ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

До уваги суб’єктів господарювання PDF Друк

До уваги суб’єктів господарювання та мешканців району!

ДП завод «Арсенал» є лідером в Україні з виробництва роторних лічильників газу; має всю необхідну ремонтно-технічну базу з висококваліфікованими спеціалістами, нормативно-технологічну документацію і, як підприємство-виробник, виконує гарантійний та післягарантійний ремонти промислових та побутових лічильників газу (тільки власного виробництва) з наступною обов’язковою повіркою метрологічною службою України.

При проведенні гарантійного і післягарантійного ремонту промислових та побутових лічильників газу ДП завод «Арсенал» несе повну відповідальність за проведені ремонтні роботи.

ДП завод «Арсенал» приймає на повірку та ремонт побутові лічильники газу в будь-якому стані (без винятку) від усіх замовників (приватна особа; підприємство; організація) з усіх регіонів України згідно із заявою приватної особи або гарантійним листом від юридич­ної особи.

Відповідно до Рекомендацій семінару-наради «Облік природного газу та надійність газопостачання» від 13 квітня 2012 р. (п. 5.3.), з метою покращення експлуатаційних характеристик промислових лічильників газу та, за бажанням замовника, проводить модерні­зацію раніше випущених лічильників газу (епіламування синхрошестерен, що виключає вико­ристання мастила; лічильники GMS G 32 У3.1 модернізуються на лічильники виконання У2, які можуть працювати при температурах навколишнього середовища від - 40°С до + 50°С та ін.)

Лічильники газу можна переслати на завод перевізником «Нова пошта» -

м. Київ, відділення № 31, ДП завод «Арсенал» або самостійно звернутися до Сервісного центру ДП завод “Арсенал” за адресою: 01010, м. Київ,                            вул. Московська, 2 (ст. метро «Арсенальна»)

Також до Сервісного центру ДП завод “Арсенал” можна звернутися з питань придбан­ня нових промислових та побутових лічильників газу. Режим роботи Сервісного центру - з 9-30 до 18-00 годин. Вихідні дні - субота, неділя. Контактні телефони; (044) 280-67-14; 280-34-28


До уваги суб'єктів господарювання!

При Центральноукраїнському (Кіровоградському) національному технічному університеті функціонує Центр енергозбереження, енергоменеджменту і консалтингу (далі - Центр), що має свідоцтво Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України на право проведення енергетичних аудитів.

Центр надає наступні послуги:

проведення енергоаудиту;

пошук енергоефективного обладнання;

розробка енергетичного паспорту приміщень тощо.

Більш детальна інформація за тел. (0522)390-461, (0522)390-409, +38050-03-006-10.

До відома суб'єктів господарювання району!

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» пропонує під реалізацію у значних обсягах лушпиння соняшникове гранульоване (біопаливо) для опалення приміщень.

Для формування замовлення, а також у разі виникнення питань, звертатися за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

До уваги жителів району!

В рамках виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, передбачається організація в Україні «Днів без автомобілів» (Car-Free Days), який проходить щороку 22 вересня.

В цей день власникам автомобілів та мотоциклів пропонують на добу відмовитися від звичних транспортних засобів та віддати перевагу пересування пішки, на велосипеді або в громадському транспорті.

Мета заходу – дотримання принців екологічного способу життя, відповідального ставища до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів, зокрема вуглекислого газу.


До уваги суб’єктів господарювання району!


ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА», м.Харків, спеціалізується на виробництві модульних котелень і пальників для спалювання пеллетів з відходів деревини, соломи, лузги соняшника, торфу, та має досвід праці з об’єктами соціальної сфери.

Детальна інформація: 61007, м. Харків, проспект Московський, будинок 251,  тел : +38 (057) 756 66 82; +38 (067) 533 80 55 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Комерційна пропозиція

Створення Call-центру


До уваги суб’єктів господарювання району!

ПАТ "Барський машзавод" випускає твердопаливні (ІД- 200 кВт) та електричні (4,5 - 30 кВт) опалювальні котли під торговою маркою «ТермоБар», що можуть використовуватись для опалення індивідуальних приміщень та споруд комунально -
побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення.

Для обігріву бюджетних закладів соціально - побутового обладнання пропонуємо твердопаливні котли КСТ - 95 га КСТ - 200. Дані котли зварені зі спеціальної сталі. Розкрій деталей проводиться за допомогою лазерного різання металу. Працюють на всіх видах твердого палива. Обладнані блоком управління і вентиляторами надування, які забезпечують підтримку заданої температури теплоносія. Дані котли випускаються також з автоматичним пелетним пальником.

Основні характеристики котла:      номінальна теплопродуктивність -    95 кВт, опалювальна площа - 1000 м2 , маса котла - 1200 кг, габарити: довжина 1900 мм, ширина 1000 мм, висота 1650 мм., витрати палива - 28 кг дров, або 16 кг вугілля на годину.

Пропонуємо свої послуги також в питаннях будівництва, реконструкції опалювальних пунктів від проектування до проведення монтажних робіт.

У 2014 році працівниками ПАТ «Барський машинобудівний завод» проведено будівельно - монтажні роботи на 27 об’єктах Вінницької області, що були усі введені в експлуатацію та успішно працюють.

ПАТ «Барський машинобудівний завод» відкритий до фахової розмови щодо майбутньої співпраці.

Контактна особа: Мандрика Микола, тел. 097-563-10-34, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше ознайомитися із продукцією заводу можна на офіційному сайті: http://www.barmash.com.ua/. www.ligaterm.com.uaДо уваги суб’єктів господарювання району!

ПАТ «Південтеплоенергомонтаж» («ЮТЕМ») - Група компаній, що працює на ринку енергетичного будівництва понад 85 років. Силами фахівців компанії побудовано і введено в експлуатацію більше половини енергетичних потужностей України. Багаторічний досвід роботи, а також впроваджена на підприємстві система управління якістю, на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, дозволяють  виконувати роботи на високому рівні якості.

Розуміючи значення для України використання альтернативних видів палива, з 2002 року компанія розпочала виробництво на власному заводі в Україні теплогенераторів на соломі, по технології датської компанії Passat Energi, потужністю від 150 до 860 кВт. Сучасне технологічне виробництво дозволяє випускати теплогенератори європейської якості, адаптовані для українського споживача. За цей період компанія випустила більше 150 теплогенераторів, які успішно працюють в Україні, Данії, Росії та Молдові.

З 2013 року налагоджений випуск газогенераторів для зерносушарок, що працюють на тюкованій соломі.

Теплогенератори призначені для забезпечення теплом виробничих та офісних будівель, шкіл, дитячих садочків, лікарень, будинків культури тощо.


Перевагами теплогенераторів «ЮТЕМ» є:

  • високий ККД-82%;
  • не потребує приміщення для установки;
  • механізованість процесів завантаження палива та вивантаження золи;
  • не потребує атестації обслуговуючого персоналу;
  • наявність акумуляційного термобаку;
  • автоматична підтримка заданого температурного режиму;
  • простота в експлуатації та надійність;
  • низькі експлуатаційні затрати при обслуговуванні;
  • мале споживання електроенергії (близько 0,5% від теплової потужності);
  • використання місцевої відновлювальної сировини – соломи.

Високий ККД, мале споживання електроенергії на власні потреби та низькі експлуатаційні витрати, поряд з низькою вартістю соломи в порівнянні з вартістю природного газу, дозволяють досягти строку окупності обладнання від 1 до 3 років.

Детальніша інформація на сайті: http://utem-bioenergy.com.


До уваги суб’єктів господарювання району!


TOB «Буд-Імперіал» в м. Вінниці з 2004 року займається розробкою, виготовленням, продажем та облуговуванням твердопаливних піролізних котлів марки «АНКОТ» - це альтернатива газовому опаленню.

ТОВ «Буд-Імперіал» реалізує для виробничих та офісних приміщень, шкіл, дитячих садків, лікарень, для баз відпочинку, а також для індивідуального опалення.

ККД котлів становить від 82 до 92%.

Котли працюють на деревині, тирсо - брикетах та відходах деревини.

Детальна інформація на сайті: www.cotel.com.ua


До уваги суб’єктів господарювання району!


УКРСОЦПРОЕКТ пропонує розглянути та виконати наступні види робіт:

-               енергетичний аудит будівель та підприємств;

-               розробка енергетичного паспорта будівель та підприємств;

-               розрахунок і розробка методики розрахунку норм питомих витрат ПЕР;

-                будівництво нових котелень або реконструкція морально застарілих котелень, що використовують газ, з установкою твердопаливних котлів, які в якості палива використовують пелети (гранули або брикети) з деревини, соломи, деревних або рослинних відходів сільського господарства;

-               монтаж або реконструкція систем опалення та охолодження з використанням теплових насосів;

-                монтаж або реконструкція систем гарячого водопостачання з використанням сонячних колекторів;

-               монтаж або реконструкція систем електропостачання з використанням сонячних панелей;

-               будівництво біогазових установок для отримання біогазу;

-                застосування когенераційних установок з використанням біогазу;

-                впровадження енергоефективного технологічного обладнання на підприємстві;

-                санація будівель (утеплення стін, даху, цокольного перекриття, заміна вікон та дверей);

-                розробка системи енергоменеджменту підприємства за стандартом ISO 50001.

Об’єктами для впровадження енергоефективних та енергозаощаджувальних заходів можуть бути:

-               заклади освіти і науки (школи, університети, дитячі садки, інтернати);

-               заклади здоров'я (лікарні, санаторії, тощо);

-               заклади культури та спорту (дома культури, спорткомплекси тощо);

-               підприємства ЖКГ. енергетики та інфраструктури (котельні, обєкти водозабеспечення. очисні споруди тощо);

-               об’єкти АПК.

У разі Вашої зацікавленості в проведенні будь-яких енергозберігаючих заходів пропонуємо розглянути УКРСОЦПРОЕКТ в якості їх виконавця.

Також ви можете отримати консультації за телефоном                 (044) 351-21-33, відправити запит на електронну скриньку usp.kdv@snmil.com та дізнатися більше про енергозбереження на сайті нашої компанії за посиланнями http://osp.klev.ua/services/eaergv audit/ або http://usp.kiev.ua/services/181/.


ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агенства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлювальних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні» оголошує конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів (включаючи впровадження стандарту енергетичного менеджменту ISO 50001) та використанню відновлювальних джерел енергії (включаючи встановлення котлів на біомасі, отримання та використання біогазу, забезпечення гарячою водою від сонячних колекторів та інші).

В рамках конкурсу буде відібрано 50 пілотних проектів від підприємств агро-харчової та суміжних галузей (включаючи підприємства, що виробляють обладнання для відновлювальної енергетики), яким Проект надасть підтримку, підготувавши відповідні бізнес – плани та сприяння в залученні інвестицій у формі грантових і кредитних ресурсів. Підтримка проектів можлива за умови співфінансування (30% власні кошти, 70 % кошти проекту). Максимальна сума інвестицій проекту – 300 тис. грн.

Для участі у конкурсі зацікавлені підприємства мають заповнити надіслати до Проекту анкету (http://www.reee.org.ua).

Додаткова інформація у національного координатора проекту Кирильчука Ігоря (тел.: +38(050)3304264; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду );

Заповнені анкети надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації