Відділ Держгеокадастру в районі
НОВИНИ PDF Друк

Шановні громадяни та професіонали земельного ринку!

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, оформити запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою.

Щоб скористатись функціоналом, необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису, платіжної картки банку (BankID) або через мобільного оператора (MobileID).

Без авторизації можна замовити отримання кваліфікаційного сертифіката та дубліката кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, а також отримати витяги з Державного реєстру сертифікованих інженерів-геодезистів, Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Сертифіковані інженери-землевпорядники за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можуть оформити заяву про державну реєстрацію земельної ділянки, заяву про внесення виправлених відомостей до Державного земельного кадастру, подати на погодження проект землеустрою.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, можна замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Запровадження електронних послуг як частини політики детінізації та боротьби з корупцією в сфері земельних відносин є одним із головних пріоритетів у діяльності Держгеокадастру. На сьогодні уже 15 адміністративних послуг доступні громадянам онлайн.

Інформація про вільні земельні ділянки водного фонду на території Маловисківського району PDF Друк

Дані про земельні ділянки водного фонду

Місце розташування:

- Лозуватська сільська рада, Маловисківського району (за межами населеного пункту), орієнтовна площа земельної ділянки – 10,30 га, землі запасу (водного фонду) для рибогосподарських потреб.

- Земельна ділянка водного фонду державної власності, орієнтовною площею 1,82 га, для рибогосподарських потреб, що розташована за межами населеного пункту на території Маловисківської міської ради Маловисківського району Кіровоградської області;

- Земельна ділянка водного фонду державної власності, орієнтовною площею 2,64 га, для рибогосподарських потреб, що розташована за межами населеного пункту на території Якимівської сільської  ради Маловисківського району Кіровоградської області;

- Земельна ділянка водного фонду державної власності, орієнтовною площею 4,05 га, для рибогосподарських потреб, що розташована за межами населеного пункту на території Якимівської сільської  ради Маловисківського району Кіровоградської області;

Підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців в галузі земельного законодавства PDF Друк

З метою забезпечення підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, при звернені війсковослужбовців з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо) згідно ст. 121 та ст. 122 Земельного кодексу України громадяни можуть звертатись до відділу Держземагентства у Маловисківському районі стосовно:

- надання роз'ясненнь та допомоги при складанні клопотання про надання у власність земельних ділянок (за межами населених пунктів для ведення ососбистого селянського господарства  площею до 2,00 га);

- забезпечення надання графічних матеріалів з бажаним місцем розташування земельної ділянки;

- надання всебічної консультативної допомоги віськовослужбовцям щодо оформлення права власності на земельну ділянки. (Звертатись за тел: 5-20-88 або 5-12-51)

Також повідомляємо, що громадяни, учасники АТО можуть звертатись до органів місцевого самоврядування по питаннях безоплатної приватизації земельних ділянок для:

- для  ведення  особистого  селянського  господарства  -  не  більше 2,0 гектара;

- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

- для   будівництва   і   обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах -  не більше 0,25  гектара,  в  селищах  -  не  більше  0,15 гектара,  в містах - не більше 0,10 гектара;

- для  індивідуального  дачного  будівництва  -  не   більше  0,10 гектара;

- для   будівництва   індивідуальних  гаражів  -  не  більше  0,01 гектара.»

Інформація про вільні земельні ділянки на території Маловисківського району PDF Друк

Маловисківський район (станом на 28.08.2015 р.)

Місцезнаходження земельної ділянки (Сільська рада)

Площа, га

РілляПасовищаГосподарські двориБагаторічні насадженняСіножаті