Повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «зеленого» тарифу на електричну енергію PDF Друк

ТОВ «КОНСАЛТИНГ СОЛАР» повідомляє про проведення відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «зеленого» тарифу на електричну енергію, яка буде вироблятись на СЕС «Мала Виска».

Зауваження та пропозиції приймаються з в загальному відділі Маловисківської районної державної  адміністрації з 11.05.2019р (з 08:00 до 16:00)

Відкрите обговорення буде проходити 22.05.2019р. в приміщенні районного будинку культури, 3 поверх, мала актова зала, о 15:00 годині за адресою:
м. Мала Виска, вул. Центральна 82.

До обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх об’єднання, місцеві мешканці та інші зацікавлені особи.