Новини PDF Друк

30 липня о 10:00 в приміщенні Маловисківської районної бібліотеки  відбулися громадські слухання, на яких присутніх ознайомили з  концепцією  нової експозиції музею історії Маловисківського району. На слуханнях були присутні  7  членів  ради музею історії, а саме: начальник відділу культури і туризму Маловисківської РДА Левченко Л.А, головний спеціаліст  відділу культури і туризму Маловисківської РДА Герасименко Б.М. методист музею історії Маловисківського музею Коваленко О.А. вчителі історії  Постолюк П.І. та  Паливода О.Л., громадські діячі Іщенко З.,Сологуб Г.С. ,  представники громадськості  та   громадських об’єднань . Відбулося  обговорення  та внесення пропозицій щодо  концепції  нової  експозицій музею, зокрема  В.М.Поліщук інформував,що  в нього знаходяться матеріали по новітній історії району  90-х років ХХ ст.,ХХІ ст, П.Я.Бровченко зауважив, що необхідно висвітлити діяльність Катани на посаді директора музею  та повідомив, що в нього є матеріали про О.С.Ковтуна., О.К.Красовський  запропонував розмістити  стенди видатних людей Маловисківщини в 5-й експозиційній кімнаті. Всі пропозиції будуть розглянуті  на засіданні музейної ради.  Наостанок ,члени  музейної ради звернулися до  присутніх  з проханням надавати історичні предмети  до музею для вдосконалення експозиції.