Інформація для органів місцевого самоврядування району! PDF Друк

Третя фаза Проекту ЄС/ПРООН

«Місцевий розвиток орієнтований на громаду»

Під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду, в Кіровоградській області. Діяльність Проекту МРГ буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з  розвитком малого аграрного бізнесу. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро).  Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Оптимальна вартість проектів:

Загальна вартість мікро проекту, тис. грн..

Сума гранту на мікро проект (S=13 грн.), тис. грн..

Сума співфінансування

Створення ОСББ

Стандарти енергоефективності

Альтернативні енергетичні технології

Енергоефективність у житлово – комунальному секторі

Водопостачання

Оптимальне технічне рішення

Охорона довкілля

Інноваційне врядування

Економічні ініціативи

Квоти та ресурси

Кіровоградська область отримує підтримку для 9 районів:

1. Кожний район отримує квоту на 4 сільські/міські ради з населенням до                 10 тисяч людей;
  2. Кожна рада отримує квоту на одну громаду, яка впроваджуватиме один мікропроект;
  3. Підтримка щодо розвитку потенціалу (тренінги, круглі столи, візити, створення ресурсних центрів);
  4. Проведення тренінгів щодо відтворення методології (пілотні та не пілотні райони);
  5. Проведення тренінгів щодо відтворення методології будуть організовані для будь – якого району для не пілотних громад.

Маловисківською районною державною адміністрацією та Маловисківською районною радою подано заявку на участь в Проекті «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» фаза ІІІ за типом «Енергоефективність – відтворення методології».

Відбір районів здійснюватиме комітет з відбору МРГ за результатами розгляду заявок у листопаді – грудні 2014 року.