Розпорядження голови РДА від 22.120.2017 р. №495-р "Про введення в дію рішення конкурсного комітету" PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 грудня 2017 року                                                                          № 495-р

м. Мала Виска

Про введення в дію рішення

конкурсного комітету

Відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпункту 1 пункту 12 та пункту 51 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі - Порядку проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2009 року № 1081 (зі змінами), розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 вересня 2017 року № 348-р «Про організацію пасажирських перевезень та проведення конкурсу», на підставі протокольного рішення конкурсного комітету від 22 грудня 2017 року:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні автобусні маршрути) щодо визначення переможців конкурсу, який відбувся    22 грудня 2017 року.

2. Відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації підготувати відповідні документи для укладання договорів про перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах з переможцем конкурсу, який відбувся 22 грудня 2017 року терміном на 3 роки.

3. Визнати таким, що не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні автобусні маршрути) 22 грудня 2017 року на об’єкти № 3 (маршрут Смоліне - Мала Виска) та № 4 (маршрут Марʼянівка - Мала Виска), в зв’язку з відсутністю поданих перевізниками - претендентами  документів для участі у конкурсі.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Жанталая С.А.

Голова районної

державної адміністрації П.СОРОКА