Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги PDF Друк
Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і

тарифів  на комунальні послуги

Постановою Кабінету Міністрів України №83 від 05 квітня 2014 року затверджено

Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги. Цей Порядок визначає механізм призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Дія цього Порядку поширюється на сім’ї в яких середньомісячний сукупний дохід сім’ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних групп населення.

Компенсація розраховується як різниця між розміром плати за комунальні послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг та субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг).

Ця Постанова набирає чинності з 01 липня 2014 року.

З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та на виконання постанови КМУ від 05.04.2014 №83, якою передбачено запровадження нового виду допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги управління соціального захисту населення Маловисківської райдержадміністрації проводить широку роз”яснювальну роботу в смт.Смоліне, де є природній газ. Так, на стендах управління, та Смолінської селищної ради розміщені інформаційно-довідкові матеріали.

Дану роботу управління соціального захисту населення буде проводити і в подальшій своїй діяльності.

Зазначені заходи регулярно висвітлюються на сторінках районної газети “Маловисківські вісті”.