ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Маловисківська об`єднана державна податкова інспекція ДПС у Кіровоградській області PDF Друк

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Ірина Янкевич: на обліку в податкових органах Кіровоградщини перебуває понад 63 тис. платників податків

14.09.2020

Як повідомила начальник управління податкових сервісів ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірина Янкевич, станом на 01.09.2020 року на обліку в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області перебуває 63366 платників, з яких 29297 становлять юридичні особи та 34069 - фізичні особи – підприємці.

З початку цього року взято на податковий облік 718 юридичних осіб та 2992 фізичних осіб – підприємців. У стані припинення перебуває 4098 юридичних осіб та 27364 фізичних осіб – підприємців.

Станом на 1 вересня 2020 року в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 1 млн 15 тис. 872 фізичні особи. Протягом січня - серпня поточного року зареєстровано 8762 громадян, з яких 334 - іноземні громадяни.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі Державного реєстру (фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) – 2850.

Щодо платників рентної плати за спеціальне використання води

14.09.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води є:

- первинні водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів;

- суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Згідно з частинами другою та третьою ст. 42 Водного кодексу України від 06 червня 1995 року № 213/95-ВР зі змінами і доповненнями водокористувачі можуть бути первинними і вторинними.
Первинні водокористувачі – це ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води.

Слід зазначити, що згідно із п.п.5 п. 297.1 ст. 297 ПКУ платники єдиного податку четвертої групи звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з рентної плати за спеціальне використання води.

 

Юристи податкової служби Кіровоградщини з початку 2020 року відстояли у судах 378,4 млн гривень на користь держави

14.09.2020

Протягом січня-серпня поточного року юридичною службою органів ДПС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 694 справ різних категорій на загальну суму 2,4 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Кіровоградській області винесено 123 рішення на суму 378 млн 430,4 тис. грн, що становить майже 56 відсотків від загальної кількості винесених рішень та 62,5 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом січня-серпня 2020 року розглянуто 143 справи на загальну суму 433,3 млн гривень. З них на користь територіальних органів ДПС Кіровоградської області прийнято 58 рішень (40 відс.) на суму 206,5 млн гривень.

Обласні податківці розробили Алгоритм дій при виникненні конфлікту інтересів

14.09.2020

Відділом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області постійно здійснюються заходи з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування керівника відповідного органу та Національного агентства про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.

З метою забезпечення вчасного запобігання та ефективного врегулювання конфлікту інтересів працівниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області розроблено АЛГОРИТМ дій при виникненні конфлікту інтересів та вжитті заходів з його врегулювання в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області, який затверджено наказом.

Чітке усвідомлення державним службовцем поняття «конфлікту інтересів» та можливість виявити його ознаки під час виконання своїх службових повноважень є запорукою запобігання виникненню потенційного та реального конфліктів інтересів та своєчасного вжиття заходів щодо їх врегулювання.

 

Електронні сервіси ДПС – зручно та безпечно

14.09.2020

Враховуючи епідемічну ситуацію на території Кіровоградської області, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та мінімізації інфікування платників податків, які звертаються до центрів обслуговування платників для отримання адміністративних та інших послуг, Головне управління ДПС у Кіровоградській області рекомендує користуватися електронним сервісом веб-порталу ДПС України «Електронний кабінет».

Робота з власним Електронним кабінетом здійснюється платником податків за допомогою підключених до Інтернет-мережі персональних комп’ютерів та старт-пристроїв з використанням стандартних програмно-технічних засобів за умови авторизації платника податків на веб-порталі ДПС України.

Вхід до електронного кабінету здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Електронний кабінет має дві функціональні частини – відкриту (загальнодоступну), вхід до якої відбувається без ідентифікації користувача, та приватну (особистий кабінет), якою платник податків має можливість користуватися за допомогою ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).

Призначенням Електронного кабінету є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line.

Зокрема, платник податків за допомогою відкритої частини має можливість:

здійснити в режимі on-line переглянути інформацію з реєстрів ДПС (18 реєстрів);

ознайомитись з податковим календарем (отримання інформації про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання податкової звітності);

отримати контакти і адреси діючих центрів обслуговування платників;

ознайомитись з новинами ДПС;

переглянути бланки податкової звітності, текст Договору про визнання електронних документів, інструкцію користувача.

В приватній частині Електронного кабінету розміщені наступні сервіси податкового органу:

відкрита частина Електронного кабінету;

доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, відомості про керівників; присвоєння ознаки неприбутковості; дані про реєстрацію платником ПДВ; дані про реєстрацію платником єдиного податку; дані про реєстрацію платником ЄСВ; відомості з реєстру осіб, що здійснюють операції з товаром; відомості про РРО; інформація про книги ОРО; відомості про об’єкти оподаткування; інформація про неосновні місця обліку; дані про банківські рахунки);

перегляд поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до органів ДПС;

подання платниками звітності (за основними формами податкової та статистичної звітності, звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);

доступ до вхідної та вихідної кореспонденції користувача;

електронне листування з органами ДПС;

надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків тощо;

отримання інформації про стан розрахунків з бюджетами;

сплата податків (для фізичних осіб);

сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування реалізації пального;

реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), реєстрація акцизних накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних;

доступ до даних ЄРПН в режимі реального часу щодо складених платниками ПДВ чи їх контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування  в розрізі статусів. Перегляд  повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників;

подання платниками заяв та отримання ними довідок про відсутність заборгованості в електронному вигляді. Перегляд зацікавленими особами у відкритій частині ЕК виданих платникам довідок про відсутність заборгованості.

Для фізичних осіб в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, надано наступні сервіси для громадян:

отримання відомостей про отримані доходи та утримані податки (запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе. Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально));

створення та направлення Декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді (У відкритій частині Електронного кабінету фізичні особи мають можливість роздрукувати Податкову декларацію  про майновий стан і доходи. В розділі «Введення звітності» особистого кабінету фізичні особи з використанням ЕЦП мають можливість подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді).

Також, фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування скориставшись однією із платіжних систем: portmone або easypay.

 

Шановні платники податків!

Заощаджуйте свій час, користуйтеся  зручними електронними сервісами Державної податкової служби України!

Бережіть себе та оточуючих!

 

Протягом січня-серпня 2020 року на сервіс «Пульс»

надійшло 34 звернення

14.09.2020

За інформацією сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області протягом січня - серпня 2020 року на сервіс „Пульс” (податковий напрямок) надійшло 34 звернення, з яких по 1 зверненню (2,9%) щодо електронного адміністрування ПДВ, щодо відкликання податкової вимоги, щодо отримання податкової знижки, щодо проведення перевірки, щодо ухилення від сплати податків, щодо сплати податку на нерухоме майно;  по 2 звернення  (5,9%) щодо звітності в електронному вигляді, щодо оскарження податкових повідомлень-рішень, рішень ДПС, відшкодування ПДВ; по 3 звернення (8,8%)  щодо списання недоїмки по єдиному внеску,  щодо реєстрації податкових накладних, 9 звернень (29 %) щодо роботи органів ДПС, 4 звернення (11,9%) щодо приведення у відповідність інтегрованої картки платника податків та 10 звернень (29,5%) щодо роботи органів ДПС.

Питання, порушені заявниками, органами ДПС Кіровоградської області вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДПС України.

За січень-серпень 2020 року податківці Кіровоградської області отримали 297 письмових звернень від громадян

14.09.2020

Протягом січня-серпня 2020 року до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 297 письмових звернень громадян, що на 50 звернень менше, ніж за відповідний період 2019 року, з яких усі 297 заяви.

Обираючи засоби комунікації, заявники здебільшого користуються поштою (205 звернень), надсилають звернення засобами електронного зв”язку, через мережу Інтернет (53 звернення), через органи влади (46 звернень) та від інших органів, установ, організацій (34 звернення).

Із загальної кількості 279 звернень виконано в термін та 18 звернень знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня-серпня  поточного року звернулося 322 громадянина.

За змістом найбільша кількість звернень стосувалась фінансової та податкової політики (65,7%), у т.ч. : інформування про ухилення від сплати податків (24,3%), єдиного соціального внеску (14,2%), контрольно-перевірочної роботи  (12,2%), праці та заробітної плати (8,8 відсотків).

Протягом січня-серпня 2020 року здійснено 10 прийомів за зверненнями громадян, що на 23 прийоми менше, ніж за цей же період 2019 року. Питання, що порушувались громадянами у зверненнях стосувались реструктуризації та погашення податкового боргу, оподаткування доходів підприємницької діяльності та блокування податкових накладних.

З початку року до податкової служби Кіровоградської області надійшло 233 запити на отримання публічної інформації

14.09.2020

У січні – серпні до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 233 запити на отримання публічної інформації.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від юридичних осіб – 193 запити. Від фізичних осіб за вісім місяців 2020 року надійшло 36 запитів на отримання публічної інформації, від об’єднань громадян – 4.

За результатами розгляду запитів: задоволено – 175, відмовлено у розгляді по 57 запитах,  знаходяться на розгляді – 1 запит.

Види запитуваної інформації: щодо діяльності суб’єктів господарської діяльності, щодо надання копій документів та щодо діяльності податкових органів.

Нагадуємо, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

За січень-серпень 2020 року платникам Кіровоградщини повернули

970,4 млн грн податку на додану вартість

14.09.2020

Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Кіровоградській області, протягом січня-серпня 2020 року платники області отримали 970,4 млн грн. бюджетного відшкодування ПДВ, що на 24,1 млн грн. або 1 відс. менше ніж у січні-серпні 2019 року (994,5 млн гривень).

За січень-серпень 2020 року 83 суб”єкти господарювання Кіровоградської області заявили до відшкодування ПДВ з бюджету на загальну суму 953,8 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2019 року заявлена сума податку на додану вартість на рахунки платників збільшилась на 49,7 млн грн. або на 5,2 відсотків (2019 рік – 904,1млн гривень).

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Закон №466: змінено деякі строки у ході проведення податкових перевірок

07.09.2020

У зв’язку з набранням чинності Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466), внесено ряд змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Зокрема, внесено зміни до статті 82 Податкового Кодексу строки проведення перевірки.

Нова редакція пункту 82.4 статті 82 Податкового Кодексу України передбачає безумовне право контролюючого органу прийняти рішення про зупинення проведення документальної планової та позапланової перевірки платника податків, яке оформлюється наказом, копія якого не пізніше наступного робочого дня вручається платнику податків. Попередня редакція передбачала таке право контролюючого органу виключно щодо проведення перевірок великих платників податків.

Також, платник податків має право звернутися до контролюючого органу з заявою про зупинення проведення перевірки, у разі порушення останнім строків надання запиту на отримання копії документів у порядку визначеному пунктом 85.4 статті 85 Податкового Кодексу України. Про проведення такої перевірки повинно бути зупинено на строк не менше ніж на п’ять робочих днів.

Погашення податкового боргу платників податків

07.09.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Законом України від 16.01.2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу України, зокрема до Глави 9 «Погашення податкового боргу платників податків».

Відповідно до прийнятих змін, зменшено термін, протягом якого до платника податків, якому надіслано податкову вимогу, не застосовуються заходи стягнення, а саме в попередній редакції Податкового кодексу платник мав можливість протягом 60 календарних днів самостійно погасити суму податкового боргу, відтепер цей строк складає лише 30 календарних днів.

Також скорочено терміни з двох до одного місяця, протягом яких платник податків, що має податковий борг, може самостійно замовити виготовлення експертної оцінки майна, яке перебуває в податковій заставі, шляхом укладення договору з оцінювачем, що прискорює процедуру для подальшої реалізації майна в рахунок погашення податкового боргу.

Крім цього, доповнено підстави звільнення майна платника податків – боржника з податкової застави. З урахуванням внесених змін, майно боржника може бути звільнено з податкової застави у разі:

- отримання контролюючим органом підтвердження повного погашення не лише суми податкового боргу, а й розстрочених (відстрочених) грошових зобов'язань та процентів за користування розстроченням (відстроченням) в установленому законодавством порядку;

- а також отримання платником податків згоди контролюючого органу на відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, відповідно до статті 92 цього Кодексу.

Змінами також встановлено, що порядок стягнення заборгованості із частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об’єднань відтепер прирівнюється до порядку стягнення, передбаченому для податкового боргу.


ГУ ДПС у Кіровоградській області: змінено порядок обміну електронними документами з контролюючими органами

07.09.2020

1 вересня 2020 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 01.06.2020 № 261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.07.2020 за № 723/35006 (далі – Наказ № 261).

Відповідно до вимог Наказу № 261 приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Договір) відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб’єктами електронного документообігу та мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Договори, що на день набрання чинності цим наказом є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених пунктом 5 розділу ІІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого Наказом № 261.

Підстави припинення дії Договору:

отримання інформації від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг про завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого ключа керівника платника податків;

отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про зміну керівника платника податків;

отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення юридичної особи;

наявність в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків інформації про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця чи незалежної професійної діяльності фізичної особи;

наявність в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю.


Порядок застосування платником податку-фізичною особою права на податкову знижку у разі сплати страхових платежів

07.09.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, перелік яких визначений у пункті 166.3 статті 166 Кодексу (абзац другий пункту 166.3 статті 166 Кодексу).

Підпунктом 166.3.5 пункту 166.3 статті 166 Кодексу передбачено, що платник податку має право включити до податкової знижки, зокрема, суму витрат на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків, сплачених платником податку страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади та рахунки учасників фондів банківського управління як такого платника податку, так і членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які не перевищують (у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування):

а) при страхуванні платника податку або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом платника податку, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління чи за їх сукупністю – суму, визначену в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 Кодексу (у 2019 році: 1921 грн × 1,4 = 2690 грн);

б) при страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення або за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, або на банківський пенсійний депозитний рахунок, пенсійний вклад, рахунок учасника фонду банківського управління на користь такого члена сім'ї чи за їх сукупністю – 50 % суми, визначеної в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 Кодексу, в розрахунку на кожного застрахованого члена сім'ї (у 2019 році: 1921 грн × 1,4 × 50 % = 1345 грн).

Наприклад, якщо договір страхування життя, що передбачає сплату платником податків страхового платежу (страхового внеску, страхової премії) за рік у сумі 16000 грн, розпочинався 14 серпня 2019 року і платником податків у серпні 2019 року сплачено страховий платіж за рік у сумі 16000 грн (з 14.08.2019 по 13.08.2020), то з урахуванням норм підпункту «а» підпункту 166.3.5 Кодексу платник податку має право віднести на витрати суму фактичних витрат за 5 місяців дії договору у звітному податковому 2019 році, що не перевищує 13450 грн (2690грн × 5 місяців).

При страхуванні члена сім'ї платника податку першого ступеня споріднення за вищезазначеними умовами понесених витрат платник податку має право віднести на витрати суму, що не перевищує 6725 грн (2690 грн × 5 місяців × 50 %).

Отже, нормами Кодексу передбачено, що платник податків має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), які не мають перевищувати обмеження, встановлені підпунктами «а» та «б» підпункту 166.3.5 пункту 166.3 статті 166 Кодексу, у розрахунку за кожний з повних чи неповних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування.


Закон України № 466: зміни у порядку прийняття рішень про встановлення місцевих податків

07.09.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу платників, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, змін зазнала ст. 12 ПКУ, якою визначаються повноваження сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, щодо податків та зборів. Зазначені зміни набрали чинності 23.05.2020.

Згідно з Законом № 466 змінюються строки прийняття та оприлюднення органами місцевого самоврядування рішень про ставки місцевих податків, а також інформування контролюючих органів про прийняті рішення.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів приймаються органами місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів, та про внесення змін до таких рішень.

Якщо до 15 липня орган місцевого самоврядування не прийняв рішення про встановлення відповідних місцевих податків та/або зборів, такі податки та/або збори справляються, виходячи з норм ПКУ із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування таких місцевих податків та/або зборів.

Також Закон № 466 визначає, що у рішенні про встановлення місцевих податків та/або зборів, а також податкових пільг з їх сплати може не визначатися термін його дії. У такому випадку рішення буде чинним до прийняття нового рішення.

Зміна ставок місцевих податків та/або зборів, податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів потребує прийняття органом місцевого самоврядування нового рішення або внесення змін до чинного рішення.

Таке рішення має бути прийняте до 15 липня року та офіційно оприлюднене до 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів або змін (плановий період).

Якщо орган місцевого самоврядування оприлюднив рішення про встановлення місцевих податків та зборів після 25 липня поточного року, норми такого рішення будуть діяти не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим (тобто через один календарний рік).

Крім того, контролюючі органи зобов’язуються інформувати органи місцевого самоврядування про стан розрахунків з місцевими бюджетами.

Для визначення бази справляння туристичного збору встановлюється визначення «Доба» та «Розрахункова година».

Встановлюється можливість визначення податкових зобов’язань з плати за землю на підставі невнесених до державних реєстрів правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Змінами уточнюється порядок нарахування та надсилання контролюючим органом фізичним особам сум плати за землю.


Результати декларування податку на прибуток за І півріччя 2020 року

07.09.2020

За результатами І півріччя 2020 року платники Кіровоградської області, які за результатами роботи за 2019 рік мали доходи у розмірі 20 млн гривень та більше, подали майже 500 декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано майже 81 млн гривень. Це на 44 відс., або на 25 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді цей показник складав 56 млн гривень.

Загальна   сума   отриманих  суб’єктами   господарювання   доходів   за І півріччя  2020 року  склала 24 млрд гривень.  Це  на  3,5 млрд грн  більше,  ніж  у І півріччі 2019 року. При цьому в цілому по області спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 117 відс. темпи росту податку складають 140 відсотків.

Найбільші суми нарахувань задекларовано платниками Кропивницького та Олександрійського управлінь ГУ ДПС у Кіровоградській області. Так, платниками, які обслуговуються у Кропивницькому управлінні, задекларовано до сплати майже 49 відс. від загальної суми податку на прибуток, що складає більше 39 млн грн, в Олександрійському управлінні – 42 відс., або більше         34 млн  гривень.

Щодо структури доходів:

-                     до 20 млн грн отримали 50,9 відс. компаній, або 236 підприємства. Вони у поточному році отримали доходів на суму більше 2 млрд грн, обсяг задекларованого податку на прибуток склав 14,1 млн гривень;

-                     від 20 млн грн до 100 млн грн - 175 суб’єктів господарювання із загальним доходом в 7,7 млрд грн та нарахованим податком на суму 35,3 млн гривень;

-                     від 100 млн грн до 500 млн грн - 46 суб’єктів господарювання із загальним доходом в 9,2 млрд грн.  та нарахованим податком на суму 24,4 млн гривень;

-                     понад 500 млн грн – 7 суб’єктів господарювання із загальним доходом в 4,6 млрд.грн. та нарахованим податком на суму 6,6 млн гривень.


Платники Кіровоградщини за вісім місяців перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 7 мільярдів гривень

07.09.2020

Протягом січня-серпня 2020 року від платників Кіровоградської області  до зведеного бюджету надійшло 7 млрд 153,2 млн грн, що майже на 560 млн грн або на 8,5 відсотків перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Індикативний показник виконано на 104 відсотки.

Так, до загального фонду державного бюджету впродовж січня – серпня поточного року надійшло 3 млрд 292,7 млн грн, що на 347,5 млн грн або на 11,8 відс. більше надходжень за вісім місяців минулого року. Індикативний показник виконано на 104,9 відсотків.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 3 млрд 857 млн гривень. Це на 214 млн грн або майже на 6 відс. більше фактичних надходжень січня – серпня 2019 року. Індикативний показник виконано на 103,3 відсотків.

За підсумками восьми місяців поточного року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано 2 млрд 986 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 141,7 млн гривень. Індикативний показник виконано на 100,7 відсотків.


Надходження до місцевих бюджетів Кіровоградщини з початку цього року зросли майже на 6 відсотків у порівнянні з 2019 роком

07.09.2020

Кіровоградські платники податків протягом січня-серпня 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 3 млрд 857 млн гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з аналогічним періодом 2019 року зросли на 214 мільйонів, або майже на 6 відсотків.

Левову частку від загальної суми надходжень складає податок на доходи фізичних осіб. З початку цього року до бюджетів громад надійшло 2 млрд 395,3 млн гривень, що на 116,2 мільйона, або на понад 5 відсотків більше, ніж за цей же період 2019 року.

Протягом січня-серпня цього року землекористувачі спрямували до скарбниць 613,3 млн гривень плати за землю, що на 10,9 млн грн або на 1,8 відсотка більше, ніж за цей же період минулого року. Індикативний показник виконано на 109,4 відсотка.

Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з початку цього року поповнили бюджети на понад 471 млн гривень та у порівнянні з січнем-снрпнем 2019 року збільшили відрахування єдиного податку на 33,8 мільйона, або на 7,7 відсотка.


На потреби армії кіровоградські платники податків сплатили понад 240 мільйонів гривень військового збору

07.09.2020

Протягом січня-серпня 2020 року платниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області до держбюджету сплачено 240,2 мільйона гривень військового збору.

Порівняно із січнем-серпнем минулого року сума надходжень зросла на 7,4 млн грн або на 3,2 відсотка.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Увага! Нові опції для користувачів Єдиного державного реєстру

31.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує про нові опції для користувачів ЄДР.

З 11 серпня 2020 року впроваджено в промислову експлуатацію оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Нова версія ЄДР передбачає цілу низку зручних опцій для користувачів, серед іншого, це:

- Веб-інтерфейс – відпала необхідність встановлювати окремий застосунок на персональні комп’ютери користувачів;

- безоплатний пошук відомостей за даними відокремленого підрозділу юридичної особи;

- внесення змін до відомостей про юридичну особу в один етап (без проведення технічних дій);

- облік сімейних фермерських господарств та додаткова окрема ознака створення таких господарств;

- автоматична актуалізація даних;

- окремий блок для внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (зараз така інформація вноситься держреєстраторами в довільній формі) ;

- електронний адресний довідник, який дозволяє обирати назви вулиць з автоматичного переліку (сьогодні набір адрес реєстратор здійснює вручну) ;

- можливість вносити відомості щодо заяв про отримання копій документів із реєстраційної справи, формуючи відповідні запити (такого функціоналу у попередній версії ЄДР взагалі не було);

- створення нових друкованих форм документів (заява, рішення про відмову) та оновлення і стандартизацію існуючих (витяг, виписка тощо) ;

- PDF-формат для скан-копій документів (раніше програмне забезпечення ЄДР підтримувало тільки формат зображення TIFF);

- припинення ФОП в один етап;

- створення нових реєстраційних дій;

- внесення та зняття заборони вчинення реєстраційних дій.

До уваги платників єдиного податку другої або третьої груп, які є власниками земельних ділянок або постійними землекористувачами!

31.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни, зокрема до п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), згідно з якими з 01 липня поточного року платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно у частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку)).

Отже, суб’єкти господарювання – платники єдиного податку другої або третьої груп (далі – платники єдиного податку), що є власниками земельних ділянок або постійними землекористувачами, з 01.07.2020 є платниками земельного податку у разі здійснення ними діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку), у тому числі якщо надання в оренду нерухомого майна є одним із видів діяльності або основним.

Такі платники єдиного податку самостійно обчислюють суму земельного податку за 2020 рік (з 01 липня по 31 грудня) з розбивкою річної суми рівними частинами за місяцями (липень – грудень) та подать з 01 по 20 серпня 2020 року (включно) до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі – Декларація) з позначкою «Земельний податок», з типом «Звітна», заповненням графи «починаючи з», в якій вказується число – 01 і місяць – 07, за умови, що ними не подавалися Декларації за 2020 рік.

При цьому платники єдиного податку, які з 01.07.2020 стали платниками земельного податку, мають право подавати Декларації щомісячно з типом «Звітна» – протягом 20 календарних днів після закінчення звітного місяця, для яких перший звітний місяць – «липень».

Крім того, Декларація з позначкою «Земельний податок», з типом «Уточнююча», з заповненням графи «з урахуванням уточнень з», в якій вказується число – 01 і місяць – 07, подається у разі, якщо платник єдиного податку до 01 липня був платником земельного податку та подавав до контролюючого органу у 2020 році Декларацію з типом «Звітна».

Слід зазначити, що фізичні – особи – підприємці – платники єдиного податку подають Декларацію, якщо право власності на земельну ділянку, право постійного користування оформлено на фізичну особу – підприємця.

Якщо право власності на земельну ділянку або право постійного користування оформлене на фізичну особу, яка зареєстрована фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку, та здійснює діяльність з надання таких земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку), то нарахування сум земельного податку відповідно до п. 286.5 ст. 286 ПКУ здійснюється контролюючим органом (за місцем знаходження земельної ділянки), який надсилає (вручає) фізичній особі за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку.


Суб’єкту господарювання, який має намір зареєструвати програмний РРО, необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі

31.08.2020


Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (J/F 1316602), що подається в електронній формі через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (АРІ)) або засобами телекомунікацій.

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 зі змінами та доповненнями.

Обласні податківці та підприємці Олександрійщини обговорили за «круглим столом» зміни у сплаті податку на доходи фізичних осіб, внесені Законом №466

31.08.2020

Наприкінці минулого тижня начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області Роман Грущак поспілкувався у форматі «круглого столу» із підприємцями території обслуговування Олександрійського управління ГУ ДПС в області. Темою зустрічі стали нові «правила гри» для платників податку на доходи фізичних осіб, запроваджені Законом України від 16 січня 2020 року №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466).

Посадовець обласного відомства детально зупинився на таких новаціях Закону №466:

- визначення порядку оподаткування прибутку контрольованих іноземних компаній;

- оподаткування за основною ставкою 18 відсотків доходу від продажу протягом звітного податкового року третього та наступних об’єктів рухомого майна (транспортних засобів). При цьому продаж першого об’єкту на рік, як і раніше, оподатковується за нульовою ставкою, другий – 5 відсотків;

- виключення з переліку об’єктів, які не підлягають амортизації, вантажних авто фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування;

- уточнено перелік витрат для фізичних осіб – підприємців в частині витрат на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нежитлової нерухомості, витрат на реконструкцію, модернізацію та інші види поліпшення основних засобів;

- скасування сплати податку на доходи фізичних осіб з пенсій, розмір яких перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму;

- звільнення від сплати 5 відсотків податку на доходи фізичних осіб під час продажу об’єкту незавершеного будівництва за умови перебування такого майна у власності платника податку понад 3 роки;

- ряд змін щодо спрощеної системи оподаткування.

У ході заходу Роман Грущак не лише роз’яснив основні законодавчі новації, але й надав відповіді на питання платників податків. Наприкінці учасники обговорили основні шляхи подальшої співпраці, канали ефективної комунікації та посилення співпраці.


Увага! Спливає термін подачі заяви для списання

суми недоїмки з єдиного внеску

31.08.2020


Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до внесених змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» фізичні особи - підприємці (крім підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування) та особи, що провадять незалежну професійну діяльність, які не отримували за період з 01.01.2017 по 03.06.2020 р. доходів (прибутку) від їх діяльності, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб, мають право на списання суми недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки.

Таке списання здійснюється з 3 червня по 31 серпня 2020 року включно.

Для цього таким фізичним особам-підприємцям впродовж 90 календарних днів з дня набрання чинності вищезазначених змін до Закону, необхідно подати:

- державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи-підприємця заяву про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;

- та до податкового органу – звітність з єдиного внеску за період з 01.01.2017 р. до 03.06.2020 р., якщо вона не була подана раніше.

Особам, які провадять незалежну професійну діяльність слід подати до податкового органу за основним місцем обліку заяву про зняття з обліку, як платника єдиного внеску та звітність з єдиного внеску за період з 01.01.2017р. до 03.06.2020 р.

Звертаємо увагу, що списання суми недоїмки, нарахованої платникам єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюється на підставі заяви платника податків. Заяву на списання суми боргу з єдиного соціального внеску в довільній формі необхідно подати до податкового органу за своїм місцем реєстрації.

Також, слід зазначити, що у разі погашення сум заборгованості з єдиного внеску, податковий орган приймає рішення про списання суми такої заборгованості лише у частині, що залишилася несплаченою.


Функціонування електронного кабінету

31.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що       7 серпня 2020 року в «Голосі України» № 138 офіційно опубліковано Закон України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб - підприємців» (далі – Закон № 786), яким, зокрема, скасовано  договір про визнання електронних документів.

Як передбачено Податковим кодексом України (далі – Кодекс), електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до Кодексу, законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" без укладення відповідного договору.

Керівник платника податків визначає, змінює перелік уповноважених осіб платника податків, які наділяються правом підписання, подання, отримання ними документів та інформації через електронний кабінет від імені платника податків, та визначає їхні повноваження.

Платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом припиняється виключно у випадках:

отримання інформації від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг про завершення строку чинності (або скасування) кваліфікованого сертифіката відкритого ключа керівника платника податків;

отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про зміну керівника платника податків;

отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення юридичної особи;

наявності в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків інформації про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця чи незалежної професійної діяльності фізичної особи;

наявності в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків інформації про закриття реєстраційного номера облікової картки платника податків у зв’язку зі смертю.

Порядок обміну електронними документами платника податків та контролюючого органу затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Зазначені зміни набирають чинності через 3 місяці з дня опублікування Закону № 786, тобто з 8 листопада 2020 року.


Декларування елементів оподаткування рентною платою

за користування надрами для видобування корисних копалин

31.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє,  що при заповненні додатку 1 «Розрахунок з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин» до Податкової декларації з рентної плати, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №  719, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496 (далі – Додаток) платникам необхідно звернути увагу на коректне відображення коду корисної копалини, що зазначається згідно з додатком 13 до Податкової декларації, що сформований відповідно до розділу V Класифікатора корисних копалин ДК 008:2007, затвердженого наказом Держспоживстандарту від 12 грудня 2007 року №357. Тобто при заповненні коду корисної копалини необхідно зазначати її код, що відповідає корисній копалині визначеній в спеціальному дозволі.

Нагадуємо, що відповідно до листа Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 09.03.2020 №283/02 тимчасовий коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств, який застосовується для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за розрахунковою вартістю одиниці видобутої корисної копалини у 2020 році на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, крім нафтогазодобувних підприємств, становить 0,185.

Фахівцями підрозділів аудиту податкової служби Кіровоградської області забезпечено до бюджету понад 16 млн гривень

31.08.2020

Як повідомили в управлінні податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування  Головного управління ДПС у Кіровоградській області, протягом січня-липня 2020 року органами ДПС області проведено 123 перевірки, з яких 53 – планові та позапланові документальні перевірки та 70 – фактичні перевірки.

За результатами контрольно-перевірочної роботи за сім місяців 2020 року порушникам норм  Податкового кодексу України донараховано 69,3 млн  грн грошових зобов’язань, які підлягають погашенню, в тому числі за результатами документальних перевірок – 68 млн грн, фактичних – 1,3 млн гривень.

Загальний вклад підрозділів податкових перевірок Головного управління ДПС у Кіровоградській області до бюджетів усіх рівнів з початку цього року становить 16,2 млн грн, в тому числі за результатами документальних перевірок стягнуто 15,7 млн грн, за рахунок фактичних – 0,5 млн гривень.


Закон №466: зміни в оподаткуванні продажу (обміну) рухомого майна

31.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області роз’яснює деякі аспекти практичного застосування Закону України від 16 січня 2019 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі — Закон № 466) в частині порядку оподаткування операцій з продажу або обміну об'єктів рухомого майна.

Так, що Законом № 466 (набув чинності з 23.05.2020) додано абзац третій до пункту 173.2 статті 173 Кодексу, яким передбачається, що дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року третього та наступних об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда або іншого транспортного засобу підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 Кодексу (18 відсотків).

Водночас, пунктом 173.1 статті 173 Кодексу визначено, що дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2         статті 167 Кодексу (5 відсотків).

Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню. Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року другого об'єкта рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 Кодексу              (5 відсотків) (пункт 173.2 статті 173 Кодексу).

Отже, дохід, отриманий від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року першого об'єкта рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда не підлягає оподаткуванню. При відчуженні другого об'єкта такого рухомого майна, отриманий дохід підлягає оподаткуванню за ставкою - 5 відсотків, а з 23.05.2020 при відчуженні третього та наступних об'єктів такого рухомого майна — 18 відсотків.

При продажу (обміні) першого та другого об' єкта рухомого майна, відмінного від легкового автомобіля, мотоцикла або мопеда, отриманий дохід (відповідно до положень пункту 173.1 статті 173 Кодексу) підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною у пункті 167.2 статті 167 Кодексу (5 відсотків). При відчуженні третього та наступних таких об'єктів рухомого майна з 23.05.2020, отриманий дохід підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною у пункті 167.1 статті 167 Кодексу (18 відсотків).


За матеріалами Головного управління ДПС у Кіровоградській області

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Про Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки

25.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до статті 131 Закону України від 26 червня 2004 року №1877-ІV «Про державну підтримку сільського господарства України» зі змінами та доповненнями, Мінекономіки розроблено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 року №565 (далі – Порядок).

Пунктом 2 Порядку передбачено, що право на отримання доплати мають члени/голова сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи, яке утворене відповідно до ст. 81 Закону України від 19.06.2003 року №973-IV «Про фермерське господарство» та зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) у сумі:

0,9 мінімального страхового внеску - перший рік;

0,8 мінімального страхового внеску - другий рік;

0,7 мінімального страхового внеску - третій рік;

0,6 мінімального страхового внеску - четвертий рік;

0,5 мінімального страхового внеску – п’ятий рік;

0,4 мінімального страхового внеску - шостий рік;

0,3 мінімального страхового внеску - сьомий рік;

0,2 мінімального страхового внеску - восьмий рік;

0,1 мінімального страхового внеску – дев’ятий та десятий роки.

Така фінансова підтримка надається за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України, в тому числі за рахунок коштів, які спрямовуються на державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників відповідно до п. 42 розділу VI Бюджетного кодексу України від 08 липня 2010 року №2456-VI із змінами і доповненнями, за умови, що його голова сплачує за себе та за кожного з членів свого фермерського господарства (якщо вони не підлягають страхуванню на інших засадах) ЄВ у сумі, не меншій за:

0,1 мінімального страхового внеску - перший рік;

0,2 мінімального страхового внеску - другий рік;

0,3 мінімального страхового внеску - третій рік;

0,4 мінімального страхового внеску - четвертий рік;

0,5 мінімального страхового внеску – п’ятий рік;

0,6 мінімального страхового внеску - шостий рік;

0,7 мінімального страхового внеску - сьомий рік;

0,8 мінімального страхового внеску - восьмий рік;

0,9 мінімального страхового внеску – дев’ятий та десятий роки.

Члени/голова сімейного фермерського, які підлягають страхуванню на інших підставах або звільняються від сплати єдиного внеску, відповідно до частини 4 ст. 4 Закону України від 08.07.2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та не беруть участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, не мають права на отримання доплати.

Водночас, територіальних орган ДПС має право відмовити у задоволенні заяви на отримання такої доплати якщо:

сімейне фермерське господарство не зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи (глава 1 розділу XIV ПКУ);

члени/голова сімейного фермерського господарства мають заборгованість зі сплати єдиного внеску;

члени/голова сімейного фермерського господарства не перебувають на обліку, як платники єдиного внеску в реєстрі страхувальників (п. 6 Порядку).

Увага! Платникам ПДВ

25.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області у зв'язку із прийняттям Закону України від 04 червня 2020 року № 674-ІХ «Про Митний тариф України» (далі - Закон № 674), який набрав чинності 03.07.2020, та з метою недопущення неоднозначного трактування норм Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зокрема у частині зазначення у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної такого обов'язкового реквізиту як код товару згідно з УКТ ЗЕД, інформує платників ПДВ.

1. Загальні положення

Згідно зі статтею 1 Закону № 674 митний тариф України є невід'ємною частиною Закону № 674 та містить перелік ставок загальнодержавного податку - ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію Україні  і систематизовані згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТ ЗЕД), складеною на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів.

Коди товарів згідно з УКТ ЗЕД (версії 2017 року), затверджені Законом № 674, застосовуються, починаючи з 03.07.2020.

Окремі позиції кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД (версії 2017 року) визначених у митному тарифі України, встановленому Законом № 674 відрізняються від тих кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД (версії 2012 року), які були визначені у митному тарифі України, встановленому Законом України від 19 вересня 2013 року № 584-VII «Про Митний тариф України» (далі -Закон № 584), чинному до 02.07.2020 (включно).

Наказом Державної митної служби України від 01.07.2020 № 234 було затверджено Перехідні таблиці від УКТ ЗЕД версії 2012 року до УКТ ЗЕД версії 2017 року, які є довідковим матеріалом для зручнішого використання УКТ ЗЕД (версії 2017 року).

Правила складання податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних і їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) встановлено статтями 187 і 201 розділу V ПКУ. Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267 зі змінами.

Пунктами 201.1 і 201.10 статті 201 розділу V ПКУ визначено, що при здійсненні операцій з постачання товарів на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений ПКУ термін.

Перелік обов'язкових реквізитів, які зазначаються у податковій накладній, визначено у підпунктах «а» — «й» пункту 201.1 статті 201 розділу V ПКУ.

Зокрема, одним із таких реквізитів є код товару згідно з УКТ ЗЕД (підпункт «і» пункту 201.1 статті 201 розділу V ПКУ).

2. Складання податкової накладної

Починаючи з 03.07.2020, при здійсненні операцій з постачання товарів на митній території України, графа 3.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД) розділу Б податкової накладної має заповнюватися з урахуванням таких особливостей:

у разі здійснення операції з постачання товару, придбаного на митній території України або ввезеного на митну територію України до 02.07.2020 (включно), у графі 3.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД) розділу Б податкової накладної зазначається код відповідного товару згідно з УКТ ЗЕД (версії 2012 року), що був вказаний у митній декларації, оформленій при його ввезенні на митну територію України або у податковій накладній, отриманій від постачальника при придбанні такого товару;

у разі здійснення операції з постачання товару, придбаного на митній території України або ввезеного на митну територію України, починаючи з 03.07.2020, у графі 3.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД) розділу Б податкової накладної зазначається код відповідного товару згідно з УКТ ЗЕД (версії 2017 року), що визначений у митному тарифі України, встановленому Законом 674;

у разі здійснення операції з постачання одночасно товару, придбаного на митній території України або ввезеного на митну територію України як до 02.07.2020 (включно), так і, починаючи з 03.07.2020, а саме з однаковим найменуванням, але з різними кодами згідно з УКТ ЗЕД, у розділі Б податкової накладної заповнюються два окремі рядки, зокрема у графі 3.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД) яких зазначається:

в одному — код відповідного товару згідно з УКТ ЗЕД (версії 2012 року),  придбаного/ввезеного до 02.07.2020 (включно);

в другому - код відповідного товару згідно з УКТ ЗЕД (версії 2017 року), придбаного/ввезеного, починаючи з 03.07.2020.

3. Складання розрахунку коригування до податкової накладної

Якщо, починаючи з 03.07.2020, відбувається зміна кількості або вартості товарів, поставлених до вказаної дати, то у графі 4.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД) розділу Б розрахунку коригування до податкової накладної, що була попередньо складена за операцією з постачання таких товарів, платнику ПДВ (постачальнику) слід зазначити код відповідного товару згідно з УКТ ЗЕД (версії 2012 року), вказаний у податковій накладній, що коригується.

4.   Застосування   режиму   звільнення   від   оподаткування ПДВ,
визначеного пунктом 64 підрозділу 2 розділу XX ПКУ

Відповідно до пункту 64 підрозділу 2 розділу XX ПКУ тимчасово, до 31 грудня 2022 року, звільняються від оподаткування, податком на додану вартість операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома), що зазначені у товарній підкатегорії 8703 90 10 10 згідно з УКТ ЗЕД (в тому числі вироблених в Україні).

При цьому відповідно до кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД (версії 2017 року), визначених у митному тарифі України, встановленому Законом №674, зазначені у пункті 64 підрозділу 2 розділу XX ПКУ транспортні засоби класифікуються, зокрема в таких товарних підкатегоріях згідно з УКТ ЗЕД:

8703 80 10 10; *

8703 80 90 10.

Таким чином, режим звільнення від оподаткування ПДВ, визначений пунктом 64 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, поширюється, зокрема на операції з постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно    електричними    двигунами    (одним    чи    декількома), що класифікуються у товарних підкатегоріях 8703 80 10 10 і 8703 80 90 10 згідно з УКТ ЗЕД.


За січень-липень 2020 року платникам Кіровоградщини повернули

890,7 млн грн податку на додану вартість

25.08.2020

Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Кіровоградській області, протягом січня-липня 2020 року платники області отримали 890,7 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ, що на 36,1 млн грн. або 4,2 відс. більше ніж у січні-липні 2019 року (854,6 млн гривень).

За січень-липень 2020 року 40 суб”єктів господарювання Кіровоградської області заявили до відшкодування ПДВ з бюджету на загальну суму 831,3 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2019 року заявлена сума податку на додану вартість на рахунки платників збільшилась на 80,7 млн грн. або на 10,8 відсотків (2019 рік – 750,6 млн гривень).

Юристи податкової служби Кіровоградщини з початку 2020 року відстояли у судах понад 298 млн гривень на користь держави

25.08.2020

Протягом січня-липня поточного року юридичною службою органів ДПС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 592 справ різних категорій на загальну суму 2,3 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Кіровоградській області винесено 111 рішень на суму 298 млн 625,1 тис. грн, що становить 53,9 відсотків від загальної кількості винесених рішень та 56,9 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом січня-липня 2020 року розглянуто 138 справ на загальну суму майже 414,2 млн гривень. З них на користь територіальних органів ДПС Кіровоградської області прийнято 54 рішення (40 відс.) на суму 188 млн гривень.


За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло більше 74 млн гривень

25.08.2020

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, надходження за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету з початку року склали 74,1 млн.грн., в тому числі до державного – 54,4 млн.грн. та до місцевого – 19,7 млн. гривень. Такі надходження забезпечено за рахунок плідної співпраці з платниками податків, а також за рахунок вжитих органами державної податкової служби заходів стягнення, таких, як стягнення готівкових та безготівкових коштів боржників – 22,1 млн. грн., а також реалізації майна       0,3 млн. гривень.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 серпня 2020 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області склала 1762,3 млн грн., з них до державного бюджету – 1458,8 млн гривень. При цьому борг підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, становить       204,7 млн грн. або 11,6 відсотків від загальної суми заборгованості.


З початку року до продавців та виробників підакцизних товарів Кіровоградщини застосовано понад 6 млн гривень фінансових санкцій

25.08.2020

За результатами контрольно-перевірочної роботи до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів за січень-липень 2020 року, застосовано 6 млн. 228,5 тис грн. фінансових санкцій.

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області проведено 143 перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 4 млн. 128 тис гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 238 тис. грн., тютюновими виробами – 136 тис. грн.; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 300 тис. грн; за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів – 10 тис. грн; за зберігання, реалізацію алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 493 тис. грн; за зберігання, реалізацію тютюнових виробів маркованих марками акцизного податку, що не видавались виробнику тютюнових виробів для маркування сигарилл з кількістю сигарилл у пачці (10 шт., 20 шт., 25 шт.), які відповідно до п.226.9 ПКУ вважаються такими, що немарковані – 187,0 тис. грн; за зберігання тютюнових виробів в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 51 тис грн.; за безліцензійну діяльність щодо виробництва алкогольних напоїв – 85 тис. грн.; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року  № 481/95-ВР – 68 тис. грн; роздрібна торгівля пальним без наявності ліцензій – 1 млн 500 тис. грн.; зберігання пального без наявності ліцензії – 500,0 тис. грн.; роздрібна торгівля пальним без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників – 560 тис грн.; за неподання (несвоєчасне подання) звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв – 391 тис. гривень фінансових санкцій.

З початку року за результатами 91 камеральної перевірки донараховано 179,02 тис. грн. акцизного податку та за результатами 3 камеральних перевірок своєчасності сплати фінансових санкцій застосованих за порушення Закону України від 19 грудня 1995 року  № 481/95-ВР – 78,3 тис. гривень.

На підставі матеріалів, отриманих від інших правоохоронних та контролюючих органів до суб’єктів господарювання застосовано 1 млн. 452,2 тис грн. фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів, а саме:

- Головного управління національної поліції в Кіровоградській області – 452,2 тис. грн.;

- Оперативного управління ГУ ДФС у Кіровоградській області – 1 млн. гривень.


За січень-липень 2020 року анульовано 382 ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією

25.08.2020

За січень-липень 2020 року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 7 млн. 806,7 тис грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Протягом січня-липня поточного року податковою службою області платникам регіону видано 2481 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 1399 ліцензій, тютюновими виробами – 1082. За вказаний період анульовано - 382 ліцензії та призупинено 172.


За сім місяців 2020 року стягнуто понад 32 млн гривень заборгованості з єдиного соціального внеску

25.08.2020

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Кіровоградській області, протягом січня-липня поточного року в рахунок погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску надійшло 32,5 млн гривень.

Заборгованість з єдиного внеску вцілому по області станом на 01.08.2020 року складає 229,5 млн гривень.

З метою погашення наявної заборгованості з єдиного внеску органами податкової служби області вживаються заходи стягнення до суб’єктів господарювання, спрямовані на погашення такої заборгованості.

Протягом січня – липня 2020 року на виконання до органів ДВС направлено 3507 вимог на загальну суму 65,8 млн грн, надходження від органів виконавчої служби становлять 15,6 млн гривень.

Внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів

25.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 24.06.2020 № 323 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» (далі - Наказ № 323) внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588.

Наказ № 323 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.07.2020 за  № 606/34889 та набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування.

Зокрема Наказом № 323 уточнюється порядок надання інформації про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (далі - Повідомлення за ф. № 20-ОПП), а саме.

Відокремлені підрозділи юридичної особи подають інформацію про об’єкти оподаткування, що знаходяться на їх балансі. Юридична особа інформує про всі об’єкти оподаткування, крім тих, відомості щодо яких надані до відповідних контролюючих органів відокремленими підрозділами такої юридичної особи.

Повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про об’єкти оподаткування, які зареєстровані у відповідному державному органі без присвоєння реєстраційного номера (кадастрового номера, реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна), подаються до контролюючого органу за основним місцем обліку в паперовому вигляді з доданням копії документа, що підтверджує реєстрацію об'єкта оподаткування у відповідному державному органі.

Також Наказом № 323 встановлюється, що при наданні Повідомлення за ф. № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об’єкт оподаткування (наприклад, якщо подається інформація про об’єкти оподаткування - офіс, склад, склад-магазин, розташовані в одному офісному центрі за одною адресою, достатньо надати інформацію за одним із типів об'єктів оподаткування, зазначивши у найменуванні: офіс, склад, склад-магазин). Інформація про однотипні (за видом, використанням, станом та видом права власності) автомобільні транспортні засоби, які не є пунктами пересувної роздрібної торгівлі, громадського харчування або послуг, інших ніж пасажирські та вантажні перевезення, може бути подана в Повідомленні за ф. № 20-ОПП як узагальнена з типом об’єкта оподаткування «автомобільні транспортні засоби» та зазначенням кількості таких транспортних засобів у графі «Реєстраційний номер об’єкта оподаткування».

При цьому зазначається, що принцип укрупнення інформації не застосовується під час надання інформації про об’єкти рухомого та нерухомого майна, які підлягають реєстрації у відповідному державному органі з отриманням відповідного реєстраційного номера (наприклад, у Повідомленні за ф. № 20-ОПП надається інформація і про земельну ділянку, і про об’єкт нежитлової нерухомості, що розташований на такій земельній ділянці).

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Про результати роботи підрозділу по роботі з податковим боргом

10.08.2020

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, протягом липня поточного року підготовлено та направлено до управління правового забезпечення матеріали на підготовку позовів для стягнення коштів з рахунків по 27 підприємствам-боржникам на загальну суму 26,3млн.грн. та стягнення податкового боргу по 13 фізичним особам-підприємцям та по 3 фізичним особам на загальну суму 1,8 млн. гривень.

Також направлено матеріали по ТОВ «Агроконтракт 2011» на приєднання кредиторських вимог на суму 66,5тис.гривень.

Крім того, направлено матеріали на направлення позову на арешт рахунків по ТОВ «Інтер нострейд».

Проведено опис майна підприємств-боржників в податкову заставу Новоукраїнським та Кропивницьким управліннями ГУ ДПС в області по 3 боржникам на загальну суму 3,1млн.гривень.

Станом на 31.07.2020р. надходження коштів від реалізації безхазяйного майна складає до державного бюджету – 15,0тис.грн. (індикатив 15,0тис.грн.) та місцевого бюджету – 5,2тис.грн. (індикатив 5,0тис.грн.).

На липень 2020 року доведений індикативний показник із забезпечення надходжень в рахунок погашення податкового боргу до загального фонду державного бюджету в сумі 3,6млн.грн. Станом на 31.07.2020р. надходження складають 11,5млн.грн, або 317,2відс. доведеного індикативу.

За період з 01.07.2020р. по 31.07.2020р всіма відокремленими управліннями ГУ ДПС в області сформовано 494 податкові вимоги.


До уваги платників податку на додану вартість!

10.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу платників ПДВ, що відповідно до вимог п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». У разі, якщо комісією контролюючого органу відмовлено платнику в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, він має право оскаржити таке рішення в адміністративному або судовому порядку.

Вищезазначеною Постановою затверджено ПОРЯДОК розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, яким визначено механізм розгляду скарги щодо рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - скарга).

Скарга подається платником податку на додану вартість (далі - платник податку) у строки, визначені статтею 56 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), з наступного дня після набрання чинності рішенням комісії регіонального рівня.

Скарга підписується та подається особисто платником податку або його уповноваженим представником. Якщо скарга підписується та подається уповноваженим представником платника податку, до неї додається належним чином завірена копія документа, який засвідчує повноваження такого представника відповідно до законодавства.

Скарга повинна містити дані про:

  • найменування або прізвище, ім'я та по батькові платника податку, який подає скаргу;
  • індивідуальний податковий номер платника податку;
  • податковий номер або серію (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта);
  • номер та дату оскаржуваного рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі;
  • інформацію про причини незгоди платника податку з рішенням комісії регіонального рівня;
  • відомості про оскарження рішення комісії регіонального рівня в судовому порядку;
  • вимоги платника податку, який подає скаргу.

Платник податку має право додавати до скарги пояснення та копії документів, які підтверджують інформацію, зазначену в податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена.

За результатами розгляду скарги комісія центрального рівня у строк, визначений пунктом 56.23 статті 56 Кодексу, приймає одне з таких рішень:

  • задовольняє скаргу та скасовує рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі;
  • залишає скаргу без задоволення та рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі без змін.

Рішення комісії центрального рівня не підлягає адміністративному оскарженню та може бути оскаржено в судовому порядку у строки, визначені статтею 56 Кодексу.

Задоволення скарги є підставою для реєстрації зазначених у скарзі податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі з урахуванням вимог пункту 200 1.3 статті 200 1 Кодексу.


Надходження ЄСВ у січні-липні поточного року перевищили минулорічний показник майже на 5 відсотків

10.08.2020

Протягом семи місяців 2020 року надходження по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників податків Кіровоградської області  (далі - єдиний внесок) склали 2 млрд 612,7 млн гривень. Цей показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 120,6 млн грн, або на 4,8 відсотків. Індикативний показник виконано на 101,9 відсотків.

Протягом липня 2020 року фактичні надходження єдиного внеску склали 399,5 млн гривень, індикативний показник виконано на 102,2 відсотка.


На потреби армії кіровоградські платники податків сплатили понад 200 мільйонів гривень військового збору

10.08.2020

Протягом січня-липня 2020 року платниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області до держбюджету сплачено 204,9 мільйонів гривень військового збору.

Порівняно із січнем-липнем минулого року сума надходжень зросла на 4,1 млн грн або на 2 відсотка.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.


З 01.08.2020 року реалізація підакцизних товарів здійснюється

по-новому

10.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 20.09.2019 №128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», який відповідно до Закону від 17.03.2020 №533-ІХ набрав чинності 01.08.2020 року, зокрема, вносяться зміни до п. 11 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме:

суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, з 01.08.2020 зобов’язані:

- проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг) (із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

До підакцизних товарів належать (п. 215.1 ст. 215 ПКУ):

- спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;

- тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;

- пальне;

- автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів;

- електрична енергія.

Обов’язкові реквізити касового чека визначені п.2 розд. ІІ «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», затвердженого наказом МФУ від 21.01.2016 №13 (у редакції від 18.06.2020 №306, який набрав чинності 01.08.2020).

При цьому у касовому чеку, зокрема, зазначаються:

- назва товару (послуги), вартість, літерне позначення ставки ПДВ;

- код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством);

- для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів та зареєстровані платниками акцизного податку (суб’єкти господарювання, що зареєстровані платниками іншого податку, крім ПДВ), – окремим рядком літерне позначення, розмір ставки такого податку, загальна сума такого податку за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами).

Згідно з частиною першою ст.67 Митного кодексу України, УКТ ЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів та затверджується Законом України від 04.06.2020 року № 674-IX «Про Митний тариф України».

Отже, у разі реалізації підакцизних товарів, визначених п. 215.1 ст. 215 ПКУ, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі, зокрема, із застосуванням платіжних карток, зобов’язані починаючи з 01.08.2020 проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг) (із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.


За січень-липень 2020 року податківці Кіровоградської області отримали 257 письмових звернень від громадян

10.08.2020

Протягом січня-липня 2020 року до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 257 письмових звернень громадян, що на 16 звернень менше, ніж за відповідний період 2019 року, з яких усі 257 заяви.

Обираючи засоби комунікації, заявники здебільшого користуються поштою (141 звернення), надсилають звернення засобами електронного зв”язку, через мережу Інтернет (41 звернення), через органи влади (46 звернень) та від інших органів, установ, організацій (29 звернень).

Із загальної кількості 232 звернення виконано в термін та 25 звернень знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня-липня  поточного року звернулося 282 громадян.

За змістом найбільша кількість звернень стосувалась фінансової та податкової політики (89,9%), у т.ч. : інформування про ухилення від сплати податків (23,7%), єдиного соціального внеску (14,6%), контрольно-перевірочної роботи  (11,7%), праці та заробітної плати 10,1 відсотків.

Протягом січня-липня 2020 року здійснено 4 прийоми за зверненнями громадян, що на 20 прийомів менше, ніж за цей же період 2019 року. Питання, що порушувались громадянами у зверненнях стосувались реструктуризації податкового боргу, оподаткування доходів підприємницької діяльності та блокування податкових накладних.


З початку року до податкової служби Кіровоградської області надійшло 203 запити на отримання публічної інформації

10.08.2020

У січні – липні до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 203запити на отримання публічної інформації.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від юридичних осіб – 171 запит. Від фізичних осіб за сім місяців 2020 року надійшло 28 запитів на отримання публічної інформації, від об’єднань громадян – 4.

За результатами розгляду запитів: задоволено – 120, відмовлено у розгляді по 47 запитах,  знаходяться на розгляді – 36 запитів.

Види запитуваної інформації: щодо діяльності суб’єктів господарської діяльності, щодо надання копій документів та щодо діяльності податкових органів.

Нагадуємо, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Підписано угоду між обласним податковим відомством та місцевим осередком Асоціації ветеранів податкової служби

10.08.2020

Сьогодні, 7 серпня 2020 року начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець  зустрівся з головою місцевого осередку громадської організації «Всеукраїнська асоціація вeтepaнiв державної податкової служби України» Кіровоградської області Тетяною Іваник та її першим заступником Людмилою Ципарською.

Метою зустрічі було обговорення шляхів подальшої співпраці і взаємодії між сторонами, реалізації захисту прав та підтримки законних інтересів ветеранів податкової служби, збереження і примноження кращих традицій, що склалися в органах Державної податкової служби.

Очільник обласного податкового відомства подякував керівнику місцевого осередку Асоціації Тетяні Іваник за плідну співпрацю та висловив підтримку ветеранському руху Кіровоградщини, а також привітав з днем народження, яке Тетяна Іваник відсвяткувала напередодні, та побажав міцного здоров’я, благополуччя, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії на багато років. Наприкінці зустрічі Олександр Дозорець та Тетяна Іваник домовилися про продовження таких зустрічей та залучення ветеранів до проведення заходів, спрямованих на забезпечення професійного ставлення до виконання службових обов’язків та формування у молодих фахівців відповідальності за свою роботу.

Удосконалено функціонування електронного кабінету та спрощено роботу ФОПів, – підписано Закон № 786-ІХ

10.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що Президент підписав Закон № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців», який Верховна Рада України ухвалила 14 липня 2020 року.

Законом розширюється функціонал електронного кабінету, спрощується ведення обліку для фізичних осіб, вносяться зміни до окремих норм Податкового кодексу України щодо адміністрування податків.

Так, скасовано договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачено, що в кабінеті відображатимуться податкові повідомлення-рішення, винесені контролюючими органами. Також запроваджена можливість зміни уповноважених осіб платника податків, які мають право користуватися електронним кабінетом.

Для фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, законом передбачена можливість вести облік доходів і витрат у зручній для них формі – паперовій та/або електронній, у т.ч. через електронний кабінет.

Типова форма такого обліку та порядок його ведення визначається Міністерством фінансів.

Внесено зміни і до процедури проведення перевірок. Виключено норми, які надавали право контролюючим органам при перевірці оформлення працівників опитувати їх та роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування.

На період дії карантину контролюючим органам надано право проводити документальні позапланові перевірки за зверненнями платника податків.

Для платників ПДВ, які сплачують єдиний податок та застосують квартальний звітний період, першим місячним звітним періодом визначено липень 2020 року.

Також зменшено розмір штрафів за порушення платниками ПДВ граничного строку для реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН:

- у разі відсутності реєстрації – 2,5 % (було 5 %) від обсягу постачання без ПДВ, але не більше 1700 гривень (було 3 400 гривень);

- у разі несвоєчасної реєстрації – 1 % (було 2 %) від обсягу постачання без ПДВ, але не більше  510 гривень (було 1 020 гривень).

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування, крім деяких змін, які набирають чинності через 3 місяці з дня опублікування закону та з 1 січня 2021 року.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Роман Грущак: для фізичних осіб-підприємців змінено «правила гри»

03.08.2020

Як зазначив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області Роман Грущак під час інтерв’ю місцевому телеканалу «ТТV», станом на 01 липня 2020 на обліку в податкових органах області перебувають майже 34 тисячі фізичних осіб – підприємців, з них 23 тисячі осіб провадять діяльність на спрощеній системі оподаткування та 11 тисяч - на загальній.

Для цієї категорії суб’єктів господарювання передбачено ряд змін до чинного законодавства щодо провадження підприємницької діяльності.

Так, з 02 квітня 2020 року внесено зміни до п.291.4 ст.291 Податкового кодексу та збільшено граничні обсяги доходу для платників єдиного податку:

першої групи – з 300 тис. грн до 1 млн грн;

другої групи – з 1,5 млн грн до 5 млн грн;

третьої групи – з 5 млн грн до 7 млн гривень.

25 травня 2020 року набув чинності Закон України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», яким внесено зміни в оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців, зокрема:

- для звітності з ПДВ запроваджується єдиний звітний період – календарний місяць (у тому числі для платників єдиного податку);

- зменшується з 15-ти до 10-ти днів строк, до закінчення якого платник єдиного податку третьої групи зі ставкою 5 відс. може подати заяву про зміну ставки цього податку на 3 відсотки.

- обмежується поширення пільги у вигляді земельного податку на платників єдиного податку 1-3 груп при наданні нерухомого майна в оренду;

- встановлюється, що анулювання реєстрації єдиного податку можливе у разі наявності податкового боргу, який перевищує 1020 гривень.

Для фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування виключено з переліку об’єктів, які не підлягають амортизації, вантажні автомобілі, а також уточнено перелік витрат в частині витрат на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нежитлової нерухомості, витрат на реконструкцію, модернізацію та інші види поліпшення основних засобів.

У то же час, збільшено у 2 рази штрафи для платників податків за окремі порушення у сфері адміністрування податків, зокрема, за неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій – з 170 до 340 гривень.

Щодо обмежень розрахунків фізичних осіб за допомогою платіжних карток

03.08.2020

Як повідомили у відділі фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Кіровоградській області, на сьогодні діючим нормативно-правовим актом, який визначає порядок ведення касових операцій у національній валюті України для суб’єктів господарювання, є Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі – Положення), затверджене постановою Правління Національного банку України від 29.12.2017 року №148 (зі змінами).

Згідно з п.7 розділу ІІ Положення фізичні особи мають право здійснювати розрахунки готівкою із суб’єктами господарювання протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами у розмірі до 50 000 грн. уключно. Платежі на суму, що перевищує 50 000 гривень, проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством України порядку отримали ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, шляхом переказу коштів із поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку чи небанківської установи для подальшого їх переказу на поточні рахунки в банку.

У той же час, вимогами Положення, а також іншими нормативно-правовими актами НБУ, не встановлено обмежень на здійснення розрахунків з використанням платіжних карток за товари/послуги, у тому числі через мережу Інтернет.

Разом з цим зазначаємо, що ліміти або обмеження на здійснення розрахунків можуть бути встановлені емітентом, однак користувач має право їх змінити.


Щодо особливостей адміністрування у 2020 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин

03.08.2020

Як повідомили у відділі адміністрування податку на прибуток, місцевих податків і зборів, екологічного податку, рентних платежів управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області чинне законодавство зазнало змін у частині адміністрування рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, а саме:

1. Викладено у новій редакції підпункт 252.4.1 пункту 252.4 статті 252 щодо переліку видів використання надр, при здійсненні яких не виникає об'єкт оподаткування Рентною платою.

Так, встановлено, що виключення із об'єкту оподаткування Рентною платою поширюється виключно на корисні копалини, які видобуті домогосподарствами для забезпечення власних потреб. При цьому, незалежно від глибини гірничих виробок видобуті з них обсяги торфу та підземних вод включаються до об'єкту оподаткування Рентною платою.

2. Запроваджено систему варіативних ставок Рентної плати для руд заліза в залежності від середньої у звітному (податковому) періоді вартості руд із вмістом металу у 58 відсотків.

3. Ставку Рентної плати Для чорних металів, кольорових та легувальних металів, крім руд заліза встановлено у розмірі 6,25 відсотків вартості товарної продукції гірничого підприємства.

4. Уточнено умови застосування та величини коригуючих коефіцієнтів, які застосовуються при обчисленні податкових зобов'язань з Рентної плати:

а)    коригування податкових зобов'язань на підставі виконання надрокористувачем, не раніше ніж за 5 років до дати обчислення податкових зобов'язань з Рентної плати, державної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин здійснюється із застосуванням коефіцієнта 0,95 виключно у разі дотримання надрокористувачем умов провадження діяльності з видобування, які встановлені затвердженими у визначеному законодавством порядку кондиціями на мінеральну сировину ділянки надр, в межах якої здійснюється видобування. При цьому припинено застосування коригуючого коефіцієнту на підставі виконання надрокористувачем державної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин для таких видів корисних копалин, як нафта та конденсат;

б) припинено застосування коефіцієнтів для обсягів корисних копалин, що видобуті на ділянках надр із запасами корисних копалин, які результатами державної геолого-економічної оцінки віднесено до категорії позабалансових для таких видів корисних копалин, як нафта та конденсат.


Новації Закону № 466: змінено перелік підакцизних товарів та платників акцизного податку

03.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що 23 травня 2020 р. набув чинності Закон від 16.01.20 р № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві» (далі - Закон № 466).

Після внесених змін Законом № 466 відповідно до п. 215.1 ст. 215 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до підакцизних товарів належать:

спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу «живого» бродіння); тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія.

Платниками акцизного податку відповідно до ст. 212 ПКУ є:

особа, постійне представництво, які виробляють підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у тому числі з давальницької сировини (п.п. 212.1.1 п. 212.1 ст.212 ПКУ);

особа – суб’єкт господарювання, постійне представництво, які ввозять підакцизні товари (продукцію) на митну територію України (п.п. 212.1.2 п. 212.1 ст.212 ПКУ) ;

фізична особа – резидент або нерезидент, яка ввозить підакцизні товари (продукцію) на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню, відповідно до митного законодавства (п.п. 212.1.3 п. 212.1 ст.212 ПКУ);

особа, яка реалізує конфісковані підакцизні товари (продукцію), підакцизні товари (продукцію), визнані безхазяйними, підакцизні товари (продукцію), за якими не звернувся власник до кінця строку зберігання, та підакцизні товари (продукцію), що за правом успадкування чи на інших законних підставах переходять у власність держави, якщо ці товари (продукція) підлягають реалізації (продажу) в установленому законодавством порядку (п.п. 212.1.4 п. 212.1 ст.212 ПКУ);

особа, яка реалізує або передає у володіння, користування чи розпорядження підакцизні товари (продукцію), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування до закінчення строку, визначеного законом відповідно до п. 213.3 ст.213 ПКУ (п.п. 212.1.5 п. 212.1 ст. 212 ПКУ);

особа, на яку покладається дотримання вимог митних режимів, що передбачають звільнення від оподаткування, у разі порушення таких вимог (п.п. 212.1.6 п. 212.1 ст. 212 ПКУ);

особа, на яку покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції), на які встановлено ставку податку 0 гривень за 1 літр 100-відс. спирту, 0 євро за 1000 кг нафтопродуктів, у разі порушення таких умов (п.п. 212.1.7 п. 212.1 ст. 212 ПКУ); особа, на яку при здійсненні операцій з підакцизними товарами (продукцією), які не підлягають оподаткуванню або звільняються від оподаткування, покладається виконання умов щодо цільового використання підакцизних товарів (продукції) в разі порушення таких умов (п.п. 212.1.8 п. 212.1 ст. 212 ПКУ);

особа - суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів (п.п. 212.1.11 п. 212.1 ст. 212 ПКУ);

оптовий постачальник електричної енергії (п.п. 212.1.12 п. 212.1 ст. 212 ПКУ); виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії (п.п. 212.1.13 п. 212.1 ст. 212 ПКУ).

*ЗАКОН №466 за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/466-IX

Надходження до місцевих бюджетів Кіровоградщини з початку цього року зросли на 5 відсотків у порівнянні з 2019 роком

03.08.2020

Кіровоградські платники податків протягом січня-липня 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 3 млрд 231 млн гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з аналогічним періодом 2019 року зросли на 152,5 мільйона, або на 5 відсотків.

Левову частку від загальної суми надходжень складає податок на доходи фізичних осіб. З початку цього року до бюджетів громад надійшло понад 2 млрд гривень, що на 89,3 мільйона, або на 4,6 відсотка більше, ніж за цей же період 2019 року.

Землекористувачі спрямували до скарбниць майже 480 млн гривень плати за землю. Індикативний показник виконано на 108,7 відсотка, додатково до прогнозу надійшло 38,3 млн гривень.

Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, поповнили бюджети на 411,6 млн гривень та у порівнянні з січнем-липнем 2019 року збільшили відрахування єдиного податку на 35,2 мільйона, або на 9,3 відсотка.

Платники Кіровоградщини за сім місяців перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 6 мільярдів гривень

03.08.2020

За сім місяців 2020 року Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області забезпечено до бюджетів усіх рівнів (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) 5 млрд 951 млн грн, що на 483,5 млн грн або на 8,8 відс. перевищує показник відповідного періоду минулого року. Індикативний показник виконано на 101,5 відсотків.

Так, до загального фонду державного бюджету впродовж січня – липня 2020 року надійшло 2 млрд 717,4 млн грн, що на 331,9 млн. грн або 13,9 відс. більше надходжень січня – липня минулого року. Індикативний показник виконано на 101,4 відсотків.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 3 млрд 231,1 млн гривень. Це на 152,5 млн грн або на 5 відс. більше фактичних надходжень січня – липня 2019 року. Індикативний показник виконано на 101,5 відсотків.

За підсумками семи місяців поточного року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано 2 млрд 612,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 120,6 млн гривень. Індикативний показник виконано на 101,9 відсотків.

З початку 2020 року власники нерухомості сплатили понад 40 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

03.08.2020

Протягом січня-липня 2020 року власники нерухомості юридичні та фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів 40,1 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Доведений індикативний показник виконано на 129,2 відсотка. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 13,7 відсотків, або 4,8 млн гривень.

Безперечними лідерами у сплаті податку на нерухомість, є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети за сім місяців 2020 року становить – 34,4 млн гривень. Рівень надходжень від них перевищив минулорічний показник на понад 4,6 млн гривень.

Фізичні особи – власники нерухомого майна перерахували до місцевих скарбниць 5,7 млн гривень податку на нерухомість, що на 206 тис. грн. або на 3,8% більше аналогічного періоду минулого року. Доведений індикативний показник виконано на 152,7 відсотки – додатково до прогнозу надійшло майже 2 млн гривень.

Нагадуємо, що законом України від 16 січня 2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено зміни, зокрема до ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, починаючи з 23.05.2020 (з дати набрання чинності змін, внесених до ПКУ Законом № 466 в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок на нерухомість)), відповідно до п.п. «є» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ з переліку об’єктів оподаткування податком на нерухомість виключені будівлі промисловості, які віднесені до групи «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, що використовуються за призначенням у господарській діяльності суб’єктів господарювання, основна діяльність яких класифікується у секціях B – F КВЕД ДК 009:2010, та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку.

Слід зазначити, що у попередній редакції норма виключала з об’єктів податком на нерухомість всі будівлі промисловості, у тому числі без обмеження їх використання безпосередньо підприємствами промисловості, що давало можливість застосовувати преференцію і щодо об’єктів, зданих в оренду іншим суб’єктам господарювання.

З урахуванням внесених Законом № 466 змін для застосування преференції, визначеної п.п. «є» п.п. 266.2.2 п. 266.2 cт. 266 ПКУ, суб’єктом господарювання – власником об’єкта нерухомості (будівлі промисловості) такий об’єкт нерухомості має одночасно відповідати таким ознакам:

► будівля промисловості має відповідати (бути класифікована) групі «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд  ДК 018-2000;

► будівля промисловості має використовуватися суб’єктом господарювання протягом звітного (податкового) періоду за призначенням у господарській діяльності;

► основний вид діяльності суб’єкта господарювання згідно з реєстраційними даними має бути класифікований у секціях B – F КВЕД ДК 009:2010;

► будівля промисловості (у т.ч. її частина) протягом звітного (податкового) періоду не має бути здана в оренду, лізинг, позичку іншим суб’єктам господарювання.


Списати заборгованість з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування можна до кінця серпня 2020 року

03.08.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Законом України від 13 травня 2020 року №592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі - Закон №592), внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464), зокрема, розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» доповнено новим п. 915.

Згідно з нормами п. 915 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464 підлягають списанню за заявою платника та у порядку, визначеному Законом №2464, несплачені станом на день набрання чинності Законом №592 з урахуванням особливостей, визначених п. 915 Закону №2464, суми недоїмки, нараховані платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), зазначеним у пп. 4 (фізичним особам – підприємцям, крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 (особам, які провадять незалежну професійну діяльність), частини першої ст. 4 Закону №2464, за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом №592, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом №592, зокрема:

- фізичними особами – підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування, – державному реєстратору за місцем знаходження реєстраційної справи фізичної особи – підприємця заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;

- особами, які провадять незалежну професійну діяльність, – до контролюючого органу за основним місцем обліку заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску.

Відповідно до п. 1 розділу II Закону №592 положення п. 915 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464 набули чинності з 03.06.2020 року.

Отже, у разі списання сум недоїмки, штрафних санкцій та пені на підставі п. 915 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464, фізичні особи – підприємці (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності та про зняття з обліку як платника єдиного внеску, – протягом 90 календарних днів з 03.06.2020 року.


Закон №466: деякі зміни щодо надання копій договорів для отримання податкової знижки

03.08.2020

Як повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області Роман Грущак, Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон № 466-ІХ) внесені зміни до підпунктів 166.2.1 та 166.2.2 пункту 166.2 статті 166 Податкового кодексу України (далі — Кодекс), відповідно до яких уточнено перелік документів, які підтверджують витрати, що включаються до складу податкової знижки (платіжні та розрахункові документи, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копії договорів за їх наявності, в яких обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи послуги).

Також встановлено, що копії зазначених документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією, а оригінали цих документів підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Кодексом.

У разі якщо відповідні витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, платник податків зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа.

Стосовно надання копій договорів

Кожен випадок суспільних відносин, що виникають в процесі реалізації прав та обов'язків фізичних і юридичних осіб регулюється спеціальними законами, які визначають порядок таких відносин.

За змістом положень ч. 1 ст. 626 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав і обов'язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості (ст. 627 ЦКУ).

Цивільне законодавство допускає укладання правочинів як в усній, так і в письмовій формах. Водночас спеціальне законодавство може передбачати обов'язкове укладання договору.

Таким чином, при застосуванні статті 166 Кодексу, зокрема щодо надання копій договорів за їх наявності, слід керуватися спеціальними законами, якими регулюється конкретний випадок цивільно-правових відносин.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Підсумки роботи підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області

27.07.2020

За інформацією підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області з початку 2020 року з метою підвищення професійної компетенції працівників обласного відомства працівниками сектору проведено 62 навчальних заходів, 15 засідань «круглих столів» і тренінгів за темами: «Фінансовий контроль», «Правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби», «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», «Правовий статус викривачів та способи подання повідомлення про корупцію».

Крім того, у 441 випадку роз’яснення надавались окремим працівникам за їх зверненнями, у 93 випадках методична та консультативна допомога надавалась структурним підрозділам Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

На постійному контролі знаходиться питання недопущення виникнення конфлікту інтересів. За звітний період до сектору надійшло 73 повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів. У 72 випадках конфлікти врегульовано шляхом усунення працівників від прийняття рішення та вчинення певних дій, в одному випадку здійснення повноважень під зовнішнім контролем.

Проведено 16 перевірок дотримання вимог чинного, в тому числі антикорупційного, законодавства посадовими особами Головного управління ДПС у Кіровоградській області, ініційовано 4 дисциплінарних провадження. За результатами 11 перевірок виявлені порушення вимог чинного законодавства, у тому числі вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, з початку року одного працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 9 працівникам зменшено розмір премії, 6 працівників позбавлено премії за відповідні місяці.

Окрім того, виявлені ознаки вчинення правопорушення, передбаченого частинами 1, 2 статті 172⁷ КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) 10 працівниками відокремлених управлінь Головного управління ДПС у Кіровоградській області при проведенні камеральних перевірок.

Виявлено порушення вимог пункту 3 частини першої статті 26 Закону України «Про запобігання корупції» (Стаття 26. Обмеження після припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування) колишнім працівником (не пройшло року, а він є представником у суді ФОП, де іншою стороною є ГУ ДПС в області) направлено повідомлення від 01.06.2020 №8495/10/11-28-14-18 до НАЗК.

З початку 2020 року сектором з питань запобігання та виявлення корупції розглянуто 6 звернень від фізичних та юридичних осіб стосовно фактів можливого порушення вимог антикорупційного законодавства та правил етичної поведінки працівників Державної податкової служби. У 2-х випадках інформація була частково підтверджена. З працівниками були проведені профілактичні бесіди та застосовані заходи матеріального впливу.

Оновлено ознаки доходів у звіті за формою №1ДФ

27.07.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що 01.07.2020 р. набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26.05.2020 р. № 241 «Про внесення Змін до додатка до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 12.06.2020 р. за № 514/34797 (далі – Наказ № 241).

Наказом № 241 внесено зміни до додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4 (далі – Додаток). При цьому зміст форми № 1ДФ не зміниться.

Так, у Розділі 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб» Додатку чинні назви ознак доходів приводяться у відповідність до норм Податкового кодексу України, а саме:

1) ознаку 153 «Основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку» розділено на дві:

- 153 «Сума поворотної фінансової допомоги наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому»;

- 197 «Сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку»;

2) розділено види доходів з ознаки 106:

-  106 «Надання земельної частки (паю) в лізинг, оренду або суборенду»;

- 195 «Надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю в лізинг, оренду суборенду, емфітевзис»;

- 196 «Надання майна (крім земельної частки (паю), земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю) в лізинг, оренду або суборенду».

3) зі змісту ознаки доходу 125 видалено інформацію про внески за договорами довгострокового страхування життя;

4) викладено у новій редакції ознаку доходу 128.

Під цією ознакою будуть зазначатися суми державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги (включаючи грошові компенсації особам з інвалідністю, на дітей з інвалідністю при реалізації індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги особам з інвалідністю з Фонду соціального захисту інвалідів. Під цієї ознакою також потрібно буде зазначати допомогу по вагітності та пологах.


За два тижні липня цього року уже стягнуто 2,4 млн гривень заборгованості з єдиного соціального внеску

27.07.2020

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Кіровоградській області, протягом липня місяця поточного року підготовлено та направлено до управління правового забезпечення матеріали на підготовку позовів для стягнення коштів з рахунків по 5 підприємствам-боржникам на загальну суму 11,5 млн грн та стягнення податкового боргу по 5 фізичним особам-підприємцям та по 2 фізичним особам на загальну суму 585,4 тис. гривень.

Також направлено матеріали по ТОВ «Агроконтракт 2011» на приєднання кредиторських вимог на суму 66,5 тис. гривень.

Проведено опис майна підприємств-боржників в податкову заставу Новоукраїнським та Кропивницьким управліннями ГУ ДПС в області
по 3 боржникам на загальну суму 3,1 млн гривень.

Станом на 15.07.2020р. надходження коштів від реалізації безхазяйного майна складає до державного бюджету – 1,9 тис. грн та до місцевого бюджету – 1,6 тис. гривень.

На липень ц.р. доведений індикативний показник із забезпечення надходжень в рахунок погашення податкового боргу до загального фонду державного бюджету в сумі 3,6 млн гривень. Станом на 15.07.2020 р. надходження складають 1,4 млн грн, або 39,3 відс. доведеного індикативу.

З початку липня цього року забезпечено надходжень від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску в сумі 2,4 млн грн, чим забезпечено виконання доведеного індикативу на 119,5 відсотків.

За період з 01.07.2020 р. по 15.07.2020 р. органами ДПС Кіровоградщини в області сформовано 354 податкові вимоги.

Кіровоградщина: за перше півріччя 2020 року легалізована праця 694 найманих працівників

27.07.2020

Протягом першого півріччя  2020 року працівниками органів податкової служби Кіровоградщини проведено індивідуальну роботу із керівниками 205 підприємств. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 203 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 187,6 тис грн. податку на доходи фізичних осіб, 15,6 тис грн. військового збору та 229,2 тис грн. єдиного соціального внеску.

На засіданнях комісій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах області протягом січня-червня 2020 року з питання підвищення рівня виплати заробітної плати заслухано керівників 280 підприємств.

В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 246 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 9186,1 тис грн. податку на доходи фізичних осіб, 765,5 тис грн. військового збору та 11227,3 тис грн. єдиного соціального внеску.

Станом на 01.07.2020 року легалізовано працю 694 найманих осіб. Так, за рахунок контрольно-перевірочної роботи легалізовано працю 36 осіб, за  рахунок  інших заходів  контролю (співбесіди, роз’яснювальна робота тощо) – 658 осіб. Залучено до державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності – 149 осіб.

Довідково:  згідно п.52-2 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу установлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з мето запобігання поширенню на території України короновірусної хвороби (COVID-19).


За січень-червень 2020 року платники Кіровоградщини отримали майже 55 тисяч адміністративних послуг

27.07.2020

Як повідомили в управлінні податкових сервісів Головного управління ДПС у Кіровоградській області протягом першого півріччя поточного року обласним податковим відомством розглянуто 56333 звернення платників податків, в тому числі  в електронній формі – 5134, в центрах обслуговування платників – 51199.

Всього надано 54406 адміністративних послуг, з них 50672, або 93,1 відс., послуг надано через центри обслуговування платників Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

У ЦОП забезпечується надання адміністративних послуг, які надаються на безоплатній основі та безпосередньо платникам податків.

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків; реєстрації платника єдиного податку; видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами; видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи тощо.

Вся актуальна інформація за посиланнями нижче:

Інформація про перелік адміністративних послуг, які надаються в центрах обслуговування платників, а також інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв.

Перелік центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Кіровоградській області, до яких можна звернутися за отриманням адміністративних послуг.


Щодо подання повідомлення про корупцію

27.07.2020

За інформацією підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області з початку 2020 року сектором з питань запобігання та виявлення корупції розглянуто 6 звернень від фізичних і юридичних осіб стосовно фактів можливого порушення вимог антикорупційного законодавства та правил етичної поведінки працівниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області. За результатами перевірки чотирьох звернень порушень у діях податківців не встановлено.       У 2-х випадках інформація була частково підтверджена. З працівниками були проведені профілактичні бесіди та застосовані заходи матеріального впливу.

Нагадуємо, що у випадках виявлення можливих фактів порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області у платників податків є можливість подавати повідомлення про корупцію різними шляхами:

з використанням засобів поштового зв’язку, на адресу: вул. Велика Перспективна, 55, м. Кропивницький, 25006;

на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації);

під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Головного управління ДПС у Кіровоградській області (інформація про порядок запису на прийом та графік особистого прийому розміщується на субсайті територіальних органів ДПС у Кіровоградській області);

засобами телекомунікації через Контакт-центр Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Контакт-центр ДПС): за телефоном 0 800 501 007 (від фізичних осіб – напрям «5») та на електронну  адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

на електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і через офіційний вебпортал ДПС (з використанням банера «STOP корупції»);

засобами телефонного зв’язку за номером (0522) 366944.

За січень-червень 2020 року видано 2015 ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією

27.07.2020

За січень-червень 2020 року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 6 млн. 607,4 тис грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Протягом січня-червня поточного року податковою службою області платникам регіону видано 2015 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 1108 ліцензій, тютюновими виробами – 907. За вказаний період анульовано - 309 ліцензій та призупинено 148.


З початку року до продавців та виробників підакцизних товарів Кіровоградщини застосовано понад 4 млн гривень фінансових санкцій

27.07.2020

За результатами контрольно-перевірочної роботи до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів за січень-червень 2020 року, застосовано 4 млн. 122,2 тис грн. фінансових санкцій.

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області проведено 105 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 2 млн. 517 тис гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 187 тис. грн., тютюновими виробами – 85 тис. грн.; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 270 тис. грн; за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів – 10 тис. грн; за зберігання, реалізацію алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 391 тис. грн; за зберігання тютюнових виробів в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 51 тис грн.; за безліцензійну діяльність щодо виробництва алкогольних напоїв – 85 тис. грн.; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року           № 481/95-ВР – 68 тис. грн; роздрібна торгівля пальним без наявності ліцензій – 1 млн 250 тис. грн.; роздрібна торгівля пальним без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників – 120 тис грн.; за неподання (несвоєчасне подання) звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв – 204 тис. гривень фінансових санкцій.

З початку року за результатами 35 камеральних перевірок донараховано 51,59 тис. грн. акцизного податку.

На підставі матеріалів, отриманих від інших правоохоронних та контролюючих органів до суб’єктів господарювання застосовано 1 млн. 401,2 тис грн. фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів, а саме:

- Головного управління національної поліції в Кіровоградській області – 401,2 тис. грн.;

- Оперативного управління ГУ ДФС у Кіровоградській області – 1 млн. гривень.


Електронний кабінет надає платникам податків можливість скоротити частоту відвідування податкових органів

27.07.2020

З 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет».

Електронний кабінет – електронний сервіс веб-порталу ДПС України, який з використанням електронно-цифрового підпису дає можливість платнику податків працювати з органами податкової служби в режимі реального часу.

Робота з власним Електронним кабінетом здійснюється платником податків за допомогою підключених до Інтернет-мережі персональних комп’ютерів та старт-пристроїв з використанням стандартних програмно-технічних засобів за умови авторизації платника податків на веб-порталі ДПС України.

Вхід до електронного кабінету здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Електронний кабінет має дві функціональні частини – відкриту (загальнодоступну), вхід до якої відбувається без ідентифікації користувача, та приватну (особистий кабінет), якою платник податків має можливість користуватися за допомогою ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).

Призначенням Електронного кабінету є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line.

Зокрема, платник податків за допомогою відкритої частини має можливість:

здійснити в режимі on-line переглянути інформацію з реєстрів ДПС (18 реєстрів);

ознайомитись з податковим календарем (отримання інформації про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання податкової звітності);

отримати контакти і адреси діючих центрів обслуговування платників;

ознайомитись з новинами ДПС;

переглянути бланки податкової звітності, текст Договору про визнання електронних документів, інструкцію користувача.

В приватній частині Електронного кабінету розміщені наступні сервіси податкового органу:

відкрита частина Електронного кабінету;

доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, відомості про керівників; присвоєння ознаки неприбутковості; дані про реєстрацію платником ПДВ; дані про реєстрацію платником єдиного податку; дані про реєстрацію платником ЄСВ; відомості з реєстру осіб, що здійснюють операції з товаром; відомості про РРО; інформація про книги ОРО; відомості про об’єкти оподаткування; інформація про неосновні місця обліку; дані про банківські рахунки);

перегляд поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до органів ДПС;

подання платниками звітності (за основними формами податкової та статистичної звітності, звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);

доступ до вхідної та вихідної кореспонденції користувача;

електронне листування з органами ДПС;

надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків тощо;

отримання інформації про стан розрахунків з бюджетами;

сплата податків (для фізичних осіб);

сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування реалізації пального;

реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), реєстрація акцизних накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних;

доступ до даних ЄРПН в режимі реального часу щодо складених платниками ПДВ чи їх контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування  в розрізі статусів. Перегляд  повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників;

подання платниками заяв та отримання ними довідок про відсутність заборгованості в електронному вигляді. Перегляд зацікавленими особами у відкритій частині ЕК виданих платникам довідок про відсутність заборгованості.

Для фізичних осіб в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, надано наступні сервіси для громадян:

отримання відомостей про отримані доходи та утримані податки (запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе. Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально));

створення та направлення Декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді (У відкритій частині Електронного кабінету фізичні особи мають можливість роздрукувати Податкову декларацію  про майновий стан і доходи. В розділі «Введення звітності» особистого кабінету фізичні особи з використанням ЕЦП мають можливість подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді).

Також, фізичні особи мають можливість сплатити податки, збори, платежі та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування скориставшись однією із платіжних систем: portmone або easypay.

Шановні платники податків!

Заощаджуйте свій час, користуйтеся  зручними електронними сервісами Державної податкової служби України!

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Кількість платників податків на Кіровоградщині зросла майже на 1000 осіб у порівнянні з минулим роком

20.07.2020

Як повідомила начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Кіровоградській області Ірина Янкевич, станом на 1 липня 2020 року на обліку в органах податкової служби регіону перебувало 63 тисячі 85 платників податків. Це на 929 платників більше, ніж на цю ж дату 2019 року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання, 29 тисяч 91 – юридичних осіб та 33 тисячі 994 – фізичних осіб-підприємців.

За червень 2020 року взято на податковий облік 69 юридичних осіб, що на 13 платників менше, ніж за червень 2019 року (82 особи) та 473 фізичних осіб – підприємців, що на 99 платників більше, ніж за червень 2019 року (374 особи).

Якщо говорити про платників податку на додану вартість, то станом на 01.07.2020 року у відповідному реєстрі перебуває 5356 юридичних осіб та 589 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла загалом на 223 суб’єктів господарювання.

У стані припинення перебуває 4094 юридичні особи та 26818 фізичних осіб – підприємців.


У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків з початку цього року зареєстровано понад 6 тис. жителів Кіровоградщини

20.07.2020

Як повідомили в управлінні податкових сервісів Головного управління ДПС у Кіровоградській області, станом на 1 липня 2020 року у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків обліковано 1 млн 13 тис. 654 фізичних осіб.

Протягом січня-червня 2020 року зареєстровано 6018 фізичних осіб, з яких 232 -  іноземні громадяни.

Кількість змін реєстраційних даних, які надійшли до Державного реєстру протягом шести місяців 2020 року – 13750.

В Окремому реєстрі перебуває на обліку 2834 мешканців Кіровоградщини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.


Закон №466: зміни в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб

20.07.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) передбачено низку змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), які стосуються податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО).

Так, зокрема відповідно до статей 164 і 165 ПКУ не оподатковуються ПДФО:

► відшкодування моральної шкоди в розмірі, визначеному рішенням суду, але не вище чотирикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;

► суми пенсій, розмір яких перевищує 10 розмірів прожиткового мінімуму;

► сума страхових (регламентних) виплат, страхових відшкодувань, що здійснюються Моторним (транспортним) страховим бюро України (сума не може перевищувати розмір шкоди, фактично заподіяної вигодонабувачу (бенефіціару), що визначається за звичайними цінами на дату такої страхової виплати).

Згідно з оновленим п. 170.2.2 ст. 170 ПКУ до продажу інвестиційного активу прирівнюються операції з повернення платнику ПДФО коштів або майна (майнових прав), попередньо внесених ним (або особою, у якої інвестиційний актив був придбаний прямо чи опосередковано) до статутного капіталу емітента корпоративних прав, у разі виходу такого платника ПДФО з числа засновників (учасників) такого емітента, зменшення статутного капіталу такого емітента чи ліквідації такого емітента.

У разі продажу або придбання платником ПДФО інвестиційних активів до/у нерезидентів – пов’язаних осіб або нерезидентів, зареєстрованих у державах (на територіях), що включені до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України, доходи та витрати за такими операціями визначаються:

◄ у розмірі не нижче звичайної ціни – у разі продажу платником податку інвестиційного активу;

◄ у розмірі не вище звичайної ціни – у разі придбання платником податку інвестиційного активу.

Це положення не застосовується, якщо покупцем інвестиційного активу є прямо або опосередковано контрольована іноземна компанія, у якої продавець інвестиційного активу є контролюючою особою та яка залишається власником зазначеного інвестиційного активу станом на кінець звітного періоду, у якому відбулося відчуження інвестиційного активу.

Також Законом № 466 до ст. 170 ПКУ додано новий п. 170.13, яким визначено порядок оподаткування прибутку та доходів контрольованих іноземних компаній.

Так, платник ПДФО – резидент, що визнається контролюючою особою щодо контрольованої іноземної компанії, зобов’язаний визначити частину прибутку контрольованої іноземної компанії та включити її до загального оподатковуваного доходу, що відображається в річній податковій декларації про майновий стан і доходи та оподатковується за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 ПКУ, тобто   18 %. Норма набере чинності з 01.01.2021.

Законом № 466 запроваджено зміни в оподаткуванні продажу нерухомості, а саме:

► оподаткування за ставкою 18 % доходу, отриманого платником податку від продажу протягом звітного податкового року третього та наступних об’єктів нерухомості. Перший об’єкт на рік залишається за нульовою ставкою, другий – за ставкою 5 % (п. 172.2 ст. 172 ПКУ);

► звільняється від сплати 5 % ПДФО під час продажу об’єкт незавершеного будівництва за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки (п.172.1 ст.172 ПКУ).

Очільник обласного податкового відомства  зустрівся з головою ради ТВ Асоціації платників податків України у Кіровоградській області

20.07.2020

Шляхи подальшої співпраці і взаємодії обговорили під час зустрічі начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець з головою ради ТВ Асоціації платників податків України у Кіровоградській області Ігорем Волковим.

«Між нашими відомствами завжди був професійний та конструктивний діалог. Партнерські стосунки між Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” у Кіровоградській області та податковою службою будувалися протягом 15 років і обов’язково мають тривати й надалі», - зазначив Ігор Волков, який є також головою Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області.

Під час зустрічі сторони висловили впевненість у спільному прагненні втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в Україні, забезпечувати контроль за дотриманням податкового законодавства, запобігати правопорушенням у податковій сфері.

Наприкінці заходу Олександр Дозорець та Ігор Волков домовилися укласти Меморандум про партнерство та співробітництво для досягнення зазначених вище цілей. Підписання Меморандуму заплановано провести на черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області у вересні 2020 року.


Роман Грущак: про підсумки кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році

20.07.2020

Як повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Кіровоградській області Роман Грущак під час інтерв’ю телерадіоканалу ТТV, за результатами цьогорічної кампанії декларування громадяни Кіровоградської області подали майже 33 тисячі декларацій.

Загальна сума задекларованого платниками податків доходу склала 1,3 мільярда гривень. Це на 84 мільйони  гривень більше відповідного періоду минулого року. До сплати задекларовано 64,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 6,8 мільйонів гривень військового збору.

Доходи більше 1 млн грн задекларували 57 громадян. Сукупно ними задекларовано 617 мільйонів гривень доходу. При цьому доходи від продажу нерухомого майна задекларували 15 громадян, від підприємницької діяльності 12 громадян, 7 громадян задекларували доходи у вигляді спадщини (дарування), 6 - від надання майна в оренду,  5 громадян отримали  дивіденди, 4 – іноземні доходи, 2 особи задекларували дохід від нотаріальної діяльності, 2 від заробітної плата, 2 громадян отримали інвестиційний прибуток та по одному громадянину задекларовано доходи від  додаткового блага  та  відсотків від депозитного вкладу.

З метою одержання податкової знижки декларації подали 805 осіб. Ними задекларовано до повернення майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Найбільше до складу витрат на податкову знижку громадянами включено витрати на власне навчання або навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення - 663 особи; витрати на сплату страхових платежів та пенсійних внесків - 128 осіб; витрати на оплату суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним кредитом  - 10 осіб. Крім того, до складу витрат громадянами включалися витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

«Нагадуємо, що платники, які мають право скористатися правом на податкову знижку,  подають декларацію за 2019 рік до 31 грудня 2020 року», - звернув увагу Роман Грущак.

Декларації громадян, які одноосібно обробляють земельні паї площею понад 2 га  складають 84% усіх обов’язкових декларацій.

Впродовж січня-червня поточного року громадянами – одноосібниками подано майже 27 тисяч декларацій. Загальна сума задекларованого одноосібниками доходу склала 262,2 мл грн, що на 32,4 млн грн, або 14,1% більше, ніж в минулому році. Визначено до сплати 47,2 млн грн ПДФО та 3,9 млн грн військового збору.

Задекларований в поточному році одноосібниками дохід в розрахунку на 1 га площі, в середньому по області, становить 1698 гривень, що на 249 гривень більше в порівнянні з минулим роком.

Посадовець звернув увагу, що сплатити зобов’язання, зазначені у податковій декларації про майновий стан і доходи, потрібно до 01 жовтня 2020 року.

Особи, які не задекларували свої доходи до 01 липня 2020 року знаходяться на контролі в податкових органах. З метою уникнення штрафних санкцій, які будуть донараховані за результатами котрольно-перевірочних заходів, дані громадяни мають можливість прийти до територіальних органів державної податкової служби та подати декларацію за 2019 рік.

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло більше 60 млн гривень

20.07.2020

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, надходження за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету з початку року склали 60,2 млн.грн., в тому числі до державного – 42,4 млн.грн. та до місцевого – 17,8 млн. гривень. Такі надходження забезпечено за рахунок плідної співпраці з платниками податків, а також за рахунок вжитих органами державної податкової служби заходів стягнення, таких, як стягнення готівкових та безготівкових коштів боржників – 15,8 млн. грн., а також реалізації майна 0,3 млн. гривень.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 липня 2020 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області склала 1724,3 млн грн., з них до державного бюджету – 1423,7 млн гривень. При цьому борг підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, становить 203,7 млн грн. або 12 відсотків від загальної суми заборгованості.

Результати роботи підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом за перше півріччя 2020 року

20.07.2020

Як повідомили в підрозділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Кіровоградській області, протягом першого півріччя 2020 року спеціалістами підрозділу складено та передано до правоохоронних органів 9 матеріалів з ознаками вчинення кримінальних правопорушень, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також кримінальних правопорушень, що могли передували легалізації (відмиванню) доходів.

За результатами розгляду матеріалів, складених та переданих підрозділом, з початку 2020 року розпочато досудове розслідування п’яти  кримінальних проваджень, в тому числі:

- 1 провадження – за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 209 Кримінального кодексу України («Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом»);

-   3 провадження – за ч.3 ст. 212 КК України («Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів);

-    1 провадження – за ч. 2 ст. 212 КК України).

Три висновки аналітичних досліджень долучено до матеріалів досудового розслідування кримінальних проваджень, що здійснюється Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області.


Несвоєчасно подали податкову декларацію про майновий стан і доходи – законодавством передбачена відповідальність

20.07.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що деклараційна кампанія 2020 року закінчилась.

Відповідно до ст. 67 Конституції України кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку та розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до контролюючих органів за місцем проживання податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Згідно з п. 1.1 ст. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються ПКУ.

Податкова Декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб   (далі – ПДФО) – до 01 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ (п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Звертаємо увагу, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» строки подання Декларації за 2019 рік і сплати податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору, зазначених у такій Декларації, відтерміновано.

Граничний строк подання Декларації за 2019 рік без застосування штрафних санкцій у 2020 році перенесено на 30.06.2020.

Платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування згідно з ПКУ або податковими законами, і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з ПКУ (п. 15.1 ст. 15 ПКУ).

Порядок оподаткування доходів фізичних осіб врегульовано розділом ІV ПКУ, згідно з п. 162.1 ст. 162 якого платником ПДФО, зокрема, є фізична особа – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Одночасно п. 179.1 ст. 179 ПКУ передбачено, що платник ПДФО зобов’язаний подавати податкову Декларацію відповідно до ПКУ.

Статтею 111 ПКУ визначено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються такі види юридичної відповідальності, як фінансова, адміністративна та кримінальна. Зокрема, фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.

Згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ, неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, платежі, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Таким чином, несвоєчасне подання платником податків – фізичною особою податкової Декларації, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 гривень.

Крім того, відповідно до ст. 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-X із змінами і доповненнями, за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Щодо адміністрування частини чистого прибутку (доходу) та дивідентів на державну частку

20.07.2020

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує про зміни до Податкового кодексу України щодо адміністрування контролюючими органами частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку.

1. Уточнено та доповнено поняття, визначені ст. 14 Кодексу:

До пп. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Кодексу внесені зміни, якими поняття "грошове зобов'язання платника податків" доповнено словами "інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи" та словом "пеня". Тобто зобов'язання зі сплати частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку є грошовим зобов'язанням платника.

2. Розширено функції, які виконують контролюючі органи, відповідно до ст. 19 1 Кодексу:

На контролюючі органи покладено обов'язок здійснення контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати до бюджету:

частини чистого прибутку (доходу) державними та комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, а також господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є державна та/або комунальна власність (пп. 19 1.1.51 п. 19 1.1 ст. 19 1 Кодексу);

дивідендів на державну частку господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарськими товариствами, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких знаходяться у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить 100 відсотків (пп. 19 1.1.52 п. 19 1.1 ст. 19 1 Кодексу).

3. Уточнено порядок самостійного визначення контролюючим органом суми грошових зобов'язань, передбачених іншим законодавством (зміни до підпунктів 54.3.2 та 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 Кодексу), зокрема, якщо:

дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, заявлені у податкових деклараціях, уточнюючих розрахунках;

контролюючий орган згідно з іншим законодавством є особою, відповідальною за нарахування сум іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку прирівнюється до податкової декларації

4. Внесено зміни до ст. 46 Кодексу, якими, зокрема, було розширено поняття "податкова декларація", визначене п. 46.1 ст. 46 Кодексу, та викладено у новій редакції п. 46.2 ст. 46 Кодексу.

Так, податковою декларацією, розрахунком є - документ, що подається платником податків контролюючим органам у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата грошового зобов'язання.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку (далі - Розрахунок), який подається до контролюючих органів відповідно до іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, прирівнюється до податкової декларації (абзац другий п. 46.1 ст. 46 Кодексу).

Фінансова звітність або звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати) є додатком до Розрахунку та його невід'ємною частиною (абзац третій п. 46.2 ст. 46 Кодексу).

Розрахунок складається наростаючим підсумком та подається до контролюючих органів разом з фінансовою звітністю у строки, передбачені ст. 49 Кодексу (абзац шостий п. 46.2 ст. 46 Кодексу).

5. Визначено базовий звітний (податковий) період для складання та подання до контролюючих органів Розрахунку

Пункт 46.2 ст. 46 Кодексу доповнено абзацом п'ятим, згідно з яким для частини чистого прибутку (доходу) податковими (звітними) періодами є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому для платників частини чистого прибутку (доходу) - господарських товариств, корпоративні права яких частково належать державі, та господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток, паїв) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, що не прийняли рішення про нарахування дивідендів до 01 травня року, який настає за звітним, податковим (звітним) періодом є календарний рік.

Інформація ГУ ДПС у Кіровоградській області

Щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині проведення податкових перевірок

13.07.2020

У зв’язку з набранням чинності Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466) внесено ряд змін до Податкового кодексу України (далі – ПКУ, Кодекс).

Зокрема, внесено зміни до статті 44 Кодексу в частині вимог до підтвердження даних, визначених у податковій звітності, а також документального підтвердження виконання вимог податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи.

Так, уточнено терміни, протягом яких платники податків зобов’язані забезпечити зберігання документів, пов’язаних із виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, - протягом визначених законодавством термінів, але не менш як 1095 днів з дня здійснення відповідної господарської операції (для відповідних дозвільних документів – не менш як 1095 днів з дня завершення терміну їх дії).

Крім того, з метою унеможливлення використання несумлінними платниками податків механізму втрати документів (у тому числі повторної) для уникнення перевірок до п.44.5 ст.44 ПКУ внесено зміни щодо обов’язку платника податків у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення документів надавати до відповідного контролюючого органу разом з повідомленням про таку втрату також оформлені відповідно до законодавства документи, підтверджуючі настання події, що призвела до такої втрати, пошкодження або дострокового знищення документів.

При цьому, у разі надання платником податків вищенаведеного повідомлення та неможливості проведення перевірки платника податків у зв’язку з втратою, пошкодженням або достроковим знищенням платником податків документів, строки проведення таких перевірок переносяться до дати відновлення та надання документів до перевірки в межах визначених цим підпунктом строків, але на строк не більше ніж 120 днів (раніше було 90 днів).

У разі не відновлення платником документів, або їх повторної втрати, пошкодження чи дострокового знищення, що відбулися після використання платником податків права на їх відновлення у порядку, передбачено цим пунктом, вважається, що такі документи були відсутні у такого платника податків на час складання такої звітності або на час виконання ним вимог митного, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Отже, у разі повторної втрати чи пошкодження документів контролюючий орган на сьогодні має можливість проводити перевірку та здійснювати оцінку повноти нарахування і сплати податків, дотримання вимог іншого законодавства, виходячи з наявних на час перевірки документів.

Вказані зміни набрали чинності з дня, наступного за днем опублікування Закону №466, тобто з 23.05.2020 року.


Надходження до місцевих бюджетів Кіровоградщини у І півріччі цього року зросли на 127,4 млн грн у порівнянні з минулим роком

13.07.2020

Кіровоградські платники податків протягом січня-червня 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 2 млрд 686,4 млн гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з аналогічним періодом 2019 року зросли на 127,4 мільйона, або на 5 відсотків.

Левову частку від загальної суми надходжень складає податок на доходи фізичних осіб. З початку цього року до бюджетів громад надійшло 1 млрд 714,7 мільйона гривень, що на 75,5 мільйонів, або на 4,6 відсотка більше, ніж за цей же період 2019 року.

Землекористувачі спрямували до скарбниць понад 374 млн гривень плати за землю. Індикативний показник виконано на 108,9 відсотка, додатково до прогнозу надійшло 30,7 млн гривень.

Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, поповнили бюджети на понад 341 млн гривень та у порівнянні з січнем-червнем 2019 року збільшили відрахування єдиного податку на 34,8 мільйона, або на 11,4 відсотка.

З початку 2020 року власники нерухомості сплатили понад 26 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

13.07.2020

Протягом І півріччя 2020 року власники нерухомості юридичні та фізичні особи перерахували до місцевих бюджетів 26,3 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Доведений індикативний показник виконано на 134,3 відсотків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на 11 відсотків, або 2,6 млн гривень.

Безперечними лідерами у сплаті податку на нерухомість, є власники об’єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети за шість місяців 2020 року становить -   23,4 млн гривень. Рівень надходжень від них перевищив минулорічний показник на понад 3 млн гривень.

Фізичні особи – власники нерухомого майна перерахували до місцевих скарбниць – 2,9 млн гривень податку на нерухомість, доведений індикативний показник виконано на 182 відсотки – додатково до прогнозу надійшло 1,3 млн гривень.


По підприємствам боржникам Кіровоградщини

до суду направлено 36 позовних заяв


13.07.2020


З метою наповнення бюджету за рахунок претензійно-позовної роботи по підприємствам боржникам, протягом червня 2020 року Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області направлено 36 позовних заяв до суду, а саме стосовно юридичних осіб – 24 заяви на загальну суму 91,8 млн. грн., фізичних осіб-підприємців - 9 та громадян – 3 заяви на загальну суму 16,5 млн гривень.

Крім того, по підприємствам, які перебувають в процедурі банкрутства направлено матеріали до суду для приєднання кредиторських вимог на суму 169,4млн.грн. та для порушення справи про банкрутство на суму 1,3млн.гривень.


З початку року до загального фонду державного бюджету від суб’єктів господарювання Кіровоградщини надійшло 2,4 млрд гривень


13.07.2020


Завдяки зусиллям податківців та платників регіону з року в рік збільшуються надходження податків і зборів до державного та місцевого бюджетів, що позитивно впливає на економічний розвиток регіону.

Так, у січні - червні поточного року всього по Кіровоградській області фактичні надходження до загального фонду державного бюджету від суб’єктів господарювання, які знаходяться на обліку в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області, склали 2396,6 млн грн, або 115,2 відс. до фактичних надходжень 2019 року, приріст надходжень до минулого року склав 316,2 млн гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях займають надходження по податку на додану вартість, по зазначеному податку надійшло 1208,8 млн грн або 50,4 відс. від загальних надходжень.

До загального фонду державного бюджету за червень 2020 року зібрано 340,4 млн грн, що становить 108,8 відс. до індикативного показника (312,9млн грн), додатково надійшло 27,5 млн гривень.


Надходження ЄСВ за шість місяців поточного року перевищили минулорічний показник на 95,5 млн гривень


06.07.2020


Протягом січня - червня 2020 року надходження по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від платників податків Кіровоградської області  (далі - єдиний внесок) склали 2 млрд 213,2 млн гривень. Цей показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 95,5 млн грн., або на 4,5 відсотків. Індикативний показник виконано на 101,8 відсотків.

Протягом червня 2020 року фактичні надходження єдиного внеску склали 433,6 млн гривень, індикативний показник виконано на 108,4 відсотків.


З початку року фахівцями підрозділів аудиту податкової служби Кіровоградської області забезпечено до бюджету 9,5 млн гривень


13.07.2020


Протягом січня-червня 2020 року органами ДПС області проведено 117 перевірок, з яких 52 – планові та позапланові документальні перевірки та 65 – фактичні перевірки. Про це повідомили в управлінні податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-червень 2020 року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 30,8 млн грн. грошових зобов’язань, які підлягають погашенню, в тому числі за результатами документальних перевірок – 29,5 млн грн., фактичних – 1,3 млн гривень.

Загальний вклад підрозділів податкових перевірок Головного управління ДПС у Кіровоградській області до бюджетів усіх рівнів за перше півріччя 2020 року становить 9,5 млн грн., в тому числі за результатами документальних перевірок стягнуто 9,1 млн грн., за рахунок фактичних – 0,4 млн гривень.


З початку року до податкової служби Кіровоградської області надійшло 147 запитів на отримання публічної інформації

У січні – червні до Головного управління ДПС у Кіровоградській області надійшло 147 запитів на отримання публічної інформації.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від юридичних осіб – 122 запити. Від фізичних осіб у І півріччі 2020 року надійшло 23 запити на отримання публічної інформації, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 2.

За результатами розгляду запитів: задоволено, з наданням інформації – 95, відмовлено з причин невідповідності запитів вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації» - 34, знаходяться на розгляді – 18.

Нагадуємо, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку kr.publicinfo@tax.gov.ua.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДПС.


Податківці Кіровоградщини вивчили порядок врегулювання «конфлікту інтересів»


06.07.2020


Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області постійно здійснюються заходи з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування керівника відповідного органу та Національного агентства про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.

У червні 2020 року сектором з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Кіровоградській області забезпечено вивчення працівниками Головного управління ДПС у Кіровоградській області положень Порядку організації заходів із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах Державної податкової служби, затвердженого наказом ДПС від 26.05.2020 № 226.

Чітке усвідомлення державним службовцем поняття «конфлікту інтересів» та можливість виявити його ознаки під час виконання своїх службових повноважень є запорукою запобігання виникненню потенційного та реального конфліктів інтересів та своєчасного вжиття заходів щодо їх врегулювання.


Юристи податкової служби Кіровоградської області з початку 2020 року відстояли у судах 255,2 млн гривень на користь держави

06.07.2020

Як повідомили в управлінні правового забезпечення ГУ ДПС в області протягом січня-червня поточного року у судах різних інстанцій, з урахуванням позовів минулих років, юридичною службою органів ДПС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 525 справ різних категорій на загальну суму 2,2 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДПС у Кіровоградській області винесено 93 рішення на суму 255,2 млн грн, що становить більше 50 відсотків від загальної кількості винесених рішень та майже 60 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом січня-червня 2020 року розглянуто 125 справ на загальну суму 288,5 млн гривень. З них на користь територіальних органів ДПС Кіровоградської області прийнято 49 рішень (40 відс.) на суму 107,7 млн гривень.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації