ТОВ "КОНСАЛТИНГ СОЛАР" повідомляє про проведення відкритого обговорення PDF Друк

ТОВ "КОНСАЛТИНГ СОЛАР" повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, "зеленого" тарифу на електричну енергію, яка буде вироблятись на СЕС "Мала Виска".

Зауваження та пропозиції приймаються в загальному відділі Маловисківської районної державної адміністрації з 11.05.2019 року з 08.00 до 16.00 год.

Відкрите обговорення буде проходити 22.05.2019 року в приміщенні районного будинку культури 3 поверх, мала актова зала, о 15.00 годині за адресою м. Мала Виска, вул. Центральна, 82.

Для обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх обєднання, місцеві мешканці та інші зацікавлені особи.