначається, а саме:

 • у разі, коли фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, призначено;
 • державну соціальну допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» або надбавку на догляд до державної соціальної допомоги згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.»
 • надбавку на догляд або державну соціальну допомогу на догляд відповідно до Законів України «Про пенсійне забезпечення» і «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб;
 • відшкодування витрат на надання послуг по догляду відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;
 • фізичним особам, які надають соціальні послуги і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про психіатричну допомогу»;
 • фізичним особам, які надають соціальні послуги на платній основі;
 • самозайнятим особам;
 • фізичним особам, які проходять альтернативну (невійськову) службу;
 • фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування та перебувають у трудових відносинах, у тому числі на умовах неповного робочого дня (крім роботи вдома).

Управління соціального захисту населення протягом 10 днів після отримання заяви з необхідними документами розглядає її та приймає рішення про призначення компенсації чи про відмову в її призначенні. Компенсація призначається на наступні періоди:

 • на час встановлення групи інвалідності – інвалідам І групи, інвалідність яких встановлена безстроково та які згідно з довідкою до акта огляду медико-соціальною експертною комісією потребують постійного стороннього догляду;
 • на час, протягом якого особа, що подала заяву про необхідність отримання соціальних послуг, потребуватиме постійного стороннього догляду.

Фізична особа, яка надає соціальні послуги, у разі досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», або настання інвалідності зобов’язана в десятиденний строк повідомити управління соціального захисту населення. Компенсація виплачується такій фізичній особі у повному розмірі з дня виповнення пенсійного віку та встановлення інвалідності, якщо вона в цей період надавала соціальні послуги. Продовження виплати компенсації у зв’язку із закінченням строку надання соціальних послуг фізичною особою або необхідністю отримання соціальних послуг особою, яка їх потребує, здійснюється на підставі поданої заяви разом із новим висновком лікарсько-консультаційної комісії і оформляється рішенням управління соціального захисту населення в установленому порядку. Сума компенсації, що нарахована фізичній особі, яка надавала соціальні послуги і залишилась недоотриманою у зв’зку її смертю, виплачується за весь період по день смерті включно членам її сім’ї (чоловік, дружина, діти), а у разі їх відсутності – входить до складу спадщини.

Якщо отримувач компенсації приховав або подав недостовірні дані, що вплинуло на визначення права на призначення компенсації або її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, управління соціального захисту населення визначає обсяг надміру виплачених коштів та встановлює строки їх повернення. Якщо фізична особа, якій надаються соціальні послуги, перебуватиме на стаціонарному лікуванні самостійно без супроводу та догляду з боку фізичної особи, яка надає соціальні послуги, виплата компенсації тимчасово припиняється та відновлюється на підставі заяви фізичної особи про продовження надання соціальних послуг та довідки про закінчення перебування на стаціонарному лікуванні.

Станом на 05.11.2019 року на обліку в УСЗН Маловисківської РДА перебуває 33 особи, які отримують компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги. За період з 01.01.2019р. по 31.10.2019р. нараховано коштів на загальну суму 69136,38 грн. Заборгованості з виплати  компенсації станом на даний час  немає.

У разі виникнення питання, звертайтеся до управління соціального захисту населення Маловисківської РДА, яке знаходиться за адресою м. Мала Виска, вул..Центральна, 44 або за телефоном 5 21 53.


Заступник начальника  управління                         Ірина ГАЛЬЧЕНКО

Додаток 1

до наказу  начальника УСЗН Маловисківської райдержадміністрації від  01.10.2019 року №83-а

Протокол засідання конкурсної комісії для реалізації програм, розроблених громадськими організаціями інвалідів

З  А Я В А

про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадською організацією Маловисківської районної організація ветеранів України

Дата реєстрації


Реєстраційний номер


(заповнює посадова особа організатора конкурсу)

1.

Найменування громадської організації відповідно до Статуту та його статус

Маловисківська районна Організація ветеранів України

2.

Назва проекту

Огляд-конкурс співпраці міських і районних ОВУ з місцевими органами влади і самоврядування

3.

Пріоритетне завдання, на розв’язання якого спрямовано проект

(словами зазначити тільки одне)

Посилення соціального захисту ветеранів війни і праці, дітей війни,інвалідів, людей похилого віку, воїнів-інтернаціоналістів

4.

Загальна сума кошторису з урахуванням співфінансування

90700,00

4.1.

За рахунок бюджетних коштів


4.2.

Кошти співфінансування (не менше 15 %)


5.

Строк реалізації проекту

З 1.01. по 31.12.2020 року

6.

Прізвище, ім’я, посада керівника організації, місце знаходження організації, телефон,

e-mail

Красовський Олександр Кузьмович,

м.  Мала Виска, вул. Центральна,76,  тел. 5-13-00

0667845182,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

7.

Прізвище, ім’я, посада керівника проекту, поштова адреса, телефон, e-mail

Красовський Олександр Кузьмович,

м.  Мала Виска, вул. Центральна,76,  тел. 5-13-00

0667845182,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

(заповнює учасник конкурсу)

Цією заявою підтверджую про відсутнє факту порушення громадською
(відсутність/наявність)
організацією вимог бюджетного законодавства протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

_____________________________________________________________________________   (заповнює учасник конкурсу у разі наявності факту порушення вимог бюджетного законодавства – вказується яке саме порушення вчинено та які заходи впливу були застосовані, зокрема попередження чи інші)

Гарантуємо, що у разі отримання фінансової підтримки за рахунок коштів районного бюджету ці кошти будуть використані винятково для потреб, визначених проектом, відповідно та в межах кошторису витрат, затвердженого організатором конкурсу.

Із умовами конкурсу ознайомлені та згодні.


Голова Маловисківської районної

організації ветеранів України ___________________        О.К. Красовський

(посада керівника громадської                    (підпис)              (ініціали, прізвище)

організації або уповноваженої

особи)

«24» жовтня  2019 рокуДодаток 2

до наказу  начальника УСЗН Маловисківської райдержадміністрації від 01.10.2019 року №83-а


ОПИС

проекту та кошторису витрат, необхідних для його реалізації


огляд-конкурс співпраці районних організацій ветеранів України з місцевими органами влади і самоврядування
(найменування проекту)
Маловисківська   районна Організації ветеранів України

(найменування громадської організації відповідно до Статуту)


1. Анотація проекту: Проект реалізовуватиме президія ради районної організації ветеранів України, її апарат управління за участю представників соціального захисту. Актуальність проекту полягає в наступному: у всебічному захисті законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни, дітей – війни пенсіонерів, людей похилого віку, воїнів – інтернаціоналістів, в’язнів-жертв нацизму. На матеріальну підтримку населення що опинилася в скрутних ситуаціях. Надаються всі дані з аналізом і висновками за підсумками роботи за 2019 рік ( Додаток 6. Районний огляд-конкурс проводиться з 16.10. по 16.11.2019 року за рахунок коштів районного бюджету і спів фінансування.


2. Детальний опис проекту

2.1. Соціальна проблема та пріоритетне завдання, для вирішення яких спрямовано проект.

Розв’язання проблем підвищення рівня якості життя, посилення уваги до потреб старшого покоління та підтримку ініціатив і діяльності громадських організацій ветеранів війни та праці, дітей війни, пенсіонерів, людей похилого віку, воїнів-інтернаціоналістів, в’язнів жертв нацизму;

Сприяння роботі у розв’язанні проблем побутового характеру вищевказаної категорії людей, забезпечення реалізації їх конструкційних прав;

Створення банку даних пільгової категорії населення;

Матеріальна підтримка соціально-незахищених верств населення з метою вирішення їх життєвих проблем;

Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів;

Підвищення рівня соціального захисту ветеранів;

Основними принципами Програми мають стати заходи щодо здійснення на місцевому рівні соціальної підтримки ветеранів, шляхом надання передбачених законодавчою базою видів допомоги, забезпечення матеріальної підтримки ветеранів та іншої категорії населення, що опинилося у скрутній ситуації.

2.2. Інформація про цільову аудиторію.

Цільова аудиторія проекту: 1 районна організація ветеранів України, понад 10178 членів ОВУ і біля 1/3 населення району Форми роботи: університети третього віку, клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, творчі вечори, вогники та інше.

Від реалізації проекту отримає користь не менше 2/3 населення району і допомогу в роботі органи місцевої влади і самоврядування.

2.3. Мета та завдання

Мета Програми спрямована на розв’язання шляхом вирішення найважливіших проблем розвитку та діяльності громадських організацій, на захист прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних культурних та інших інтересів їх членів. Досягнення зазначеної мети здійснюється шляхом реалізації заходів до районної Програми»Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення на період 2016-2019 роки»  Програма розрахована на шляхи розв’язання проблем у напрямку всебічного захисту законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни, дітей війни, пенсіонерів, людей похилого віку, воїнів-інтернаціоналістів, в’язнів-жертв нацизму, на матеріальну підтримку населення, що опинилося в скрутних ситуаціях.

2.2. План реалізації проекту:

Етапи реалізації проекту

Опис заходів для здійснення етапу

Строк реалізації

етапу

Відповідальний виконавець (прізвище та ініціали, посада)

І

Огляд-конкурс в первинних ветеранських організаціях

з 1.03. до 1.05.2020 року

голови районних організацій ветеранів України

Положення про огляд-конкурс (Додаток № 7)

Перелік питань, які підлягають оцінюванню (Додаток № 8)

Графік проведення огляду-конкурсу (Додаток №9)

Пропозиції щодо підсумків огляду-конкурсу (Додаток №10)

2.3. Відповідальні виконавці проекту:

Прізвище, ім’я, по батькові

Красовський Олександр Кузьмович

Обов’язки у межах проекту

керівник проекту,

Освіта, спеціалізація (у т.ч. додаткові курси підвищення кваліфікації, тренінги, семінари)

середньо-спеціальна


Досвід роботи

понад 6 років голова районної організації ветеранів України

Прізвище, ім’я, по батькові


Іванова Олена Володимирівна

Обов’язки у межах проекту

фінансове забезпечення

Освіта, спеціалізація (у т.ч. додаткові курси підвищення кваліфікації, тренінги, семінари)

вища


Досвід роботи

близько 2 років пропрацювала головним бухгалтером районної ОВУ

2.4. Залучені до реалізації проекту організації (якщо такі є) та розподіл обов’язків між ними

з/п

Назва організації партнера

Контактна особа (П.І.П., посада, тел..)

Форма участі та обов’язки  в межах проекту

Примітка

1.

Управління соціального захисту населення

Гальченко І.В.

Участь представника в складі робочої групи


2.5. Шляхи інформування громадськості про хід реалізації проекту

Співпраця з працівниками медіа – газети, буклети і т.п.

2.6. Очікуваний результат та конкретні результативні показники:

- Покращення взаємодії і співпраці організацій ветеранів всіх рівнів з місцевими органами влади і самоврядування;

-  Розширення ветеранського активу, залучення нових учасників в громадське життя, культурно-масові, спортивні  гуртки , клуби за інтересами та ін.

- Налагоджена взаємодія і співпраця організацій всіх рівнів з місцевими органами влади і самоврядування.

2.7. Перспективи продовження проекту після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів та можливі джерела фінансування.

На перспективу даний проект планується продовжувати і проводити щорічно.

2.8. Яку частину коштів і з яких джерел очікується залучити для реалізації проекту?

85% за рахунок районного бюджету.

15% за рахунок співфінансування.

3. Кошторис витрат на фінансову підтримку у сумі 90700,00 грн. додається.

4. Обґрунтування кількості послуг та товарів

Основні видатки пов'язані з транспортними послугами, так як реалізація проекту вимагає не менше 1-го виїзду в кожне село району, решта мінімально забезпечує матеріально-технічні і кадрові потреби проекту.

5. Перелік та характеристика наявної матеріально-технічної та кадрової бази

2 штатних працівники.Голова Маловисківської районної

організації ветеранів України ___________________                      О.К. Красовський

«24» жовтня  2019 року


Додаток 3

до наказу  начальника УСЗН Маловисківської райдержадміністрації від 01.10.2019 року  №83а


КОШТОРИС ВИТРАТ

На фінансову підтримку громадської організації для реалізації проектів

__________________________________________________________________

огляд-конкурс співпраці районної організації ветеранів України з місцевими органами влади і самоврядування
(найменування проекту)
Маловисківська районна  організація ветеранів України

(найменування громадської організації відповідно до Статуту)

з/п

Стаття витрат

Розрахунок витрат

Сума коштів районного бюджету, грн..

Власний внесок організації, грн..

Загальна сума коштів, грн..


РАЗОМ витрат за кошторисом

90700,00

0,00

90700,00

1

Витрати на реалізацію проекту

90700,00

0,00

90700,00

1

Проведення пленумів районної організації ветеранів ( відрядження)

К-сть

залуче-них осіб
К-сть годин

Оплата за годину, грн..Х


Х


Х


Всього за статтею

1

90700,00

0,00

90700,00

2

Оплата транспорт-них послуг (у т.ч. оренда транспор-тних засобів) (із зазначенням виду транспортного засобу)


К-сть одиниць1

К-сть годин

(км)Вартість за годин

Х

Х

Х

Всього за статтею
1,00

0,00

1,00

3

Оренда обладнання, оргтехніки (чи плата за користування ними) (перелік та технічні характеристики)

К-сть одиниць,

шт.

К-сть днів (годин) оренди

Вартість оренди за день (годину), грн..

Х

Х

Х

2000,00

0,00

2000,00

Всього за статтею
2000,00

2000,00

4

Оплата за придбання паливо-мастильних матеріалів


К-сть одиниць,

шт.Вартість за одиницю, грн..

Х

Х

Х

Всього за статтею
8200,00

0,00

8200,00

5

придбання вінків на поховання УБД, придбання подарунків до Дня 9 Травня,

К-сть осіб

К-сть днів (раз)

Вартість за день (раз), грн..

Х

Х

Х
4000,00

0,00

4000,00

Всього за статтею
4000,00

4000,00

6

Інші витрати, що обумовлені специфікою реалізації проекту (придбання грамот, медалей, харчових продуктів, оплата послуг з екскурсій та перевезення)

К-сть одиниць


Вартість за одиницю, грн..

Х

Х

Х
10599,00

11799,00

Всього за статтею
24300,00

24300,00

2

Інституту громадянського суспільства під час реалізації

0,00

0,0

0,00

1

Оренда нежитлових приміщень у разі відсутності власних приміщень інституту  громадянського суспільства

К-сть

одиницьК-сть кВ.м

Вартість оренди за кВ.м, грн.Х


Х


Х
Всього за статтею
200,00


200,00

2

Оплата комунальних послуг у межах середніх норм споживання

К-сть спожитих послуг (відшкодування тепло та електропостачання)

К-сть місяців

Тариф грн..

Х

Х

Х

За рахунками підпр.
11000,00

0,00

11000,00

Всього за статтею
11200,00

0,00

11200,00

3

Оплата праці

К-сть

одиницьК-сть кВ.мХ


Х


Х


1

0,7547800,00

0,00

47800,00

Всього за статтею
42300,00

0,00

42300,00

4

Нарахування

Сума

х


5500,00

0,00

5500,00Всього за статтею
5500,00

0,00

5500,00

5

Придбання канцелярських товарів

К-сть

одиницьВартість за одиницю, грн.

Х
Х
Х
Папір А-4

Папір плотний А-4

Папка накопичув.

Фотопапір

Листівки

файли

Папка швидко зшив.Всього за статтею3200,00

0,00

2000,00

6

Оплата послуг  інтернет, зв’язок та

К-сть

одиницьК-сть кВ.мВартість оренди за кВ.м, грн.

Х
Х
Х
За рахунками підпр.
3700,00

0,00

3700,00

Всього за статтею53500,00

53500,00


ВСЬОГО90700,00

0,00

90700,00Голова Маловисківської районної

організації ветеранів України ___________________                      О.К. Красовський

«24» жовтня 2019 року


Додаток 4

до наказу  начальника УСЗН Маловисківської райдержадміністрації від 01.10.2019 року  №83а

Інформація про діяльність

інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості

1. Назва  інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості та його організаційно-правова форма: Маловисківська районна організація ветеранів України.

2. Дата створення 28  квітня 2004 року


3. Код за ЄДРПОУ 24149403

4. Банківські реквізити: рахунок 35431008025119 МФО 823016 ГУ ДКСУ у Кіровоградській області


5. Мета та основні напрямки діяльності інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості відповідно до Статуту: Основною метою організації є сприяння розвитку громадянського суспільства, консолідація зусиль ветеранської організації, державної влади, суспільства, спрямованих на захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національних, культурних та інших спільних прав та інтересів ветеранів Другої світової війни, інших локальних воєн і військових конфліктів та бойових дій на території України і іноземних держав, антитерористичної операції (учасників бойових дій, інвалідів, учасників війни, членів сімей загиблих), ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів, громадян похилого віку. Організація сприяє координації зусиль ветеранів, їх об’єднань для реалізації та захисту спільних інтересів у справі ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та соціальної допомоги, у тому числі і для сприяння вирішення житлових проблем. Основними напрямками діяльності організації є:

-         консолідація зусиль ветеранської організації, розвиток та вдосконалення організаційної структури, відповідно до Статуту, залучення нових членів;

-         сприяння розвитку громадянського суспільства;

-         сприяння об’єднанню зусиль громади з органами місцевого самоврядування щодо захисту своїх прав і законних інтересів, розв’язання спільних для громад проблем;

-         участь у конкурсах на отримання грантів, на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг;

-         надання правової, соціальної, організаційної та іншої допомоги членам Організації в межах чинного законодавства України;

-         клопотання про нагородження державними, відомчими та суспільними (не державними) нагородами та іншими відзнаками членів Організації за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху;

-         участь в організації національно-патріотичного виховання молоді в дусі відданості українському народу;

-         проведення заходів щодо увічнення пам’яті подвигів ветеранів війни та праці;

-         сприяння героїко-патріотичній, просвітницькій та учбово-методичній діяльності, патріотичному і трудовому вихованню молоді на кращих традиціях старших поколінь, підтримання постійного зв’язку  з військкоматами, участь у виховних заходах по підготовці призовників до служби у Збройних Силах України;

-         сприяння збереженню пам’ятників і меморіалів захисникам Вітчизни, видатним людям праці, науки, культури і спорту;

-         сприяння формуванню в суспільстві гуманного відношення, загальносуспільної поваги до інвалідів та ветеранів;

-         проведення культурних заходів, організація дозвілля ветеранів, заснування клубів за інтересами, гуртків художньої самодіяльності, тощо, сприяння їх ефективній роботі;

-         проведення мирних масових заходів (збори, мітинги, демонстрації);

-         сприяння здійсненню благодійницьких заходів, акцій милосердя, створенню спеціальних фондів з метою поліпшення життєзабезпечення ветеранів, всіх громадян похилого віку;

-         сприяння волонтерській діяльності;

-         використання засобів масової інформації для проведення роз’яснювальної та пропагандистської роботи для досягнення мети діяльності Організації;

-         сприяння поширенню передового вітчизняного та зарубіжного досвіду у плані соціальної допомоги ветеранам та організації їх дозвілля;

-         сприяння поліпшенню медичного обслуговування та медикаментозного забезпечення ветеранів;

-         сприяння виявленню одиноких і непрацездатних громадян та проведенню обстежень їх соціально-побутових умов, визначенню потреби у матеріальній, соціальній, побутовій та медичній допомозі;

-         сприяння створенню належних умов для підтримання здоров’я та активного довголіття ветеранів;сприяння організації соціального та інших видів обслуговування, зміцненню матеріально-технічної бази створених для цієї мети закладів;

-         сприяння наданню соціальних послуг за визначеними державними стандартами, консультацій, піклування, допомоги біженцям та подібних послуг, які надаються особам похилого віку та інвалідам удома або в інших місцях;

-         сприяння виконанню цільових програм соціального і правового захисту ветеранів війни, військової служби, ветеранів праці, пенсіонерів;

-          поширення своїх поглядів в будь-який спосіб, не заборонений законодавством України;

-         сприяння запровадженню сучасних форм поширення інформації (створення та поповнення сайтів ветеранських організацій територіальних громад, міст обласного значення, районних, селищних, сільських та інших);

-         сприяння розробці програм соціально-економічного та культурного розвитку, збереження та розвитку закладів соціальної сфери територіальних громад;

-         сприяння процесу добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до чинного законодавства України;

-         здійснювати іншу діяльність та вживати інші заходи, що не суперечать чинному законодавству України.

-         6. Інформація про досвід реалізації проектів протягом останніх двох років за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел фінансування:


з/п

Назва проекту

Сума фінансової підтримки, грн..

Джерела фінансуван-ня

Строки виконання проекту

Короткий опис (3-4 речення) проекту

1.

Статутна діяльністьорганізатор конкурсу

90700,00

Власні внески

0,00

На протязі 2020 р.

Забезпечена матеріально-технічна діяльності районної ОВУ і проведено:

- конференція – 1

- засідання ради – 1

- засідання президії -4

- семінари – 4 (3 виїзн.)8. Джерела фінансування інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості: Районний бюджет. Співфінансування.


9. Матеріально-технічна база інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості (наявність орендованого приміщення та оргтехніки, інші ресурси: приміщення 2 кімнати загальною площею _28,6 кв.м_, 1 комп’ютер.,  1 телефон,
1 ксерокс, Інтернет .


10. Кадрове забезпечення:


Прізвище, ім’я по-батькові

Посада та основні обов’язки в громадській організації

Кваліфікація (освіта)

Досвід виконання проектів

Красовський Олександр Кузьмович

Голова Маловисківської районної організації  ветеранів України

середньо-спеціальна

понад 6 років

Іванова Олена Володимирівна

Головний бухгалтер

вища

понад 2 років


Голова Маловисківської районної

організації ветеранів України ___________________                      О.К. Красовський

«24» жовтня  2019 року


Додаток 5

до наказу  начальника УСЗН Маловисківської райдержадміністрації від 01.10.2019 року  №83а


ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

про реалізацію проекту інститутом громадянського суспільства соціальної спрямованості  станом на 01 жовтня 2019 року році

1.Статутна  діяльність.

2.Огляд - конкурс  взаємодії міських і районних ОВУ_ з місцевими органами влади і       самоврядування.

3.Акція по організації діяльності ОВУ в умовах ОТГ

(назва програми (проекту, заходу)

Інститут громадського суспільства соціальної спрямованості, який одержав фінансову підтримку з районного бюджету,

Маловисківська районна організація ветеранів України

(найменування інституту громадянського суспільства соціальної спрямованості)


Програма «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів,ветеранів,учасників війни та інших категорій населення» на період 2020-2021років»


1. Звіт про використання бюджетних асигнувань на реалізацію проекту.

з/п

Стаття витрат з деталізацією (згідно із затвердженим планом використання бюджетних коштів)

Сума

витрат,

грн..

(згідно

з планом викорис-

тання

бюд-

жетних коштів)

Касові видатки, грн.., (сплачено за придбані товари та надані послуги)

Фактичні видатки, грн..

Зареєстро-

вані та

неспла-

чені

фінансові зобов’я-

зання, грн..

Реквізити підтверджу-ючих документів


Видатки та надання кредитів – усього

97900,00

97900,00

97900,00

-

-


Поточні видатки

97900,00

97900,00

97900,00

-

-


Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

8931,80

7553,50

7553,50

-

-


Оплата послуг (крім комунальних)

24219,01

22581,28

22581,28

-

-


Видатки на відрядження

6210,00

6210,00

6210,00

-

-


Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

18649,19

14600,33

14600,33

-

-


Оплата теплопостачання

10733,95

9314,56

9314,56

-

-


Оплата електроенергії

6613,81

4091,66

4091,66

-

-


Поточні трансферти

41990,00

37050,00

37050,00

-

-


Підтверджувальними документами щодо здійснення касових видатків є платіжні доручення, платіжні відомості, видаткові касові ордери тощо, із зазначенням їх повних реквізитів


ВСЬОГО:


37050,00
2.Звіт про використання ресурсів позабюджетних джерел на реалізацію проекту.

Передбачено залучити ресурси  з позабюджетних джерел на реалізацію проекту ___-___ грн.. Використано ресурсів з позабюджетних джерел на реалізацію проекту в еквіваленті ___-____ грн..


*Звіт про використання бюджетних асигнувань на реалізацію проекту (подати організаторові конкурсу інформації про проведення заходів, передбачених у рамках виконання (реалізації) програми (проекту, заходу, матеріалів, підготовлених у рамках  виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), підсумкові звіти.


Голова Маловисківської районної

організації ветеранів України ___________________                      О.К. Красовський

«24» жовтня  2019 року


(підпис)                                   (ініціали, прізвище)

Головний бухгалтер                       _________________                             О.В.Іванова

(підпис)                                   (ініціали, прізвище)

М.П.

«24_»_жовтня 2019 року

ПРОГРАМА

«ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ ВІЙНИ  ТА ІНШИХ

КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ»

НА ПЕРІОД  2020 – 2022 РОКІВ

Мала Виска

2020 рік

1.  П А С П О Р Т


Програми

«Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів,

ветеранів, учасників війни та інших категорій населення на період

2020 – 2022 роки»

1.

Ініціатор розроблення

програми

УСЗН Маловисківської районної державної адміністрації.

2.

Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Статус організації ветеранів України зареєстрований зі змінами Міністерством юстиції України, наказ від 22.05.2008 року №852/5, Указів Президента України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні від 16.12.1993 р. №3721-ХІІ, «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.11.1995 р. «Про соціальний захист дітей війни» від 18.11.2004 р. №2195-ІV, Бюджетний кодекс зі змінами

3.

Розробник програми

Рада районної  організації ветеранів України

4.

Співрозробники програми

Організація Української спілки ветеранів Афганістану, Маловисківська  громадське об’єднання інвалідів «РОЗРАДА», Організація інвалідів(союз організації інвалідів України), Організація товариства Червоного хреста

5.

Відповідальний виконавець

Рада районної організації ветеранів України

6.

Учасники програми

УСЗН Маловисківської РДА, Рада Маловисківської  організації ветеранів України, Всеукраїнське об’єднання  «Захист дітей війни»

7.

Термін реалізації програми

2020 – 2022 роки

8.

Загальний орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації

272100,00 грн. в.т.ч. 90700,00  грн..на рік без урахування змін на протязі року

2.  ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ, НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКИХ

СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА

Програма Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів,ветеранів, учасників війни та інших категорій населення на період 2020 – 2022 роки спрямована на забезпечення реалізації законів України;

ст..13 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

ст.. 20 ЗУ « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

відповідно до постанови КМУ від від 14.02.2018 року №156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадянським об’єднанням ветеранів»;

постанови КМУ від 14.03.2018 року №183 «Про затвердження Порядку використання коштів,передбачених у державному бюджеті для підтримки громадських об’єднань інвалідів»;

керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Актуальність цієї Програми обумовлена зростанням ролі громадських організацій в державі, вдосконаленням системи забезпечення та механізму їх діяльності, підвищення їх ролі та авторитету щодо участі у громадському житті району.

Програма розрахована на шляхи розв’язання проблем у напрямку всебічного захисту законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни, дітей війни, пенсіонерів, людей похилого віку, воїнів – інтернаціоналістів , в’язнів – жертв нацизму, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на матеріальну підтримку населення, що опинилося в скрутних ситуаціях.


3.  МЕТА І ЗАВДЯННЯ ПРОГРАМИ.

Мета програми спрямована на розв’язання шляхом вирішення найважливіших проблем розвитку та діяльності громадських організацій, на захист прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів їх членів.

Досягнення зазначеної мети здійснюється шляхом реалізації заходів до  Програми «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення на період 2020 – 2022 роки».

4.   ОСНОВНІ ЗАВДЯННЯ ПРОГРАМИ :

Завданнями Програми полягає у реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та надання фінансової підтримки громадським організаціям, які працюють у напрямку  всебічного захисту законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни та праці воїнів –інтернаціоналістів, учасників антитерористичних операцій та членів їх сімей, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Розв’язання проблем підвищення рівня та якості життя, посилення уваги до потреб старшого покоління та підтримку ініціатив і діяльності громадських організацій ветеранів війни та праці, дітей війни, пенсіонерів, людей похилого віку, воїнів – інтернаціоналістів, в’язнів жертв нацизму, учасників антитерористичних операцій та членів їх сімей;

- сприяння роботі у розв’язанні проблем побутового характеру вищевказаної категорії

людей, забезпечення реалізації їх конституційних прав;

- героїко-патріотичне виховання молоді, толерантне відношення до людей з

обмеженими  можливостями;

- сприяння розвитку волонтерського руху;

- створення банку даних пільгової категорії населення;

- матеріальна підтримка соціально – незахищених верст населення з метою

вирішення їх життєвих проблем;

- фінансова підтримка громадських організацій ветеранів;

- підвищення рівня соціального захисту ветеранів;

- співпраця з закладами охорони здоров’я:


Основними принципами програми мають стати заходи щодо здійснення на місцевому рівні соціальної підтримки ветеранів шляхом надання передбачених законодавчою базою видів допомоги, забезпечення матеріальної підтримки ветеранів учасників антитерористичних операцій та членів їх сімей та іншої категорії населення, що опинилося у скрутній ситуації.

Паспорта бюджетних програм

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації