Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Головного територіального управління юстиції PDF Друк
Наказом  начальника Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області від 24.11.2017 року № 1267/к оголошено конкурс
на заміщення вакантних посад державних службовців, строк подачі документів для участі у конкурсі становить 16 календарних дні з 28.11.2017 до 17 год. 30 хв. 13.12.2017. Повний текст оголошення розміщено на сайті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області у рубриці «Вакансії» та на сайті Національного агентства України з питань державної служби у рубриці «Вакансії державної служби».