Розпорядження голови РДА від 06.09.2017 р. №351-р "Про новий склад робочої групи" PDF Друк

ГОЛОВИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 06 вересня 2017 року                                                                          № 351-р

м. Мала Виска

Про новий склад робочої групи

В зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в територіальних органах міністерств та відомств України в районі:

1. Затвердити новий склад робочої групи з підготовки проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні автобусні маршрути) згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 квітня 2016 року № 124-р «Про затвердження складу робочої групи з підготовки проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні автобусні маршрути)» та розпорядження голови районної державної адміністрації від       06 січня 2017 року № 18-р «Про новий склад робочої групи».

Голова районної

державної адміністрації                                                                        П.СОРОКА

Розпорядження голови

Маловисківської районної