ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Маловисківська об`єднана державна податкова інспекція ДФС у Кіровоградській області PDF Друк

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

Платники Кіровоградщини з початку 2019 року сплатили 134,7 млн грн на обороноздатність України

18.06.2019

За січень-тавень 2019 року на підтримку української армії від платників Кіровоградської області надійшло 134,7 млн грн, що на 25,3 млн грн, або на понад 23 відсотка більше надходжень аналогічного періоду 2018 року. Індикативний показник виконано на 106,1 відсотка.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати своїм найманим працівникам. Ставка збору - 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Нагадуємо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є обов’язковими платниками військового збору.

 

Кіровоградщина: 172 письмових звернень громадян отримали податківці з початку 2019 року

18.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року на розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 172 письмових звернень громадян, що на 170 звернень менше, ніж за  відповідний  період 2018  року, з них:  171 заяви та 1 пропозиція.

Обираючи засоби комунікації, заявники здебільшого користуються поштою (130 звернень), засобами електронного зв’язку, через мережу Інтернет (24 звернень), надсилають звернення через органи влади (11 звернень) та від інших органів, установ, організацій (7 звернень).

Із загальної кількості, 166 звернень виконано в термін та 6 - знаходяться на виконанні.

Всього з початку  року звернулося 186 громадян. Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно фінансової та податкової політики у т.ч. контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, питання по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та питання фінансового забезпечення працівників.

У січні – травні 2019 року здійснено 19 прийомів за зверненнями громадян, що на 50  прийомів менше, ніж за відповідний період 2018 року. Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувались митному оформленні транспортних засобів, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, контрольно-перевірочної роботи  та інформування про ухилення від сплати податків.

 

У травні 2019 року за рахунок митних платежів до бюджету надійшло майже 101 млн гривень

18.06.2019

За результатами роботи Кіровоградської митниці ДФС у травні цього року до державного бюджету надійшло 100 млн 725 тис. грн митних платежів. До загального фонду держбюджету надійшло 96,3 млн грн та до спеціального фонду –  4,5 млн грнивень.

Найбільші суми надійшли за рахунок:

ввізне мито, що ввозиться суб’єктами підприємницької діяльності – 5,6 млн грн;

акцизний податок на транспортні засоби (крім ввезених відповідно до Закону України від 28.11.2018 № 2611) – 2,6 млн гривень

мито на нафтопродукти, транспортні засоби (крім ввезених відповідно до Закону України від 28.11.2018 № 2611) – 1,2 млн грн;

акцизний податок (транспортні засоби) – 885 тис. гривень.

Найбільш суттєво поповнили державну скарбницю операції з митного оформлення обладнання (група 84), розчинники, вугілля (група 27), сільгосптехніки, авто (група 87), та поліетилентерефталат (група 39).

 

Кіровоградська митниця ДФС: порушено справ про порушення митних правил на суму 9,4 млн гривень

18.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року Кіровоградською митницею ДФС порушено 108 справ про порушення митних правил на загальну суму предметів правопорушення 9 млн 377,2 тис. гривень. При цьому до правоохоронних органів направлено одне повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 61 справу про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 298,5 тис.  гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути майже 385 тис. грн штрафів.

У той же час до суду направлено 16 справ про порушення митних правил на суму 3,7 млн гривень. За результатами розгляду судом однієї справи про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 01 січня 2019 року) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 156,5 тис. грн та накладено штраф на суму 156,5 тис. гривень.

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-березні цього року митницею підготовлено 17 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 10 справ про порушення митних правил на загальну суму 3,1 млн гривень.

З метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України товарів, транспортних засобів, зброї, тютюнових виробів, наркотичних та психотропних речовин митницею проведено 47 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області, за результатами яких складено 32 протоколи про порушення митних правил на суму 5 млн 555,6 тис. гривень.

Кіровоградська митниця ДФС: у порушників митних правил вилучено майна на понад 981 тис. гривень

18.06.2019

У січні-травні 2019 року за протоколами про порушення митних правил вилучено майна на 981,4 тис. гривень. З початку цього року Кіровоградською митницею було здійснено розпорядження майном, що перейшло у власність держави на суму 148,2 тис. гривень.

До Державного бюджету від реалізації конфіскату спрямовано 2,4 тис. гривень.

У поточному році конфісковане майно до обласної Державної виконавчої служби не передавалось.

 

На Кіровоградщині розпочато проведення операції «Бастіон»: перші результати

18.06.2019

З метою виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, встановлення механізмів та схем порушення фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства, попередження та припинення незаконного переміщення товарів через митний кордон України, ухилення від сплати податків при реалізації товарів, ввезених на митну територію України з порушенням законодавства підрозділами Кіровоградської митниці ДФС та ГУ ДФС у Кіровоградській області проводиться операція „Бастіон”.

В рамках проведення операції «Бастіон», за матеріалами співробітників податкової міліції Кіровоградської області, до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення  за ч. 3 ст. 212 КК України за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах при здійсненні експортних операцій.

Встановлено, що протягом 2018 року приватний підприємець-платник єдиного податку, перебуваючи на другій групі спрощеної системи оподаткування, при здійсненні експортних операцій з реалізації волоських горіхів та інших насіннєвих, використовуючи реквізити підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності та підставні компанії-нерезиденти, зареєстровані на території "офшорних зон", шляхом використання підробних документів, ухилився від сплати до державного бюджету податку на доходи фізичних осіб на загальну суму понад 6 млн гривень.

Фахівцями підрозділів аудиту фіскальної служби області забезпечено до бюджету 13,8 млн гривень

18.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року органами ДФС області проведено 172 перевірки, з яких 105 – планові та позапланові документальні перевірки та 67 – фактичних. Результати 152 з них уже узгоджено з суб’єктами господарювання, які підлягали контрольним заходам.

За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-травень 2019 року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 246,5 млн грн грошових зобов’язань, які підлягають погашенню. Це на 54,8 млн грн більше, ніж за цей же період минулого року (тоді вказана сума становила 191,7 млн гривень).

Загальний вклад підрозділів аудиту обласного управління фіскальної служби до бюджету з початку 2019 року становить 13,8 млн гривень.

Юристи фіскальної служби Кіровоградщини з початку 2019 року відстояли у судах понад 79 млн гривень на користь держави

18.06.2019

Протягом січня-травня поточного року юридичною службою органів ДФС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 1143 справ різних категорій на загальну суму 2,3 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДФС у Кіровоградській області винесено 49 рішень на суму 79,1 млн грн, що становить більше 60 відсотків від загальної кількості винесених рішень та більше 55 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом січня-травня цього року розглянуто 63 таких справи на загальну суму 122,7 млн гривень. З них на користь територіальних органів ДФС Кіровоградської області прийнято 35 рішень (55 відс.) на суму 61,8 млн гривень.

 

З початку 2019 року від мешканців Кіровоградщини надійшло 28 звернень на сервіс «Пульс»

18.06.2019

Протягом січня-травня цього року на сервісу „Пульс” надійшло 28 звернень від платників податків Кіровоградської області, з них 18 – по податковому напрямку та 10 – по митному.

У сфері оподаткування платників податків та громадян цікавили питання роботи органів ДФС – 6 звернень (33,3%), реєстрації податкових накладних і звітності в електронному вигляді – 9 звернень (50,1%), податкового боргу – 2 звернення (11,1%) та електронного адміністрування ПДВ – 1 звернення (5,5%).

У сфері діяльності Кіровоградської митниці ДФС громадяни скаржилися на дії працівників митного поста «Олександрія» Кіровоградської митниця ДФС, на безпідставне завищення митної вартості автомобілів, невчасне оформлення митних декларацій працівниками митного поста «Кіровоград-центральний» та затримку митного оформлення транспортних засобів.

Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло 48,5 млн гривень

18.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року до зведеного бюджету забезпечено надходжень в рахунок погашення податкового боргу у розмірі 48,5 млн грн, в т.ч. до державного бюджету – 29,3 млн грн, до місцевого бюджету – 19,2 млн  гривень.

Загальна сума податкового боргу на 1 червня 2019 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області становить 1 млрд 630 млн грн, з них до державного бюджету – 1 млрд 377 млн гривень. При цьому борг підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, складає 192,2 млн грн або майже 12 відс. від загальної суми заборгованості.

З метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, фахівцями обласного управління фіскальної служби вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи. Зокрема, з початку 2019 року описано у податкову заставу майно боржників на суму 13,8 млн гривень.

Крім того, протягом січня-травня поточного року зусиллями фахівців ГУ ДФС у Кіровоградській області скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску на 11,8 млн гривень. Загалом же станом на 01.06.2019 року борг з ЄСВ склав 201,3 млн гривень.

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

До уваги оптових та роздрібних торговців пальним!

10.06.2019

Як повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизними товарами ГУ ДФС в Кіровоградській області, законом України від 23 листопада 2018року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Податкового кодексу України та Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон №481/95-ВР), зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним  та передбачено плату за такі ліцензії. Зазначені зміни набирають чинності з 01 липня 2019року.

Статтею 1 Закону України №481/95-ВР визначено, що:

місце зберігання пального - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування;

місце роздрібної торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування;

зберігання пального - діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик;

роздрібна торгівля пальним - діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції / автогазозаправної станції / газонаповнювальної станції / газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки;

Порядок здійснення роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального визначено статтею 15 Закону № №481/95-ВР (зі змінами).

Зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії.

Річна плата за ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень, плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним становить 2000 гривень на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.

Суб’єкти господарювання отримують ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним/зберігання пального на кожне місце зберігання пального.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним/зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі/зберігання суб’єкта господарювання терміном на п’ять років.

Суб’єкт господарювання має право зберігати пальне без отримання ліцензії на право зберігання пального в місцях виробництва пального або місцях оптової торгівлі пальним чи місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримані відповідні ліцензії.

Ліцензія на право зберігання пального не отримується на місця зберігання пального, що використовуються:

підприємствами, установами та організаціями, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;

підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;

суб’єктами господарювання для зберігання пального, яке споживається для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах і яке не реалізується через місця роздрібної торгівлі.

Роздрібна торгівля пальним може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Як отримати ліцензію на роздрібну торгівлю та зберігання пального!

10.06.2019

Роздрібна торгівля пальним та зберігання пального може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю та зберігання.

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію.

У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір одержати ліцензію (роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю пальним суб’єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:

1) документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;

2) акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об’єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;

3) дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник.

У разі якщо зазначені документи видані (оформлені) іншій особі, ніж заявник, такий заявник додатково подає документи, що підтверджують його право на використання відповідного об’єкта.

Після видачі/призупинення/анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, вносить відповідні відомості до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального не пізніше наступного робочого дня з дня видачі/призупинення/анулювання відповідної ліцензії.

Вимагати представлення інших документів, крім зазначених у цьому Законі, забороняється. Зазначені в цьому Законі документи (крім документів, які подаються заявником для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального) подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, або посадовою особою органу ліцензування. Заява про видачу ліцензії та визначені цим Законом документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.

Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати заборгованості.

Дія ліцензії вважається призупиненою з моменту одержання суб'єктом господарювання відповідного письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, а її дія поновлюється з моменту зарахування відповідного чергового платежу за ліцензію до бюджету.

Ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження на підставі:

заяви суб’єкта господарювання;

рішення про скасування державної реєстрації суб’єкта господарювання;

несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії;

отримання від уповноважених органів інформації, що документи, копії яких подані разом із заявою на отримання ліцензії, не видавалися / не погоджувалися такими органами;

встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб’єктом господарювання письмового розпорядження про її анулювання.

У разі зміни найменування суб’єкта господарювання у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство у заяві, яка подається до органу, що видає ліцензії, з доданим до неї платіжним документом про сплату чергового платежу за ліцензію, суб'єкт господарювання зазначає про таку зміну його найменування у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство.

У разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов'язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб'єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб'єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

У разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб'єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання дублікат ліцензії. Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

Статтею 16 Закону № №481/95-ВР встановлено, що контроль за дотриманням норм цього Закону здійснюють органи, які видають ліцензії, а також інші органи в межах компетенції, визначеної законами України.

Контроль за сплатою річної плати за ліцензії здійснюється органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України видавати ліцензії на роздрібну торгівлю пальним/ на зберігання пального. Для здійснення контролю суб’єкт господарювання подає зазначеному органу копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

За порушення норм цього Закону № 481/95-ВР щодо торгівлі пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством (стаття 17 Закону № 481).

З огляду на зазначене вище, ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального або рішення про відмову в їх видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів (стаття 15 Закону № №481/95-ВР). Суб’єкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання відповідних ліцензії (на адресу Головних управлінь ДФС в областях та м. Києві за місцем розташування місць зберігання та роздрібної торгівлі пальним).


Увага! Шахраї!

10.06.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання  Бобринецького району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Зокрема, зловмисники використовують номери телефону 0968156456 та 0986128919. Невідомі особи представляються працівником Бобринецької ДПІ Гіричем П.В. та просять передзвонити начальнику Бобринецької ДПІ Ісупову І.В. для фінансового вирішення питання щодо непроведення контрольно-перевірочних заходів.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Бобринецької ДПІ Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Платниками Кіровоградщини забезпечено надходження до зведеного бюджету на рівні майже 4 млрд гривень податків і зборів

10.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року до зведеного бюджету Кіровоградщини від платників регіону надійшло 2 млрд 863,8 млн гривень за рахунок податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень збільшилася на 18,6 відсотка, що у грошовому еквіваленті дорівнює 606,7 мільйонів гривень.

До загального фонду державного бюджету протягом п’яти місяців 2019 року мобілізовано 1 млрд 729,8 млн грн, що на 280,2 млн грн, або на 19,3% більше, ніж за відповідний період минулого року.

До місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 130,8 млн гривень. Це на 327,5 млн грн, або на 18,2% більше фактичних надходжень січня-травня 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 1 млрд 705,7 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 289 млн грн, індикативний показник виконано на 103,7 відсотка.

З початку  2019 року на розгляд до фіскальної служби Кіровоградщини надійшло 20 запитів на публічну інформацію

10.06.2019

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку, електронною поштою та особисто від запитувача.

Так, упродовж січня-травня 2019 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 20 запитів на отримання публічної інформації. З них 14 запитів або 70% отримано від фізичних осіб, 3 запита або 15% від юридичних осіб, 2 запита або 10% від об»єднання громадян та 1 запит або 5%  від представників ЗМІ.

Відповідно до частини 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», розглянуто та опрацьовано 20 запитів, з яких задоволено 15 запитів, відмовлено по 4 запитам та надіслано належним розпорядникам інформації 1 запит.

Як повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області запитувачей цікавила інформація щодо надання рахунків для сплати податків та заборгованостей, щодо проведення перевірок, щодо кількості прийнятих рішень про розстрочення а також щодо діяльності суб”єктів господарської діяльності та діяльності фіскальних органів.


Надходження до місцевих бюджетів Кіровоградщини зросли на 327,5 млн гривень

10.06.2019

Кіровоградські платники податків протягом січня-травня 2019 року сплатили до місцевих бюджетів 2 мільярди 130,8 мільйонів гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з 2018 роком зросли на 327,5 мільйонів, або на понад 18 відсотків.

Більше половини від загальної суми становить сплата податку на доходи фізичних осіб. За п’ять місяців цього року до бюджетів громад надійшло 1,3 мільярда гривень, що на 197,5 мільйонів, або на 17,5 відсотка більше, ніж у 2018 році.

Землекористувачі спрямували до скарбниць 316,9 млн гривень плати за землю, що на 67,2 мільйона перевищує рівень січня-травня 2018 року. Більша частина суми надійшла від юридичних осіб – майже 282 мільйона, значно менше – 34,9 млн грн – від фізичних осіб.

Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з початку цього року поповнили бюджети на 282 млн гривень та у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року збільшили відрахування єдиного податку на 42,3 мільйона, або на 17,7 відсотка.

Податок на доходи фізичних осіб, як основне джерело наповнення місцевих бюджетів регіону, безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому в обласному управлінні фіскальної служби закликають роботодавців дотримуватися трудового законодавства, своєчасно сплачувати податки та оформлювати належним чином найманих працівників.

З початку року до Кіровоградської митниця надійшло 22 позовні заяви

10.06.2019

За січень-травень 2019 року до Кіровоградської митниці ДФС надійшло 22 позовні заяви. З них 19 – справи щодо оскарження рішень про коригування митної вартості; 3 – інші спори, пов’язані зі здійсненням митного контролю та митного оформлення.

Для порівняння необхідно зазначити, що за аналогічний період 2018 року до митниці пред’явлено 4 позовні заяви.

Кіровоградщина: надходження ЄСВ перевищили минулорічні на понад 20 відсотків

10.06.2019

У січні-травні поточного року платники податків Кіровоградської області перерахували 1 мільярд 705,7 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати ЄСВ зріс на 20,4 відсотка або майже 289 мільйонів гривень. Індикативний показник виконано на 103,7 відсотка.

При цьому, лише у травні цього року платники єдиного внеску регіону перерахували на рахунки Держказначейства 358,7 млн грн, що на 52,8 млн грн більше, ніж у травні 2018 року.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

З початку року платникам Кіровоградщини повернули понад 640 млн гривень податку на додану вартість

10.06.2019

Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Кіровоградській області, з початку року платники області отримали 640,1 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ, що на 72,5 млн грн, або на 11,3 відсотка менше, ніж у січні-травні 2018 року.

З початку поточного року 40 суб’єктів господарювання Кіровоградської області заявили до відшкодування ПДВ з бюджету на загальну суму 570,7 мільйонів гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року заявлена сума податку на додану вартість на рахунки платників зменшилась на 113,4 млн грн або на 20 відсотків (2018 рік – 684,1 млн гривень).

Зміни у реквізитах бюджетних рахунків стосовно плати за ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального

10.06.2019

Перелік рахунків державного бюджету, передбачених наказом Державної казначейської служби України від 13.05.2019 № 147 «Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету», зазнав змін по наступних кодах бюджетної класифікації:

- 22013200 «Плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним»;

- 22013200 «Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним»;

- 22013200 «Плата за ліцензії на право зберігання пального».

Реквізити вказаних рахунків розміщено на субсайті Територіальних органів ДФС у Кіровоградській області офіційного веб-порталу ДФС в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням: http://kr.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей податківці обласного відомства відвідали вихованців школи-інтернату

03.06.2019

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають яскраве і радісне свято – День захисту дітей.

За традицією напередодні Міжнародного дня захисту дітей                     в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області  Сергій Тертичний та заступник начальника - начальник Знам’янської ДПІ Олександрійського управління ГУ ДФС в області Павло Козін завітали з привітаннями та подарунками в Знам’янську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів.

Цього року на свято запросили чимало гостей, серед яких крім дорослих, представників органів місцевої влади та правоохоронних структур, привітати  маленьких мешканців школи-інтернату прийшли танцювальні та співочі колективи, які усім  присутнім,  подарували свої пісні та танці.

Представники обласного фіскального відомства привітали малечу подарунками та солодощами, а адміністрація закладу, в свою чергу, вручила податківцям подяки за постійну увагу до школи та її вихованців.

«У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків», - зазначив у вітальному слові Сергій Тертичний.

Взамін  дітки подарували дорослим щирі  дитячі  посмішки та погляди  вдячності.

У Кропивницькому відбулось чергове засідання Громадської ради при обласному управлінні фіскальної служби

03.06.2019

28 травня 2019 року, відбулось друге в цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

У заході взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, заступники начальника обласного апарату Тетяна Гавренкова та Олександр Личук, а також перший заступник начальника Кіровоградської митниці ДФС  Євген Скібіцький.

Засідання було присвячено таким питанням, як особливості проведення перевірок малого та середнього бізнесу органами ДФС, питанням митного законодавства та підсумкам декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.

Також членів Громадської ради проінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за перший квартал 2019 року.

Членами дорадчого органу затверджено Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Кіровоградській області, а також обговорено план роботи Громадської ради у третьому кварталі 2019 року.

В ході зустрічі відбулася жвава дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і фіскалами.

За невірно зазначені реквізити в платіжних документах передбачена відповідальність

03.06.2019

В Головному управлінні ДФС в Кіровоградській області звертають увагу на те, що у разі невірного заповнення реквізитів платіжних документів або помилкового спрямування коштів на невідповідний код бюджетної класифікації, кошти не надійдуть до відповідного рахунку бюджетної класифікації, а отже не буде погашена сума грошового зобов’язання платника податків.

За непогашення платником податків у встановлені терміни самостійно визначеного грошового зобов’язання такий платник податків несе відповідальність, встановлену ст. 126 Податкового кодексу України, а саме:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Крім цього, згідно п. 129.1 ст. 129 ПКУ, за кожний календарний день прострочення сплати податкового зобов’язання нараховується пеня за кожний календарний день прострочення у його сплаті, починаючи з 91 календарного дня (з 271 календарного дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, із розрахунку 100 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.

В зв’язку з цим, у фіскальній службі Кіровоградщини наголошують: з метою  уникнення помилок  та запобігання нарахування штрафних санкцій при сплаті  платежів, платникам необхідно дотримуватися  вимог наказу МФУ від 24.07.2015р. № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» з урахуванням змін внесених Наказом Мінфіну від 11.03.2019р. № 104.


Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом - справа підсудна

03.06.2019

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи, направлені на виявлення, припинення фактів привласнення державних коштів та подальшого відмивання доходів отриманих злочинним шляхом.

Протягом  2018-2019 років за матеріалами співробітників податкової міліції Кіровоградської області до ЄРДР внесено вісім кримінальних проваджень за ознаками правопорушень передбачених ч. 1 ст. 209 КК України відносно громадян України, які використовуючи своє службове становище незаконно отримали кошти на власні карткові рахунки та в подальшому перевили їх в готівку і використати на власні цілі.

За результатами розслідування кримінальних проваджень даної категорії до суду з обвинувальним актом направлено  два кримінальних провадження для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Так, у березні 2018 року слідчими ГУ ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області закінчено спеціальне досудове розслідування відносно громадянки України, яка в період
з грудня 2015 року по червень 2017 року,  перебуваючи на посаді головного бухгалтера комунального медичного закладу Кіровоградської області вчинила корупційне правопорушення, я саме використовуючи своє службове становище, з метою особистого збагачення, заволоділа бюджетними коштами у сумі понад 761 тис. гривень, які виділялися з районного бюджету для виплати заробітної плати працівникам  комунального медичного закладу. Вищезазначені кошти були легалізовані нею шляхом перерахування на особистий картковий рахунок із подальшим зняттям їх готівкою, перерахуванням на карткові рахунки  родичів, оплати товарів та послуг фінансових установ.  В ході досудового розслідування заявлено цивільний позов на загальну суму 761 тис. гривень.

Після судового розгляду даних правопорушень у квітні поточного року Ульяновським районним судом Кіровоградської області обвинувачену визнано винною у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 та ч.1 ст. 209 КК України, та призначено покарання у вигляді десяти років  позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності строком на три роки з конфіскацією усього належного їй майна та зобов’язано стягнути з засудженої майнову шкоду у повному обсязі.

Зміна протягом року фізособи – власника об’єкта нерухомості: порядок обчислення податку на нерухоме майно

03.06.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.п. 266.8.1 п. 266.8 ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому він набув право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику – фізичній особі після отримання інформації про перехід права власності (п.п. 266.8.2 п. 266.8 ст. 266 ПКУ).


Повідомлення про прийняття на роботу працівника – обов’язок роботодавця

03.06.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов’язаний повідомити органи ДФС про прийняття працівника на роботу.

Порядок повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 (далі – Постанова № 413).

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору (на визначений строк, установлений за погодженням сторін; на час виконання певної роботи, з сезонними або тимчасовими працівниками) та контракту.

Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

● засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

● на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

● на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у Повідомленні, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

З 01.07.2019 суб’єкт господарювання вважається особою, що реалізує пальне, за умови, що є розпорядником акцизного складу

03.06.2019

Суб’єкт господарювання, який використовує пальне виключно для потреб власного споживання вважається особою, що реалізує пальне, за умови, що є розпорядником акцизного складу.

Відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) зі змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628), з 01.07.2019 платником акцизного податку є, зокрема, особа (у тому числі юридична особа, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без створення юридичної особи), яка реалізує пальне або спирт етиловий.

Розпорядник акцизного складу - суб’єкт господарювання - платник акцизного податку, який здійснює виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізацію пального на акцизному складі та має документи, що підтверджують право власності або користування приміщеннями та/або територією, що відносяться до акцизного складу (п.п. 14.1.224 п. 14.1 ст. 14 ПКУ в редакції з 01.07.2019).

Крім того, згідно з редакцією п.п. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 ПКУ, яка набуває чинності з 01.07.2019 об’єктом оподаткування акцизним податком є операції з реалізації з акцизного складу/акцизного складу пересувного будь-яких обсягів пального або спирту етилового понад обсяги, що:

– отримані з інших акцизних складів / акцизних складів пересувних (до 01.07.2019 – від інших платників акцизного податку), що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН);

– ввезені (імпортовані) на митну територію України, що засвідчені належно оформленою митною декларацією;

– вироблені в Україні, реалізація яких є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 213.1.1 п. 213.1 ст. 213 ПКУ, або не підлягає оподаткуванню, або звільняється від оподаткування, або оподатковується на умовах, установлених ст. 229 ПКУ, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в ЄРАН.

При цьому п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що реалізація пального або спирту етилового для цілей розд. VI ПКУ – будь-які операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження), зокрема, пального з переходом права власності на таке пальне чи без такого переходу, за плату (компенсацію) чи без такої плати на митній території України з акцизного складу/акцизного складу пересувного:

до акцизного складу;

до акцизного складу пересувного;

для власного споживання чи промислової переробки;

будь-яким іншим особам.

Не вважаються реалізацією пального операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України:

у споживчій тарі ємністю до 5 літрів (включно), крім операцій з реалізації такого пального його виробниками;

при використанні пального, з якого сплачено акцизний податок, виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки суб’єктами господарювання, які не є розпорядниками акцизного складу.

Довідково: Загальнодоступний інформаційно –довідковий ресурс (категорія 116.01).

Хто зобов’язаний сплачувати екоподаток за викиди стаціонарними джерелами забруднення

03.06.2019

При утворенні забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря при згоранні палива (газу, мазуту тощо), яке використовується для роботи автономної системи опалення (котла), платником екологічного податку за викиди стаціонарними джерелами забруднення є суб’єкт господарювання (орендодавець - юридична особа або фізична особа - підприємець) - власник автономної системи опалення (котла), яка використовується для опалення будівлі, в тому числі коли в одній будівлі знаходяться декілька орендарів.

Фізична особа (громадянин), яка не є суб’єктом господарювання (орендодавець) - власник автономної системи опалення (котла), що використовується для опалення будівлі, що здається нею в оренду одному або декільком суб’єктам господарювання, не є платником екологічного податку. При цьому суб’єкти господарювання - орендарі будівлі або приміщень будівлі є платниками екологічного податку за викиди стаціонарними джерелами забруднення, у випадках, коли ними укладені договори на придбання (постачання) палива для автономних систем опалення (котлів) орендованих будівель.

Оподаткування доходів фізичних осіб, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї)

03.06.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області у рамках проведення операції «Урожай» повідомляє наступне.

Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюється нормами Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подавати декларації про майновий стан і доходи повинні і одноосібники, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).

У разі надання власних земельних ділянок (паїв) в оренду іншій фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання, та отримання доходу у вигляді орендної плати, такі фізичні особи – орендодавці також мають обов’язок стосовно декларування отриманих доходів та сплати відповідних податків і зборів (п.п. 170.1.5 п. 170.1 ст. 170 ПКУ).

Відповідно до вимог ПКУ доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Самостійно сплатити узгоджені податкові зобов’язання платники податку зобов’язані до 01 серпня року, що настає за звітним (п. 179.7 ст. 179 ПКУ).

Додатково повідомляємо, що фізичні особи, які одноосібно обробляють земельні ділянки (паї) та отримують доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції, мають можливість здійснювати таку діяльність з вирощування сільськогосподарських культур, зареєструвавшись суб’єктами господарювання – фізичними особами підприємцями, зі сплатою відповідних податків і зборів до бюджету та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) – до відповідних цільових фондів, згідно з вимогами чинного законодавства.

Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового

03.06.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області доводить до віома платників, що Кабінет Міністрів України відповідно до п. 232.1 ст. 232 Податкового кодексу України постановою від 24 квітня 2019 року № 408 (далі – Постанова № 408) затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – Порядок).

Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, механізм роботи зазначеної системи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.

Нагадуємо, що система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового вводиться в дію з 01 липня 2019 року.Платники акцизного податку зобов’язані з 01 травня до 01 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового всі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники будуть станом на 01 липня 2019 року.

Суб’єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників акцизного податку з 01 липня 2019 року, зобов’язані до 01 липня 2019 року зареєструватися як платники акцизного податку та зареєструвати у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники акцизного податку будуть станом на 01 липня 2019 року.

Постанову № 408 розміщено на Урядовому порталі єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України за посиланням:  https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-elektronnogo-administruvannya-realizaciyi-palnogo-ta-spirtu-etilovogo


Головне управління ДФС у Кіровоградській області


Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

Відбулося засідання Ради ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України»

27.05.2019

Сьогодні, 24 травня, у режимі відеоселектору відбулося засідання Ради Громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України» за участі представників місцевих осередків відокремлених підрозділів Громадської організації.

На початку заходу перший заступник голови місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів Державної податкової служби України” Кіровоградської області Людмила Ципарська вручила грамоту в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергію Тертичному від ГО „Всеукраїнська асоціація ветеранів Державної податкової служби України” за активну громадську позицію у справі сприяння діяльності місцевого осередку, за допомогу та безпосередню участь у забезпеченні програм підтримки ветеранів.

На засіданні були присутні голова місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів Державної податкової служби України” Тетяна Іваник, її заступники, члени Ради місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів Державної податкової служби України” та завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС в області Вікторія Прошаченко.

У ході засідання розглянуто підсумки роботи ветеранської організації за 2018 рік і перший квартал поточного року та інші важливі питання діяльності ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України».

У Кропивницькому відзначили річницю перепоховання Шевченка

27.05.2019

Сьогодні, 22 травня в обласному центрі на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся захід з нагоди 158-ї річниці перепоховання українського поета Т. Г. Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

До вшанувань долучилися представники міської та обласної влади, політичних партій, громадських організацій, представники силових відомств.

У заході взяв участь в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Для гостей виступали вихованці кіровоградського музичного коледжу та зведений хор у супроводі симфонічного оркестру. Присутні вшанували пам'ять українського поета покладанням квітів.

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло понад 40 млн гривень

27.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року до зведеного бюджету забезпечено надходжень в рахунок погашення податкового боргу у розмірі 40,4 млн грн, в т.ч. до державного бюджету – 23,7 млн грн, до місцевого бюджету – 16,7 млн  гривень.

Загальна сума податкового боргу на 1 травня 2019 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області становить 1571,6 млн грн, з них до державного бюджету – 1339,5 млн гривень. При цьому борг підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, складає 192,8 млн грн або 12,3 відс. від загальної суми заборгованості.

З метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, фахівцями обласного управління фіскальної служби вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи. Зокрема, з початку 2019 року описано у податкову заставу майно боржників на суму 12,6 млн гривень.

Крім того, протягом січня-квітня поточного року зусиллями фахівців ГУ ДФС у Кіровоградській області скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску на 9 млн гривень. Загалом же станом на 01.05.2019 року борг з ЄСВ склав 203,8 млн гривень.


За ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами підприємці Кіровоградщини сплатили більше чотирьох мільйонів гривень

27.05.2019


Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Кіровоградській області, за чотири місяці поточного року місцеві бюджети Кіровоградщини отримали 4 млн 329,4 тис грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Протягом січня-квітня 2019 року фіскальною службою області платникам регіону видано 1304 ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 726 ліцензій, тютюнових виробів – 578. За вказаний період анульовано - 158 ліцензій та призупинено 61.

Також, анульовано дію 1 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями за порушення вимог щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за посиланням:http://kr.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/.

Кіровоградщина: за січень - квітень 2019 року до суб’єктів господарювання застосовано 854 тис. гривень фінансових санкцій

27.05.2019

За результатами контрольно-перевірочної роботи до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів за січень-квітень 2019 року, застосовано 854 тис грн фінансових санкцій.

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 86 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 738,4 тис гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 289 тис. грн, тютюновими виробами – 34 тис. грн; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 270 тис. грн; за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за встановлені законодавством максимальних – 40 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 51 тис. грн; за зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв – 17 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 17 тис. грн; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР – 20,4 тис. грн; за неподання (несвоєчасне подання) звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв – 68 тис. гривень.

На підставі матеріалів, отриманих від Головного управління національної поліції в Кіровоградській області до суб’єктів господарювання застосовано 47,6 тис. грн фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.


На Кіровоградщині 66 мільйонерів

27.05.2019


За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Кіровоградській області, станом на 01 травня 2019 року до органів ДФС області подано 31995 декларацій про майновий стан та доходи за 2018 рік, в тому числі з метою реалізації права на податкову знижку громадянами подано 409 декларацій.

Кількість обов’язкових декларацій зросла у поточному році на 1057 декларацій.

Протягом перших чотирьох місяців цього року громадянами задекларованого доходи у сумі 1143,8 млн грн, що на 323,9 млн грн або 39,5 відс. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Платниками визначено до сплати 63,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 17,5 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Також, громадянами задекларовано 7 млн грн військового збору, що на 1,7 млн грн більше минулого року.

Громадянами, які одноосібно обробляють частки (паї) подано 26851 декларацій, що на 1022 декларації або на 4 відс. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Задекларовано доходу 225,4 млн грн, що на 39,8 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року, визначено зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб  - 40,6 млн гривень.

Доходи більше 1 млн грн задекларували 66 громадян. Сукупно ними задекларовано 512 млн грн та визначено до сплати 10,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн грн військового збору.

Громадянами - мільйонерами задекларовано такі види доходів: 22 особи задекларували доходи від здійснення підприємницької діяльності, 12 осіб задекларували дивіденди, 10 осіб задекларували дохід від продажу (обміну) нерухомого майна, 6 осіб задекларували іноземні доходи, 5 осіб задекларували дохід у вигляді спадщини (дарування), 4 особи задекларували інвестиційний прибуток, 4 особи задекларували дохід від надання майна в оренду, 2 особи задекларували дохід від нотаріальної (адвокатської) діяльності, 1 особа задекларувала дохід у вигляді заробітної плати.

Станом на 1 травня 2019 року громадянами сплачено визначених зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб у сумі 24,7 млн грн та військового збору у сумі 2,4 млн гривень.

За результатами проведеного перерахунку з метою реалізації права на податкову знижку станом на 02.05.2019 року повернуто податок на доходи фізичних осіб 254 особам на загальну суму 536,5 тис.гривень.

За створення «фіктивних підприємств» -

до кримінальної відповідальності

27.05.2019

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи, направлені на ліквідацію конвертаційних центрів та припинення фактів створення фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги реально діючим суб’єктам господарювання щодо мінімізації податкових зобов’язань. З початку року припинено  діяльність двох «конвертаційних центрів» та 33 фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.

Слідчим підрозділом ГУ ДФС у Кіровоградській області протягом          2019 року закінчено розслідування та  направлено до суду  чотири кримінальних провадження за ознаками правопорушень передбачених  ст. 205 КК України відносно громадян України – співучасників «конвертаційного центру», які з метою прикриття незаконної діяльності інших осіб, за грошову винагороду реєстрували на своє ім’я суб’єкти господарювання без наміру здійснювати підприємницьку діяльність.

Осіб, що вчинили дані злочини очікує покарання відповідно до Кримінального кодексу України у вигляді штрафів від трьохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, кожному.

Реалізація права на податкову знижку за витратами, понесеними у 2018 році

27.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що розширено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, який визначено у п. 166.3 ст. 166 Кодексу. Так, п. 166.3 Кодексу доповнено п.п. 166.3.9, згідно з яким до податкової знижки дозволено включати суму коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла, фактично сплачених платником податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи.

Позиція щодо застосування положень п.п. 166.3.9 п. 166.3 ст.166 Кодексу та перелік документів, які подаються до контролюючого органу, викладена у листі ДФС від 23.10.2018 №3064/4/99-99-13-01-03-13, яка погоджена Міністерством фінансів України.

Платник податку має право скористатися зазначеною в цьому підпункті податковою знижкою виключно за умови, що він та/або члени його сім'ї першого та другого ступенів споріднення:

не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;

не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

Розмір такої знижки не може перевищувати (у розрахунку на календарний рік) 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

Відповідно до ст. 4 Закону України від 20 жовтня 2014 року №1706-VІІ «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» факт внутрішнього переміщення підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

При цьому, такі особи зобов'язані інформувати контролюючі органи про зміну даних, зокрема щодо адреси реєстрації місця проживання відповідно паспортного документа та адреси фактичного місця проживання/перебування відповідно інформації, зазначеної в довідці, шляхом подання заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків за формою № 5ДР.

Таким чином, платник податків - внутрішньо переміщена особа подає декларацію до контролюючого органу, до якого подано зазначені вище документи та в якому перебуває на обліку (п. 49.1 ст. 49 Кодексу).

Порядок та підстави нарахування податкової знижки регламентуються ст. 166 Кодексу, згідно з п. 166.1 якої підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 Кодексу).

У свою чергу, згідно з ст. 810 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) за договором найму (оренди) житла одна сторона - власник житла передає або зобов'язується передати другій стороні житло для проживання у ньому на певний строк за плату.

Розмір плати за користування житлом встановлюється у договорі найму житла (п. 1 ст. 820 ЦКУ).

У ст. 811 ЦКУ визначено, що договір найму житла укладається у письмовій формі.

Наявність саме цивільно-правового договору є необхідною умовою для того, щоб відповідна операція вважалася орендною операцією для підтвердження здачі житла в оренду.

Зважаючи на те, що внесеними Законом № 2530-VIII змінами до Кодексу визначено умови для отримання податкової знижки, тому платник має подати заяву в довільній формі, в якій зазначається, що він та/або члени його сім'ї першого та другого ступенів споріднення:

не мають у власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої поза межами тимчасово окупованої території України;

не отримують передбачених законодавством України бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.

З метою перевірки зазначеної інформації у заяві мають міститись відомості, які дозволяють ідентифікувати членів сім'ї (прізвище, ім'я, по-батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті)).

Таким чином, для отримання податкової знижки на суму коштів, сплачених у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), платник податку - внутрішньо переміщена особа має подати до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку:

декларацію про майновий стан і доходи;

копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; копію договору оренди житла;

платіжні та розрахункові документи, що підтверджують факт сплати;

заяву, в якій зазначені відомості щодо відсутності умов, які не дають право на отримання податкової знижки згідно з нормами законодавства.

При цьому, оскільки згідно з ст. 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, то до витрат, які платник податку матиме право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками 2018 року враховуватимуться витрати, понесені платником після набрання чинності Законом № 2530-VIII, тобто після 04 жовтня 2018 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року № 646 «Про затвердження Порядку створення, ведення та доступу до відомостей інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб» (далі – Постанова) Мінсоцполітики забезпечує формування та ведення бази даних Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (далі – база даних).

У п. 4 Постанови визначено, що до бази даних вноситься інформація про внутрішньо переміщену особу, зокрема відомості про види соціальних виплат, які отримує особа та відомості про наявність у будь-якого із членів сім'ї у власності житлового приміщення / частини житлового приміщення, розташованого в інших регіонах, ніж тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення.

На сьогодні база даних функціонує в режимі дослідної експлуатації. Надання доступу до відповідної інформації на постійній основі можливе після введення бази даних в промислову ескплуатацію. За інформацією, отриманою в робочому порядку, база даних запрацює у II кварталі 2019 року.

Одночасно повідомляємо, що оскільки протягом 2018 року до Кодексу внесено зміни щодо порядку оподаткування доходів громадян та розширено перелік платників, які мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижки, форма декларації та додатків, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859, зареєстрованим у .Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 року за № 1298/27743, буде змінена у І півріччі 2019 року.

Відповідно до п. 179.9 ст. 179 Кодексу бланки податкових декларацій мають безоплатно надаватися контролюючими органами платникам податку на їх запит, а також бути загальнодоступними для населення.

Про обов’язок подання декларації деякими категоріями платників акцизного податку

27.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що не підлягають оподаткуванню операції з реалізації електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії (п.п. 213.2.8 п. 213.2 ст. 213 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.

Норми встановлені ст. 8 від Закону України від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії».

Платники, визначені п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 ПКУ, а також платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді (п. 49.2¹. ст. 49 ПКУ).

Отже, платники, які здійснюють операції з реалізації електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії і мають відповідні ліцензії на здійснення таких, операцій зобов’язані за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.


Головне управління ДФС у Кіровоградській області


Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

Податківці Кіровоградщини приєдналися до загальнонаціонального Дня вишиванки

20.05.2019

Сьогодні, 16 травня, керівництво та працівники Головного управління ДФС у Кіровоградській області підтримали та вшанували українські традиції та одягнули на роботу національні строї, чим вказали на свою приналежність до великої української Нації. На думку державних службовців, популяризація етнічного вбрання покликана продемонструвати єдність українського народу, адже вишиванка – генетичний код народу, органічна частина нашого життя й світосприйняття.

Це свято, як і українська вишиванка, є абсолютно самобутнім. Воно не передбачає якихось обов’язкових заходів, але, разом з тим, така дія має глибокий зміст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції. Cпільне зодягання вишиванки є ще одним виявом нашої єдності та солідарності.

Сьогодні «День вишиванки» набув міжнародних масштабів. Свято підтримують українці та прихильники нашої держави по всьому світу. Його прийнято відзначати третього четверга травня. У цей день жителі України одягають національні вишиті сорочки як знак збереження культурної традиції та єдності нашого мирного і життєлюбного народу.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.

Так працівники служби відзначили це чудове та вже традиційне свято. Гарний настрій, веселі посмішки та національний колорит вирували сьогодні у стінах фіскальної служби області.


За січень-квітень 2019 року платники Кіровоградщини отримали 66 тисяч адміністративних послуг

20.05.2019

Протягом січня-квітня цього року до Центрів обслуговування платників органів фіскальної служби у Кіровоградській області звернулося 66458 суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. З них надано 65942 адміністративних послуг.

Серед адміністративних найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків; надання витягу з реєстру платників єдиного податку; реєстрації книг обліку розрахункових операцій; видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію); реєстрації платника єдиного податку; видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків; видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби; видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами тощо.

На офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) наявна інформація про перелік адміністративних послуг, а також є інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв. Також на сайті є розділ „Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс”, що дозволяє отримати будь-яку запитувану інформацію.

Вся актуальна інформація та перелік адміністративних послуг (інформаційні і технологічні картки, бланки заяв та зразки їх заповнення) розміщується у кожному центрі обслуговування платників органів ДФС у Кіровоградській області.


З початку 2019 року від мешканців Кіровоградщини надійшло 26 звернень на сервіс «Пульс»

20.05.2019

Протягом січня-квітня цього року на сервісу „Пульс” надійшло 26 звернень від платників податків Кіровоградської області, з них 17 – по податковому напрямку та 9 – по митному.

У сфері оподаткування платників податків та громадян цікавили питання роботи органів ДФС – 6 звернень (35,3%), реєстрації податкових накладних і звітності в електронному вигляді – 8 звернень (47,1%), податкового боргу – 2 звернення (11,8%) та електронного адміністрування ПДВ – 1 звернення (5,8%).

У сфері діяльності Кіровоградської митниці ДФС громадяни скаржилися на дії працівників митного поста «Олександрія» Кіровоградської митниця ДФС, на безпідставне завищення митної вартості автомобілів, невчасне оформлення митних декларацій працівниками митного поста «Кіровоград-центральний» та затримку митного оформлення транспортних засобів.

Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».

Кількість платників податків Кіровоградщини зросла на 1320 осіб проти минулого року

20.05.2019

Як повідомила в управлінні обслуговування платників податків ГУ ДФС у Кіровоградській області, станом на 1 ьравня 2019 року на обліку в органах фіскальної служби регіону перебувало 62 тисячі 146 платників податків. Це на 1320 платників більше, ніж на цю ж дату 2018 року. Із загальної кількості суб’єктів господарювання, 27,9 тисяч – юридичні особи та 34,2 тисячі – фізичні особи-підприємці.

Зокрема, за квітень 2019 року взято на податковий облік 100 юридичних осіб та 433 фізичних осіб-підприємців.

У Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків станом на початок травня поточного року обліковано 1 млн 24 тис. 243 фізичних особи. При чому 5027 фізичних осіб – громадян України та 205 іноземців були зареєстровані протягом січня-квітня цього року. В Окремому реєстрі перебуває на обліку 2874 мешканці Кіровоградщини. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорту.

Якщо говорити про платників податку на додану вартість, то станом на 1 травня цього року у відповідному реєстрі перебуває 5229 юридичних особи та 493 фізичних осіб-підприємців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зросла загалом на 487 суб’єктів господарювання.

У стані припинення перебуває 4032 юридичних осіб та 22 тис. 919 фізична особа – підприємець.

З початку року з працівниками фіскальної служби Кіровоградської області проведено 25 навчань з питань запобігання та протидії корупції

20.05.2019

За інформацією підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Кіровоградській області з початку 2019 року проведено 25 навчань щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

Протягом січня-квітня 2019 року за роз’ясненнями до сектору з питань запобігання та виявлення корупції звернулись 1363 особи, які працюють в ГУ. Найбільша кількість звернень (1309) надійшла у березні 2019 року. Звернення стосувались правильності, повноти та достовірності заповнення декларацій майнового стану.

З метою профілактики та попередження корупційних діянь серед працівників обласного апарату та підпорядкованих територіальних управлінь протягом січня-квітня 2019 року з 21 спеціалістами проведена профілактична робота на антикорупційну тематику.

Нагадуємо, що для посилення співпраці з громадськістю щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управління ДФС у Кіровоградській області діє „гаряча лінія” (тел. 36-69-44).

Юристи фіскальної служби Кіровоградщини з початку 2019 року відстояли у судах понад 46 млн гривень на користь держави

20.05.2019

Протягом січня-квітня поточного року юридичною службою органів ДФС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 1181 справ різних категорій на загальну суму 2,4 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДФС у Кіровоградській області винесено 39 рішень на суму 46,2 млн грн, що становить більше 59 відсотків від загальної кількості винесених рішень та більше 55 відсотків від їх загальної суми.

Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Кіровоградської області  більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом січня-квітня цього року розглянуто 51 таку справу на загальну суму 65,3 млн гривень. З них на користь територіальних органів ДФС Кіровоградської області прийнято 25 рішень (49 відс.) на суму 28,9 млн гривень.

Кіровоградська митниця ДФС: у порушників митних правил вилучено майна на понад 745 тис. гривень

20.05.2019

У січні-квітні 2018 року за протоколами про порушення митних правил вилучено майна на 745,6 млн гривень. Протягом січня-квітня цього року Кіровоградською митницею було здійснено розпорядження майном, що перейшло у власність держави на суму 9,2 тис. гривень.

До Державного бюджету від реалізації конфіскату спрямовано 1,9 тис. гривень.

В січні-квітні 2019 року конфісковане майно до обласної Державної виконавчої служби не передавалось.

Затверджено порядок інформаційної взаємодії органів ДФС та Держказначейства щодо повернення помилково або надміру сплачених сум

20.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє наступне.

З 26.04.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 08 квітня 2019 року за № 370/33341 (далі – Порядок).

Новація Порядку полягає у запровадженні єдиної автоматизованої системи створення, підписання, погодження електронних документів, їх передавання, одержання, оброблення з використанням електронного цифрового підпису та інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем з одночасною повною відмовою від паперового документообігу.

Звертаємо увагу, що порядок електронної взаємодії застосовується щодо повернення платежів, належних:

● державному бюджету, з першого числа четвертого місяця, що настає за місяцем офіційного опублікування цього наказу, тобто з 01.08.2019;

● місцевим бюджетам, та платежів, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, з першого числа сьомого місяця, що настає за місяцем офіційного опублікування цього наказу, тобто з 01.11.2019.

Інформацію розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/378085.html

Окрім того, ще раз нагадуємо, що з 2 травня 2019 року вступили у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій.

Тож кошти, перераховані платниками на недіючі рахунки для сплати ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез”ясовані надходження.

Реквізити відкритих нових рахунків 3719 розміщено на суб-сайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за посиланням:  http://kr.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Фахівцями підрозділів аудиту фіскальної служби області забезпечено до бюджету 12,8 млн гривень

20.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року органами ДФС області проведено 141 перевірку, з яких 92 – планові та позапланові документальні перевірки та 49 – фактичних. Результати 128 з них уже узгоджено з суб’єктами господарювання, які підлягали контрольним заходам.

За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-квітень 2019 року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 273,3 млн грн грошових зобов’язань, які підлягають погашенню. Це на 155,8 млн грн більше, ніж за цей же період минулого року (тоді вказана сума становила 117,5 млн гривень).

Загальний вклад підрозділів аудиту обласного управління фіскальної служби до бюджету за перший квартал 2019 року становить 12,8 млн гривень.

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

З початку року до Кіровоградської митниця надійшло 17 позовних заяв

13.05.2019

За січень-квітень 2019 року до Кіровоградської митниці ДФС надійшло 17 позовних заяв. З них 14 – справи щодо оскарження рішень про коригування митної вартості; 3 – інші спори, пов’язані зі здійсненням митного контролю та митного оформлення.

Для порівняння необхідно зазначити, що за аналогічний період 2018 року до митниці пред’явлено 3 позовні заяви.


До уваги платників: при сплаті податків і зборів необхідно правильно заповнювати документи на переказ

13.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі – Порядок) затверджено наказом Міністерства фінансів України 24.07.2015 № 666, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.08.2015 за № 974/27419 із змінами.

Так, при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійсненні бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поверненні помилково або надміру зарахованих коштів поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:

- поле № 1:

· друкується службовий код (знак) "*" (ознака платежу);

- поле № 2:

· друкується розділовий знак ";" ;

· друкується код виду сплати (формат ссс – тризначне число);

- поле № 3:

· друкується розділовий знак ";" ;

· друкується один з нижченаведених реквізитів:

1) код клієнта за ЄДРПОУ (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8);

2) реєстраційний номер облікової картки платника податків (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

3) реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами (завжди має 9 цифр);

- поле № 4:

· друкується розділовий знак ";" ;

· друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Кількість знаків, ураховуючи зазначені вище поля і розділові знаки, обмежена довжиною поля «Призначення платежу» електронного розрахункового документа системи електронних платежів Національного банку України, при цьому використання символу ";" не допускається.

У разі сплати платежу до бюджету в іноземній валюті обов'язково вказується код класифікації доходів бюджету.

У разі здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість     (далі – ПДВ), повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету за висновками територіальних органів ДФС України (далі – територіальні органи ДФС), поля № 5 та № 6 заповнюються таким чином:

- поле № 5:

· друкується розділовий знак ";" ;

· друкується дата висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету (формат – ДД.ММ.РРРР). Платником податків поле № 5 не заповнюється;

- поле № 6:

· друкується розділовий знак ";";

· друкується номер висновку, на підставі якого здійснюється відшкодування ПДВ або повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету. Платником податків поле № 6 не заповнюється;

- поле № 7:

·друкується розділовий знак ";".

Резервне поле. Заповнюється платниками податків та/або органами Державної казначейської служби України  (територіальними органами ДФС) у разі здійснення розрахунків згідно з окремими рішеннями Кабінету Міністрів України тощо. Зазвичай не заповнюється.

У разі погашення податкових векселів (податкових розписок) коштами при заповненні розрахункового документа в резервному полі необхідно проставляти номер векселя.

При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

Отже, при заповненні документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, щоб уникнути помилок, платникам необхідно враховувати вимоги Порядку.

З початку року платникам Кіровоградщини повернули понад пів

мільярди гривень податку на додану вартість

13.05.2019

Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Кіровоградській області, з початку року платники області отримали 537,9 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ, що на 27,2 млн грн, або на 5 відсотків менше ніж у січні-квітні 2018 року.

За січень-квітень 2019 року 40 суб”єктів господарювання Кіровоградської області заявили до відшкодування ПДВ з бюджету на загальну суму 478 мільйонів гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року заявлена сума податку на додану вартість на рахунки платників зменшилась на 59,4 млн грн або на 11 відсотків (2018 рік – 537,4 млн гривень).

Місцеві громади Кіровоградщини отримали 249 млн. грн.

плати за землю

13.05.2019

З початку 2019 року надходження плати за землю від платників Кіровоградської області склали 249,4 млн грн., зокрема, юридичними особами сплачено 223,8 млн грн., 25,6 млн грн. - фізичними особами.

В цьому році відбулося зростання доходів місцевих бюджетів Кіровоградщини по платі за землю у порівнянні з 2018 роком на 51,8 млн грн., або на 26,2 відсотки.

За квітень цього року надходження по платі за землю склали 65,7 млн грн., що на 17 млн.грн. більше надходжень квітня 2018 року. Доведене завдання виконано на 132,2 відсотки.

Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

До уваги платників податків, які реалізовують пальне!

13.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує, що з 1 січня  2019 року набрав чинності Закон України від 23.11.2018 №2628-VIII (про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів) (далі - Закон №2628), яким, зокрема внесено зміни до статей 14, 212, 230, 232 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Відповідно до зазначених змін Кодекс доповнено поняттями акцизного складу пересувного, розпорядника акцизного складу пересувного, викладено у новій редакції поняття акцизного складу та розпорядника акцизного складу, розширено визначення платника акцизного податку, а також встановлено, що ведення обліку обсягу пального або спирту етилового здійснюється у Системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – СЕАРП та СЕ).

Згідно з підпунктом 212.1.15 пункту 212.1 статті 212 Кодексу платником акцизного податку є особа (у тому числі юридична особа, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без створення юридичної особи), яка реалізує пальне або спирт етиловий.

Відповідно до підпункту 212.3.4 пункту 212.3 статті 212 Кодексу особи, які здійснюють реалізацію пального або спирту етилового підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженнями юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб – підприємців до початку здійснення реалізації пального або спирту етилового.

ДФС України згідно з абзацом третім цього підпункту веде реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками акцизного податку.

Виходячи з вище зазначеного звертаємо увагу, що Система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕАРП та СЕ) запроваджується з 1 липня 2019 року з урахуванням перехідних положень, визначених пунктами 22 – 24 підрозділу 5 розділу ХХ Податкового кодексу України, якими встановлено наступне.

Платники податку зобов'язані з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року зареєструвати в СЕАРП та СЕ усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року.

Суб'єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників податку з 1 липня 2019 року, зобов'язані до 1 липня 2019 року зареєструватися платниками податку та зареєструвати в СЕАРП та СЕ усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року.

З початку 2019 року податківці отримали 160 письмових звернень від громадян Кіровоградщини

13.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року на розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 160 письмових звернень громадян, що на 119 звернень менше, ніж за відповідний період 2018 року, з них: 159 заяв та 1 пропозиція.

Обираючи засоби комунікації, заявники здебільшого користуються поштою (122 звернення), надсилають звернення засобами електронного зв”язку та мережу Інтернет (21 звернення), через органи влади (11 звернень) та від інших органів, установ, організацій (6 звернень).

Із загальної кількості, 156 звернень виконано в термін та 4 - знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня – квітня поточного року звернулося 174 громадянина. Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно фінансової та податкової політики (85,6%), у т.ч. контрольно-перевірочної роботи (10,2%), інформування про ухилення від сплати податків (28,5%), питання по ЄСВ (21,2%), питання фінансового забезпечення працівників ДФС (у т.ч. колишніх) (14,8%).

За січень-квітень цього року здійснено 19 прийомів за зверненнями громадян, що на 42 прийоми менше, ніж за цей же період 2018 року. Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися митного оформлення транспортних засобів, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, контрольно-перевірочної роботи та інформування про ухилення від сплати податків.

Боротьба з порушеннями у сфері державних закупівель

13.05.2019

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи направлені виявлення та припинення фактів порушень у сфері державних закупівель.

З початку року перевірено 15 фактів отримання переможцями тендерних закупівель бюджетних коштів на загальну суму понад 14 млн гривень. За результатами проведених перевірок до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами, зібраними оперативними співробітниками податкової міліції, внесено 8 кримінальних проваджень відносно службових осіб підприємств-замовників та СГД-переможців тендерних торгів, у тому числі п’ять за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.3 ст. 191 КК України за фактами привласнення, розтрати або заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Триває слідство.

У квітні 2019 року за рахунок митних платежів до бюджету надійшло понад 102 млн гривень

13.05.2019

За результатами роботи Кіровоградської митниці ДФС у квітні цього року до державного бюджету надійшло 102 млн 371,4 тис. грн митних платежів. Це на 12,5 млн грн або майже 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року. До загального фонду держбюджету надійшло понад 98,2 млн грн та до спеціального фонду –  4,2 млн грнивень.

Найбільші суми надійшли за рахунок:

ввізне мито, що ввозиться суб’єктами підприємницької діяльності – 6,7 млн грн;

акцизний податок на транспортні засоби (крім ввезених відповідно до Закону України від 28.11.2018 № 2611) – 2,5 млн гривень

мито на нафтопродукти, транспортні засоби (крім ввезених відповідно до Закону України від 28.11.2018 № 2611) – 1,2 млн грн;

акцизний податок (транспортні засоби) – 830,1 тис. гривень.

Найбільш суттєво поповнили державну скарбницю операції з митного оформлення сільгосптехніки, авто (група 87), обладнання (група 84), розчинники, вугілля (група 27).

За чотири місяці 2019 року на розгляд до фіскальної служби Кіровоградщини надійшло 19 запитів на публічну інформацію

13.05.2019

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням  ДФС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку та електронною поштою.

Так, упродовж січня-квітня 2019 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації. З них 14 запитів або 73,7% отримано від фізичних осіб, 3 запита або 15,8% від юридичних осіб та 2 запита або 10,5% від об”єднання громадян.

Відповідно до частини 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», усі запити опрацьовано та розглянуто, з них задоволено 15 запитів, відмовлено по 4 запитам.

Як повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області запитувачей цікавила інформація щодо надання рахунків для сплати податків та заборгованостей, проведення перевірок, щодо діяльності суб’єктів господарської діяльності, щодо кількості прийнятих рішень про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань та щодо діяльності фіскальних органів.

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

Платниками Кіровоградщини забезпечено надходження до зведеного бюджету у розмірі 3 млрд гривень податків і зборів

06.05.2019

Протягом січня-квітня 2019 року до зведеного бюджету Кіровоградщини від платників регіону надійшло 2 млрд 953,8 млн гривень за рахунок податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сума надходжень збільшилася на 18,5 відсотків, що у грошовому еквіваленті дорівнює 461,6 мільйонів гривень.

До загального фонду державного бюджету протягом чотирьох мсяців 2019 року мобілізовано 1 мілрд 290 млн грн, що на 207,1 млн грн, або на 19,1% більше, ніж за відповідний період минулого року.

До місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 661,9 млн гривень. Це на 254,6млн грн, або на 18,1% більше фактичних надходжень січня-квітня 2018 року. Індикативний показник виконано на 104,6 відсотків.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 1 млрд 347 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 236,1 млн грн, індикативний показник виконано на 104,1 відсотка.

Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ-ї групи, які тимчасового припинили господарську діяльність, сплачують земельний податок на загальних підставах

06.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності (п.269.1 ст.269, п.270.1 ст.270 ПКУ).

Особливості справляння земельного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою1 розділу XIV ПКУ (п.269.2 ст.269 ПКУ).

Нормами п.п.297.1.4 п.297.1 ст.297 ПКУ встановлено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку третьої групи для провадження господарської діяльності.

У разі тимчасового припинення господарської діяльності, юридична особа – платник єдиного податку третьої групи не використовує для провадження господарської діяльності свої земельні ділянки, а отже ним не виконуються умови, які звільняють платника єдиного податку третьої групи від сплати земельного податку.

Таким чином, юридичні особи – платники єдиного податку – власники земельних ділянок (землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками) у разі тимчасового припинення господарської діяльності сплачують земельний податок на загальних підставах.

Як подати заперечення до акта перевірки

06.05.2019

У разі незгоди платника податків із висновками, фактами, даними, викладеними в акті перевірки, подання та розгляд заперечень до акта (документальної планової або позапланової, виїзної або невиїзної, фактичної, камеральної) перевірки здійснюється згідно з п. 86.7 ст. 86 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ).

Відповідно до п. 86.7 ст. 86 ПКУ у разі незгоди платника податків або його представників з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в акті (довідці) перевірки, вони мають право подати свої заперечення та/або додаткові документи в порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ, до контролюючого органу, який проводив перевірку платника податків, протягом 10 робочих днів з дня, наступного за днем отримання акта (довідки). Такі заперечення та/або додаткові документи розглядаються контролюючим органом протягом семи робочих днів, що настають за днем їх отримання (днем завершення перевірки, проведеної у зв’язку з необхідністю з’ясування обставин, що не були досліджені під час перевірки та зазначені у зауваженнях), та платнику податків надсилається відповідь у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень. Платник податків (його уповноважена особа та/або представник) має право брати участь у розгляді заперечень та/або додаткових документів, про що такий платник податків зазначає у запереченнях та/або листі про надання додаткових документів в порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ.

У разі якщо платник податків виявив бажання брати участь у розгляді його заперечень до акта перевірки та/або додаткових документів, зазначивши про це в запереченні та/або листі про надання додаткових документів у порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ, контролюючий орган зобов’язаний повідомити такому платнику податків про місце і час проведення такого розгляду. Таке повідомлення надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від нього заперечень та/або листа про надання додаткових документів у порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ, але не пізніше ніж за чотири робочі дні до дня їх розгляду. Повідомлення має бути надіслано у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ.

Участь керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу у розгляді заперечень платника податків до акта перевірки є обов’язковою. Такі заперечення є невід’ємною частиною акта (довідки) перевірки.

Рішення про визначення грошових зобов’язань приймається керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу з урахуванням результатів розгляду заперечень платника податків (у разі їх наявності). Платник податків або його законний представник може бути присутнім під час прийняття такого рішення.

Контролюючим та іншим державним органам забороняється використовувати акт перевірки як підставу для висновків стосовно взаємовідносин платника податків з його контрагентами, якщо за результатами складення акта перевірки податкове повідомлення-рішення не надіслано (не вручено) платнику податків або воно вважається відкликаним відповідно до ст. 60 ПКУ.

Увага! Шахраї!

06.05.2019


Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання Новоукраїнського району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Зокрема, зловмисники використовують номери телефону 0981066673 та 0986112201. Невідомі особи представляються начальником Новоукраїнської ДПІ та просять надати фінансову допомогу.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.


Платники Кіровоградщини за січень-квітень 2019 року сплатили більше 100 млн грн на обороноздатність України

06.05.2019


За січень-квітень 2019 року на підтримку української армії від платників Кіровоградської області надійшло 103,6 млн грн, що на 17,8 млн грн, або на 20,8відс. більше надходжень січня-квітня 2018 року. Індикативний показник виконано на 104,1 відсотків.

У квітні від платників регіону надійшло 27,9 млн грн, а це на 5,4 млн грн., або на 23,9 відсотків більше ніж за квітень 2018 року. Індикативний показник виконано на 105 відсотків.

Платниками військового збору являються фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати своїм найманим працівникам. Ставка збору - 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Нагадуємо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є обов’язковими платниками військового збору.


Реалізація пального: умови здійснення операцій з 01 липня 2019 року

06.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п. 22 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ):

◄ платники акцизного податку зобов’язані з 01 травня 2019 року до 01 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 01 липня 2019 року.

Суб’єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників податку з 01 липня 2019 року, зобов’язані до 01 липня 2019 року зареєструватися платниками акцизного податку та зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники акцизного податку будуть станом на 01 липня 2019 року.

Нормами п. 24 підрозділу 5 розділу XX ПКУ визначено:

◄ протягом 20 календарних днів, починаючи з 01 липня 2019 року, платник акцизного податку зобов’язаний подати до контролюючого органу акт проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового станом на початок дня 01 липня 2019 року із зазначенням адрес об’єктів, на яких зберігаються відповідні обсяги залишків спирту етилового, перелік резервуарів, в яких зберігаються обсяги залишків спирту етилового, їх технічних параметрів (фізична місткість, що відповідає технічним паспортам), правовстановлюючих документів на відповідні об’єкти та документів, що засвідчують правові підстави експлуатації таких об’єктів.

Обов’язкові реквізити акцизної накладної з 1 липня 2019

06.05.2019

Відповідно до абзацу п’ятого п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) зі змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон №2628), з 01.07.2019 в акцизній накладній зазначаються в окремих полях такі обов’язкові реквізити:

а) порядковий номер акцизної накладної з номером примірника;

б) дата складання акцизної накладної;

в) повна або скорочена назва юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник акцизного податку, - особи, яка реалізує пальне або спирт етиловий;

г) код ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) особи, яка реалізує пальне або спирт етиловий, та суб’єкта господарювання – отримувача пального або спирту етилового;

ґ) повна або скорочена назва юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – суб’єкта господарювання – отримувача пального або спирту етилового;

д) код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД;

е) опис пального або спирту етилового;

є) обсяг пального в літрах, приведених до температури 15°C, або обсяг спирту етилового в декалітрах 100-відсоткового спирту, приведених до температури 20°C;

ж) уніфікований номер акцизного складу в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, з якого реалізовано пальне або спирт етиловий;

з) уніфікований номер акцизного складу в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, на який отримане пальне;

и) номер реєстрації транспортного засобу в уповноважених органах відповідної держави та тип і ємність транспортного засобу - акцизного складу пересувного;

і) ознака напряму використання та умов оподаткування пального або спирту етилового;

ї) ознака щодо реалізації пального з акцизного складу, який є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним;

й) ознака щодо ввезення пального або спирту етилового на митну територію України;

к) ознака щодо реалізації пального або спирту етилового з акцизного складу до іншого акцизного складу з використанням акцизного складу пересувного, у разі якщо до реалізації пального або спирту етилового такий інший акцизний склад уже відомий;

л) ознака щодо реалізації пального на умовах, визначених п. 229.8 ст. 229 ПКУ, із зазначенням реквізитів податкового векселя, суб’єктів господарювання, які здійснюють авіапаливозабезпечення згідно з чинним сертифікатом на відповідність вимогам авіаційних правил України на здійснення наземного обслуговування, або суб’єктів літакобудування, або замовників, які здійснили закупівлю для забезпечення потреб держави або територіальної громади відповідно до Закону України від 25 грудня 2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі», або підприємств, установ та організацій системи державного резерву;

м) адреса місця зберігання пального, яке не є акцизним складом, на якому суб’єкт господарювання - не платник податку зберігає пальне виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.
При реалізації пального через паливороздавальну або оливороздавальну колонку з акцизного складу, який є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним, обов’язкові реквізити акцизної накладної, що ідентифікують отримувача пального, визначені підпунктами «г» та «ґ» п. п. 231.1 ст. 231 ПКУ:
- можуть не заповнюватися виключно при реалізації пального не суб’єкту господарювання;
- обов’язково заповнюються при реалізації пального суб’єкту господарювання із зазначенням даних, що ідентифікують такого суб’єкта господарювання.

При реалізації пального або спирту етилового з акцизного складу до іншого акцизного складу з використанням акцизного складу пересувного, у разі якщо до реалізації пального або спирту етилового такий інший акцизний склад уже відомий, складається одна акцизна накладна на реалізацію пального з акцизного складу на такий інший акцизний склад із зазначенням у такій акцизній накладній ідентифікаційних даних такого акцизного складу пересувного.

Автовласники Кіровоградщини поповнили

місцеву скарбницю на 2,5 мільйони гривень

06.05.2019


З початку 2019 року до місцевих бюджетів Кіровоградської області надійшло 2586,2 тис гривень транспортного податку. Доведений індикативний показник виконано на 121,7 відсотків. Зокрема, від юридичних осіб надійшло – 2005,2 тис грн, від фізичних – 580,9 тис гривень.

За квітень 2019 року надходження по транспортному податку склали 1082,4 тис грн, індикативний показник виконано на 127,9 відсотків.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Транспортний податок сплачується юридичними особами за місцем реєстрації об'єктів оподаткування  авансовими внесками щокварталу, до 30 числа місяця, що настає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації з транспортного податку. Зараховується податок до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Кіровоградська митниця ДФС інформує суб’єктів ЗЕД про запровадження єдиного рахунку

06.05.2019

Звертаємо увагу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від  22.02.2019 №80 «Про затвердження змін до Порядку повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 березня 2019 року за № 283/33254,  яким  регламентовано порядок повернення авансових платежів (передоплати) і помилково та/або надміру сплачених сум митних платежів з єдиного казначейського рахунку 3734, відкритого на ім’я ДФС.

Разом з цим, згідно з пунктом 12 розділу III Порядку перерахування до державного бюджету через органи Державної казначейської служби України митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2017 №898 , зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23 листопада 2017 року за   № 1429/31297, на запит платника податків, в тому числі шляхом надсилання електронного повідомлення (підприємства – до ДФС, громадянина – до митниці ДФС), орган доходів і зборів надає інформацію про рух коштів платника на депозитному рахунку відповідного органу.

Також інформуємо, що на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Податки, збори, платежі/Митні платежі» створено новий підрозділ «Справляння митних платежів через єдиний рахунок» для оперативного інформування підприємств з питань, пов’язаних із справлянням митних платежів через єдиний рахунок.


Кіровоградська митниця ДФС нагадує про строки митного оформлення легкових  транспортних засобів  з європейською реєстрацією

06.05.2019

24 травня 2019 року вступають в дію нові санкції щодо відповідальності за порушення строків та вимог митних режимів. Зокрема, при перевищенні строків перебування транспортних засобів особистого користування у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення більше ніж на 30 діб починають діяти нові розміри штрафів - від 170 грн. до 170 тис. грн. та конфіскація транспортного засобу за рішенням суду , а також інформація щодо порушників строків тимчасового ввезення та транзиту органами доходів і зборів буде надаватись органам Національної поліції.


Головне управління ДФС у Кіровоградській області


Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

П”ять актуальних запитань та відповідей про застосування РРО фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку

02.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області наводить актуальні питання та відповіді з бази «ЗІР» щодо проведення розрахункових операцій та застосування РРО.

1. Чому не можна продавати пиво, яке відноситься до продовольчих товарів з застосуванням КОРО? (питання – відповідь із «ЗІР», категорія 109.01)

З метою застосування фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до продовольчих товарів відносяться товари, що представляють собою харчові продукти в натуральному або переробленому вигляді, призначені для використання людиною в якості їжі, бутильована питна вода, алкогольна продукція (у тому числі пиво), безалкогольні напої, жувальна гумка, а також біологічно активні добавки. При цьому такі платники, у разі здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

2. Чи має право ФОП – платник єдиного податку виписувати прибуткові касові ордери при розрахунках з покупцями? (питання – відповідь із «ЗІР», категорія 109.15)

Приватні підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють готівкові розрахунки з покупцями, не ведуть касову книгу та не виписують прибуткові касові ордери. Згідно з п. 15 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами і доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані надавати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця з метою виконання вимог Закону України «Про захист прав споживачів». Отже, такі платники податків на вимогу покупця надають касовий чек, товарний чек, розрахункову квитанцію, що підтверджує факт продажу товарів.

3. Чи застосовується до ФОП – платників єдиного податку, які не використовують РРО, відповідальність, передбачена Указом Президента України «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки», за неоприбуткування готівки в книзі обліку? (питання – відповідь із «ЗІР», категорія 109.21)

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку повинні забезпечити щоденне за підсумками робочого дня у хронологічному порядку відображення отриманих доходів, у тому числі у готівковій формі, в книзі обліку доходів (книзі обліку доходів і витрат). Порушення зазначеної вимоги вважається неоприбуткуванням (неповним та/або несвоєчасним) оприбуткуванням готівки за що передбачена відповідальність у п’ятикратному розмірі несвоєчасно оприбуткованої суми відповідно до норм Указу Президента України «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки».

4. Чи мають право не застосовувати РРО ФОП – платники єдиного податку другої – четвертої груп, які до припинення підприємницької діяльності (переходу на сплату інших податків та зборів) перевищили обсяг доходу 1 млн.грн., а потім повторно зареєструвались платниками єдиного податку? (питання – відповідь із «ЗІР», категорія 109.02)

З метою визначення необхідності застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої - четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (послуг), повинні самостійно встановити перевищення обсягу доходу понад 1000000 гривень. При цьому, якщо вони перевищили встановлений обсяг доходу, потім припинили підприємницьку діяльність або перейшли на сплату інших податків та зборів, а згодом повторно зареєструвались платниками єдиного податку, такі особи зобов’язані застосувати РРО у всіх наступних податкових періодах протягом їх реєстрації незалежно від подальших змін обсягів доходу. 5. Чи зобов’язані суб’єкти господарювання застосовувати РРО при здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку?

Обов’язковість застосування РРО поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу – Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»: goo.gl/pkv7Mx

Безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів (п. 1.4 гл. 1 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року №22: goo.gl/wZbMmz). Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді. При здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку реєстратор розрахункових операцій не застосовується. При здійсненні розрахункових операції із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим. Відповідь з бази «ЗІР», категорія 109.03

Отримуєте електронні довірчі послуги – особиста присутність отримувача обов’язкова!

02.05.2019


Відповідно до п. 2 ст. 22 Закону України від 05 жовтня 2017 року  № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» та п. 7 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 19 вересня 2018 року № 749 ідентифікація заявника, який звернувся за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови його особистої присутності.

Отже, при отриманні електронних довірчих послуг особиста присутність співробітників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності з оригіналами документів, які передбачені п. 5.1. Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС), є обов’язковою.

Звертаємо увагу, що у засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки «ІІТ Користувач ЦСК-1» реалізовано можливість повторного (дистанційного) формування кваліфікованих сертифікатів відкритого ключа за електронним запитом на захищений носій особистого ключа (далі – Носій). Генерацію нового особистого ключа можливо здійснити на поточний Носій, з якого зчитано діючий особистий ключ.

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

► чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів);

► незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

► особистий ключ доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Детальну інформацію щодо повторного (дистанційного) формування сертифіката за електронним запитом засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки «ІІТ Користувач ЦСК-1» можливо переглянути у настанові користувача (пункт 6).

Актуальна версія засобу кваліфікованого електронного підпису чи печатки «ІІТ Користувач ЦСК-1» та настанова користувача доступна для завантаження за посиланням https://acskidd.gov.ua/korustyvach_csk

Інформацію розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України на сторінці  АЦСК ІДД ДФС за посиланням:https://acskidd.gov.ua/news#245


Щодо сплати екологічного податку за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти

02.05.2019

Головне управління ДФС у Кіровоградській області звертає увагу, що платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти.

Норми визначені п.п. 240.1.2 п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Згідно з частинами другою – п’ятою ст. 42 Водного кодексу України від 06 червня 1995 року № 213/95-ВР із змінами і доповненнями водокористувачі можуть бути первинними і вторинними.

Первинні водокористувачі – це ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води.

Вторинні водокористувачі (абоненти) – це ті, що не мають власних водозабірних споруд і отримують воду з водозабірних споруд первинних водокористувачів та скидають стічні води в їхні системи на підставі договору про водопостачання (поставку води) та/або про водовідведення без отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Вторинні водокористувачі здійснюють скидання стічних вод у водні об’єкти на підставі дозволів на спеціальне водокористування.

Об’єктом та базою оподаткування екологічним податком, зокрема є обсяги та види забруднюючих речовин, які скидаються безпосередньо у водні об’єкти (п.п. 242.1.2 п. 242.1 ст. 242 ПКУ).

Отже, екологічний податок за здійснення скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти сплачується до бюджету первинними водокористувачами, оскільки ними, на підставі дозволів на спеціальне водокористування здійснюються скиди у водні об’єкти стічних вод з умістом забруднюючих речовин.

При цьому, вторинний водокористувач є платником екологічного податку у разі якщо ним отримано дозвіл на спеціальне водокористування, на підставі якого здійснюється скидання стічних вод у водні об’єкти.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області запрошує на службу до податкової міліції

02.05.2019

ГУ ДФС у Кіровоградській області запрошує на службу до оперативних та слідчих підрозділів податкової міліції молодих чоловіків, придатних до служби в армії, віком до 28 років, які мають повну вищу економічну або юридичну освіту та стаж роботи за одним із вказаних напрямків.

При працевлаштуванні до оперативних підрозділів податкової міліції перевага надається кандидатам, які мають досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності, досвід аналітичної роботи та роботи з базами даних, мають високий рівень користування комп’ютерною технікою, досвід роботи у правоохоронних органах.

При працевлаштуванні на службу до слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області перевага надається кандидатам, які мають досвід роботи у сфері юриспруденції та/чи у правоохоронних органах на посадах слідчих, мають високий рівень користування комп’ютерною технікою.

За довідками з питань працевлаштування звертатися до відділу по роботі з персоналом ГУ ДФС у Кіровоградській області за тел. 36-69-32.


Кіровоградщина: результати легалізації трудових відносин та заробітної плати у першому кварталі 2019 року

02.05.2019

Протягом першого кварталу  2019 року працівниками органів фіскальної служби Кіровоградщини проведено 34 перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких донараховано 6294,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

За січень-березень  поточного року підрозділами податків і зборів з фізичних осіб органів ДФС у Кіровоградській області виявлено та легалізовано працю 194 найманих працівників, а також залучено 37 осіб до державної реєстрації фізичних осіб-підприємців.

З питання підвищення рівня виплати заробітної плати протягом першого кварталу  2019 року на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі представників територіальних органів ДФС області  заслухано 123 керівників підприємств та 67 фізичних осіб – підприємців. В результаті 183 суб’єкта  господарювання підвищили рівень виплати заробітної плати, за рахунок чого до бюджету надійшло  159,0 тис грн  податку на доходи фізичних осіб та 193,1  тис грн  єдиного соціального внеску.

Податківцями Кіровоградщини припинено

діяльність „конвертаційного” центру

02.05.2019

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області  викрито та припинено діяльність міжрегіонального „конвертаційного” центру, який діяв на території на території Кіровоградської та Київської областей.

Групою осіб було розроблено та впроваджено в діяльність злочинні схеми, основною ціллю яких було надання послуг в мінімізації податкових зобов'язань для подальшого ухилення від сплати податків та переведення безготівкових грошових коштів у готівку для підприємств реального сектора економіки.

З метою приховування факту і фактичних обсягів операцій діяльності суб’єктів господарювання та прикриття своєї незаконної діяльності протягом  2016 -2019 р.р., особи причетні до незаконної діяльності створили та придбали на території Кіровоградської та Київської областей ряд суб’єктів підприємницької діяльності, через рахунки яких проконвертували  грошові кошти на суму близько 100 млн гривень.

За результатами проведених у березні поточного року 12 обшуків на підконтрольних конвертаційним центрам суб’єктах господарювання та в організаторів злочинної діяльності з незаконного обігу вилучено 16 печаток суб’єктів господарювання, первинна бухгалтерська документація «транзитних» і фіктивних СГД, паспорти 12 громадян України, 3 одиниці вогнепальної зброї та набої до них, 5 одиниць холодної зброї, комп’ютерна техніка, носії інформації та грошові кошти у сумі 8 тис. доларів США і
1 тис. ЄВРО.

По кримінальному провадженню здійснюється досудове розслідування, триває збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Увага! Шахраї!

02.05.2019


Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання Бобринецького та Компаніївського району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Зокрема, зловмисники використовують номери телефону 0967670990 та 0964614935. Невідомі особи представляються начальниками Компаніївської та Бобринецької ДПІ та просять надати фінансову допомогу.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Про виклики та ризики для бізнесу говорили під час семінару на Кіровоградщині

02.05.2019

Про виклики та ризики для бізнесу у сфері господарської діяльності йшлося під час семінару для керівників підприємств малого та середнього бізнесу Кіровоградщини 25 квітня 2019 року.

Організатором семінару виступила Спілка підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області та Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.

До участі у проведенні семінару, крім фахівців фіскального відомства області, були запрошені представники головного управління Держпраці у Кіровоградській області, головного управління  Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області, головного управління державної виконавчої служби у Кіровоградській області, державної регуляторної служби у Кіровоградській області та Управління держреєстрації.

До діалогу були запрошені фізичні особи-підприємці та керівники підприємств малого та середнього бізнесу області.

Основні питання розглянуті в ході семінару: підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання з питань проведення перевірок; можливості досудового захисту своїх прав суб’єктами господарювання; залучення державної регуляторної служби до заходів державного нагляду, запобігання створення боргу по ЄСВ, його погашення та відповідальність.; повнота нарахування та своєчасність сплати єдиного внеску;  особливості закриття ФОП, порядок виконання вимог про сплату боргу  в рамках Закону України «Про виконавче провадження», підстави для здійснення заходів контролю з питань законодавства про працю, відповідальність за порушення трудового законодавства, державний контроль за безпечністю харчових продуктів, соціальна захищеність персоналу на підприємстві, фінансування та кредитування бізнесу.

Зокрема фахівці обласного фіскального відомства нагадали присутнім про обов’язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску та про відповідальність за невиконання обов”язку своєчасної сплати цього податку.

Наприкінці виступу наголосили на тому, що з метою уникнення збільшення заборгованості по єдиному внеску фізичних осіб - підприємців, що не здійснюють свою діяльність з різних причин (виїхали за кордон, працюють в інших підприємствах та організаціях), але не припинили державну реєстрацію, як підприємця, - необхідно терміново звернутись до державного реєстратора із заявою про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприєця за її рішенням для зупинення нарахувань з єдиного внеску та сплатити вже нараховану відповідно до закону суму єдиного внеску.

Керівництво ГУ ДФС у Кіровоградській області взяло участь у покладанні квітів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської трагедії

02.05.2019

Сьогодні, 26 квітня, у Кpопивницькому до 33-х pоковин вибуху на Чоpнобильській атомній станції відбулася гpомадська хода та уpочистий мітинг біля пам’ятника «Жеpтвам Чоpнобиля».

Ліквідатоpи аваpії на ЧАЕС, пpедставники влади, гpомадські активісти та небайдужі містяни пpойшли гpомадською ходою від площі Геpоїв Майдану до пам’ятника «Жеpтвам Чоpнобиля», де відбувся уpочистий мітинг. Не залишились осторонь і представники ГУ ДФС у Кіровоградській області - у заході взяли участь перший заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олег Лічман та працівники відомства.

Загиблих внаслідок катастрофи вшанували хвилиною мовчання і трикратним пострілом та покладанням квітів до пам’ятного меморіалу.

З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

02.05.2019

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

З метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо особливу увагу на те, що сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті територіальним органам ДФС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

Реквізити відкритих нових рахунків 3719 розміщено на суб-сайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області за посиланням:  http://kr.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації