Зміни до бюджету PDF Друк

ДВАДЦЯТЬ П′ЯТА  СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від    липня 2020 року                                                                                  №

м. Мала Виска

Про  внесення змін до рішення районної ради

від 13 грудня 2019 року №380 »Про районний

бюджет Маловисківського району на 2020 рік»

На  підставі  пункту 17 частини 1 статті 43   Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні ” , статті 78 Бюджетного кодексу України,

районна  рада

В И Р І Ш И ЛА:

1.Внести зміни до видаткової частини рішення районної ради від 13 грудня 2020 року № 380 « Про районний бюджет Маловисківського району на 2020 рік», а саме:

а) виділити з вільних залишків коштів районного бюджету, які склалися на 01 січня 2020 року  в сумі 20 000,00 грн. на районну комплексну програму профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки.

2. Внести зміни відповідно до додатку 3 (додаються).

3. Викласти  додатки 4,5,6, в новій редакції (додаються).

4.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету,  власності та інвестиційної діяльності .

Голова   районної ради                                                                                           С.Сосновська