Тиждень права PDF Друк

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня  2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та розпорядження  голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2018 року № 758-р «Про проведення в області тижня права» було видано  розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 листопада 2018 року № 364-р «Про проведення в районі тижня права», затверджено відповідні заходи та відповідальні структурні підрозділи.

Районною державною адміністрацією проведено заходи:

В Маловисківській районній бібліотеці - круглий стіл на тему  «Ні насильству»;

В Хмелівській сільській бібліотеці -  годину права «Людина повинна бути захищена у своїх правах»;

В Мануйлівській сільській бібліотеці - оформлено  викладку літератури «Ти людина значить маєш право»;

В Великовисківській сільській бібліотеці – лекцію з тренінговими вправами «Дітям про їхні права»;

В Плетеноташлицькій сільській бібліотеці -  вікторину  «Чи знаєш ти свої права»;

В Копанській   сільській бібліотеці –огляд літератури «Правові знання початківцям»;

В Злинській    сільській бібліотеці – правову годину «Як я знаю свої права»;

В Лозуватській сільській бібліотеці -  юридичну вікторину «Право. Гарантії. Захист»;

В Марянівській сільській бібліотеці  - оформлено викладку літератури «Підліток і закон»;

В Маловисківській районній бібліотеці - правознавчий вернісаж «Мандрівка в країну права», оформлено книжкову виставку –«Подорож в гостях у Правознайка».

В Лозуватській ЗШ І-ІІ ст., Мануйлівському НВК та Хмелівському  НВО  організовано та проведено:

- Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

- Загальношкільний захід «Я маю право» та «Подорож в країну прав»;

-Години спілкування на теми: «Правові проблеми, які нас  турбують», «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх»;

-Брейн-ринг на правознавчу тематику між учнями 8-9 класів « Подорож в країну прав»;

-Інтернет – вікторину «Чи знаю я свої права ?»;

-Конкурс  «Мої права та обов’язки».

Службою у справах дітей Маловисківської районної державної адміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді та ювенальним інспектором Маловисківського ВП ГУНП у Кіровоградській області проведені правові заходи щодо ознайомлення дітей та батьків з їх юридичними правами: засідання круглих столів по школах району на теми: «Права та обов᾿язки дітей», «Недопущення різного виду насилля», «Недопущення правопорушень на території навчального закладу», «Як сказати «НІ», вразі тиску з боку оточення», «Подолання проблем домашнього насильства», «Недопущення різного роду насильства на території сільських рад», «Як знайти вихід у кризовій ситуації», «Конвенція про права дитини», «Технологія оптимального розвитку особистості», «Чи повинні дбати про тебе твої батьки?», «Діти позбавлені батьківського піклування», «Я знаю свої права та вмію ними користуватись».

На сторінках районної газети «Маловисківські вісті» від 15 грудня 2018 року № 96 розміщено інформаційну статтю на тему: «На яку психологічну реабілітацію можуть розраховувати учасники антитерористичної операції».