Розпорядження голови РДА від 17.10.2017 р. №402-р "Про введення в дію рішення конкурсного комітету" PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 17 жовтня 2017 року                                                                                  № 402-р

м. Мала Виска

Про введення в дію

рішення конкурсного комітету

Відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпункту 1 пункту 12 та пункту 51 Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1081 (зі змінами), розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 вересня 2017 року № 348-р «Про організацію пасажирських перевезень та проведення конкурсу», на підставі протокольного рішення конкурсного комітету від 17 жовтня 2017 року визнати таким, що не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні автобусні маршрути), 17 жовтня 2017 року:

на об’єкти № 1 (маршрут Мала Виска - Лозуватка) та № 2 (маршрут Паліївка – Мала Виска), в зв’язку з недопущенням перевізника –претендента до участі у конкурсі;

на об’єкти № 3 (маршрут Смоліне – Мала Виска) та № 4 (маршрут Мар'янівка – Мала Виска), в зв'язку з відсутністю поданих перевізниками – претендентами  документів для участі у конкурсі.

Голова районної

державної адміністрації П. СОРОКА