ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Крок вперед
Важливі події, відкриття об"єктів з 2010-2013 років PDF Друк

СТРУКТУРА

повного  опису  події  (проекта/об'єкта)

 

 

 

Тема:Захист дітей

 

Головна тега: Влаштування дітей позбавлених батьківського піклування у прийомні сім`ї,

Заголовок події: Створено прийомну сім’ю м. Мала Виска.

Текст події: Відповідно до розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2012 року №918-р  за адресою: м. Мала Виска, вул.Кірова,27/20 на базі родини Гребенюк Наталії Михайлівни та Гребенюка Ігоря Миколайовича створено прийомну сім’ю.

До сім’ї було влаштовано на виховання та спільне проживання 1 дитину, позбавлену батьківського піклування.

Фотографія події: famili_ssd.jpeg.

 

Тема: Освіта.

Головна тега: Школа

Заголовок події: Реконструкція двоповерхової будівлі під ЗШ І-ІІІ ступенів, вул. Радянська, 35, с. Плетений Ташлик Маловисківського району Кіровоградської області.

Текст події: 1вересня 2011 року у с. Плетений Ташлик Маловисківського району введено в експлуатацію реконструйоване протягом 2008-2011 років приміщення під загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, введено у дію класні кімнати, внутрішні санвузли, 2 комп’ютерні класи, котельню, гараж шкільного автобуса, спортивний майданчик На сьогодні школа відповідає всім вимогам ДСанПіН для навчального закладу.

Фотографія події: PTachlik2.jpеg

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ І-ІІІ ступенів у с. Хмельове, вул. Комсомольська 26, Маловисківський р-н, Кіровоградська обл.

Текст події: 27 вересня 2011 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 серпня 2011 року № 981 від ЗАТ «Бориспільський автозавод» отримано шкільний автобус марки «БАЗ – А079.13ш», 2011 року випуску на 25 посадкових місця. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 75 учнів та педагогічних працівників Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. та Хмелівської ЗШ І-ІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості.

Фотографія події: Xmelivska1-3st-1.jpеg.

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ І-ІІІ ступенів пр. Шкільний 7, с. Копанки, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл.

Текст події: 27 серпня 2012 року відповідно до наказу МОН України № 595 від 17.05.2012 року, від ЗАТ «Бориспільський автозавод» отримано шкільний автобус марки «БАЗ – А079.13ш», 2012 року випуску на 25 посадкових місць. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 60 учнів та педагогічних працівників Копанської ЗШ І-ІІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості.

Фотографія події: kopanskaZCH-1.jpеg

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ І-ІІІ ступенів, с. Мар’янівка, Проспект Ілліча 26, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл..

Текст події: 27 серпня 2012 року відповідно до наказу МОН України № 595 від 17.05.2012 року, від ЗАТ «Бориспільський автозавод» отримано шкільний автобус марки «БАЗ – А079.13ш», 2012 року випуску на 25 посадкових місць. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 90 учнів та педагогічних працівників Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості.

Фотографія події: marjanivskaZCH-1.jpеg.

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, м. Мала Виска, вул. 20 років Жовтня 3, Кіровоградська обл.

Текст події: 27 серпня 2012 року відповідно до наказу МОН України № 595 від 17.05.2012 року, від ЗАТ «Бориспільський автозавод» отримано шкільний автобус марки «БАЗ – А079.13ш», 2012 року випуску на 25 посадкових місць. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 120 учнів та педагогічних працівників Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Фотографія події: Maloviskivska№3-1.jpеg.


 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ І-ІІІ ступенів, с. Оникієво, вул. 20 років Жовтня 3, Кіровоградська обл.

Текст події: 27 серпня 2013 року відповідно до наказу МОН України головою облдержадміністрації вручено шкільний автобус АС Р – 32053-07 на 25 посадкових місця. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 70 учнів та педагогічних працівників Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Фотографія події: avtobys.jpеg

 

 

Головна тега: Шкільний автобус

Заголовок події: Придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, м. Мала Виска вул. 20 років Жовтня 3, Кіровоградська обл.

Текст події: 27 серпня 2013 року відповідно до наказу МОН України головою облдержадміністрації вручено шкільний автобус АСР – 32053-07 на 25 посадкових місця. Забезпечено перевезення до місць навчання і додому 120 учнів та педагогічних працівників Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., забезпечено умови для навчання та виховання школярів, раціональне використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Фотографія події: avtobys1.jpеg

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа

Заголовок події: Заміна вікон у двоповерховому приміщенні ЗШ І-ІІІ ступенів на 420 учнів у с. Мар"янівка Проспект Ілліча 26, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл.

Текст події: 1 вересня 2012 року завершено встановлення металопластикових вікон для енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період. Вирішено питання з енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період, дотримання ДСанПіН

Фотографія події: marjanivskaZCH-2.jpеg

 

Тема: Освіта.

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Заміна вікон у двоповерховому приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступеня на 320 учнів у с. Якимівка Маловисківського району вул. Степова 28, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл.

Текст події: До 1 січня 2013 року завершено встановлення металопластикових вікон для енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період. Вирішено питання з енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період, дотримання ДСанПіН

Фотографія події: Jakimivka.jpеg.

 

Тема: Освіта.

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Заміна вікон у двоповерховому приміщенні Мануйлівського НВК (вул. Водолазко 82, с. Мануйлівка, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл.)

Текст події: До 1 січня 2013 року завершено встановлення металопластикових вікон для енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період. Вирішено питання з енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період, дотримання ДСанПіН

Фотографія події:

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Заміна вікон у двоповерховому приміщенні  ЗШ І-ІІ ступеня у с. Паліївка Маловисківського району (вул. Шкільна 1, с. Паліївка, Маловисківський р-н, Кіровоградська обл.)

Текст події: До 1 вересня 2012 року завершено встановлення металопластикових вікон для енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період. Вирішено питання з енергозбереження та підвищення температурного режиму в осінньо-зимовий період, дотримання ДСанПіН

Фотографія події: paliivka.jpеg.

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Капітальний ремонт спортивного залу ЗШ ІІ-ІІІ ступенів №2 на 1176 учнів, смт Смоліне, Маловисківський р-н.. Кіровоградська обл..

Текст події: 1 вересня 2012 року виконано капітальний ремонт покрівлі, підлоги та приміщення спортивного залу, учні отримали можливість у повній мірі займатись спортом, забезпечено дотримання ДСанПіН

Фотографія події: smolinoNVO-1.jpеg.

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Поточний ремонт спортивного залу ЗШ І-ІІІ ступенів на 320 учнів у с. Копанки, пр. Шкільний 7, с. Копанки, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл..

Текст події: 1 вересня 2012 року виконано капітальний ремонт покрівлі, підлоги та приміщення спортивного залу, учні отримали можливість у повній мірі займатись спортом, забезпечено дотримання ДСанПіН

Фотографія події: kopanskaZCH-2.

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Дошкільна група

Заголовок події: Відкриття дошкільної групи при ЗОШ І-ІІІ ступеня на 20 дітей у с .Копанки Маловисківського району (пр. Шкільний 7, с. Копанки, Маловисківський р-н., Кіровоградська обл..)

Текст події: 1 вересня 2012 року відремонтовано приміщення для дошкільної групи, замінено вікна на енергозберігаючі, придбано меблі, для 20 вихованців закладу забезпечено дошкільне виховання, дотримання ДСанПіН.

Фотографія події:

 

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа

Заголовок події: Реконструкція покрівлі та капітальний ремонт приміщення спортивного залу Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Текст події: 1 вересня 2013 року введено в експлуатацію реконструйовану покрівлю спортивної зали ЗШ І-ІІІ ступенів, капітально відремонтований спортзал, замінено усі вікна закладу, учні отримали можливість  забезпечення умов для навчально-виховного процесу.

Фотографія події: Xmelivska1-3st-2.jpеg.

 

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Шкільна котельня

Заголовок події: Технічне переоснащення котельні середньої школи на 786 учнів в с.Хмельове, вул. Комсомольська 26, Маловисківський р-н, Кіровоградська обл.

Текст події: 1 жовтня  2013 року введено в експлуатацію  котел потужністю 0,5 МВт на альтернативних видах палива, капітально відремонтовану котельню, замінену теплотрасу, учні отримали можливість  забезпечення належних умов для навчально-виховного процесу.

 

Фотографія події: Xmelivska1-3st-3.jpеg.

 

 

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Заміна вікон, поточний ремонт покрівлі Смолінського навчально-виховного об’єднання, вул. Казакова 1, смт. Смоліне Маловисківського району, Кіровоградська обл..

Текст події: 1 жовтня  2013 року проведено заміну 20  вікон, поточний ремонт 1500 кв. м покрівлі Смолінського навчально-виховного об’єднання,  учні закладу отримали можливість  забезпечення умов для навчально-виховного процесу

Фотографія події: smolinoNVO-2.jpeg.

 

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа.

Заголовок події: Придбання шкільних меблів для ЗШ смт. Смоліне, вул. Казакова 1.

Текст події: 1 вересня 2013 року придбано меблі для ігрових, спальних та класних кімнат, ЗШ І-ІІІ ступенів у ЗШ №1 та НВО смт. Смоліне, учні   отримали обладнання та меблі для 3 навчальних, ігрових кімнат, спальних кімнат, харчоблоку та їдальні

Фотографія події: Mebli.jpeg.

 

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Інвестиції, нові робочі місця.

Заголовок події: Придбання автобуса.

Текст події:   У 2011 році придбано автобус для перевезення мешканців с. Велика Виска. Придбання даного транспортного засобу дало можливість покращити транспортне сполучення мешканців села, забезпечити потребу людей у перевезеннях. Створено            2 нових робочих місця.

Фотографія події:  bass.jpeg.

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Відкриття.

Заголовок події: Відкрито транспортний рух по капітально відремонтованому шляхопроводу   по вул. 40 років Жовтня в м. Мала Виска.

Текст події: 26 жовтня 2010 року в м. Мала Виска по вул. 40 років Жовтня відкрито транспортний рух по капітально відремонтованому шляхопроводу. Забезпечено належне транспортне сполучення по м. Мала Виска та  сполучення з населеними пунктами Паліївка, Мануйлівка, Лутківка.  Наразі, більше 3 тисяч мешканців отримали можливість прямого сполучення з центром міста Мала Виска.

Фотографія події:  shlyah1.jpeg, shlyah2.jpeg, shlyah3.jpeg.  

 

    

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Ремонт автошляхів.

Заголовок події: Протягом 2011 року проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг.

Текст події:  Протягом 2011 року проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг населених пунктів району (м. Мала Виска, смт. Смоліне та 56 сіл), внаслідок чого покращено благоустрій територій, забезпечено належний рівень життєдіяльності населення, дотримання безпеки дорожнього руху, скорочення кількості дорожньо – транспортних пригод.

Фотографія події:  street1.jpeg.

 

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Ремонт автошляхів.

Заголовок події: Проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг.

Текст події:  Протягом 2012 року проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг населених пунктів району (м. Мала Виска, смт. Смоліне та 56 сіл), внаслідок чого покращено благоустрій територій, забезпечено належний рівень життєдіяльності населення, дотримання безпеки дорожнього руху, скорочення кількості дорожньо – транспортних пригод.

Фотографія події:  street2.jpeg.

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Ремонт автошляхів.

Заголовок події: Проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг.

Текст події:  Протягом 2013 року проведено капітальний та поточний ремонт комунальних вулиць та доріг населених пунктів району (м. Мала Виска, смт. Смоліне та 56 сіл), внаслідок чого покращено благоустрій територій, забезпечено належний рівень життєдіяльності населення, дотримання безпеки дорожнього руху, скорочення кількості дорожньо – транспортних пригод.

Фотографія події:  street3.jpeg.

 

 

 

Тема: Інфраструктура.

 

Головна тега: Газифікація сіл.

Заголовок події: Проведено  роботи по газифікації села Березівка.

 

Текст події:  Рішенням Маловисківської районної ради від 21 вересня 2007 року затверджено Програму газифікації населених пунктів Маловисківського району на 2007 – 2015 роки. У 2010 році проведено  газифікацію села Березівка. На території Березівської сільської ради введено в експлуатацію та передано на баланс Маловисківського управління по експлуатації газового господарства газопровід протяжністю 9160,0 погонних метрів. Газифіковано 333 приватних володіння.

 

Фотографія події:  gaz1.jpeg, gaz2.jpeg, gaz3.jpeg. 

    

 

 

 

Тема: Інвестиції, промисловість.

 

Головна тега: Інвестиції, нові робочі місця.

Заголовок події: Відкрито підприємство ТОВ «Пеллет-Експорт» по виробництву пеллетів із решток сільськогосподарської продукції.

Текст події:  26 вересня 2012 року в м. Мала Виска відкрито підприємство                   ТОВ «Пеллет-Експорт» по виробництву пеллетів із решток сільськогосподарської продукції. Підприємство цілком здатне задовольнити потреби Маловисківського району щодо забезпечення альтернативним видом палива – пеллетами, зокрема, для опалення соціальних закладів на території району, склавши серйозну конкуренцію традиційним та недешевим видам палива – вугіллю та газу. Потужності нової пеллетної лінії дозволяють виробляти з соломи до однієї тонни пеллетів за годину, а за рік – 5 тисяч тонн готової продукції вартістю 4,5 млн. грн. Створено 2 нових робочих місця.

Фотографія події: pelet1.jpeg, pelet2.jpeg, pelet1.jpeg.

     

 

 

Тема: Сільське господарство.

 

Головна тега:  Інвестиції, нові робочі місця.

Заголовок події: Відкрито пункт приймання, зберігання та первинної обробки зерна в смт Смоліне ПРАТ “Полтавське ХПП”

Текст події: 5 серпня 2013 року в смт Смоліно Маловисківського району Кіровоградської області відкрито сучасний елеватор ПРАТ “Полтавське ХПП”. Створено 35 нових робочих місць. Підприємство  здатне приймати на зберігання до 60 тис.т./рік. ПРАТ «Полтавське ХПП» оснащене устаткуванням кращих світових виробників і спроможне успішно виконувати  в автоматизованому режимі всі передбачені для такого підприємства функції.

Фотографії події: elevator1.jpeg, elevator2.jpeg.

  

 

 

 

 

Тема: Сільське господарство.

Головна тега:  Інвестиції, нові робочі місця.

Заголовок події: Відкрито підприємство з переробки сої ПП «Ісаченко».

Текст події: 3 вересня 2012 року відкрито підприємство по виробництву соєвого масла та шроту. Створено 5 нових робочих місць. Річний економічний ефект виробництва масла соєвого та високо протеїнового шроту складає-1684,4 тис.грн. Проект розраховано з перспективою розширення, збільшення потужності виробництва та створення нових робочих місць. Обсяг виробництва і реалізації продукції складає – 3600 т. переробної продукції.

Фотографії події: ppsoya1.jpeg, ppsoya2.jpeg.

   

 

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Модернізація

Заголовок події: Реконструкція котельні Маловисківської центральної районної лікарні Маловисківського району

Текст події: В 2012 році в котельні Маловисківської ЦРЛ Маловисківського району встановлені нові котли, які дають можливість використання альтернативних  видів палива та забезпечення в будівлі Маловисківської ЦРЛ належного температурного режиму.

Фотографія події: Boiler room.jpeg; Boiler room_2.jpeg

 

  

 

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Модернізація.

Заголовок події: Заміна застарілого медичного обладнання.

Текст події: В 2010 році в реанімаційне відділення Маловисківської ЦРЛ Маловисківського району було закуплено сучасну апаратуру ШВЛ для забезпечення життєдіяльності тяжкохворих та нове обладнання для контролю за роботою серцевої діяльності

Фотографії події: Reanimation .jpeg

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Модернізація.

Заголовок події: Заміна застарілого медичного обладнання.

Текст події: В 2011 році рентгенологічний кабінет  діагностичного центру Маловисківської ЦРЛ Маловисківського району закуплено та встановлено рентгенівський цифровий комплекс для проведення високоякісних флюорографічних обстежень

Фотографії події: X-ray photography.jpeg;  X-ray photography_2.jpeg  

 

  

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Модернізація.

Заголовок події: Заміна застарілого медичного обладнання.

Текст події: В 2012 році в приймальне відділення Маловисківської ЦРЛ Маловисківського району встановлено медичний діагностичний телеметричний комплекс «Тредекс» для можливості безперебійної передачі електрокардіограм на відстані, в діагностичний центр поставлений УЗД апарат та в терапевтичному відділенні встановлено холтерівський аналізатор артеріального тиску і ЕКГ.

Фотографії події: Tredex.jpeg; Holter.jpeg; Ultrasonic diagnostics.jpeg

    

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Модернізація.

Заголовок події: Заміна застарілого медичного обладнання.

Текст події: В 2013 році в операційний блок Маловисківської ЦРЛ встановлено кисневий концентратор, що дало можливість повністю забезпечити операційний блок киснем без використання балонів. Підвищило техніку безпеки використання кисню і забезпечує економію бюджетних коштів

Фотографії події: operblok.jpeg

 

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Ремонт.

Заголовок події: Проведення поточних ремонтів Маловисківської ЦРЛ

Текст події: В 2010 році в пологовому відділенні Маловисківської ЦРЛ проведено ремонтні роботи, що забезпечило комфортні умови для вагітних і породіль, дало можливість проводити партнерські пологи і впровадження сучасних перинатальних технологій

Фотографії події: Maternity separation.jpeg; Maternity separation_2.jpeg

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Ремонт.

Заголовок події: Проведення поточних ремонтів Маловисківської ЦРЛ

Текст події: В 2011 році в дитячому відділенні Маловисківської ЦРЛ проведено ремонтні роботи, що забезпечило належні санітарно-гігієнічні умови для перебування дітей і матерів, покращення побутових умов

Фотографії події: Child's separation.jpeg; Child's separation_2.jpeg

 

 

 

Тема: Охорона здоров’я

 

Головна тега: Ремонт.

Заголовок події: Проведення поточних ремонтів Маловисківської ЦРЛ

Текст події: В 2012 році у відділенні клінічної лабораторної діагностики проведено поточний ремонт, що дало змогу забезпечити належні санітарно-гігієнічні умови, покращити умови праці, розширити діапазон досліджень. 

Фотографії події: Laboratory.jpeg; Laboratory_2.jpeg; Laboratory_3.jpeg

   

 

 

Тема: Благоустрій

Головна тега:  Реконструкція адмінбудівлі під житло

Заголовок події:  Реконструкція  адміністративної будівлі, с. Березівка, Маловисківського району.

Текст події:  15 грудня 2011 р. введено в експлуатацію реконструйовану адміністративну будівлю під 21 –квартирний житловий будинок в с. Березівка, що дало змогу забезпечити житлом 21 сім»ю.

Фотографія події: 21 budunok.jpeg

 

 


Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Модернізація обладнання.

Заголовок події:  Встановлення  ЕГР – 2000, смт. Смоліне, Маловисківського району.

Текст події:  30 грудня 2011 р. в смт. Смоліне ,  комунальним підприємством "Енерговодоканал" введено в дію систему знезараження питної води з встановленням електролізної установки ЕГР – 2000, що забезпечує знезараження питної води для населення. Потужність установки складає  2000 гр. активного хлору на годину.

Фотографія події: egr-2000.jpeg.

 

 

 

Тема: Благоустрій.

Головна тега:  Освітлення вулиць.

Заголовок події:  Освітлення вулиць, с. Кіровка, Маловисківського району.

Текст події:  14 вересня  2011 р. закінчено роботи в  с. Кіровка  по облаштованню мережі зовнішнього освітлення вулиць: Горбенка протяжністю 250 м, Леніна протяжністю 250 м, Кірова протяжністю 250 м, Чкалова протяжністю 250 м, Фрунзе протяжністю 250 м. Забезпечено вуличним освітленням 512 житлових будинків.

Фотографія події: kirovka osvit.jpeg.

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Освітлення вулиць.

Заголовок події:  Освітлення вулиць, с. Мар`янівка, Маловисківського району.

Текст події:  30 грудня 2011 р. закінчено роботи в  с. Мар"янівка  по облаштуванню  мережі зовнішнього освітлення вул. 1 Травня протяжністю 0,4 км, Гагаріна протяжністю 0,3 км., Шевченка протяжністю 0,3 км., Щорса протяжністю 0,3 км., Мечнікова протяжністю 0,2 км., Лермонтова протяжністю 0,4 км. Забезпечено вуличним освітленням 114 житлових будинків.

Фотографія події: marjynivka osvit.jpeg.

 

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Освітлення, інвестиції

Заголовок події:  Освітлення вулиць, с. Новокрасне, Оникіївської сільської ради, Маловисківського району.

Текст події:  28 грудня 2011 р. закінчені роботи по будівництву мереж зовнішнього освітлення  в с. Нововкрасне, Маловисківського району  вулиць Героя Соціалістичної праці Катани у с. Ново красне. Загальна протяжність мереж становить 1,45 км. Забезпечено вуличним освітленням 29 житлових будинків.

Фотографія події: onikievo.jpeg.

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Освітлення вулиць.

Заголовок події:  Освітлення вулиць, с. Плетений  Ташлик, Маловисківського району.

Текст події:  30 грудня 2011 р. в с. Плетений Ташлик, Маловисківського району закінчено реконструкцію мереж зовнішнього освітлення вулиць: Садова, загальною протяжністю 570 м, Забезпечено вуличним освітленням 300 житлових будинків.  

 

Фотографія події: tahlik osvi.jpeg.

 

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Збільшення потужностей об’єктів ЖКГ.

Заголовок події:  Будівництво артезіанської свердловини, с. Велика Виска, Маловисківського району.

Текст події:  17 жовтня 2011 р.  в с. Велика Виска, Маловисківського району закінчено роботи з будівництва артезіанської свердловини  на території колишнього КСП "Росія" дебітом 4 куб. м./ год. 

Фотографія події: velikaviska sverdlov.jpeg.

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  природоохоронні заходи , інвестиції

Заголовок події: модернізація автомобільного парку, м. Мала Виска, Маловисківського району.

 Текст події:  29 серпня 2011 р. Маловисківською міською радою придбано спеціалізований автомобіль для вивезення твердих побутових відходів, що забезпечило вивіз ТПВ ( сміття) в м. Мала Виска.

Фотографія події: smmitevoxsviska.jpeg.

 

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Природоохоронні заходи, інвестиції

Заголовок події:  модернізація автомобільного парку, смт. Смоліне, Маловисківського району.

Текст події:  25 серпня 2012 р. Смолінською селищною радою переобладнано «ГАЗ -53» під сміттєвоз з заднім завантаженням, що дало змогу здійснювати вивезення ТПВ ( сміття) в смт. Смоліне та с. Березівка, Маловисківського району.

 

Фотографія події: smmitevoxsmoline.jpeg.  

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Реконструкція кладовища 

Заголовок події:  реконструкція кладовища, с. Злинка, Маловисківського району.

Текст події:  25 листопада 2011 року в селі Злинка, Маловисківського району, Кіровоградської області проведено облаштування кладовища загальною площею 2 гектари.

Фотографія події: zlinka kladov.jpeg.

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега: Будівництво дитячого майданчика.

Заголовок події:  Будівництво дитячого  майданчика, с. Злинка, Маловисківського району.

Текст події:  01 червня 2012 р в с.Злинка введено в експлуатацію

дитячий ігровий майданчик на перехресті вулиць Комсомольської та Велігіна -  забезпечено місця відпочинку для 60 дітей.

Фотографія події: zlinka maidanchik.jpeg.

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Благоустрій, природоохоронні заходи

Заголовок події:  Будівництво алеї в парку, с. Велика Виска, Маловисківського району.

Текст події:  11 червня 2012 р. в с. Велика Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області завершено будівництво алеї в парку, чим забезпечено місця для відпочинку населення.

 

Фотографія події: vviska1.jpeg, vviska2.jpeg.  

   

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Збільшення потужностей ЖКГ.

Заголовок події:  ремонт системи водопостачання, с. Паліївка, Маловисківського району.

Текст події:  26 грудня 2012 р. в с. Паліївка, Маловисківського район, Кіровоградської області закінчено поточний ремонт системи централізованого водопостачання протяжністю 2 км.

Фотографія події: paliivka voda.jpeg.

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Збільшення потужностей ЖКГ.

Заголовок події:  ремонт системи водопостачання, с. Велика Виска, Маловисківського району.

Текст події:  17 липня 2012 р. в с. Велика Виска закінчено поточний ремонт системи централізованого водопостачання протяжністю 1,2 км., що забезпечило мешканців централізованим водопостачанням.

Фотографія події: velika viska vodoposta.jpeg.

 

 


Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Збільшення потужностей ЖКГ.

Заголовок події:  встановлення станції доочистки води, м. Мала Виска.

Текст події: 1 листопада 2012 року введено в експлуатацію станцію доочистки води в мікрорайоні «Вись» міста Мала Виска, Маловисківського району Кіровоградської області.

Фотографія події: viska_sov.jpeg.

 

 

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега:  Освітлення вулиць.

Заголовок події:  освітлення вулиць, с. Якимівка, Маловисківського району.

Текст події:  08 січня 2013 р. в с. Якимівка облаштовано мережу зовнішнього освітлення  вул. Молодіжної у с. Якимівка Маловисківського району протяжністю 1,5 км.. забезпечено вуличним освітленням 37 житлових будинків.

 

Фотографія події: svitlo ykimovka.jpeg.  

 

 

Тема: Благоустрій.

 

Головна тега: Ремонт систем водопостачання.

Заголовок події:  ремонт системи водопостачання, с. Якимівка, Маловисківського району.

Текст події:  12 серпня 2010 р. в с. Якимівка, Маловисківського району, Кіровоградської області в рамках Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" проведено  ремонт системи  водопостачання.

Фотографія події: ykimovka prooon.jpeg.

 

 

 

Тема : Духовність та культура

 

Головна тега :  Відкриття центру.

Заголовок події : відкрито  центр публічного доступу до мережі Інтернет ”Бібліоміст ”, м. Мала Виска, Маловисківський район.

Текст події: у м. Мала Виска відкрито центр публічного доступу до мережі Інтернет ”Бібліоміст” на базі Маловисківської районної бібліотеки. Центр забезпечений 8 комп’ютерами з відповідними комп’ютерними програмами, веб-камерами. Після реалізації даного проекту, 700 користувачів отримали можливість безкоштовного публічного доступу до мережі Інтернет протягом року.

 

Фотографії події: library_2.jpeg, library_3.jpeg, library_4.jpeg.  

     

 

 

Тема : Духовність та культура

 

Головна тега :  Відкриття центру.

Заголовок події : відкрито  центр публічного доступу до мережі Інтернет ”Бібліоміст ”, с. Смоліно, Маловисківський район.

Текст події: у селищі Смоліно Маловисківського району відкрито центр публічного доступу до мережі Інтернет  ”Бібліоміст ”  на базі Смолінської селищної бібліотеки № 1. Центр забезпечений 3 комп’ютерами з відповідними комп’ютерними програмами. Після реалізації даного проекту, 491 користувач  отримав можливість безкоштовного публічного доступу до мережі Інтернет протягом року.

Фотографії події: library_1.jpeg.

 

 

 

Тема: Екологія.

 

Головна тега:  Очищення території від отрутохімікатів.

Заголовок події: Очищення території від непридатних хімічних засобів захисту рослин.

Текст події: у червні 2012 року на території Маловисківського району вивезено 321.6 тонн непридатних агрохімікатів в повному обсязі. На знешкодження непридатних агрохімікатів використано близько 4 млн.  грн. У результаті виконання запровадженого заходу, утилізації непридатних агрохімікатів, поліпшено екологічну ситуацію   навколишнього природного середовища району.

Фотографії події: otruta1.jpeg, otruta2.jpeg.

 

 

 

 

 

Тема: Соціальний захист.

 

Головна тега: Соціальний магазин.

Заголовок події: Відкрито соціальний відділ.

Текст події:  26 грудня 2011 року в м. Мала Виска відкрито соціальний відділ на базі магазину Маловисківської РСС. Організація роботи соціального відділу дасть можливість забезпечити населення, в першу чергу соціально незахищених громадян,  якісними соціально значимими продовольчими товарами за доступними цінами, підтримати обласних товаровиробників. Створення соціального відділу спрямоване на соціальний захист людей. Створено 2 нових робочих місця.

 

Фотографія події:  socviddil1.jpeg, socviddil2.jpeg.  

 

 

 

 

Тема: Соціальний захист.

 

Головна тега: Соціальний магазин.

Заголовок події: Відкрито соціальний відділ.

Текст події:  25 січня 2012 року в м. Мала Виска по вул. Шевченка, 5в відкрито соціальний відділ на базі приватного  магазину «Авілона» Організація роботи соціального відділу дасть можливість забезпечити населення, в першу чергу соціально незахищених громадян,  якісними соціально значимими продовольчими товарами за доступними цінами, підтримати обласних товаровиробників. Створення соціального відділу спрямоване на соціальний захист людей. Створено 2 нових робочих місця.

Фотографія події: socviddil3.jpeg, socviddil4.jpeg.

   

 

 

Тема: Соціальний захист.

 

Головна тега: Соціальний магазин.

Заголовок події: Відкрито соціальний відділ.

Текст події:  25 січня 2012 року в м. Мала Виска по вул. Велігіна, 2д відкрито соціальний відділ на базі приватного  магазину «Авілона» Організація роботи соціального відділу дасть можливість забезпечити населення, в першу чергу соціально незахищених громадян,  якісними соціально значимими продовольчими товарами за доступними цінами, підтримати обласних товаровиробників. Створення соціального відділу спрямоване на соціальний захист людей. Створено 2 нових робочих місця.

Фотографія події:  socviddil5.jpeg, socviddil6.jpeg.

   

 

 

 

Тема:  Соціальний захист

 

Головна тега:  Соціальний захист

Заголовок події: Виділено транспортні засоби інвалідам війни

Текст події:  07 жовтня 2010 року у м. Мала Виска  головою обласної державної адміністрації  С. Ларіним було проведено вручення автомобілів трьом інвалідам війни, придбаних за рахунок коштів благодійників.

Фотографії події: transport 1.jpeg, transport 2.jpeg, transport 3.jpeg, transport 4.jpeg, transport 5.jpeg.

 

  

 

 

 

 

Тема: Адміністративні послуги.

 

Головна тега: Центр адмінпослуг.

Заголовок події: Відкриття  центру адміністративних послуг.

Текст події:  1 жовтня 2013 року в м. Мала Виска відкрито Центр надання адміністративних послуг. Діяльність Центру спрямована на створення доступних і зручних умов для надання адміністративних послуг громадянам та підприємцям району. забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя району.

Фотографія події:  admin1.jpeg, admin2.jpeg.

   

 

 

 

Тема: Спорт.

 

Головна тега: Інвестиції

Заголовок події: Проведення реконструкції стадіону.

Текст події:  У 2012 році у м. Мала Виска проведено реконструкцію міського стадіону на 860 місць. Мешканці району отримали можливість займатися спортом, відвідувати культурно - масові та спортивні заходи. На стадіоні проводяться спортивні змагання міського, районного та обласного значення.

Фотографія події:  stadium1.jpeg, stadium2.jpeg.

   

 

 

Тема: Охорона правопорядку.

 

Головна тега: Посилення правопорядку.

Заголовок події: Забезпечення дільничних інспекторів автотранспортом.

Текст події:  07 жовтня 2010 року головою Кіровоградської обласної державної адміністрації  Сергієм  Ларіним було проведено вручення автомобілів дільничним інспекторам міліції.

Фотографія події:  miliciya1.jpeg, miliciya2.jpeg.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Тема: Освіта.

 

Головна тега: Школа

Заголовок події: Реконструкція покрівлі та капітальний ремонт приміщення спортивного залу Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Текст події: 1 вересня 2013 року введено в експлуатацію реконструйовану покрівлю спортивної зали ЗШ І-ІІІ ступенів, капітально відремонтований спортзал, замінено усі вікна закладу, учні отримали можливість  забезпечення умов для навчально-виховного процесу.

Фотографія події: Xmelivska1-3st-2.jpеg.

 


© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації