ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Для шукачів роботи PDF Друк

27.05.2020

Роботодавці Кіровоградщини потребують фахівців швейної промисловості

Професії швейної галузі входять до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Сьогодні роботодавці області потребують 17 працівників за професією «швачка». Майстри голки та нитки потрібні у Кропивницькому.

Серед роботодавців, які потребують фахівців швейної майстерності, як великі та середні промислові підприємства, так і ательє. Своїм підлеглим роботодавці пропонують від 4723 грн до 8000 грн на місяць.

Крім того, швейні підприємства Кропивницького потребують закрійника (заробітна плата – 5000 грн), а також двох кравців (4 723 та 4 750 грн на місяць відповідно).

Також у Кропивницькому потрібен слюсар-ремонтник для ремонту швейного обладнання. Своєму працівникові роботодавець пропонує заробітну плату у розмірі 7400 грн.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

Нагадаємо, якщо у Вас є бажання ознайомитись з різноманіттям вакансій Кіровоградщини та України загалом запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://kid.dcz.gov.ua/

22.05.2020

Безробітні Кіровоградщини можуть навчитися кравецькій справі у Рівному

Професія «кравець» має давню історію й у всі часи вважалася почесною. Вдало підібраний та пошитий одяг не тільки поліпшує зовнішність людини, а й покращує її внутрішній стан та робить її щасливішою.

Якщо Ви бажаєте опанувати зазначену професію  – 27 травня поточного року, на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання. Термін навчання 9,2 міс.

Нині, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Адже  оригінальні, ексклюзивні речі, пошиті на замовлення, цінують завжди і більш затребувані, аніж масовий пошив.

Тож, якщо  Вас зацікавила можливість опанувати нову для Вас професію звертайтеся до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна  або базова загальна середня  освіта;
 • вік особи не менше 18 років;
 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

21.05.2020

На Кіровоградщині відкритими є 25 вакансій у банківських установах

Банківська сфера – одна з найважливіших галузей у кожній країні. Саме від стабільної роботи фінансової системи та банків залежать добробут населення та його впевненість у майбутньому. Робота в банківській сфері престижна та надзвичайно відповідальна, адже вона пов’язана не лише з фінансами, а й з довірою людей.

В умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг, понад 140 тисяч українців працюють у банківській сфері, а їхній дохід, за даними Держстату, приблизно у два рази вищий від середнього по країні, середня зарплата у фінансовому секторі перевищує 13 тисяч гривень.

Наразі банківські установи Кіровоградщини потребують 25 фахівців. Так, працівники потрібні АТ «Сбербанк» та Філії – Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Серед вакансій: керуючий відділенням, начальник відділу, завідувач сектору, головний економіст, економіст, фахівець, контролер-касир. Заробітна плата: від 5500 до 21527 грн.

Фахівці потрібні у Кропивницькому (4 вакансії), Гайворонському (3 вакансії), Олександрійському (3 вакансії), Світловодському (3 вакансії), Голованівському (2 вакансії), Бобринецькому (2 вакансії), Олександрійському (2 вакансії), Добровеличківському (2 вакансії), Петрівському, Олександрівському, Онуфріївському та Устинівському районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

21.05.2020

Час створити ефективне резюме: служба зайнятості Кіровоградщини запрошує на вебінар

Резюме існують різні: звичайні та креативні, на папері та у електронному вигляді. У Вас ще немає резюме? Саме час створити його! Адже резюме – головний інструмент у пошуку роботи. Як скласти ефективне та сучасне резюме, яке виділить Вас серед конкурентів? Про це Ви дізнаєтеся під час вебінару «Підготовка резюме», що відбудеться 28 травня 2020 року об 11.00 год.

Тривалість заходу 40-45 хв.

Участь у вебінарі є безкоштовною.

Для попередньої реєстрації у вебінарі, необхідно надіслати на електронну адресу відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) повідомлення з текстом у темі «Участь у вебінарі (вебінарах)», вказавши прізвище, ім’я та власні контактні дані.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 0(522) 32 28 41

18.05.2020

Перукарське мистецтво: стань затребуваним за підтримки служби зайнятості

Перукар – це справжній художник, який працює над кожною людиною, як над власним полотном. Це й не дивно, адже стрижка і фарбування – процес творчий, який знаходиться в близькому спорідненні з будь-якою іншою творчою діяльністю людини.

Професія перукаря є завжди затребуваною. По закінченню навчання шукачі роботи зможуть працювати у салонах краси або започаткувати власну справу. Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 6 вакансій для перукарів.

24 травня поточного року на базі Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Фактична адреса навчального закладу – м. Краматорськ. Курс навчання триватиме 6 місяців.

Умови направлення на навчання:

 • повна  або базова загальна середня  освіта;
 • вік особи не менше 18 років;
 • медична довідка;
 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

18.05.2020

Роботодавці Кіровоградщини пропонують 109 вакансій для людей з інвалідністю

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 109 вакансії для громадян з інвалідністю за 57-ма професіями.

Мешканцям Кіровоградщини з інвалідністю пропонують працевлаштуватися за такими професіями: лікар-терапевт, лікар-невропатолог, лікар-хірург, технік-програміст, інженер-проектувальник, вчитель закладу загальної середньої освіти, менеджер (управитель) з персоналу, менеджер (управитель) із збуту, менеджер (управитель), тракторист, юрист, практичний психолог, інженер, бухгалтер, зоотехнік, соціальний робітник, завідувач трупи, артист оркестру (духового, естрадного, народних інструментів, симфонічного та ін.), спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), керівник художній, касир-операціоніст,сестра медична, водій автотранспортних засобів, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, укладальник-пакувальник, лаборант (біологічні дослідження), вагар, прибиральник службових приміщень, контролер енергонагляду, двірник, прибиральник територій, підсобний робітник, маляр, слюсар-сантехнік, зварник на машинах контактного (пресового) зварювання, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, кравець, молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.), перукар (перукар-модельєр), покоївка, охоронник, електромеханік з ліфтів, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, машиніст (кочегар) котельної, лаборант з аналізу формувальних та шихтових сумішей, налагоджувальник зварювального й газоплазморізального устаткування, швачка, продавець продовольчих товарів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, токар-розточувальник, муляр, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-ремонтник, робітник фермерського господарства, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4723 грн) до  10000 гривень. Також представлені 4 вакансії з неповною зайнятістю у Благовіщенському, Кропивницькому і Маловисківському районах за посадами практичний психолога, прибиральника службових приміщень, двірника та прибиральника територій. Оплата праці: 2362 та 2430 гривень на місяць у залежності від займаної посади.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому районі представлено 59 вакансій для громадян з інвалідністю, 23 у Маловисківському, 10 у Долинському, 7 у Новгородківському, 5 у Новоукраїнському, по 2 у Гайворонському і Знам’янському районах та 1 в Устинівському районі Кіровоградської області.

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

18.05.2020

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно отримати багатопрофільну будівельну професію

Під час реорганізації житлово-комунальних установ та створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків великий попит виникає на працівників, які поєднують у своїй професійній діяльності декілька професій: електрик, слюсар-сантехнік, столяр, тесля, а саме, «робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків здійснює технічне обслуговування, ремонт будинків та споруд з виконанням ремонтно-будівельних робіт (штукатурних, малярних, шпалерних, бетонних, теслярських).

26 травня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 5,5 місяців.

Умови направлення на навчання:

 • повна  або базова загальна середня  освіта,
 • вік особи не менше 18 років,
 • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

18.05.2020

Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 30 бухгалтерів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних бухгалтерах.

Роботодавці області потребують 35 працівників за професією «бухгалтер». Серед зазначених вакансій 12 посад головних бухгалтерів.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 грн до 11000 гривень. Розмір заробітної плати залежить від особливостей специфіки підприємства та вимог до кандидата на посаду (рівень освіти, досвід роботи, вміння працювати з програмами для бухгалтерського обліку).

Актуальними є вакансії для бухгалтерів у медичній, соціальній та військовій сферах, а також у сферах сільського господарства, освіти та логістики.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому відкрито 19 вакансій,  6 вакансій у Олександрійському районі, по 2 вакансії у  Бобринецькому та Маловисківському районах та по 1 вакансії у Гайворонському, Долинському,  Компаніївському, Новгородківському, Олександрівському і Світловодському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

12.05.2020

На Кіровоградщині зареєстровано понад 600 вакансій для шукачів роботи із вищою освітою

Наразі у службі зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 1787 вакансію. Серед усього загалу пропозицій роботи, представлено 619 вакансій, у яких серед вимог до працівника зазначено вищу або базову вищу освіту.

Так, для шукачів роботи пропонують вакансії за 171 професією. Це пропозиції роботи у сферах сільського та лісового господарства, торгівлі та послуг,  юриспруденції, медичній сфері,  сфері освіти та науки, будівництва, гірничовидобування, логістики, надання соціальної допомоги, сфері культури, забезпечення правопорядку та ін.

Заробітна плата у представлених вакансіях – від 4723 до 22 000 гривень. Актуальними є вакансії у всіх районах Кіровоградської області.

Серед умов соціальної сфери, у залежності від вакансій, претендентам на посади пропонуються:

 • повний соціальний пакет;
 • медичне страхування;
 • відшкодування витрат на транспорт;
 • додаткова відпустка згідно з Колективним договором;
 • доплати за вислугу років;
 • наявність житла;
 • можлива робота за сумісництвом
 • безкоштовна корпоративна база відпочинку;
 • безкоштовні медогляди за програмою «Онко-СТОП»;
 • харчування.

Крім того, у Благовіщенському, Голованівському, Знам’янському, Кропивницькому, Маловисківському, Олександрійському, Олександрівському, Новомиргородському та Петрівському районах зареєстровані вакансії із неповною зайнятістю. Це вакансії за такими професіями: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-психіатр, лікар-фізіотерапевт, керівник музичний, начальник відділення зв'язку, практичний психолог, юрисконсульт, педагог соціальний, сестра медична, музейний доглядач.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

12.05.2020

Безробітні Кіровоградщини можуть навчитись одній з найзатребуваніших професій в Одесі

У травні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити, на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, безробітних громадян професії «контролер-касир».

Потреба у фахівцях цієї професії постійно зростає, адже торгівля охоплює практично усі види діяльності людини. Професія контролер-касир – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не обходяться без них. Від якості роботи контролера-касира залежить довіра і пошана покупців до обраного магазину. Велика увага в роботі контролера-касира приділяється умінню спілкуватися з покупцями.

Тож, для безробітних громадян з Кіровоградщини з 22 травня рoзпoчинається нaвчaння. Курc нaвчaння тривaтиме 5, 5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна або базова загальна середня  освіта;
 • повноліття (не менше 18 років);
 • медична довідка з допуском до професії;
 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

05.05.2020

Медичні заклади Кіровоградщини потребують лікарів-акушерів-гінекологів та акушерок

Сьогодні, 5 травня, відзначають своє професійне свято всі акушери в 50 країнах світу і 9 тисяч акушерів-гінекологів в Україні. Праця цієї категорії медиків незамінна, за великим рахунком, саме акушерки допомагають малюкам з’являтися на світ.

Наразі медичні заклади Кіровоградщини потребують двох лікарів-акушерів-гінекологів та 4 акушерок.

Лікарів-акушерів-гінекологів потребують центральні районні лікарні Голованівщини та Маловисківщини. Заробітна плата: 4 723 та 8 503 грн відповідно. Обидві вакансії, серед умов соціальної сфери, передбачають надання житла.

Акушерки потрібні у медичних закладах Олександрівщини (1 вакансія, заробітна плата – 4 950 грн) та Благовіщенщини (3 вакансії, заробітна плата – 4 723 грн). Серед іншого, у вакансіях зареєстрованих роботодавцями Благовіщенського району надається додаткова відпустка терміном 7 календарних днів.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

04.05.2020

У травні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути понад 20 професій

У травні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 21 спеціальністю. Це професії кухар, швачка, кравець, перукар, контролер-касир та ін.

Навчання здійснюється у  Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

12 травня – продавець непродовольчих товарів;

13 травня – кухар, швачка, кравець;

14 травня – адміністратор, електромеханік торговельного та холодильного устаткування;

18 травня – продавець непродовольчих товарів, виноградар, продавець непродовольчих товарів;

19 травня – коваль ручного кування;

21 травня – закрійник, маляр;

22 травня – контролер-касир, перукар (перукар-модельєр), оператор котельні;

24 травня – перукар (перукар-модельєр);

25 травня – продавець непродовольчих товарів, слюсар-сантехнік;

26 травня – касир торговельного залу, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків;

27 травня – кравець.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаними професіями, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

29.04.2020

Де мешканцям Кіровоградщини знайти офіційний підробіток?

Наразі у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 38 вакансій з неповною зайнятістю. Це вакансії за такими посадами: лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-психіатр, лікар-фізіотерапевт, сестра медична, юрисконсульт, практичний психолог, начальник відділення зв'язку, керівник музичний, педагог соціальний, оператор комп'ютерного набору, музейний доглядач, листоноша (поштар), прибиральник службових приміщень, прибиральник територій, двірник.

У залежності від кількості робочих годин, стажу роботи претендента та специфічних умов підприємства, своїм підлеглим, які працюватимуть на неповну ставку  роботодавці Кіровоградщини пропонують від 600 до 4720 гривень на місяць.

Вакансії представлені у Кропивницькому районі (20 вакансій),  Маловисківському (5 вакансій), Олександрійському (3 вакансії), по 2 вакансії у Знам’янському, Новомиргородському та Олександрівському районах та по 1 вакансії у Благовіщенському, Голованівському,  Добровеличківському і Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

09.04.2020

Карантин з користю: лайфхаки від служби зайнятості зі складання ефективного резюме

Період карантину змушує нас змінити  свою стандартну поведінку, звички та  плани. Достеменно відомо лише те, що усім буде потрібна робота.

Уже зараз економіка країни робить перші кроки в нових умовах і потребує робочих рук, зокрема, це підприємства та установи критичної інфраструктури  (енергетика, хімічна промисловість, транспорт,  інформаційні технології та телекомунікації (електронні комунікації), продовольство, охорона здоров'я, комунальне господарство).  А громадяни, у свою чергу, потребують нових джерел доходів.

Державна служба зайнятості докладає максимум зусиль, щоб і в таких нестандартних умовах допомогти громадянам у пошуках роботи. Важливим елементом у цьому є написання резюме. Саме резюме є тим основним  документом, на основі якого роботодавець  може оцінити свого потенційного працівника, а шукач роботи – презентувати себе роботодавцю.

Три кроки

Для успішного пошуку  роботи пропонуємо вам сучасний сервіс з написання резюме:

1.  Зареєструйтесь на Освітньому порталі служби зайнятості – http://skills.dcz.gov.ua/;

2.  Оберіть курс «Створити резюме на сайті» у рубриці «Курси»;

3.   Перегляньте відео, створене нашим консультантом. Оберіть рубрику «Резюме» та створіть власне резюме  у режимі онлайн.

Наступний крок після подання резюме роботодавцю, ймовірно, враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, проведення співбесіди, чи то під час телефонної розмови, чи з використанням інших сучасних технологій. Як краще підготуватися до співбесіди Ви також можете дізнатися, переглянувши  інші відеоматеріали Освітнього порталу ДСЗ.

У  часи тривоги й кризи одночасно  з'являється можливість «пізнати себе» по-новому: згадати про забуті компетенції, відкрити власні таланти й вдало викласти їх у тексті. 

П' ять порад

1. Будьте оригінальними, але у межах прийнятності. Джазмени, які стали гуру імпровізації, довго вивчали ази музичної теорії та загальноприйняті стандарти. Якщо Ви ставите за мету вразити своєю оригінальністю, то зважайте на наявні шаблони при створенні резюме. Гарно структурований документ, без орфографічних помилок – це те, що чекають роботодавці. Пам'ятайте, що у вас не буде другого шансу справити перше враження.

2. Зрозумійте очікування роботодавців. Подивіться, кого саме шукають наймачі: які у них вимоги до галузі знань кандидатів на посаду, професій, навичок. Зайдіть на сайти тих роботодавців, у яких Ви прагнете знайти роботу та подивіться, кого ж саме вони шукають. Оцініть свої здобутки та компетенції очима роботодавця. Ознайомлення з картиною ринку праці підкаже, як «намалювати» свій професійний портрет, щоб він був цікавим саме конкретним роботодавцям. Напевно, варто ще раз нагадати, що  в нинішній кризовий момент потрібні працівники у сфері логістики, медицини та інформаційних технологій. 

3. Оцініть свій результат. Розповідаючи про свої місця роботи й опановані професії, не слід забувати про іншу річ. Кожен роботодавець хоче приблизно уявити, яку саме користь Ви принесете компанії. Формальний перелік попередніх місць роботи скоріше всього не справить враження. «Оцифруйте» свої досягнення, розкажіть про них у деталях. Не перелічуйте місця роботи, а вкажіть на успіхи, яких вдалось досягнути. Згадайте, як випечений вами хліб купували представники відомих фірм.  Або як Ви вдвічі збільшили продаж товарів, провівши ефективну рекламну кампанію. Будучи озброєними такими фактами, Ви з легкістю пройдете співбесіду.

4. Продемонструйте жагу до знань. Проходження курсів підвищення кваліфікації, розвиток навичок і завершення навчання у освітніх закладах – це ті пункти, за якими роботодавець оцінює шукачів роботи. Згадайте, які  курси Ви, можливо, закінчили та отримали сертифікати (на Prometeus, Сoursera чи іншій освітній платформ) і як це допомогло у Вашій роботі. Перелік набутих знань доповніть родзинкою: напишіть, чому бажаєте навчитись, які  нові компетенції отримати на новій роботі.

5.  Розкрийте свою особистість. Нікого не беруть на роботу за красиву душу, але усі хочуть бачити працівника, який віддається роботі з душею. Зараз усі компанії (особливо великі гравці) роблять наголос на цінностях. Хтозна, можливо ваші хобі розкажуть про вас більше, аніж ваш трудовий шлях. Не бійтеся розповідати про свої інтереси. І,  можливо, тоді серед працівників з рівною кваліфікацією перевагу віддадуть Вам. Адже саме Ви вмієте зацікавити.

Ніколи не «зациклюйтеся» лише на власних дипломах.  Імовірно, Ви володієте безліччю інших компетенцій, про котрі Ви навіть не розмірковували як про такі, що дадуть вам бонус у роботі, абож шанс спробувати себе у зовсім іншій сфері. У вас є авто? Можливо, Вас зацікавить логістика. Ви вмієте гарно готувати солодощі дітям? Чому б не спробувати виготовляти смаколики з доставкою? Ви вмієте шити? Наразі є значний попит на маски для обличчя.

Напевно, усі вже розуміють, що коли завершиться карантин і ми повернемось до звичного ритму життя, світ вже буде іншим. І шукати собі місце в цій новій реальності потрібно вже зараз.

08.04.2020

Від чого залежить розмір виплати допомоги по безробіттю?

Розмір виплати допомоги по безробіттю залежить від страхового стажу, підстави звільнення та розміру заробітної плати, отримуваної громадянином перед звільненням.

Умови, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю визначений статтями 22 та 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 р. № 1533-III (зі змінами).

Відповідно до Закону застрахованим особам, визнаним у встановленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу) залежно від страхового стажу:

 • до 2 років – 50  відсотків;
 • від 2 до 6 років – 55 відсотків;
 • від 6 до 10 років – 60 відсотків;
 • понад 10 років – 70 відсотків.

Мінімальна сума допомоги по безробіттю в Україні в 2020 році складає 650 гривень (Постанова Правління фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття № 211 від 31.01.2020). У мінімальному розмірі допомога виплачується непрацюючим громадянам, які за останній календарний рік мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останньої роботи з підстав, передбачених пунктами 3, 4, 7 і 8 статей 40, 41 і 45 КЗпП, а також переселенцям, випускникам навчальних закладів (без досвіду роботи) і демобілізованим зі служби в армії.

Безробітним, страховий стаж яких за останні 12 місяців до реєстрації у центрі зайнятості перевищує півроку або які мають перерву в роботі з поважних причин (строкова військова служба, навчання, догляд за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом віком до 18 років або пенсіонером, який потребує постійного стороннього догляду) розмір виплат по безробіттю розраховується у відсотковому співвідношенні до їх середнього доходу (зарплати) в залежності від страхового стажу, але не менше мінімального розміру допомоги по безробіттю, встановленого для цієї категорії (1800 грн).

Максимальна сума допомоги по безробіттю на 2020 рік:

 • з 01.01.2020 – 8408 гривень;
 • з 01.07.2020 – 8788 гривень;
 • з 01.12.2020 – 9080 гривень;

Сума грошових виплат безробітним зменшується, у залежності від тривалості відсутності офіційного працевлаштування. Так, в перші 90 днів безробітний отримує 100% призначеної йому грошової допомоги, наступні 3 місяці – 80%, а в період, що залишився, виплати становлять 70%.

Зверніть увагу, що максимальний розмір фінансової допомоги з безробіття на може перевищувати 4 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

02.04.2020

Топ-10 вакансій з найвищою заробітною платою на Кіровоградщині

Станом на 01 квітня 2020 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості Кіровоградської області, становила 2363 одиниць.

У розрізі вказаної у вакансіях заробітної плати, найвищий рівень оплати пропонується у таких вакантних посадах:

 • Прохідник – 30000 грн (15 вакансій);
 • машиніст бурової установки – 25000 грн (26 вакансій);
 • гірник очисного забою – 23000 грн (24 вакансій);
 • начальник станції (організація робіт по перевезенню вантажів залізничним транспортом) – 22000 грн (1 вакансія);
 • начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу – 21527 грн (1 вакансія);
 • гірник очисного забою – 21472 грн (12 вакансій);
 • керуючий відділенням (банківська справа) – 19000 грн (12 вакансій);
 • головний бухгалтер – 18900 грн (1 вакансія);
 • інженер-конструктор (електроніка) – 18170 грн (1 вакансія);
 • електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування – 18010 грн (2 вакансії);

Якщо Вас зацікавили представлені вакансії – звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

УВАГА! КАРАНТИН!

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території, яку обслуговує районна філія, встановлюється наступний тимчасовий порядок обслуговування клієнтів:

 1. На час карантину або надзвичайної ситуації здійснювати прийом громадян шляхом особистого контакту між клієнтом та фахівцем засобами телефонного зв’язку.
 2. Прийом ксерокопій документів, що фіксують намір клієнта щодо реєстрації як безробітного, здійснювати  через засоби електронного зв'язку або скриньок для кореспонденції з обов'язковим зазначенням особистих контактів  для зв'язку( номер телефону).
 3. Опрацювання документів, що надійшли через електронну скриньку чи скриньку для кореспонденції, відбувається орієнтовно об 11.00 та о 15.00.

Всі консультації надаються різними засобами дистанційної комунікації.

Телефони Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості:

(05 258) 5-10-11,  5-26-73, 5-13-69, 5-15-86.

Електронна адреса   районної філії    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

17.03.2020

Безробітні Кіровоградщини можуть стати фахівцями готельного бізнесу

Покоївка здійснює прибирання, провітрювання номерів, санвузлів, зміну постільної білизни, контролює наявність у санвузлах необхідних засобів гігієни, перевіряє стан меблів, технічний стан побутової техніки та ін. Головний обов'язок покоївок стосується прибирання номерів незалежно від їхнього статусу – зайняті вони чи вільні. Колектив покоївок найбільш чисельний у структурі готелів.

У березні поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією «Покоївка».

Покоївка повинна чітко знати правила поведінки в таких закладах, правила користування готелями та надання готельних послуг; правила внутрішнього розпорядку в готелі, технологію і періодичність прибирання номерів і приміщень загального користування готелю; розташування місцевої запірної арматури і протипожежного обладнання; правила і норми охорони праці і виробничої санітарії. Культура поведінки покоївки і персоналу взагалі є важливим критерієм для визначення рівня культури обслуговування у будь-якому закладі.

Увесь комплекс знань безробітні можуть отримати за сприяння служби зайнятості. Навчання стартує 19 березня і триватиме 3 місяці.

Умовами до направлення на навчання є:

 • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
 • повноліття (не менше 18 років);
 • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

17.03.2020

На Кіровоградщині відкритими є понад 35 вакансій для сімейних лікарів

Медичні заклади Кіровоградської області потребують 36 лікарів загальної практики – сімейних лікарів.

Своїм працівникам медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн) до 14 169 гривень.

Медичні працівники потрібні у Голованівському (2 вакансії), Добровеличківському (2 вакансії), Знам’янському (5 вакансій), Компаніївському 1 вакансія), Кропивницькому (7 вакансія), Маловисківському (11 вакансії),  Новоукраїнському (1 вакансія), Олександрійському (6 вакансій) та Світловодському (1 вакансія) районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

13.03.2020

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно навчитися ландшафтному дизайну

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – державний навчальний заклад із потужною сучасною матеріально-технічною базою.

На базі центру безробітні мають можливість здобути престижну робітничу професію в галузях металообробки, будівництва, деревообробки, автомобільного транспорту, сільського господарства, сфери побуту, торгівлі, готельно-ресторанної справи та ін.

У березні поточного року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості формується група з метою підготовки фахівців за професією «Робітник зеленого будівництва».

Навчання стартує 19 березня і триватиме 2,9 місяця.

Умовами до направлення на навчання є:

·   повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

·   повноліття (не менше 18 років);

·   медична довідка з допуском до професії.

Зазначена професія не є затребуваною на ринку праці, проте дає можливість працювати не лише на підприємствах садово-паркового будівництва, але й займатися підприємницькою діяльністю у цій сфері та стати ландшафтним дизайнером. Ландшафтний дизайнер – це і художник, і садівник, і архітектор в одній особі. Його задача – декорувати природний простір зеленню, квітами з урахуванням розташування комунікацій, альтанок, колодязів, клумб, дерев, чагарників і т.д.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

13.03.2020

Стань затребуваним фахівцем обслуговування транспортних засобів за підтримки служби зайнятості

17 березня поточного року, на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Рихтувальник кузовів». Курс навчання триватиме 4,7 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

 • Повна  або базова загальна середня  освіта;
 • Повноліття (не менше 18 років);
 • Медична довідка з допуском до професії;

Рихтувальник кузовів повинен уміти працювати на приладах для витягування кузовів; рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок тощо.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

13.03.2020

На Кіровоградщині потрібні близько 20 сантехників

Санітарно-технічні комунікації – це «кровоносні судини» кожного приміщення, яким проходить вода, газ, тепло. Прокладають, встановлюють і ремонтують водяні, опалювальні, каналізаційні і газові системи, спостерігають за її експлуатацією саме слюсарі-сантехніки.

Кваліфіковані слюсарі-сантехніки завжди мають роботу, оскільки важко уявити собі сучасну житлову або адміністративну будову без чітко налагодженої та відрегульованої системи санітарно-технічного обладнання.

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних сантехніках.

Так, роботодавці області зареєстрували 16 вакансій для майстрів сантехнічних робіт.

Що ж до рівня заробітної плати, то своїм фахівцям роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 9924 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до працівника та його розряду, стажу та досвіду роботи кандидата на посаду та графіком роботи.

На Кропивниччині потрібні 11 слюсарів-сантехніків, по 1 вакансії відкриті У Долинському, Знам’янському, Маловисківському, Олександрівському та Світловодському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

13.03.2020

Близько 50 шукачів роботи Кіровоградщини торік здобули вищу освіту за сприяння служби зайнятості

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій, здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією. Для роботодавців – це можливість мати необхідний кваліфікований персонал.

Фахівчиня територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Соколівської об'єднаної територіальної громади пані Лариса отримала у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості ваучер на навчання і, у вересні минулого року, розпочала навчання у ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» за спеціальністю «Соціальна робота». Жінка зазначає, що людина повинна навчатися протягом усього життя: «Якщо ми втрачаємо бажання засвоювати нове, ми не зможемо нарівні конкурувати з тими, хто постійно вчиться і збагачує свій обсяг знань. Оволодіння новими навички та вміннями у соціальній роботі – це вимога сьогоднішнього дня».

Цієї ж думки притримується і її однокурсниця, пані Олена, яка працює в обласному краєзнавчому музеї завідувачем квиткового бюро. Вона вважає, що така послуга служби зайнятості, як проходження професійного навчання шляхом отримання ваучера – це реальний шанс здобути вищу освіту за рахунок держави та бути затребуваним на ринку праці. Пані Олена впевнена, що здобуття спеціальності «Соціальна робота» допоможе їй розкрити свій потенціал та значно розширити перспективи у професійній сфері.

Слід відмітити, що на сьогодні перелік професій, за якими можна отримати ваучер на навчання та які користуються попитом на ринку праці, налічує 53 професії та спеціальності. За ваучерами можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності. Так, шукачі роботи Кіровоградщини можуть стати професіоналами у сфері сільського господарства, будівництва, харчових технологій, транспорту, інформаційних технологій та ін.

Загалом, у минулому році правом на отримання ваучера за сприяння центрів зайнятості області скористалися 48 громадян, які мають роботу, але прагнули розширити свої професійні можливості для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Фахівці обласного центру зайнятості запрошують тих, хто зацікавився цією послугою служби зайнятості звертатися до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості, або завітати на інтернет-ресурс обласного центру зайнятості, де можна отримати корисну інформацію щодо організації професійного навчання та інших послуг служби зайнятості.

10.03.2020

Алгоритм дій: що необхідно зробити безробітному, аби безкоштовно вивчити англійську?

Що ж необхідно зробити безробітному, аби безкоштовно вивчити англійську?

Насамперед, слід звернутися до центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем перебування безробітного з проханням залучення до програми безкоштовного навчання за проектом «LingvaSkills», надати фахівцю свою адресу електронної пошти будь-якого українського провайдера. Координатори проекту виконають необхідні технічні операції, і кар’єрний радник центру зайнятості повідомить шукачу роботи персональний пароль для входу в систему. Після цього безробітний може з власного комп’ютера розпочинати навчання.

Онлайн-курс включає в себе інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання.

Переваги навчання на платформі LingvaSkills:

 • гнучкий графік занять (кожний користувач сам вибирає час і тривалість виконання вправ);
 • можливість навчання з нульового рівня (навчання адаптоване для різного рівня знань);
 • зворотній зв’язок (цілодобовий контакт із користувачами завдяки онлайн чату, що передбачено даною технологією);
 • достатньо лише 15-30 хвилин на день для помітного результату вже через 30 днів;
 • навчання безкоштовне.

Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та прагнуть стати конкурентоспроможним на ринку праці, успішно знайти роботу своєї мрії, можуть скористатися унікальним шансом освоїти або поглибити знання найбільш поширеної у світі іноземної мови.

05.03.2020

За сприяння служби зайнятості  безробітні громадяни опановують англійську мову

Чимало роботодавців області прагнуть укомплектувати своє підприємство працівниками, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності її використання  в роботі.

«Віднедавна служба зайнятості, завдяки соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Skills Academy», надає всім охочим безробітним  можливість безкоштовно вивчити англійську мову», – зазначила Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, що Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено меморандум про співробітництво, у рамках якого реалізовується соціальний проект «Lingva Skills». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову.

Онлайн-курс включає інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.

В. Бернікова розповідає: «Сьогодні вивчення іноземних мов – це ще один з важливих кроків служби зайнятості у підвищенні конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці. За минулий рік та січень-лютий цього року більше 200 безробітних громадян виявили бажання покращити свої знання англійської мови».

Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

05.03.2020

Отримай аграрну спеціальність за підтримки служби зайнятості

Сучасний ринок агропромисловості диктує чіткі правила та висуває конкретні вимоги до своїх працівників. Агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Слід зазначити, що останнім часом в Україні досить активно розвивається садівництво та ягідництво.  Саме тому, конкурентоздатний агроном на ринку праці повинен володіти широким та ґрунтовним спектром знань та навичок в агрономії.

Плодоовочівник – працівник сільського господарства, який займається вирощуванням овочів, плодів, ягід.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Плодоовочівник» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує з березня поточного року і триватиме 3,5 міс.

Умови направлення на навчання:

• повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

• повноліття (не менше 18 років);

• медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

05.03.2020

Найзатребуваніші: представники якої професії користуються попитом у роботодавців Кіровоградщини?

На ринку праці тісно переплітаються інтереси роботодавців і найманих працівників при визначенні ціни праці й умов її функціонування. На ньому відображаються практично всі соціально-економічні процеси, які відбуваються в суспільстві.

Так, за інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає професійних трактористів.

Роботодавці області потребують 152 працівника за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».

Найзатребуванішим фахівцям аграрної сфери роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки»  (4723 грн) до 10 тисяч гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини.

Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня працівника, вміння керувати різними видами (моделями) техніки, стажем роботи та необхідністю самостійно здійснювати поточний ремонт трактора.

Актуальними є вакансії для трактористів у  Устинівському (47 вакансій), Олександрійському (33 вакансії), по 12 у Долинському та Новомиргородському районах, 10 у Маловисківському, 8 у Знам’янському, 6 вакансій у Гайворонському, 5 у Компаніївському, по 4 у Голованівському та Вільшанському районах, 3 у Новгородківському, по 2 у Новоукраїнському, Онуфріївському та Петрівському районах та 1 у Новоархангельському районах Кіровоградської області.

Також мешканців Кіровоградщини запрошують працевлаштуватися трактористами у Черкасах та Кременчуку.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

03.03.2020

У березні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути близько 30 професій

У березні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 28 спеціальностями. Це професії манікюрника, оператора котельні, покоївки, покоївки, швачки, фрезерувальника та ін.

Навчання здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

До мережі ЦПТО ДСЗ входять 11 навчальних закладів. У березні навчання відбуватиметься у 9 з них, що розміщені у Дніпрі, Івано-Франковську, Краматорську, Одесі, Рівному, Сумах, Харкові, Львові, Полтаві.

03 березня  – кондитер;

04 березня  – педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи», водій автотранспортних засобів (категорія В);

05 березня  – плодоовочівник, кондитер;

06 березня  – електрогазозварник;

10 березня  – касир торговельного залу, слюсар з механоскладальних робіт, візажист;

11 березня  – електрогазозварник, молодша медична сестра з догляду

за хворими, манікюрник;

12 березня – електрогазозварник;

13 березня – продавець непродовольчих товарів;

16 березня – контролер-касир, монтер кабельного виробництва;

17 березня – покоївка, рихтувальник кузовів, молодша медична сестра з догляду за хворими, штукатур;

18 березня – перукар (перукар-модельєр);

19 березня – покоївка, робітник зеленого будівництва;

20 березня – столяр;

23 березня – обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, фермер, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків;

24 березня – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;

26 березня – касир торговельного залу;

26 березня – продавець непродовольчих товарів;

30 березня – робітник з комплексного обслуговування будинків, адміністратор, підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу, лицювальник-плиточник;

31 березня – перукар (перукар-модельєр).

Безпосередньо за направленням Кіровоградського обласного центру зайнятості, безробітні можуть у березні здобути професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Навчання розпочинається 11 березня відповідно.

Умови направлення на навчання:

 • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
 • повноліття (не менше 18 років);
 • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаними професіями, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

03.03.2020

Роботодавці Кіровоградщини потребують понад півсотні швачок

Професії швейної галузі входять до п’ятірки професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й не дивно, адже потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання.

Сьогодні роботодавці області потребують 52 працівників за професією «швачка». Майстри голки та нитки потрібні у Долинському (23 вакансії), Знам’янському (1 вакансія), Кропивницькому (18 вакансій), Новоукраїнському (1 вакансія), Олександрійському (1 вакансія) та Світловодському районах (8 вакансій) Кіровоградщини.

Серед роботодавців, які потребують фахівців швейної майстерності, як великі та середні промислові підприємства, так і ательє та салони рукоділля.

Своїм підлеглим роботодавці пропонують від 4723 грн до 8000 грн на місяць.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

Нагадаємо, якщо у Вас є бажання ознайомитись з різноманіттям вакансій Кіровоградщини та України загалом запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://kid.dcz.gov.ua/

24.02.2020

На Кіровоградщині потрібні понад 30 кухарів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних кухарях.

Так, роботодавці області зареєстрували 31 вакансію для майстрів смачних страв.

Що ж до рівня заробітної плати, то своїм фахівцям роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 10000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до працівника, стажу та досвіду роботи кандидата на посаду та графіком роботи. Крім того, в Олександрії відкрита 1 вакансія кухаря з оплатою праці 2 363 грн (працювати з 06.30 до 12.00 год.).

На Кропивниччині потрібні 21 кухар, по 3 вакансії відкриті на Олександрійщині та  Знам’янщині, 2 на Благовіщенщині та 1 на Бобринеччині.

Крім того вакантними є 2 посади кухонних робітників (у Смоліному Маловисківського району та Новоукраїнці). За обома вакансіями роботодавці пропонують 4723 гривень на місяць.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

24.02.2020

На Кіровоградщині вакантними є близько 300 робочих місць у сфері залізничного транспорту

Якісний підбір персоналу є однією з найважливіших складових успіху діяльності будь-якого підприємства, установи, організації. Можна навести чимало прикладів, коли вирішальне значення для реалізації планів і проектів підприємства мають вдало підібрані кадри.

За інформацією обласного центру зайнятості, наразі підприємства залізничної сфери Кіровоградщині потребують 284 працівника.

Так, на сьогодні є потреба у фахівцях за 38-ма професіями: акумуляторниках (6 вакансій), водіях автотранспортних засобів (9 вакансій),  гальваніках (2 вакансії), дефектоскопістах з газового та рідинного контролю (6 вакансій), електрогазозварниках (6 вакансій), Електрозварник ручного зварювання

Електрозварник ручного зварювання

Електрозварник ручного зварювання

ееееелектрозварниках ручного зварювання (2 вакансії), електромеханік

електромеханік

електромеханік

електромеханік

електромеханік

електромеханіках (10 вакансій), електромонтажниках-схемниках (2 вакансії), електромонтерах з ремонту та обслуговування електроустаткування (6 вакансій), електромонтерах контактної мережі (12 вакансій), електромонтерах тягової підстанції (3 вакансії), інженер з безпеки руху

інженер з безпеки руху

інженер з безпеки руху

інженер з безпеки руху

інженерах з безпеки руху (2 вакансії), майстрах (14 вакансій), малярах (2 вакансії), машиністах екскаватора (1 вакансія), мийниках-прибиральниках рухомого складу (2 вакансії), Монтер колії

Монтер колії

монтерах колії (28 вакансій), оглядачах вагонів (5 вакансій), оглядачах-ремонтниках вагонів (21 вакансія), помічниках машиніста електровоза (30 вакансій), помічниках машиніста тепловоза (14 вакансій), прибиральник службових приміщень

прибиральник службових приміщень

прибиральник територій

прибиральник територій

прибиральник службових приміщень (4 вакансії), прибиральниках територій (2 вакансії), регулювальник швидкості руху вагонів (2 вакансії), роздавальниках нафтопродуктів (2 вакансії), сигналістах (1 вакансія), складач поїздів

складач поїздів

складач поїздів

складач поїздів (1 вакансія), слюсарях з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка) (2 вакансії), слюсарях з огляду та ремонту локомотивів на пунктах технічного обслуговування (16 вакансій),  слюсарях з ремонту рухомого складу (15 вакансій), слюсарях-електриках з ремонту електроустаткування (29 вакансій), слюсарях-інструментальниках (2 вакансії), слюсарях-ремонтниках (4 вакансії), столярах (1 вакансія), термістах на установках  СВЧ (2 вакансії), теслярях (6 вакансій),технік

техніках (2 вакансії) та токарях (10 вакансій).

Рівень заробітної плати: від 4 723 грн до 9 750 грн.

Актуальними є вакансії у Добровеличківському, Долинському та Знам’янському районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

21.02.2020

Безробітних Кіровоградщини запрошують безкоштовно стати озеленювачами

Озеленювач – це працівник, який займається озелененням територій будинків, вулиць та міст, створює красу в парках за допомогою квітників, клумб, газонів, охайно доглянутих дерев та квітучих кущів. Без них місто би поросло бур’янами, а клумби перетворилися на занедбані ділянки. Від їхніх умінь та працьовитих рук залежить чи будуть клумби, газони, кущі та дерева доглянутими.

Основними завданнями озеленювача є підготовка ґрунту, посадкового матеріалу, добрив; здійснення догляду за зеленими насадженнями за допомогою простих інструментів і пристосувань; виконання складних робіт із застосуванням машин та механізмів; виконання особливо складних робіт, пов'язані з вирощуванням рослин на гідропоніку їх вегетативним розмноженням.

З лютого на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Озеленювач», курс навчання триватиме 4 місяці. Фактична адреса освітнього закладу – м. Краматорськ.

Умовами до направлення на навчання є:

 • Повна або базова загальна середня освіта;
 • повноліття (не менше 18 років);
 • медична довідка з допуском до професії,
 • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

21.02.2020

Безробітних Кіровоградщини запрошують здобути одну з найромантичніших професій

Кухар судновий – одна з найромантичніших професій сьогодення, але водночас одна з найважчих. Кулінарія – це давнє мистецтво. Тільки кухар знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами та вміє «смачно» подавати приготоване до столу.

З лютого поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «кухар судновий». Курс навчання триватиме 5 місяців.

Відповідно до навчального плану майбутні кухарі повинні засвоїти технологію приготування усіх видів страв та кулінарних виробів, особливості приготування національних, фірмових страв та страв іноземних кухонь, правила оформлення та подачі порційних страв, а також устрій судна та організацію служби, техніку особистого виживання, протипожежну безпеку, першу медичну допомогу тощо.

Умовами до направлення на навчання є:

 • професійно-технічна освіта («кухар» 3 розряду),
 • без вимог до стажу роботи,
 • медична довідка, особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації