ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Маловисківська об`єднана державна податкова інспекція ДПС у Кіровоградській області PDF Друк

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Реєстрація РРО/ПРРО для ФОП, який надає послуги з використанням Інтернет із власної квартири

01.02.2021

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, якщо місце проживання фізичної особи – підприємця (ФОП) є місцем, де провадиться підприємницька діяльність, або воно пов’язане із здійсненням підприємницької діяльності, то ФОП відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України має подати повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування, після чого на такий об’єкт може бути зареєстроване реєстратор розрахункових операцій (РРО) та/або програмний РРО (ПРРО).

Нагадуємо, що з 01 січня 2021 року до 01 січня 2022 року РРО та/або ПРРО не застосовуються ФОП, платниками єдиного податку другої – четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року   (1 320 000 грн), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

► реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

► реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я;

► реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Для вищезазначених видів діяльності застосування РРО/ПРРО є обов’язковим.

При цьому, відповідно до ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР із змінами та доповненнями передбачено, що РРО/ПРРО не застосовується у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування.

 

На обліку в податкових органах Кіровоградщини перебуває 63,5 тис. платників податків

01.02.2021

Як повідомила, начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірина Янкевич, станом на 01.01.2021 року на обліку в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області перебуває 63,5 тис. платників, з яких 29,6 тис. становлять юридичні особи та 34 тис. - фізичні особи – підприємці.

Упродовж 2020 року взято на податковий облік 1,1 тис. юридичних осіб та 4,6 тис. фізичних осіб – підприємців.

У стані припинення перебуває 4,4 тис. юридичних осіб та 28,6 тис. фізичних осіб – підприємців. При цьому, з початку цього року припинено 245 юридичних осіб та 4309 фізичних осіб – підприємців.

Станом на 1 січня 2021 року в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 1 млн 12,1 тис. фізичних осіб. Протягом 2020 року зареєстровано 13,7 тис. громадян, з яких 0,5 тис. - іноземні громадяни.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі Державного реєстру (фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) – 2,9 тисяч.

 

За 2020 рік видано 4240 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією

01.02.2021

За 2020 рік місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 13 млн 739,3 тис. грн  плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Індикативний показник виконано на 105,6 відсотків.

Протягом минулого року податковою службою області платникам регіону видано 4240 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 2394 ліцензій, тютюновими виробами – 1846. За вказаний період анульовано 634 ліцензій та призупинено 282.

 

На Кіровоградщині активізувалися шахраї, що представляються податківцями

01.02.2021

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки розсилки фейкових повідомлень через месенджери, в яких невідомі особи вимагають грошові кошти від платників податків, які перебувають на обліку у Благовіщенській ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області

Шахраї телефонують з номерів мобільних телефонів 095-589-75-27, 0957585034 та 0956309245 від імені керівництва ГУ ДПС у Кіровоградській області. В ході розмови вони вимагають гроші для залагодження питань перевірок.

Просимо бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це підрозділи Національної поліції.

 

Платні послуги у сфері охорони здоров’я. Чи обов’язково застосовувати РРО?

01.02.2021

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 1 січня 2021 року при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров’я необхідно обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО.

РРО/ПРРО не застосовується у разі здійснення розрахунків за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я у безготівковій формі (з рахунку на рахунок), через банківські установи, та виключно через сервіси переказу коштів або за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування (ст. 9 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).

Якщо сімейний лікар, зареєстрований приватним підприємцем, отримує кошти на власний рахунок, застосувати РРО не потрібно.

 

Декларування-2021: подання декларації у разі отримання спадщини

01.02.2021

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

Оподаткування об’єктів спадщини залежить від ступеня споріднення спадкодавця і спадкоємця та резидентського статусу.

За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об'єкти спадщини, що успадковуються членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення;

За ставкою 5% оподатковується вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

Ставка 18% застосовується для будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента, та будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцем-нерезидентом від спадкодавця-резидента.

Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців, які отримали у спадщину об’єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

Отже, фізичні особи, що одержали дохід у вигляді спадщини, який оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобов’язані включати вартість такої спадщини до складу загального річного оподатковуваного доходу.

Такі фізичні особи можуть не подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

Фізичні особи, які отримали спадщину, що оподатковується за ставками 5% та 18%, зобов'язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року (не пізніше 30 квітня 2021 року).

 

Запрошуємо долучитися до податкових органів України та області у соціальних мережах

01.02.2021

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що актуальну податкову інформацію можна отримати на офіційних сторінках служби у соціальних мережах:

www.facebook.com/tax.kirovograd - Faceboook ДПС У Кіровоградській області

www.facebook.com/TaxUkraine - Faceboook ДПС України

https://t.me/tax_gov_ua - Telegram ДПС України

https://t.me/infoTAXbot - електронний сервіс «InfoTAX»

youtube.com/TaxUkraine - Youtube ДПС України

Тож, запрошуємо усіх платників податків підписатися на офіційні сторінки податкової служби у соціальних мережах.

 

Підтримка бізнесу в період карантину: що пропонує держава підприємцям-«спрощенцям»

01.02.2021

Про останні законодавчі новації щодо підтримки бізнесу у період карантину розповіла нещодавно у коментарі ТРК «UA: Кропивницький» заступник начальника управління податкового адміністрування – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску, розгляду звернень платників податків ГУ ДПС у Кіровоградській Інна Твердохліб.

За словами посадовиці, законом України від 04 грудня 2020 року №1072 доповнено розділ XX Податкового кодексу, згідно якого тимчасово платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень — травень 2021 року, крім випадків порушення такими платниками умов застосування першої групи платників єдиного податку.

Перша група єдиного податку – це фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Також, фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої групи платників єдиного податку тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску за періоди з 01.12.2020 по 31.05.2021 року.

Такі особи можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску за зазначені періоди в розмірах та порядку, визначених законодавством. У такому разі інформація про сплачені суми зазначається у звітності про нарахування єдиного внеску за звітний період.

 

Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску підприємцями за себе подається до 10 лютого 2021 року

01.02.2021

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до податкових органів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом (п. 2 розд. ІІІ «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затвердженого наказом МФУ від 14.04.2015 № 435). Звітним періодом є календарний рік.

Звіт подається за формою № Д5 згідно з додатком 5 до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова».

Тобто, за результатами року підприємці незалежно від обраної системи оподаткування зобов’язані формувати та подавати до податкових органів за місцем реєстрації «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ» за формою Додаток 5 до Порядку №435, із зазначенням типу форми «Початкова» до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Граничний термін подання Додатку 5 за 2020 рік – 9 лютого 2021 року.

Підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Звіт зазначеними особами не подається.

У разі самостійного визначення бази нарахування єдиного внеску підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему, та які отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону № 1058, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, формують та подають Звіт самі за себе один раз на рік - до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Головне управління ДПС у Кіровоградській області: повідомлення про корупцію можна подати у будь-який зручний спосіб

11.01.2020

У випадках виявлення можливих фактів порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області у платників податків є можливість подавати повідомлення про корупцію різними шляхами:

з використанням засобів поштового зв’язку, на адресу: вул. Велика Перспективна, 55, м. Кропивницький, 25006;

на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації);

під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Головного управління ДПС у Кіровоградській області (інформація про порядок запису на прийом та графік особистого прийому розміщується на офіційному субсайті Головного управління ДПС у Кіровоградській області);

засобами телекомунікації через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Контакт-центр ДПС): за телефоном 0 800 501 007 (від фізичних осіб – напрям «5») та на електронну  адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

на електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і через офіційний вебпортал ДПС (з використанням банера «STOP корупції»);

засобами телефонного зв’язку за номером (0522)366944


Кіровоградський бізнес протягом минулого року сплатив майже

3 млрд грн податку на додану вартість

11.01.2020

Протягом 2020 року надходження ПДВ до державного бюджету України по Кіровоградській області склали 2 млрд 895,3 млн грн, що перевищує рівень надходжень аналогічного періоду минулого року на 473,5 млн грн або 19,5 відсотків. Індикативний показник виконано на 117,9 відсотків.

У Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області відзначають позитивну динаміку щодо збільшення надходжень ПДВ завдяки високому рівню сумлінної сплати податку платниками області.

Крім того, податковою службою вживаються заходи з оперативного відпрацювання ризикових операцій суб’єктів господарювання та запобігання можливим ризикам несплати податку на додану вартість.

На сьогодні частка податку на додану вартість у доходах державної скарбниці складає 53%.

На потреби армії платники Кіровоградській області сплатили майже   400 мільйонів гривень військового збору

11.01.2020

Протягом січня - грудня 2020 року платниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області до держбюджету сплачено 396 мільйонів гривень військового збору.

Порівняно із січнем-груднем 2019 року сума надходжень зросла на 18,7 млн грн або 5 відсотків. Індикативний показник виконано на 5,5 відсотків.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.


Юристи податкової служби Кіровоградщини у 2020 році відстояли у судах 663,2 млн гривень на користь держави

11.01.2020

Протягом 2020 року юридичною службою Головного управління ДПС у Кіровоградській області здійснювалось супроводження 971 справи різних категорій на загальну суму 2,8 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Кіровоградській області винесено 269 рішення на суму 663,2 млн грн, що становить 40,4 відсотки від загальної кількості винесених рішень та 75 відсотків від їх загальної суми.

Зокрема, протягом січня-грудня 2020 року розглянуто 193 справи про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень на загальну суму 506,9 млн гривень. З них на користь ГУ ДПС у Кіровоградській області прийнято 98 рішень (50 відс.) на суму 221,5 млн гривень.


За 2020 рік до бюджету надійшло 4,8 мільярдів гривень ЄСВ

11.01.2020

За 2020 рік платниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області забезпечено надходження 4 млрд 750,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень – грудень 2019 року на 8,3 % або 363,3 млн  гривень.

У грудні 2020  року  забезпечено 503,5 млн. грн. ЄСВ, що на 15,2 % або 66,4 млн. грн. більше грудня 2019 року.

Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється органами ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги.

Платниками Кіровоградської області за 2020 рік забезпечено 5,5 млрд гривень платежів до державного бюджету

11.01.2020

Протягом січня – грудня 2020 року платниками Кіровоградської області забезпечено збір платежів до Державного бюджету в розмірі 5 475,6 млн грн, що на 651,8 млн грн. або на 13,5% більше, ніж за відповідний період 2019 року.

У розрізі основних податків до Державного бюджету надійшло податку на прибуток – 430,9 млн  грн, податку на додану вартість – 2 895,3 млн грн та акцизного податку – 22,4 млн гривень.

Слід відмітити, що зростання сплати податків у порівнянні з відповідним періодом 2019 року по акцизному податку надходження збільшились на 7,5 млн грн або 50,1%, по податку на прибуток – 50,4 млн грн, або 13,3%, по податку на додану вартість – 473,5 млн грн, або 19,5%.

Такі високі показники - це результат роботи платників податків Кіровоградської області, які своєчасно забезпечують повноту сплати податків.

Головне управління ДПС у Кіровоградській області відкрита для комунікацій з бізнесом та готова до оперативного усунення проблемних моментів, що є запорукою до позитивних змін як у відносинах з бізнесом, так і у наповненні державної скарбниці.


Легалізація найманої праці та заробітної плати

11.01.2020

Протягом 2020 року на засіданнях комісій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах області з питання підвищення рівня виплати заробітної плати заслухано керівників 516 підприємств, у тому числі: 3 – підпорядковані Міністерству охорони здоров’я, 7 – підпорядковані Міністерству освіти та науки, 4 – підприємства державного сектору економіки та 502 – підприємства комерційних структур. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 466 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 20359,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 1696,6 тис. грн військового збору та 24883,3 тис. грн єдиного соціального внеску.

З початку 2020 року проведено індивідуальну роботу (співбесіди, направлення листів, заслуховування робочими групами) із керівниками 396 підприємств. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 388 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 866,1тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 72,1тис. грн військового збору та 1058,5тис. грн єдиного соціального внеску.

Протягом 2020  року виявлено та легалізовано працю 1337 офіційно не оформлених найманих працівників, з них за рахунок контрольно-перевірочної роботи 44 особи, за рахунок інших заходів контролю (співбесіди, роз’яснювальна робота тощо) – 1293 особи. Залучено до державної реєстрації 269 осіб.

Протягом 2020 року до продавців та виробників підакцизних товарів Кіровоградщини застосовано 23,4 млн гривень фінансових санкцій

11.01.2020

З початку року фахівцями управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено 321 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 23 млн 419,5 тис гривень.

Найбільші суми донараховано за такі порушення, як зберігання пального без наявності ліцензії – 7 млн грн; здійснення операцій з реалізації пального без реєстрації платником акцизного податку – 4 млн 635,4 тис. грн; зберігання, реалізація тютюнових виробів маркованих марками акцизного податку, що не видавались виробнику тютюнових виробів для маркування сигарилл з кількістю сигарилл у пачці (10 шт., 20 шт., 25 шт.), які відповідно до п.226.9 ПКУ вважаються такими, що немарковані – 4 млн 544,4 тис. грн; роздрібна торгівля пальним без наявності ліцензій – 2 млн 500 тис. грн та роздрібна торгівля пальним без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників – 1 млн 780 тис. гривень.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання всіх форм власності, які отримують пальне для власних потреб та зберігають його для використання в господарській діяльності, зобов’язані отримати відповідну ліцензію в органах ДПС (ст. 15 Закону України від 19.11.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального»).


Протягом 2020 року до сервісу «Пульс» надійшло 46 звернень

11.01.2020

За інформацією сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області протягом 2020 року до сервісу „Пульс” (податковий напрямок) надійшло 46 звернень, з яких по 1 зверненню (2,2%) щодо повернення переплати з єдиного податку, повернення коштів сплаченого ПДФО, застосування спрощеної системи оподаткування, відкликання податкової вимоги, отримання податкової знижки, проведення перевірки, ухилення від сплати податків, нарахування акцизного податку; по 2 звернення (4,3%) щодо оскарження податкових повідомлень-рішень, рішень ДПС, відшкодування ПДВ, сплати податку на нерухоме майно; 3 звернення (6,5%) щодо електронного адміністрування ПДВ, звітності в електронному вигляді, реєстрації податкових накладних; 5 звернень (10,9%) щодо списання недоїмки по єдиному внеску; 6 звернень (13,1%) щодо  приведення у відповідність інтегрованої картки платника податків, а також 10 звернень (21,7%) щодо роботи органів ДПС.

Питання, порушені заявниками, ГУ ДПС Кіровоградської області вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДПС України.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

З початку цього року платники податків Кіровоградщини отримали 99 тис. адміністративних послуг

28.12.2020

З початку 2020 року спеціалістами Головного управління ДПС у Кіровоградській області надано 99,0 тис. адміністративних послуг, з них 92,4 тис., або 93,3 відс., надано через центри обслуговування платників, 6,6 тис., або 6,7 відс., отримано платниками податків в електронному вигляді.

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; реєстрації платника єдиного податку; видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи тощо.

Інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються в центрах обслуговування платників, а також інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв.

Перелік центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Кіровоградській області, до яких можна звернутися за отриманням адміністративних послуг


З 01.01.2021 розширено перелік платників, які звільняються від сплати за себе єдиного внеску

28.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що Законом України від 13 травня 2020 року № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі – Закон № 592) внесено низку змін до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державна соціальне страхування» (далі – Закон № 2464), які набирають чинності 01.01.2021.

Так, з 01.01.2021 розширено перелік платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), які звільняються від сплати за себе єдиного внеску, та види пенсійного забезпечення, які надають право не сплачувати такий внесок (відповідні зміни внесено до частини 4 ст. 4 Закону № 2464).

З огляду на викладене з 01.01.2021 звільняються від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, якщо вони отримують пенсію за віком, або за вислугу років, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановлено ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійні страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Крім цього, ст. 4 Закону № 2464 доповнено частинами 5 та 6, згідно з якими передбачено звільнення від сплати за себе єдиного внеску:

► осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за умови взяття їх на облік як ФОП та провадження ними одного виду діяльності одночасно як ФОП, так і особою, яка провадить незалежну професійну діяльність;

► осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та ФОП, які мають основне місце роботи, за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску за умови самостійного визначення за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі менше мінімального страхового внеску, бази нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Крім того, для ФОП (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування), осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства скасовується обов’язок сплачувати мінімальний розмір єдиного соціального внеску за місяці, у яких не було отримано доходу (прибутку). Відповідні зміни внесено до п. 2 частини 1 статті 7 Закону № 2464.

Отже, згідно з внесеними змінами для фізичних осіб, які застосовують загальну систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, та членів фермерського господарства єдиний внесок нараховуватиметься на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Таким чином, з 01.01.2021 самостійне визначення бази нарахування єдиного внеску є виключно правом, а не обов’язком для зазначених платників.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Результати роботи підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

28.12.2020

Як повідомили в підрозділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, з початку 2020 року складено та передано до правоохоронних органів 19 аналітичних матеріалів з ознаками вчинення кримінальних правопорушень, з урахуванням яких, внесено відомості про початок досудового розслідування 8 кримінальних проваджень. Також, 10 висновків аналітичних досліджень долучено до матеріалів вже розпочатих кримінальних проваджень.

В порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України забезпечено підготовку трьох повідомлень про можливі ознаки вчинення кримінального правопорушення – внесення службовими особами платників податків до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, які направлено до органів прокуратури з відповідними підтверджуючими матеріалами.


Про податкові стимули для платників податків та бізнесу на період карантину в частині погашення податкового боргу

28.12.2020

Головне управління  ДПС у Кіровоградській області повідомляє.

Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який набрав чинності 10.12.2020 року.

У цілому положення Закону № 1072-ІХ стосуються підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2, проте деякі з них спрямовані на врегулювання податкового боргу платників податків та заборгованості з єдиного внеску, зокрема щодо:

-  збільшення мінімального порогу суми податкового боргу з 1020 грн. до 3060 грн., до якої не застосовуються заходи стягнення, пов'язані з направленням податкової вимоги, застосуванням до майна платника податків податкової застави, а відлік строку давності для стягнення за таких умов не розпочинається;

-  списання податкового боргу, загальна сума якого за усіма податками і зборами не перевищує 3060 гривень, який обліковувався станом на 1 листопада 2020 року та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання такого боргу;

-         відстрочення податкового боргу, загальна сума якого не перевищує 6800 гривень для платників податків - фізичних осіб;

-         прощення фінансових санкцій за умови прискореної сплати основної суми податкового боргу платникам податків фізичним і юридичним особам, що виник станом на 01.11.2020 року, за умови сплати поточних грошових зобов’язань протягом 6 місяців;

-         списання сум заборгованості з єдиного внеску несплачених станом на
1 грудня 2020 року, нарахованих фізичним особам – підприємцям, які за період 1 січня 2017 року до 1 грудня 2020 року не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності та припинили свою підприємницьку діяльність та подали заяву про списання до 01 березня 2021 року.


На черговому засіданні Громадської ради обговорили

актуальні питання оподаткування

28.12.2020

Нещодавно відбулось останнє в цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області.

У засіданні Громадської ради, яку очолює Ігор Волков, взяв участь начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець.

Під час зустрічі розглянули підсумки роботи Головного управління ДПС у Кіровоградській області за січень-листопад 2020 року, про податкові стимули для платників податків та бізнесу на період карантину в частині погашення податкового боргу, правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби, а також про зміни в застосуванні РРО, внесені Законом України від 1 грудня 2020 року № 1017-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій».

Окремо було розглянуто питання лонгації діяльності громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області до завершення терміну її каденції.

Характерною ознакою заходу стала жвава дискусія навколо питання змін в застосуванні реєстраторів розрахункових операцій. На запитання представників громадських організацій відповідав начальник ГУ ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець та начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту обласного відомства Наталія Набієва.


Псевдоподатківці знову телефонують платникам податків у Новоукраїнському районі

28.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку у Новоукраїнській ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області зверталися невідомі особи під виглядом начальника Новоукраїнської ДПІ Сергія Гальченка з проханням про фінансово-матеріальну допомогу, а саме перерахування грошових коштів. Зловмисники використовують номери телефонів 0950717505 та 0994321302.

Просимо бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.


Закон України №1072: відстрочення податкового боргу

28.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (далі – Закон № 1072) вніс зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема щодо відстрочення податкового боргу.

Так, змінами внесеними Законом № 1072, збільшено мінімальний поріг суми податкового боргу, до якої не застосовуються заходи стягнення.

Також Закон № 1072 доповнив підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ новими пунктами, якими передбачено одразу декілька механізмів врегулювання податкового боргу, залежно від його суми та категорії платників податків – боржників.

Розглянемо відстрочення податкового боргу, загальна сума якого не перевищує 6 800 гривень для платників податків – фізичних осіб (п. 12 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ).

Так, відстрочення погашення податкового боргу надається платникам податків – фізичним особам, у тому числі самозайнятим особам, що станом на 01 грудня 2020 року мали загальний розмір податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням) у сумі, що не перевищує 6 800 гривень.

Для відстрочення сплати податкового боргу платнику податків необхідно звернутись з відповідною заявою довільної форми до контролюючого органу, в якому обліковується такий податковий борг. Зазначену заяву платником податків може бути подано як у паперовому вигляді (особисто звернувшись до контролюючого органу або надіславши листа), так і в електронному вигляді через приватну частину Електронного кабінету.

У разі якщо загальна сума податкового боргу станом на 01 грудня 2020 року перевищує 6 800 гривень або якщо із заявою звернувся платник податків, що не підпадає під дію Закону № 1072, контролюючий орган надсилає такому платнику податків у місячний строк відмову у наданні відстрочення у довільній формі.

Для отримання відстрочки сплати податкового боргу ніяких додаткових документів подавати не потрібно. Це відстрочення буде здійснюватись без укладання окремого договору із платником податків, адже у п. 12 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ прямо передбачено, що норми ст. 100 ПКУ для цього випадку не застосовуються.

Платник податків достроково може сплатити відстрочену до 29 грудня 2021 року суму податкового боргу.

При цьому платник податків повідомляє контролюючий орган про таку дострокову сплату шляхом надсилання листа у довільній формі.

Відстрочення надається без нарахування процентів за користування відстроченням.

У разі погашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу не пізніше визначеного строку (29 грудня 2021 року) штрафні санкції і пеня на такі сплачені відстрочені суми не застосовуються та не нараховуються.

Разом із тим, у випадку непогашення платником податків повної суми відстроченого податкового боргу до настання визначеного строку, а також у разі її погашення після 29 грудня 2021 року штрафні санкції і пеня на відстрочені суми, що залишаться непогашеними, будуть нараховуватися у загальному порядку згідно з вимогами ПКУ (п.12 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ).


Шахраї, що представляються податківцями, телефонують платникам податків  - тепер у Бобринці

28.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку у Бобринецькій ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області зверталися невідомі особи під виглядом начальника Бобринецької ДПІ Ігоря Ісупова з проханням про фінансово-матеріальну допомогу, а саме перерахування грошових коштів. Зловмисники використовують номери телефонів 0951643910 та 0994321302.

Просимо бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.


З початку року фахівцями підрозділу податкового аудиту забезпечено до бюджету 23,9 млн гривень

28.12.2020

Протягом січня-листопада 2020 року органами ДПС області проведено 263 перевірки, з яких 113 – планові та позапланові документальні перевірки та 150 – фактичні перевірки. Про це повідомили в управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Кіровоградській області,

За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-листопад 2020 року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 104,2 млн  грн. грошових зобов’язань, які підлягають погашенню, в тому числі за результатами документальних перевірок – 99,0 млн грн., фактичних – 5,2 млн гривень.

Загальний вклад підрозділу податкового аудиту Головного управління ДПС у Кіровоградській області до бюджетів усіх рівнів за одинадцять місяців 2020 року становить 23,9 млн грн., в тому числі за результатами документальних перевірок стягнуто 22,7 млн грн., за рахунок фактичних – 1,2 млн гривень.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Працівник не може бути допущеним до роботи без укладення трудового договору

14.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що статтею 24 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) встановлено: працівник не може бути допущеним до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника або уповноваженого органу та без подання до органу податкової служби Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення), форма і порядок подання якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 413).

Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства чи фізична особа – роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП).

Трудовий договір може бути безстроковим, що укладається на невизначений строк, та строковим, що укладається на визначений строк, встановлений за погодженням сторін або на час виконання певної роботи.

Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.

Трудові відносини між громадянином, який наймається на роботу, та роботодавцем (юридичною або фізичною особою – підприємцем) оформлюються у письмовій формі.

При укладенні трудового договору з працівником може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності роботі, яка йому доручається. Умова про випробування повинна бути зазначена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу. У період випробування на працівників поширюється законодавство про працю, тобто обмеження трудових прав у тому числі на оплату праці, на соціальний захист тощо не допускається.

Нагадуємо, що Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

► засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;

► на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

► на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.


Як іноземцю зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

14.12.2020

Фізична особа незалежно від віку (нерезидент), яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через  представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі – Облікова картка № 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі.

Зразок Облікової картка № 1ДР розміщено на субсайті територіальних органів ДПС у Кіровоградській області вебпорталу ДПС (kr.tax.gov.ua) у розділі “Діяльність» - «Адміністративні послуги».

Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з Державного реєстру використовуються дані документа, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства:

- паспортний документ іноземця – документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, що підтверджує громадянство іноземця, посвідчує особу іноземця або особу без громадянства, надає право на в’їзд або виїзд з держави і визнається Україною;

- посвідка на постійне проживання – документ, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує право на постійне проживання в Україні;

- посвідка на тимчасове проживання – документ, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні;

- посвідчення біженця – паспортний документ, що посвідчує особу його власника та підтверджує факт визнання його біженцем в Україні;

- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, – паспортний документ, що посвідчує особу його власника та підтверджує факт визнання його особою, яка потребує додаткового захисту.

Якщо в документах, що посвідчують особу, відсутня інформація про реєстрацію місця проживання/перебування особи або така інформація внесена до безконтактного електронного носія, який імплантовано у зазначені документи, особа пред'являє:

довідку про внесення інформації до Реєстру та видані документи, що складається у формі витягу з Реєстру;

довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи, видану органом реєстрації, якщо після формування витягу з Реєстру змінилися дані щодо місця проживання особи;

довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або довідку, що підтверджує місцеперебування громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї (за наявності таких документів).

Документи, які відповідно подаються (надсилаються рекомендованим листом) до контролюючого органу, повинні бути викладені українською мовою та не містити виправлень.

Якщо в документі, що посвідчує особу, зазначена інформація про прізвище та ім'я особи латинськими літерами, в Обліковій картці (Повідомленні, Заяві про внесення змін) для проведення реєстрації та/або внесення змін до Державного реєстру прізвище та ім'я вказуються українською мовою та через скісну риску латинськими літерами.

Якщо документи надсилаються до контролюючого органу рекомендованим листом, підпис фізичної особи на Обліковій картці, Заяві про внесення змін та/або Заяві про отримання відомостей повинен бути засвідчений у нотаріальному порядку. До зазначених Заяв фізична особа додає ксерокопію з чітким зображенням документа, що посвідчує особу.

До Облікової картки № 1 ДР (Повідомлення, Заяви про внесення змін) вноситься така інформація:

-          прізвище, ім'я, по батькові (за наявності);

-          дата народження;

-          місце народження (країна, область, район, населений пункт);

-          місце проживання / місце перебування;

-          громадянство;

-          для іноземців - податковий номер у країні громадянства (за наявності);

-                     реквізити документа, що посвідчує особу (назва документа, серія та/або номер, дата видачі та уповноважений суб'єкт, що видав документ).

Іноземці та особи без громадянства подають документи до Головного управління ДПС у Кіровоградській області, а іноземці та особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання в Україні, можуть реєструватись як платники податків у державних податкових інспекціях області, що відповідають місцю проживання в Україні, зазначеному в посвідці.


Зберігаєте пальне? Обов’язково отримайте ліцензію

14.12.2020

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, які отримують пальне для власних потреб та зберігають його для використання в господарській діяльності, зобов’язані отримати відповідну ліцензію в органах ДПС (ст. 15 Закону України від 19.11.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального»).

Винятком є зберігання пального державними підприємствами, установами та організаціями; підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву та суб’єктами господарювання, які зберігають пальне, для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газодобувних майданчиках, бурових платформах.

Також дозволяється зберігання пального без отримання ліцензії в паливних баках транспортних засобів (технологічного обладнання) та у споживчій тарі ємністю до 5 літрів включно, отримане від виробника або особи, яка здійснила його розлив у таку тару.

В усіх інших випадках зберігання пального має відбуватися тільки за наявності ліцензії, отриманої на кожне місце зберігання.

Для отримання ліцензії потрібно подати заяву та платіжний документ про внесення річної плати до податкового органу за місцем зберігання пального.

Варто знати, що річна плата за таку ліцензію становить 780 гривень, а відповідальність за зберігання пального без ліцензії - 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, що ліцензування зберігання пального запроваджено з 01.04.2020 року Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 №481/95-BP (зі змінами та доповненнями).


Закон №466: що змінилося у частині погашення податкового боргу

14.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 16.01.2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»  (далі Закон466-ІХ) внесено зміни, зокрема в частині погашення податкового боргу платників податків глави 9 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, відповідно до п. 95.2 ст.95 ПКУ погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення безготівкових коштів та готівки, а у разі їх недостатності – шляхом продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, заходи вживаються не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надсилання (вручення) такому платнику податкової вимоги (у попередній редакції – 60 календарних днів).

Також, платник податків має право самостійно здійснити оцінку заставного майна шляхом укладання договору з оцінювачем протягом одного місяця з дня прийняття рішення про реалізацію майна. У разі, якщо платник податків самостійно не здійснює таку оцінку, контролюючий орган самостійно укладає договір про проведення оцінки майна, у порядку, передбаченому згідно з п.12 ст.95 ПКУ (у попередній редакції передбачалось здійснення оцінки протягом двох місяців).

Крім того, Законом 466-ІХ доповнено підстави звільнення майна боржника з податкової застави відповідно до п.93.1 ст.93 ПКУ), а саме отримання контролюючим органом підтвердження повного погашення суми податкового боргу та/або розстрочених (відстрочених) грошових зобов’язань та процентів за користування розстроченням (відстроченням) в установленому законодавством порядку;

Пункт 94.2 ст.94 ПКУ доповнено п.п.94.2.9, відповідно до якого, арешт майна може бути застосовано, якщо з’ясовується, що нерезидент розпочинає та/або здійснює господарську діяльність через постійне представництво на території України без взяття на податковий облік, що підтверджується актом перевірки.

Внесено зміни до:

- п.п.101.2.3 п.101.2 ст.101 ПКУ щодо податкового боргу платника податків, у тому числі податкового агента, стосовно якого минув строк давності, встановлений п.102.4 ст.102 ПКУ;

- п.п.101.2.5 п.101.2 ст.101 ПКУ податковий борг платника податків, щодо якого до Державного реєстру внесено запис про його припинення на підставі рішення суду.

А також п.101.2 ст.101 ПКУ доповнено новим п.п.101.2.6, яким визначено поняття «безнадійного» податкового боргу банку, щодо якого наявне рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про затвердження звіту про завершення ліквідації банку або рішення Національного банку України про затвердження ліквідаційного балансу, ухвалення остаточного звіту ліквідатора і завершення ліквідаційної процедури.

Змінами передбачено, що стягнення заборгованості з частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань відтепер буде здійснюватись у порядку, визначеному статтями 59-60 та 87-101 ПКУ.

За рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету Кіровоградської області у листопаді надійшло 9,7 млн гривень

14.12.2020

З метою погашення податкового боргу підрозділами по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Кіровоградській області у листопаді ц.р. до зведеного бюджету забезпечено надходжень у розмірі 9,7млн.грн., в т.ч. до державного бюджету – 5,4 млн грн та до місцевого бюджету –                                 4,3 млн гривень. За рахунок застосованих заходів стягнення надійшло          3,9 млн гривень.

При доведеному індикативному показнику із забезпечення надходжень в рахунок погашення податкового боргу до загального фонду державного бюджету на листопад цього року в сумі 3,6 млн грн, фактично забезпечено надходжень в розмірі 5,4 млн грн або 149,6 відс. до доведеного індикативу.

Юристи податкової служби Кіровоградщини з початку 2020 року відстояли у судах 532 млн гривень на користь держави

14.12.2020

Протягом січня-листопада цього року юридичною службою ГУ ДПС у  Кіровоградській області здійснювалось супроводження 890 справ різних категорій на загальну суму 2,8 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Кіровоградській області винесено 222 рішення на суму                             531, 9 млн грн, що становить 62 відсотки від загальної кількості винесених рішень та 62,8 відсотків від їх загальної суми.

Зокрема, протягом січня-листопада 2020 року розглянуто 201 справу про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень на загальну суму   540,6 млн гривень. З них на користь ГУ ДПС у Кіровоградській області прийнято 83 рішення (40 відс.) на суму 226,3 млн гривень.

З початку року до продавців та виробників підакцизних товарів Кіровоградщини застосовано майже 23 млн гривень фінансових санкцій

14.12.2020

З початку року фахівцями управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено 303 перевірки суб’єктів господарювання за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 22 млн. 777,4 тис гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 493 тис. грн., тютюновими виробами – 255 тис. грн.; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 520 тис. грн; за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів – 10 тис. грн; за зберігання, реалізацію алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 527 тис. грн; за зберігання, реалізацію тютюнових виробів без марок акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 34 тис. грн.; за зберігання, реалізацію тютюнових виробів маркованих марками акцизного податку, що не видавались виробнику тютюнових виробів для маркування сигарилл з кількістю сигарилл у пачці (10 шт., 20 шт., 25 шт.), які відповідно до п.226.9 ПКУ вважаються такими, що немарковані – 4 млн 544,4 тис. грн; за зберігання тютюнових виробів в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 68 тис грн.; за безліцензійну діяльність щодо виробництва алкогольних напоїв – 85 тис. грн.; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року  № 481/95-ВР – 115,6 тис. грн; роздрібна торгівля пальним без наявності ліцензій – 2 млн 250 тис. грн.; зберігання пального без наявності ліцензії – 7 млн грн.; роздрібна торгівля пальним без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників – 1 млн 780 тис. грн; неподання (несвоєчасне подання) електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг пального – 460 тис. грн; здійснення операцій з реалізації пального без реєстрації платником акцизного податку – 4 млн 635,4 тис. гривень.

З початку року за результатами 321 камеральних перевірок донараховано 218,8 тис. грн. акцизного податку, за результатами 59 камеральних перевірок своєчасності сплати фінансових санкцій застосованих за порушення Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР – 166,6 тис. грн. та за результатами 2 камеральних перевірок за порушення вимог статті 21 Закону України від 19 грудня 1995 року  № 481/95-ВР застосовано фінансових санкцій в сумі 300,0 тис гривень.

Невірно заповнили реквізити платіжних документів: яка відповідальність?

14.12.2020

Якщо платник податків невірно заповнив реквізити платіжних документів, кошти не надійдуть до відповідного рахунку бюджетної класифікації і у встановлені терміни не буде погашена сума грошового зобов’язання платника податків.

Якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання (крім випадків, передбачених п. 126.2 ст. 126 ПКУ) протягом визначених строків, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу (ст. 126 ПКУ):

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

На суми грошового зобов’язання, визначеного п.п. 129.1.3 ст. 129 ПКУ (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення у його сплаті, починаючи з 91 календарного дня (з 271 календарного дня у разі здійснення самостійного коригування відповідно до п.п. 39.5.4 ст. 39 ПКУ), що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, із розрахунку 100% річних облікової ставки НБУ, діючої на кожний такий день.

Також відповідно до ст. 1632 КУпАП неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів):

- тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

- вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Таким чином, якщо платник податків невірно заповнив реквізити платіжних документів, і як наслідок, не погасив у встановлені терміни самостійно визначене грошове зобов’язання, такий платник несе відповідальність, встановлену ст. 126 ПКУ та ст. 1632 КУпАП. Крім того, на суму податкового боргу нараховується пеня.

Якщо здійснюєте безготівкові розрахунки: чи застосовувати РРО?

14.12.2020

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції через зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи РРО/ програмні РРО (п. 1 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).

РРО/програмні РРО не застосовуються якщо в місці отримання товарів (надання послуг) операції з розрахунків у готівковій формі не здійснюються (склади, місця зберігання товарів, оптова торгівля тощо) (п. 12 ст. 9 Закону № 265).

Безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів (п. 1.4 «Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті», затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 № 22).

Отже, при здійсненні розрахункових операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування РРО або програмного РРО є обов’язковим.

При здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку РРО або програмні РРО не застосовується.

Тобто, якщо в місці отримання товарів розрахунки проводяться у безготівковій формі, то РРО/ програмний РРО не застосовується, але в місці отримання готівкових коштів підприємство зобов’язане застосовувати РРО або програмний РРО чи проводити розрахунки у безготівковій формі через установи банків.

При здійсненні виключно безготівкової форми оплати (шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установу банку або шляхом внесення коштів через касу банку) споживачами виставлених рахунків за реалізовані товари (послуги) РРО можна не застосовувати.

Закон щодо лібералізації застосування РРО прийнято: що змінилося?

14.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що 01 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято законопроект № 4439-д (доопрацьований) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі – (Закон).

Ухваленим Законом:

► визначено ліміти для фізичних осіб – підприємців (ФОП) – платників єдиного податку, виходячи із встановлених законом на 1 січня податкового (звітного) року розмірів мінімальної заробітної плати:

● I група – 167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 1 млн грн;

● II група – 834 розміри мінімальної заробітної плати замість 5 млн грн;

● III група – 1 167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 7 млн грн.;

► скасовуються норми щодо застосування механізму «кешбек»;

► відтерміновується до 01 січня 2022 року обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО)/програмних РРО (ПРРО) для ФОП, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування. З цього переліку виключено інтернет-торгівлю, роздрібну торгівлю вживаними товарами, діяльність ресторанів та кафе, туристичні агентства та операторів, готелів, реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), продаж автозапчастин.

► подовжується до 01 січня 2022 року застосування понижених розмірів фінансових санкцій за порушення суб’єктами господарювання окремих вимог закону щодо використання РРО/ПРРО під час проведення розрахункових операцій;

► передбачається незастосування РРО/ПРРО під час надання дистанційних послуг, розрахунки за які здійснюються виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.


Змінено форму декларації з податку на прибуток підприємств

14.12.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує,  що 01 грудня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 29.10.2020 №649 «Про затвердження змін до податкової декларації з податку на прибуток  підприємств та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2016 року №544» (далі - наказ №649).

Наказом №649 внесено зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, зокрема, її доповнено новими позиціями, які дають змогу  подати Декларацію :

-юридичним та фізичним особам-підприємцям, які застосовують спрощену систему оподаткування, фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність і які є платниками податку на прибуток у разі виплати доходів (прибутків) нерезидентам з джерелом їх походження  з України;

-іноземним компаніям;

-юридичним особам, які здійснюють управління активами щодо діяльності інститутів  спільного інвестування, утвореними без статусу юрособи, активами яких управляють такі особи.

У новій редакції викладено окремі додатки до Декларації:

- Додаток  ПН до  рядка 23 ПН Декларації;

- Додаток РІ до рядка 03 РІ  Декларації;

- Додаток АМ до рядка 1.2.1   Додатка РІ  до рядка 03 РІ  Декларації.

Крім того, Декларацію доповнено додатками, в яких відображається інформація про контрольовані іноземні компанії, та розрахунком податку на прибуток контрольованої іноземної компанії (КІК):

- Додаток КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-ТЦ  до додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації;

- Додаток  КІК-ЦП  до рядків 1.2 КІК-ЦП, 1.3 КІК-ЦП додатка  КІК-К до рядка 02 КІК-К додатка КІК до рядка 06.1 КІК Декларації.

Зміни внесено також у додаток  ЗП до рядка 16 ЗП, у  додаток ВП до рядків 26-29, 31-33,35, до додатку  ПП Декларації.

Згідно з п. 2 Наказу № 649  втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 13 червня 2016 року № 544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 923/29053.

Наказ №649 набрав чинності з дня офіційного опублікування.

Опубліковано Наказ №649 у «Офіційному віснику України» від 01.12.2020 року №94.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Створюєте нові робочі місця – маєте право на компенсацію єдиного внеску!

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області доводить до відома роботодавців, що вони мають право на повернення частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) у зв’язку із створенням нового робочого місця.

Така компенсація передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153 «Про затвердження Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами (далі – Порядок № 153).

Так, відповідно до Порядку № 153 право на вказану компенсацію мають суб’єкти господарювання – роботодавці, які починаючи з 2013 року:

► створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них працівників шляхом укладення трудового договору;

► протягом 12 календарних місяців з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, щомісяця здійснюють виплату їй заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати.

Якщо роботодавець забезпечив дотримання вимог, передбачених цим пунктом, він отримує право на компенсацію фактичних витрат у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати у місяці сплати єдиного внеску за особу, працевлаштовану на нове робоче місце.

У разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію.

Для підтвердження фактів відсутності зменшення штатної чисельності працівників і фонду оплати праці середньооблікова кількість штатних працівників і розмір фонду оплати праці за місяць, у якому перевіряються такі факти, порівнюються із середнім значенням середньооблікової кількості штатних працівників та середнім значенням фонду оплати праці за 12 місяців, що передують місяцю перевірки показників, відповідно.

Дія Порядку № 153 не поширюється на роботодавців, які є суб’єктами господарювання, утвореними в результаті припинення іншої юридичної особи протягом 12 місяців, що передували створенню нового робочого місця, та бюджетними установами.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua


Закон України №466: нововведення у справлянні місцевих податків

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу платників, що серед змін, які були внесені Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» із змінами (далі – Закон № 466), є нововведення, які стосуються і справляння місцевих податків.

Законом № 466 змінено п. 12.3 ст.12 Податкового кодексу України.

Відповідно до нововведень змінилися строки прийняття та оприлюднення органами місцевого самоврядування рішень про ставки місцевих податків, а також інформування контролюючих органів про прийняті рішення. Так, міські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлених місцевих податків та/або зборів, та про внесення змін до таких рішень.

Контролюючі органи мають інформувати органи місцевого самоврядування про стан розрахунків з місцевими бюджетами. Тобто, відповідно до Бюджетного кодексу України, подають органам місцевого самоврядування у розрізі джерел доходів звітність:

- про суми нарахованих та сплачених податків та/або зборів на відповідних територіях – щомісячно, не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним;

- про суми списаного безнадійного податкового боргу;

- суми розстрочених і відстрочених грошових зобов’язань та/або податкового боргу платників податків, які повинні бути сплачені до місцевих бюджетів на відповідних територіях;

- суми наданих податкових пільг, включаючи втрати доходів бюджету від їх надання, – щокварталу, не пізніше 25 днів після закінчення звітного кварталу.

Державна податкова служба України не пізніше 25 вересня поточного року оприлюднює на своєму офіційному вебсайті зведену інформацію про розмір та дату встановлення на відповідних територіях ставок місцевих податків та/або зборів, а також про встановлені на відповідних територіях податкові пільги.

Крім того, тепер встановлено можливість визначення податкових зобов’язань з плати за землю на підставі невнесених до державних реєстрів правовстановлюючих документів на земельні ділянки, а також уточнюється порядок нарахування контролюючим органом фізичним особам сум плати за землю та їх узгодження.

За січень-жовтень 2020 року видано 3509 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією

30.11.2020

За січень-жовтень 2020 року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 11 млн. 214,8 тис грн  плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Індикативний показник виконано на 104,2 відсотків.

Протягом січня-жовтня поточного року податковою службою області платникам регіону видано 3509 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 1970 ліцензій, тютюновими виробами – 1539. За вказаний період анульовано - 540 ліцензій та призупинено 236.


Подання декларації з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин із зазначенням даних про анульовані, недійсні та/або неіснуючі спеціальні дозволи

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що при поданні податкових декларацій з рентної плати (далі – податкова декларація), Додатку 1 до податкової декларації «Розрахунок з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин» та Додатку 2 до податкової декларації «Розрахунок з рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини», затверджених наказом Міністерства фінансів України від 17 серпня 2015 року № 719, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2015 року за № 1051/27496, є неприпустимим недостовірне заповнення даних в блоці рядка 6 додатків, а саме: зазначення даних про анульовані, недійсні або неіснуючі спеціальні дозволи на користування надрами (далі – спеціальний дозвіл), що порушує порядок  обчислення податкових зобов’язань з рентної плати та складання податкової звітності.

Водночас повідомляємо, що відповідно до пп. 258.1.1 п. 258.1 ст. 258 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), на платника рентної плати покладається відповідальність за правильність обчислення, повноту і своєчасність її внесення до бюджету, а також за своєчасність подання контролюючим органам відповідних податкових декларацій згідно із нормами ПКУ та інших законодавчих актів.

Довідково: Платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин є суб’єкти господарювання, у тому числі громадяни України, іноземці та особи без громадянства, зареєстровані відповідно до закону як підприємці, які набули права користування об’єктом (ділянкою) надр на підставі отриманих спеціальних дозволів в межах конкретних ділянок надр з метою провадження господарської діяльності з видобування корисних копалин, у тому числі під час геологічного вивчення (або геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою) в межах зазначених у таких спеціальних дозволах об'єктах (ділянках) надр (пп. 252.1.1 п. 252.1 ст. 252 ПКУ).


Змінили прізвище: внесіть зміни до облікової картки фізичної особи - платника податків

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області роз’яснює, що фізичні особи - платники податків зобов'язані подавати до податкових органів відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін, шляхом подання Заяви за формою N 5ДР (додаток 12 до Положення № 822 від 29.09.2017).

Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті, протягом місяця з дня виникнення змін, подають Заяву за формою N 5ДРП (додаток 13 до Положення № 822 від 29.09.2017).

Такі заяви подаються особисто або через представника до податкового органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання - до податкового органу за новим місцем проживання.

Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого податкового органу.

Для заповнення Заяви використовуються дані документа, що посвідчує особу, та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

Якщо зазначені документи видані не українською мовою, необхідно подати засвідчені в установленому законодавством порядку переклади цих документів українською мовою (після пред'явлення повертаються) та їх копії.

Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання фізичною особою Заяви за формою N 5ДР або Заяви за формою N 5ДРП до податкового органу за своєю податковою адресою (місцем проживання).

У разі звернення до будь-якого податкового органу строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до п'яти робочих днів.

Зазначена норма визначена п. 1 - 4 розділу ІХ «Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків», затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822.


Фіскальний звітний чек (Z-звіт) створюється засобами ПРРО щоденно у електронній формі

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що визначення «фіскальний звітний чек» встановлено Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», який відповідно до Закону України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», набрав чинності 01.08.2020, згідно з яким фіскальний звітний чек – це документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскального сервера Державної податкової служби.

Отже, фіскальний звітний чек (Z-звіт), створюється засобами ПРРО щоденно у електронній формі у разі здійснення розрахункових операцій або закриття робочої зміни та подається фіскального сервера засобами телекомунікацій. Z-звіт може бути сформованим в електронній формі або роздрукованим. Фіскальний звітний чек ПРРО підлягає реєстрації (фіскалізації) на фіскальному сервері Державної податкової служби (далі – фіскальний сервер). Після передачі до фіскального сервера Z-звіту і отримання відповідно підтвердження від фіскального сервера, його зберігання відбувається за бажанням суб’єкта господарювання в зручний для нього спосіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»


Прийнято нульову ставку для нерухомості: чи омине юрособу звітність

30.11.2020

Відповідно до п. п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відс. розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

Згідно із п. п. 266.7.5 п. 266.2 ст. 266 ПКУ платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Декларація) за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою – платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Форма Декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 №408 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897), передбачає заповнення додатка 1 (для об’єктів житлової нерухомості) та додатка 2 (для об’єктів нежитлової нерухомості), які є її невід’ємною частиною.

Згідно з приміткою 10 інформації до додатка 1 (додатка 2) до Декларації у графі 13 «Ставка (%)» розд. І «Розрахунок податкового зобов’язання» додатка 1 (додатка 2) зазначається ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначена рішенням органу місцевого самоврядування відповідно до п. п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 ПКУ.

Таким чином, за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, по яких за рішенням сільської, селищної або міської ради встановлені нульові ставки, Декларація подається на загальних підставах.


Про подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує про подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП.

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом ПКУ.

Платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

Заява про взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку подається у відповідний податковий орган протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу, реєстрації рухомого чи нерухомого майна чи відкриття об’єкта чи підрозділу, через які провадиться діяльність або які підлягають оподаткуванню.

Форму Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП визначено у додатку 11 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями.

Згідно з абзацом другим п. 117.1 ст. 117 ПКУ неподання у строки та у випадках, передбачених ПКУ, заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог, встановлених ПКУ, – тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 340 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, – 1020 гривень.

У разі не усунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 680 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, – 2040 гривень (абзац четвертий п. 117.1 ст. 117 ПКУ).


Особливості звітування  рієлтерів до контролюючих органів

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що статтями 67 – 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України.

Підпунктом 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 ПКУ визначено, що суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтори), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом  цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену ст. 119 прим. 1 ПКУ.

Згідно з п. 119 прим. 1.2 ст. 119 прим. 1 ПКУ порушення суб’єктом  господарювання, який провадить посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтером), порядку та/або строків подання інформації про укладені за його посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі 680 грн. за кожне таке порушення.

Дії, передбачені п. 119 прим. 1.2 ст. 119 прим. 1, вчинені суб’єктом, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1360 грн. за кожне таке порушення       (п. 119 прим. 1.3 ст. 119 прим. 1 ПКУ).

Наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497 затверджено форму Інформації суб'єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди (ріелторів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) (далі – Інформація), що подається зазначеними суб’єктами господарювання до контролюючих органів за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку.

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий період), що дорівнює календарному кварталу, подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18  ст. 49 ПКУ).

Суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), надсилають Інформацію за місцем своєї реєстрації.

Враховуючи вищевикладене, суб’єктам господарювання юридичним особам та фізичним особам – підприємцям, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерам) на території Кіровоградської області, необхідно виконати обов’язки, передбачені п.п.16.1.3 п. 16.1 ст.16 ПКУ та подати до податкового органу за місцем реєстрації відомості про укладені за Вашим посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості за формою затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 №497.


На Кіровоградщині шахраї представляються податківцями та вимагають грошові кошти

30.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що до суб’єктів господарювання Кіровоградщини звертаються невідомі особи під виглядом керівництва обласного управління податкової служби та вимагають грошові кошти.

Просимо бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Декларування 2020. Скористайтеся правом на податкову знижку

30.11.2020

Платники податків мають право подати декларацію про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, відповідно до ст. 166 Податкового кодексу.

Податкова декларація подається за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.2015 №859 (у редакції від 25.04.2019 №177) за місцем податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

- особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Для громадян, які подають таку декларацію з метою отримання податкової знижки, термін подання - по 31.12.2020 року (включно).

У новій формі декларації для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники мають окремий граничний строк подання податкової декларації — по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Для здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку передбачено окремий додаток ФЗ.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку можливо скористатися електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Обласні податківці беруть участь у реалізації Антикорупційної програми ДПС України

23.11.2020

Наказом ДПС від 19.10.2020 року №575 затверджено Антикорупційну програму ДПС України на 2020 – 2022 роки. Відділом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою зменшення ймовірності вчинення корупційних правопорушень забезпечено організацію проведення внутрішніх навчань в кожному структурному підрозділі Головного управління ДПС у Кіровоградській області, під час яких ознайомлено всіх працівників ГУ ДПС у Кіровоградській області з наказом ДПС від 19.10.2020 року №575 «Про затвердження Антикорупційної програми ДПС України на 2020 – 2022 роки» та з основними положеннями Антикорупційної програми ДПС України на 2020 – 2022 роки.

З метою проведення безпосередньої оцінки корупційних ризиків у ДПС утворено Комісію з оцінки корупційних ризиків у ДПС, якою проведено ідентифікацію (виявлення) корупційних ризиків та здійснення їх формального визначення.

Всього Комісією ОКР ДПС ідентифіковано (виявлено) 36 корупційних ризиків.

Безпосередньо оцінку корупційних ризиків у ДПС завершено Комісією ОКР ДПС шляхом розробки пропозицій щодо заходів з усунення (зменшення) рівня виявлених корупційних ризиків, які викладені у Таблиці оцінених корупційних ризиків у державній податковій служби України та заходів щодо їх усунення.

Кінцева мета запропонованих заходів щодо усунення виявлених корупційних ризиків полягає у визначенні можливих механізмів протидії та запобігання їм. Запропоновані заходи містять шляхи їх реалізації та залежно від конкретного корупційного ризику спрямовані на ліквідацію або мінімізацію умов та причин їх виникнення, зниження впливу корупційних ризиків, зменшення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками ДПС, а також створення умов для запобігання виникненню нових корупційних ризиків.


З початку цього року платники податків Кіровоградщини отримали понад 91 тис. адміністративних послуг

23.11.2020

У Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області створені та працюють 21 Центр обслуговування платників, в яких забезпечується надання 40 адміністративних послуг.

Протягом січня-жовтня 2020 року спеціалістами податкового органу області надано 91,2 тис. адміністративних послуг, з них 85,3 тис., або 93,5 відс., надано через центри обслуговування платників, 6 тис., або 6,5 відс., отримано платниками податків в електронному вигляді.

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; реєстрації платника єдиного податку; видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи тощо.

Інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються в центрах обслуговування платників, а також інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв – за посиланням https://kr.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

Перелік центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Кіровоградській області, до яких можна звернутися за отриманням адміністративних послуг – за посиланням https://kr.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda.

Майже 774,5 млн грн плати за землю надійшло до місцевого бюджету       від платників Кіровоградщини

23.11.2020

В управлінні податкового адміністрування Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомили, що протягом січня – жовтня 2020 року до місцевого бюджету від платників податків Кіровоградщини надійшло 774,5 млн гривень плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року надходження плати за землю збільшилися на понад 25 млн грн., або 3,3 відсотка. Індикативний показник виконано на 110,3 відсотків.

У жовтні 2020 року до місцевого бюджету надійшло 79 млн гривень. У порівнянні з жовтнем 2019 року надходження плати за землю збільшилися на 5,8 млн грн., або 8 відсотків. Індикативний показник виконано на 113,8 відсотків.

Надходження від «спрощенців» Кіровоградщини у січні-жовтні склали 686,1 млн гривень

23.11.2020

Протягом січня-жовтня 2020 року платники Кіровоградській області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 686,1 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума надходжень зросла на 38,1млн грн або 5,9 відсотків. Індикативний показник виконано на 105,3 відсотка.

При цьому, юридичними особами – «спрощенцями» з початку року перераховано місцевим громадам 366,7 млн грн, а фізичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування, – 319,4 млн гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, платники єдиного податку забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї місцевої громади.

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло 126 млн гривень

23.11.2020

Як повідомили в управлінні по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, надходження за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету з початку року склали 126 млн грн, в тому числі до державного – 91,4 млн грн та до місцевого – 28,6 млн гривень. Такі надходження забезпечено за рахунок плідної співпраці з платниками податків, а також за рахунок вжитих органами державної податкової служби заходів стягнення, таких, як стягнення готівкових та безготівкових коштів боржників – 43,5 млн грн, надходжень по підприємствах, які перебувають в процедурах банкрутства – 4,5 млн грн, а також реалізації майна 1,8 млн гривень.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 листопада 2020 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області склала 1674,2 млн грн, з них до державного бюджету – 1347,6 млн гривень. При цьому, борг підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство становить       316 млн грн або 18,9 відсотків від загальної суми заборгованості. Протягом жовтня поточного року забезпечено скорочення податкового боргу на       42,4 млн гривень.

Викрито схему ухилення від оподаткування та виведення капіталу за межі України при здійсненні експортних операцій

23.11.2020


Працівниками підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Кіровоградській області встановлено, що окремими суб’єктами господарювання протягом січня – липня 2019 року здійснювались операцій із вивезення за межі митної території України (експорту) олії соняшникової нерафінованої та шроту негранульованого, загальною фактурною вартістю 595 66,20млн.грн. за контрактами, укладеними з нерезидентами, зареєстрованими на території Сполученого Королівства. Вказані товари перетнули митний кордон та вивезені морськими судами до країн Південно-Східної Азії, Африки та Близького Сходу.

Відповідно до інформації, отриманої від уповноважених банків, кошти за експортовані товари (продукцію), згідно із укладеними контрактами у строки, визначені чинним законодавством, на рахунки суб’єктів господарювання не надходили.

Після завершення митного оформлення, внесено реєстраційні зміни до складу засновників та посадових осіб таких товариств (в тому числі, на громадянина Туреччини), з одночасною зміною податкової адреси (адреси місцезнаходження). Податкові декларації з податку на прибуток підприємства за звітний (податковий) період 2019 рік до контролюючого органу не подавались.

З метою об’єктивного та всебічного встановлення обставин, забезпечено збір і аналіз інформації та документів щодо здійснених експортних операцій. За результатами дослідження зібраних матеріалів, існують обґрунтовані підстави вважати, що дії службових осіб таких суб’єктів господарювання, могли бути спрямованими на приховування дійсного власника товарів, вивезених за межі митної території України, а також умисного приховування доходу, отриманого від здійснення експортних операцій.

Неповернення (неперерахування) коштів на рахунки у вітчизняних банках за експортовані товари, отримані (виготовлені) шляхом переробки сільськогосподарської продукції, вирощеної з використанням природних ресурсів, промислових потужностей та праці громадян, містить чинники, що створюють небезпеку життєво важливим національним інтересам України в економічній сфері.

Матеріали, складені за результатами вжитих заходів, у листопаді                 2020 року передано до Управління СБУ в Кіровоградській області.

Закон України №466: що змінилося в оформленні результатів перевірок

23.11.2020

У зв’язку з набранням чинності Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466), внесено ряд змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Зокрема, внесено зміни до статті 86 Податкового кодексу України «Оформлення результатів перевірок» в частині порядку оформлення результатів перевірок. Надано визначення «акт перевірки», «довідка перевірки», «матеріали перевірки».

Передбачено, що акт перевірки не може розглядатись як заява або повідомлення про вчинення кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків.

Податковий кодекс України доповнено нормою щодо розгляду акту перевірки, заперечень до акта перевірки та/або додаткових документів і пояснень, у разі їх подання платником податку, комісією такого контролюючого органу з питань розгляду заперечень та пояснень до актів перевірок, яка є постійно діючим колегіальним органом контролюючого органу (п. п. 86.7.1 п. 86.7 ст. 86 ПКУ). Ці доповнення почнуть діяти з 01.01.2021 року.

Доповнення до статті 86 Податкового кодексу України передбачають також конкретні питання, які досліджуються комісією з питань розгляду заперечень (п. п. 86.7.4 п. 86.7 ст. 86 ПКУ), а саме така комісія:

- встановлює, чи вчинив платник податку, щодо якого було складено акт перевірки, порушення податкового, валютного та/або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;

- розглядає обставини вчинених правопорушень, які відображені в акті перевірки, а також встановлені при розгляді наданих платником податків відповідно до п. 86.7 ст. 86 ПКУ письмових пояснень та їх документального підтвердження (зокрема щодо обставин, що стосуються події правопорушення та вжитих платником податків заходів щодо дотримання правил та норм законодавства, з посиланням на документи та інші фактичні дані, що підтверджують вказані обставини);

- досліджує питання наявності або відсутності обставин, що виключають вину у вчиненні правопорушення (крім правопорушень, відповідальності за які настає незалежно від наявності вини), пом’якшують або звільняють від відповідальності;

- досліджує питання щодо необхідності проведення перевірки у порядку, встановленому п. п. 78.1.5 п. 78.1 ст. 78 ПКУ;

-  визначає розмір грошових зобов’язань та /або суму зменшення бюджетного відшкодування та /або зменшення від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток або від’ємного значення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларованого до повернення з бюджету, зокрема при використанні права на податкову знижку, та /або заниження чи завищення суми податкових зобов’язань, заявленої у податковій декларації, або суми податкового кредиту, заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість, а також необхідність надсилання (вручення) платнику податків відповідного податкового повідомлення-рішення у випадках, передбачених Податковим кодексом України.

Податківці Кіровоградщини пропонують підприємцям оцінити переваги програмних РРО

23.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов'язує суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі під час продажу товарів та послуг, вести розрахункові операції через РРО.

Згідно законодавства ключові дати по впровадженню РРО наступні:

01.08.2020 року — усім суб’єктам господарювання можна користуватись програмними РРО як альтернатива апаратному РРО;

01.01.2021 року — розширюється перелік видів діяльності, для яких використання РРО є обов’язковим;

01.04.2021 року — застосування РРО є обов’язковим для всіх ФОП платників єдиного податку 2, 3 та 4 груп незалежно від обраного виду діяльності.

Переваги програмного РРО:

-  економія на купівлі й обслуговуванні касових апаратів. ПРРО встановлюється на телефон, планшет або комп’ютер;

- всі чеки фіскалізуються безпосередньо на сервері ДПС;

- проста реєстрація програмного РРО в ДПС;

- легкий початок зміни за допомогою авторизації через КЕП; закриття зміни з автоматичним формуванням звіту;

- можливість передати чек покупцю в електронній формі;

- не потрібно ремонтувати й оновлювати пристрій — програмне РРО оновлюється автоматично.

ДПС України пропонує безкоштовні програмні РРО, які розміщені на вебпорталі ДПС у відповідному розділі банеру «Програмні РРО».

Суб’єкт господарювання самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО (програмний та/або апаратний), засобами якого здійснюється реєстрація розрахункових операцій.

У разі виникнення технічних чи методологічних запитань можна звертатись до Контакт-центру ДПС за телефоном 0 800 501 007. Окрім того, консультацію щодо роботи програмних РРО можна отримати в Центрах обслуговування платників.

Застосовування програмних РРО під час здійснення розрахункових операцій

23.11.2020

З 01 серпня 2020 року суб’єкти господарювання розпочали застосовувати програмні РРО під час здійснення розрахункових операцій. Відтепер як альтернатива касовим апаратам, застосовуються програмні РРО, які встановлюються на гаджети (смартфон, планшет, комп’ютер чи інший будь-який гаджет, який має операційну систему та підключення до мережі Інтернет).

Наразі ДПС пропонує бізнесу безкоштовні програмні РРО, які розміщені на вебпорталі ДПС у відповідному розділі банеру «Програмні РРО».

З 1 серпня 2020 року до застосування ПРРО мають можливість перейти за власним бажанням будь-які суб’єкти господарювання, які:

застосовували класичні РРО і вирішили застосовувати програмні РРО, у тому числі з причини закінчення строку експлуатації класичних РРО або незручностей, пов’язаних із застосуванням класичних РРО, наприклад у сфері Інтернет-торгівлі;

не застосовували класичні РРО, але досягли обсягів або розпочали діяльність, при яких застосування реєстраторів є обов’язковим, і обрали для застосування не класичний, а програмний РРО;

учасники платіжних систем, які застосовують програмно-технічні комплекси самообслуговування з приймання готівки для подальшого її переказу, які до цього мали вже застосовувати РРО і для яких з 1 серпня посилені вимоги та встановлено, що використання ПТКС, не переведених у фіскальний режим (не обладнаних переведеними у фіскальний режим РРО та/або ПРРО), забороняється.

Винятком є АЗС. Вони не можуть використовувати ПРРО.

Законодавством не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання нарівні з класичним  РРО програмного реєстратора розрахункових операцій.

Звертаємо увагу, що у разі, якщо суб’єкт господарювання приймає рішення використовувати ПРРО замість апаратного РРО, реєстрацію апаратного РРО необхідно скасувати.

Другий етап розпочнеться з 1 січня 2021 року, коли буде розширено перелік видів діяльності, для яких використання РРО є обов’язковим, та запроваджено механізм «кешбек».

Пошук чеків можна здійснити через Електронний кабінет
(cabinet.tax.gov.ua).

Обов’язкове використання РРО або ПРРО для ФОП – платників єдиного податку II, ІІІ, IV груп незалежно від видів діяльності почнеться з 1 квітня 2021 року.

РРО та/або ПРРО не потрібно використовувати платникам єдиного податку І групи, а також фізичним особам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства.

У разі виникнення технічних чи методологічних запитань можна звертатись до Контакт-центру ДПС за телефоном 0 800 501 007. Окрім того, консультацію щодо роботи програмних РРО можна отримати в Центрах обслуговування платників.

Порядок оподаткування ПДФО операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна

23.11.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує платникам податків про порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна, відповідно до ст.173 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Згідно з п. п.162.1.1 п.162.1 ст.162 ПКУ платниками податку на доходи фізичних осіб є, зокрема, фізичні особи – резиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні.

Відповідно до абзацу першого п.173.1 ст.173 ПКУ дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою 5 відсотків, визначеною п.167.2 ст.167 ПКУ.

Як виняток із положень п. 173.1 ст. 173 ПКУ, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню (п. 173.2 ст. 173 ПКУ).

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року другого об’єкта рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків (п.167.2 ст.167 ПКУ).

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року третього та наступних об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда або іншого транспортного засобу підлягає оподаткуванню за ставкою 18 відсотків (п. 167.1 ст. 167 ПКУ).

Отже, дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від послідовного продажу протягом звітного (податкового) року першого легкового автомобіля не оподатковується податком на доходи фізичних осіб, дохід від продажу другого легкового автомобіля оподатковується за ставкою 5 відсотків, а дохід від продажу третього та наступного легкового (вантажного) автомобіля оподатковується за ставкою 18 відсотків.

При цьому, дохід, отриманий фізичною особою від продажу протягом звітного (податкового) року першого та другого вантажного автомобіля, оподатковується за ставкою податку 5 відсотків.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації