До уваги суб’єктів господарювання району! PDF Друк

До уваги суб’єктів господарювання району!

Районна державна адміністрація повідомляє, що, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про авторське право і суміжні права», постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №71 «Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм їх примірників та зафіксованих у них виконань» та від 18 січня 2003 року №72 «Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об’єктів авторського права і суміжних прав» та інших нормативно-правових актів, суб'єкти господарювання, що використовують у своїй діяльності об’єкти інтелектуальної власності, зобов'язані дотримуватись вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності.

Розпорядженнями голови облдержадміністрації:

від 13 січня 2014 року №4-р «Про Координаційну раду по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації» утворена Координаційна рада по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації (далі - Координаційна рада);

від 10 квітня 2017 року №176-р «Про захист прав інтелектуальної власності» затверджено посадовий склад Координаційної ради та План заходів щодо попередження та протидії правопорушенням у сфері інтелектуальної власності на території Кіровоградської області у 2017 році.

Рекомендуємо у своїй господарській діяльності дотримуватись вимог і положень нормативно – правових актів, що регулюють використання об’єктів інтелектуальної власності.