Публічна презентація результатів діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги PDF Друк

Публічна презентація  результатів діяльності Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Гайворонського бюро правової допомоги за  2016 рік

Упродовж 2016 року до місцевого центру та підпорядкованих бюро правової допомоги звернулося 3588 клієнтів (до відділу правової інформації та консультацій Голованівського МЦ – 1223, Благовіщенського бюро правової допомоги – 324, Гайворонського бюро правової допомоги – 336, Вільшанського бюро правової допомоги – 216, Добровеличківського бюро правової допомоги – 185, Новоархангельського бюро правової допомоги – 234, Новоукраїнського бюро правової допомоги – 250, Маловисківського бюро правової допомоги – 350, Бобринецького бюро правової допомоги – 470 ). Кількість таких звернень постійно зростає, що свідчить про збільшення довіри населення до системи БПД.

Місцевим центром прийнято 222 рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, з них 144 – з середньомісячним сукупним доходом сім’ї нижчим від прожиткового мінімуму, 61 – з інвалідністю, 2 – дітям, позбавленим батьківського піклування, 15 – ветеранам війни, учасникам АТО  та 10 рішень про відмову в її наданні. Для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтам центру було призначено адвокатів у 229 справах.

В 2016 році клієнти зверталися частіше з питань соціального, земельного, сімейного, договірного та спадкового права.
З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги створено та забезпечено функціонування 2 дистанційних пунктів консультування громадян, та 76 мобільних консультаційних пунктів.

Створено 2 дистанційні точки доступу до БПД за допомогою скайп-зв’язку в бібліотеках у рамках програми «Бібліоміст».

З метою посилення правової спроможності територіальних громад впроваджено місцеві програми надання безоплатної правової допомоги в Новоукраїнському, Добровеличківському і Бобринецькому районах та Побузькій і Вільшанській селищних радах.

Протягом 2016 року фахівцями місцевого центру та бюро правової допомоги проведено близько 500 правопросвітницьких заходів у громадах, навчальних закладах, трудових колективах тощо.

Підписано 68 Меморандумів про співпрацю. Прийнято та видано 5 документів про реєстрацію громадських формувань.

До Маловисківського бюро правової допомоги за 2016 рік звернулось 350 громадян із них 336 клієнтам надано консультації та розяснення з правових питань.

Отримано 16 письмових звернень клієнтів про надання безоплатної вторинної правової допомоги та за результатами розгляду даних звернень надано 16 доручень про призначення адвоката.

В 2016 році клієнти звертались до Маловисківського  бюро правової допомоги з таких питань:соціальне забезпечення - 55, спадкове – 26, сімейне – 41, медичне - 1, трудове – 27, адміністративне - 34, земельне – 35,  договірне – 18, житлове - 12, інше цивільне – 93, виконання судових рішень - 1, неправове питання - 1,      інше – 6.

За отриманням консультації з правових питань можна звернутися до Маловисківського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м.Мала Виска , вул. Центральна, 62

тел: (05258) 5-19-23.

До Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою:

смт.Голованівськ, вул. Ціолковського, 1.

Тел.: (05252) 2-25-83, 093 423 33 73, 068 834 77 45

Графік роботи: понеділок-пятниця з 8.00 до 17.00

Адреси бюро правової допомоги:

Бобринецьке бюро правової допомоги

м.Бобринець, вул. Незалежності, 80;

Благовіщенського бюро правової допомоги

м.Благовіщенське , вул. Ореста Гуменюка, 8;

Гайворонське бюро правової допомоги

м.Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 20;

Маловисківське бюро правової допомоги

м.Мала Виска, вул. Центральна,62;

Новоукраїнське бюро правової допомоги

м.Новоукраїнка, вул. Покровська, 67

Вільшанське бюро правової допомоги

смт Вільшанка, вул. М. Лагонди, 30

Добровеличківське бюро правової допомоги

смт Добровеличківка, вул. Центральна, 103\7

Новоархангельське бюро правової допомоги

смт Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 28

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.