До уваги суб’єктів господарювання району!
До уваги суб’єктів господарювання району! PDF Друк

До уваги суб’єктів господарювання району!

Районна державна адміністрація повідомляє, що, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про авторське право і суміжні права», постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №71 «Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм їх примірників та зафіксованих у них виконань» та від 18 січня 2003 року №72 «Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об’єктів авторського права і суміжних прав» та інших нормативно-правових актів, суб'єкти господарювання, що використовують у своїй діяльності об’єкти інтелектуальної власності, зобов'язані дотримуватись вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності.

Розпорядженнями голови облдержадміністрації:

від 13 січня 2014 року №4-р «Про Координаційну раду по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації» утворена Координаційна рада по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації (далі - Координаційна рада);

від 10 квітня 2017 року №176-р «Про захист прав інтелектуальної власності» затверджено посадовий склад Координаційної ради та План заходів щодо попередження та протидії правопорушенням у сфері інтелектуальної власності на території Кіровоградської області у 2017 році.

Рекомендуємо у своїй господарській діяльності дотримуватись вимог і положень нормативно – правових актів, що регулюють використання об’єктів інтелектуальної власності.