інформаційно-профілактичні бесіди PDF Друк

07.02.2018

Маловисківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з інспектором Ювеніальної превенції Маловисківського відділу ГУНП в Кіровоградській області І.Перехрест та дільничним, якому підвідомча територія Злинської сільської ради, 7 лютого 2018 року провели у Злинському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» індивідуальні бесіди профілактичного характеру з учнями, які схильні до вчинення правопорушень, та групові інформаційно-профілактичні бесіди з учнями  6-11 класів про адміністративну, кримінальну відповідальність  учнівської молоді за скоєння правопорушень; про недопущення вживання тютюнових виробів, алкогольних напоїв. Також обговорювалися теми щодо фізичного, психологічного насильства, вчиненого самими підлітками  та безпосередньо щодо них самих. В ході роботи було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, та в яких батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Членам родин надано відповідні рекомендації для вирішення проблем, що виникли.