ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Держфінінспекція в Кіровоградській області інформує PDF Друк

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

Профілактична робота щодо недопущення корупційних дій в органах ДФС у Кіровоградській області триває

25.09.2017

Впродовж січня-серпня 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено                   291 профілактичний захід (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

За 8 місяців 2017 року співробітниками відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області проведено 44 перевірки відносно посадових осіб податкової та митної служби, за наслідками яких внесено 16 подань про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень. За матеріалами відділу складено чотири протоколи за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією.

До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірок та зареєстровано 10 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області за січень – серпень цього року отримано 28 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких розпочате кримінальне провадження та складено п’ять протоколів.

Нагадуємо, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007. Лінія працює цілодобово.

Від платників Кіровоградщини надійшло понад 9 млн. гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі

25.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року органами ДФС в області видано 2896 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами. З них 1640 – на алкогольні напої і 1256 – на тютюнові вироби. У той же час анульовано 375 ліцензій та призупинено 189.

За видачу та подовження таких ліцензій до місцевих бюджетів надійшло 9,2 млн. гривень, у тому числі лише за серпень ц.р. – понад 1 мільйон гривень.

«Зібрані кошти від роздрібного продажу підакцизних товарів йдуть на покращення інфраструктури області», - зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

Посадовець також звернув увагу на необхідність дотримання законодавства щодо продажу такої продукції, зокрема і неповнолітнім. Так, з початку цього року анульовано три ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями за порушення вимог щодо заборони продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років.

 

За вісім місяців 2017 року до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області надійшло 92 запита на отримання публічної інформації

25.09.2017

Як повідомили у  відділі обслуговування платників Головного управління ДФС у Кіровоградській області 73 запита надійшло від юридичних осіб,                       17 запитів від фізичних осіб та по 1 запиту від представників засобів масової інформації та від органів виконавчої влади.

Всі запити розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений  частиною 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», з яких задоволено 86 запитів, відмовлено по 4 запитам, у зв’язку з тим, що інформація стосувалася діяльності третіх осіб та 2 запита надіслано належним розпорядникам інформації.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що Законом України від 13 січня 2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» визначено механізм реалізації права кожної людини на вільне одержання та поширення будь-якої інформації без втручання органів державної влади.

Вказаний закон містить перелік гарантій дотримання прав на надання публічної інформації, регламентує порядок доступу до неї, надає визначення інформації з обмеженим доступом, визначає порядок і строки подачі та задоволення запиту на інформацію, а також процедуру оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації.

 

З початку 2017 року платники Кіровоградщини отримали майже 70 тисяч адміністративних послуг

25.09.2017

 

У січні-серпні 2017 року до ЦОП ГУ ДФС у Кіровоградській області звернулося 404580 суб’єктів господарювання та громадян щодо отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. З них надано    66601 адміністративних послуг.

Серед адміністративних найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків; реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, книг обліку розрахункових операцій, надання витягу з реєстру платників єдиного податку тощо.

В органах ГУ ДФС у Кіровоградській області створено та працюють 22 Центра обслуговування платників, зокрема: 4 ЦОП у головних офісах ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області та 18 у відділеннях ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Щоденно органами ДФС у Кіровоградській області опрацьовується близько 2830 звернень стосовно отримання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, подання звітності тощо.

На офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/) наявна інформація про перелік адміністративних послуг, а також є інформаційні картки адміністративних послуг та зразки заяв. Також на сайті є розділ „База знань”, що дозволяє отримати будь-яку запитувану інформацію.

Вся актуальна інформація та перелік адміністративних послуг (інформаційні і технологічні картки, бланки заяв та зразки їх заповнення) розміщується у кожному центрі обслуговування платників органів ДФС у Кіровоградській області.

 

Кіровоградщина: 319 письмових звернень громадян отримали податківці з початку 2017 року

25.09.2017

На розгляд до органів ГУ ДФС у Кіровоградській області станом на 01.09.2017 року надійшло 319 письмових звернень громадян, що на 63 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року, з них: 312 заяв, 6 пропозиції та 1 скарга.

Із вищезазначених звернень за типом надходження всі звернення надійшли листами: 144 надійшло поштою (безпосередньо від громадян), 9 звернень – на особистому прийомі, 26 звернень через органи влади, 134 звернення через уповноважену особу та 6 звернень від інших органів, установ, організацій.

За результатами виконання: 305 звернень виконано в термін та 14 звернень знаходяться на виконанні.

Всього протягом січня – серпня 2017 року звернулися 323 громадянина. Основні питання, що порушують громадяни в зверненнях стосуються переважно контрольно-перевірочної роботи, адміністрування податків, відмови в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків, інформування про ухилення від сплати податків та щодо праці і заробітної плати.

У січні – серпні ц.р. в органах ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснено 151 прийом за зверненнями громадян, з них: 147 заяв та 4 пропозиції, яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися адміністрування податків, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації та обліку платників.

На веб-порталі ДФС функціонує інформаційний сервіс для платників податків

25.09.2017

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує, що загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі - ЗІР) – інформаційний сервіс, який допоможе Вам самостійно знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

Інформація, розміщена в ЗІР, щоденно моніториться на відповідність діючому законодавству та актуалізується.

Скористайтесь ЗІР через офіційний веб-портал ДФС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу, або адресу zir.sfs.gov.ua

Доступ до інформації без обмежень. Детальна інформація про функціонування ЗІР у розділі «Про ресурс».

Продаж овочів і фруктів, вирощених на власній садибі, не оподатковується

25.09.2017

ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до положень Податкового кодексу України, не оподатковуються доходи фізичних осіб, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції. При цьому така продукція має бути вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

- садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибні ділянки), для індивідуального дачного будівництва. Звільнення від оподаткування поширюється і на випадки, коли власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує).

- особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари.

У разі перевищення розміру площі земельних ділянок більше 2 гектар, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах (за ставками – податок на доходи фізичних осіб - 18 % і військовим збором - 1,5 %).

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок (форма 3-ДФ, затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 17.01.2014 №32).

Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п'яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

Звернення особи про порушення діючого законодавства як підстава для перевірки фіскальних органів

25.09.2017

Однією з підстав для проведення фактичних перевірок органами ДФС є письмове звернення покупця або споживача, оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, касових операцій, патентування або ліцензування.

В ході проведення таких перевірок у суб’єктів господарювання виникають питання стосовно змісту самого звернення та реквізитів заявника.

При цьому, відповідно до чинного законодавства, не допускається розголошення одержаних із звернень громадян відомостей про особисте життя громадян без їх згоди чи відомостей, що становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, конфіденційної та іншої інформації, якщо це обмежує права й законні інтереси громадян.

На прохання громадянина-заявника, висловлене в усній формі або зазначене в тексті звернення, не підлягають розголошенню його прізвище, місце проживання та роботи.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.10 №2297-VІ прізвища, адреса проживання громадян відносяться до понять персональних даних та підпадають під об’єкти захисту.

 

Щодо оподаткування операцій з передачі будинку з балансу комунального підприємства на баланс ОСББ

25.09.2017

Головне управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що при передачі житлових будинків з балансу комунального підприємства, яке не є власником таких будинків, в оперативне управління ОСББ для їх утримання та експлуатації без переходу права власності на такі будинки до ОСББ, різниці для коригування фінансового результату до оподаткування податком на прибуток у комунального підприємства не виникають.

Відповідні висновки, а також нормативне підґрунтя для них, викладені в листі Державної фіскальної служби від 15.08.2017 №17901/6/99-99-15-02-02-15, який  розміщено на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/72446.html

Працівники фіскальної служби Кіровоградщини виявили порушень на суму 74 млн. гривень

25.09.2017

З початку 2017 року органами ДФС області проведено 322 документальні перевірки платників податків – юридичних осіб. Результати 284 з них уже узгоджено з суб’єктами господарювання, які підлягали контрольним заходам.

За січень-серпень цього року порушникам норм Податкового кодексу України донараховано 74,4 млн. грн. грошових зобов’язань, з яких 32,5 мільйона узгоджено та підлягає погашенню.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний зазначив, що контрольно - перевірочна робота аудиторів направлена на зростання надходжень до бюджету виключно за рахунок детінізації економіки. Фахівці відомства перевіряють тих платників, які входять до ризикових груп, або використовують так звані «тіньові схеми».

 

Завдяки зусиллям податкових міліціонерів Кіровоградщини державі відшкодовано понад три мільйони гривень завданих збитків

25.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року в ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень  відшкодовано завдані державі збитки у розмірі 3,1 млн.гривень.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Кіровоградській області внесено 39 кримінальних правопорушень економічної спрямованості, з яких 15 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 9 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, 7- у сфері державних закупівель та 5  – за фактами фіктивного підприємництва.

Як зазначають у відомстві,  зусилля податкової міліції були спрямовані на здійснення заходів з детінізації економіки за рахунок руйнування злочинних схем. Основна увага приділялася упередженню формування схемного податкового кредиту транзитно-конвертаційними групами для підприємств реального сектору економіки, розкраданню коштів на державних закупівлях, легалізації «брудних» коштів та виплаті тіньової зарплати, незаконного виготовлення та обігу підакцизних товарів, незаконного переміщення товарів через митний кордон поза митних контролем тощо.

Так, у цьому році було припинено діяльність конвертаційного центру, до складу якого входило 43 підприємства з ознаками фіктивності, а також центру мінімізації митних платежів, до складу якого входили чотири суб’єкти господарювання. Ймовірні втрати бюджету склали 3,7 млн.грн.

 

При цьому, як наголошують у відомстві,  головною ціллю усіх цих заходів є відшкодування завданих державі збитків. Тому з шести направлених до суду кримінальних проваджень два - з клопотанням про звільнення  від кримінальної відповідальності за ч.4 ст.212 КК України у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

 

Головне управління ДФС у Кіровоградській області

Оптова торгівля Кіровоградської області

у І кварталі 2016 році

Одним із каналів надходження товарів на споживчий ринок є оптова торгівля.

Обсяг оптового товарообороту підприємств області у І кварталі 2016р. становив понад 3 млрд.грн.

На продаж непродовольчих товарів припадало 89,9% обсягу оптового
товарообороту, решта – на продовольчі товари.

Серед продовольчих товарів переважав продаж олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, продуктів молочних, масла та сирів, фруктів та овочів, перероблених, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів,  цукру, серед непродовольчих товарів – насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшнику, машин і устаткування сільськогосподарського, для добувної промисловості та будівництва, текстильного, швейного та трикотажного виробництва, кукурудзи, добрив, агрохімічної продукції, газойлів (дизельного пального), пшениці.

Основу оптового товарообороту області (64,3%) склала продукція, що вироблена на території України.


Головне управління статистики у Кіровоградській області

Реалізація сільськогосподарської продукції

сільськогосподарськими підприємствами області

у січні–травні 2016р.


У січні–травні 2016р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Кіровоградської області реалізовано 370 тис.т культур зернових та зернобобових, у т.ч. пшениці – 132,2 тис.т, кукурудзи на зерно – 205,1 тис.т, ячменю – 21,2 тис.т, бобів сої – 33,7 тис.т, насіння ріпаку й кользи – 0,8 тис.т, насіння соняшнику – 160 тис.т, тварин сільськогосподарських живих – 7,4 тис.т, молока сирого від сільськогосподарських тварин усіх видів – 20,3 тис.т, яєць птиці свійської в шкарлупі свіжих (без яєць на інкубацію) – 55 тис.шт.


Головне управління статистики у Кіровоградській області

Інформація ГУ ДФС у Кіровоградській області

З початку року внесок Кіровоградщини до бюджетів усіх рівнів склав більше 2 млрд. гривень

07.06.2016

Органами ДФС у Кіровоградській області у січні - травні поточного року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів 2млрд. 214 млн. гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платежі до зведеного бюджету зросли  більш  ніж на 955 млн.грн. або 75,8відсотків. Про це проінформувала виконуюча обов’язки начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Так, із загальної суми надходжень, 1млрд. 132млн.грн. спрямовано до державного бюджету, в результаті чого минулорічні надходження перевищено більш як на півмільйона гривень.

За словами Тетяни Гавренкової, обсяги наповнення державної скарбниці бізнесменами Кіровоградщини з початку 2016 року  податком на прибуток та податком на додану вартість досягли майже 754  млн. гривень. Першість серед платежів займає податок на додану вартість – його надійшло 620,2  млн. грн., другу позицію посідає податок на доходи фізичних осіб – 201,2 млн. грн., третє місце займає податок на прибуток  підприємств – 133,8 млн. гривень.

Надходження, що формують кошики місцевих бюджетів Кіровоградської області склали 1 млрд. 82 млн. грн., це на 378 млн. грн. або 53,7відс. більше фактичних надходжень січня – травня 2015 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 779,8 млн. гривень.


Платники Кіровоградщини спрямували на зміцнення обороноздатності України майже 66 мільйонів гривень військового збору

07.06.2016


З початку 2016 року з доходів мешканців Кіровоградщини  до державного бюджету надійшло 65,8 мільйонів гривень військового збору. Це майже на 13 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, за травень цього року надходження військового збору склали 14,5 млн. грн., що на 31,4відс. більше минулорічного показника.

„Сьогодні важлива кожна гривня, яка надходить у вигляді 1,5 - відсоткового військового збору від доходів громадян, з огляду підтримки миру та стабільності в нашій державі. Ми вдячні платникам Кіровоградщини за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів” – зазначила в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Тетяна Гавренкова.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 % від об’єкта оподаткування. Військовий збір утримується з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до статті 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду.

З початку року платники Кіровоградщини сплатили майже 780 млн. гривень єдиного внеску

07.06.2016

Роботодавці Кіровоградщини за січень-травень 2016 року  перерахували 779,8 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Рівень прогнозних показників виконаний на 103,6 відсотка, додатково бюджет отримав 27,2 млн. гривень. У травні ц.р. сплачено єдиного внеску у сумі 158 млн. гривень.

Варто нагадати, що у 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування сплачують ЄСВ з чистого доходу.  Якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, він має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. Водночас сума ЄСВ, який сплачується, не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) або приймається рішення про сплату такого ЄСВ при відсутності оподаткованого доходу. Підприємці на єдиному податку сплачують ЄСВ у сумах, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

До уваги страхувальників !

07.06.2016

З 01 липня 2016 року звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за звітний період „червень 2016 року” подаються за новою формою згідно з Порядком  формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року № 435 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 року № 460/26905 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 11.04.2016 року № 441, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.05.2016 року № 682/28812).

З текстом Наказу № 441 Ви можете ознайомитись, скориставшись посиланнями:http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/nakazi/68312.html


Мінфін оновив форми заявок-розрахунків на марки акцизного податку

07.06.2016

Відповідно до статті 226 Податкового кодексу України, у разі виробництва на митній території України алкогольних напоїв і тютюнових виробів чи ввезення таких товарів на митну територію України платники податку зобов’язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка. Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку на пляшці (упаковці) алкогольного напою та пачці (упаковці) тютюнового виробу є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує, що з 27 травня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.04.2016р.  № 428 «Про затвердження форм заявок-розрахунків на виготовлення та придбання марок акцизного податку, звіту про використання марок акцизного податку та журналів для обліку марок акцизного податку». Відповідно, наказ Міністерства доходів і зборів України від 4 лютого 2014 року № 115, яким було затверджено вказані форми визнано таким, що втратив чинність.

Якщо житло здається в оренду, податок на нерухоме майно сплачується без застосування пільг

07.06.2016

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Пунктом 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України передбачено пільги зі сплати податку.

Водночас, пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Якщо фізична особа – власник об’єкта житлової нерухомості протягом кількох місяців звітного року здавала об’єкт житлової нерухомості в оренду, пільга зі сплати податку на такий об’єкт не застосовується починаючи з того місяця, в якому фактично об’єкт здавався в оренду та до кінця місяця, в якому припинено здачу в оренду такого об’єкта.

Для проведення звірки даних, зокрема, щодо об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку, права на користування пільгою зі сплати податку, фізична особа має право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

Детальніше з цим роз‘ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 106.05).

Діяльність Центрів обслуговування платників регламентовано

07.06.2016

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує про те, що наказом Державної фіскальної служби України від 20.05.2016р.  №458 «Про затвердження документів, які регламентують діяльність центрів обслуговування платників» встановлено єдині організаційні принципи роботи Центрів обслуговування платників органів ДФС, в якому платникам надаються адміністративні послуги, консультації, прийом та реєстрація звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

Центр обслуговування платників (далі - ЦОП) створюється в органах Державної фіскальної служби України з метою виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг (далі - суб’єкти звернень).

Перелік послуг, які надаються суб’єктам звернень у ЦОП:

- адміністративні послуги;

- прийом та реєстрація вхідної кореспонденції;

- приймання звітності, поданої виключно на паперових носіях;

- приймання звітності, поданої на паперових носіях із додаванням копій, підготовлених на електронних носіях (електронні носії повертаються суб’єктам звернень після зчитування відповідних даних);

- усні консультації;

- видача ключів електронного цифрового підпису;

- доступ до електронних сервісів;

- доступ для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію;

- попередній запис громадян на особистий прийом;

- супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо).

Надання платних супутніх послуг органом ДФС у ЦОП забороняється.

До супутніх послуг не належать надання консультацій, інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, та надання допомоги в їх заповненні.

Бланки декларації про майновий стан і доходи, а також бланки заяв та інших документів (надруковані типографським способом або роздруковані на принтері в ЦОП), необхідні для звернення щодо надання адміністративних послуг, мають безоплатно надаватись платникам в ЦОП.

Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг) - з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п’ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., у суботу - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин.

Обідня перерва - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.

В останній день граничного строку подання звітності час роботи ЦОП подовжується до 20 год. 00 хвилин.


Кожному по заслугам

07.06.2016


Слідчим відділом фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області направлено до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи осіб за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 27, ч.3 ст. 28, ч.1-3 ст. 204, ч.1 ст. 209 КК України.

У жовтні минулого року співробітниками податкової міліції Кіровоградської області  ліквідовано підпільне виробництво горілки, яке організували четверо громадян на території Чернігівської та Кіровоградської областей.

Спритні ділки незаконно виготовлені алкогольні напої розфасовували у пластикову, поліетиленову тару та упаковували у картонні короби. Торгували, як незаконно виготовленими напоями, які становлять загрозу для життя та здоров’я громадян, так і спиртом невідомого походження, оптом і в роздріб, в тому числі і через мережу Інтернет. Доставка оковитої та спирту відбувалася за допомогою різних служб доставки.

Членам організованої злочинної групи оголошено підозру. Трьом членам злочинної групи судом обрано міру запобіжного заходу – заставу, на загальну суму 124 тис.гривень. По кримінальному провадженню накладено арешт на майно підозрюваних, грошові кошти, вилучені ТМЦ на загальну суму 399 тис.гривень.

Матеріали досудового розслідування з обвинувальним актом  у травні 2016 року передано до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.


Стан роботи зі зверненнями громадян Кіровоградської митниці ДФС

07.06.2016

На розгляд до Кіровоградської митниці ДФС  в січні-травні  2016 року надійшло 8 звернень громадян. За типом надходження звернення надійшли поштою (безпосередньо від громадян).

За результатами виконання: 8 звернень виконано у встановлений термін.

За статтю авторів звернень – 8 чоловіків (100%).

Питання, що порушувалось у зверненні – щодо втрати документів митного оформлення катеру; щодо розгляду кримінальної справи; щодо розбійного нападу та пошкодженням транспортного засобу; прохання щодо зняття з орієнтування автомобіля; повернення транспортного засобу .

У січні-травні2016 року в Кіровоградській митниці ДФС здійснено 1 прийом за зверненнями громадян, з них:  1 заява (100%), яким надана усна відповідь (надано роз’яснення).

За статтю авторів звернень – 1  чоловік (100%).

За соціальним станом заявників: 1 – від підприємців (100%).

Нагадуємо, що права громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав  законних інтересів.


Митниця та суди

07.06.2016

За січень-травень  2016 року  на  адресу  митниці  надійшло  11 позовних  заяв, поданих  до суду  на   рішення  та  дії  Кіровоградської митниці ДФС.   Для  порівняння  необхідно  зазначити, що  за  аналогічний період 2015  року до митниці  надійшло   лише  7  позови.Головне управління ДФС у Кіровоградській області


Держфінінспекція запрошує до спілкування

Державна фінансова інспекція в Кіровоградській області (правонаступник КРУ) нагадує про дію Телефону довіри. Зворотній зв’язок з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 18.00 (п’ятниця з 9.00 до 16.45) за номером  0(522) 24-44-85.

Отже, кожен громадянин може отримати роз'яснення щодо повноважень Державної фінансової інспекції України, її територіальних органів, повідомити про нецільове використання чи розкрадання бюджетних коштів та майна, зловживання при веденні бухгалтерського обліку й фінансової звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, бюджетних установ і суб'єктів господарювання державного сектору економіки та на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області


Держфінінспекція в Кіровоградській області

за січень-серпень 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму понад 17 млн грн

Протягом січня-серпня 2015 року фахівці Держфінінспекції                      в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 17 млн грн, що становить 52,7% від встановлених порушень.

За результатами контрольних заходів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 74 управлінських рішення.

За наслідками контрольно-ревізійної роботи правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 132 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 140 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, в т.ч. 3 особи звільнено із займаних посад.


Держфінінспекція в Кіровоградській області

за січень-липень 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму майже 13,8 млн грн

Протягом січня-липня 2015 року фахівці Держфінінспекції                      в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 13,8 млн грн, що становить 48,8% від встановлених порушень.

За результатами контрольних заходів органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 69 управлінських рішень.

За наслідками контрольно-ревізійної роботи правоохоронні органи розпочали 16 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 104 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 127 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 особи звільнено із займаних посад.


                                                                     Держфінінспекція в Кіровоградській області
                                                      за січень-червень 2015 року забезпечила відшкодування втрат 
                                                                                 на суму майже 11,3 млн грн

Протягом січня – червня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 11,3 млн грн, що становить 51,6% від встановлених порушень.
За результатами контрольних заходів органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 63 управлінських рішення.
За наслідками контрольно-ревізійної роботи правоохоронні органи розпочали 14 досудових розслідувань.
За допущені фінансові порушення 90 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 122 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 особи звільнено із займаних посад.Прес-служба Державної фінансової інспекції 
в Кіровоградській областіУзгоджено:
Начальник Держфінінспекції 
в Кіровоградській області О.Й.СолтисюкПрес-реліз

09.06.2015Держфінінспекція в Кіровоградській області

за січень-травень 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму понад 9 млн грн

Протягом січня – травня 2015 року фахівці Держфінінспекції                  в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 9 млн грн, що становить майже 50% від встановлених порушень.

За результатами контрольних заходів органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 43 управлінських рішення.

За наслідками контрольно-ревізійної роботи правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань.

За допущені фінансові порушення 64 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 75 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 2 особи звільнено із займаних посад.

Прес-служба Державної фінансової інспекції

в Кіровоградській області
Узгоджено:

Начальник Держфінінспекції

в Кіровоградській області                                                                            О.Й.Солтисюк

Держфінінспекція в Кіровоградській області

за січень-квітень 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму понад 7,5 млн грн

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 7,5 млн грн, що становить 63,1% від встановлених порушень.

За результатами контрольних заходів органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 34 управлінських рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 4 досудових розслідування.

За допущені фінансові порушення 40 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 58 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 2 особи звільнено із займаних посад.


Держфінінспекція в Кіровоградській області

за січень-березень 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму понад 6,1 млн грн

Протягом січня – березня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 6,1 млн грн., що становить 65,6% від встановлених порушень.

За результатами контрольних заходів органи місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ прийняли 16 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали   4 досудових розслідування.

За допущені фінансові порушення 9 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 особу звільнено із займаної посади.

Прес-служба Державної фінансової інспекції

в Кіровоградській області


Держфінінспекція в Кіровоградській області

з початку 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму майже 3 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня-лютого 2015 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,96 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 2,53 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,43 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 3 досудових розслідування.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 10 управлінських рішень, відповідно до яких 9 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, у т.ч. 1 особу звільнено із займаної посади.


Держфінінспекція запрошує до спілкування

Державна фінансова інспекція в Кіровоградській області (правонаступник КРУ) нагадує про дію Телефону довіри. Зворотній зв’язок з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 18.00 (п’ятниця з 9.00 до 16.45) за номером  0(522) 24-44-85.

Отже, кожен громадянин може отримати роз'яснення щодо повноважень Державної фінансової інспекції України, її територіальних органів, повідомити про нецільове використання чи розкрадання бюджетних коштів та майна, зловживання при веденні бухгалтерського обліку й фінансової звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, бюджетних установ і суб'єктів господарювання державного сектору економіки та на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.


Держфінінспекція в Кіровоградській області

впродовж cічня 2015 року забезпечила відшкодування втрат

на суму понад 1,5 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня 2015 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,53 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 1,39 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,14 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 1 досудове розслідування.

За допущені фінансові порушення 7 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 6 управлінських рішень.

Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації