Інформація про стан виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Маловисківському районі на 2016-2020 роки за 2018 рік PDF Друк

Про розвиток малого і середнього підприємництва

у Маловисківському районі у 2018 році

Рішенням Маловисківської районної ради від 23 грудня 2015 року №23 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Маловисківському районі на 2016-2020 роки (далі – Програма).

У 2018 році передбачалося фінансування заходів Програми в розмірі 51,5 тис. грн., в тому числі на співфінансування проектів суб’єктів підприємництва через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області у сумі 5,0 тис. грн. (фінансування не здійснювалося, в зв’язку з відсутністю пропозицій від суб’єктів господарювання району). Станом на 01 січня 2019 року на реалізацію заходів Програми освоєно 50,195 тис. грн. (оплата послуг, придбання предметів, матеріалів).

В районі функціонують 14 об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва: 9 відділень банків (АТ «ОЩАДБАНК» (5 відділень), АБ «УКРГАЗБАНК» (1 відділення), КБ «ПРИВАТБАНК» (2 відділення), АБ «Південний» (1 відділення)); 2 ломбарди; 1 Спілка підприємців району; відділ (центр) надання адміністративних послуг (діє при районній державній адміністрації) та координаційна рада з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації.

Районна державна адміністрація готова до співпраці з Агенцією регіонального розвитку Кіровоградської області, обласною радою підприємців, Центром підтримки бізнесу на базі  Кіровоградської торгово-промислової палати та з національним контактним пунктом при Центральноукраїнському національному технічному університеті «Горизонт – 2020».

Станом на 01 січня 2018 року суб’єктам підприємницької діяльності передано в оренду 12920,99 м. кв. приміщень комунальної власності.

Проводяться наради, семінари, з актуальних питань підприємницької діяльності та норм чинного законодавства України. Зокрема, у 2018 році:

-Маловисківською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості: 5 міні-ярмарків, 1 День «Відкритих дверей» роботодавця, 2 презентації для роботодавців, 7  засідань «круглого столу»,  20 ділових зустрічей, 14 семінарів, 12 семінарів з питань працевлаштування осіб з інвалідністю, 5 виїздних заходів, надання безоплатних індивідуальних та групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності (58 заходів);

-Маловисківським відділом обслуговування громадян (сервісним центром) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: 18 засідань «круглого столу», 15 виїзних прийомів, «Дні Пенсійного фонду» (2 заходи), 4 навчання - лекції з безробітними громадянами, 5 засідань «Школа майбутнього пенсіонера», 5 лекцій - зустрічей з молоддю, розповсюджено 527 інформаційних буклетів.

Консультації з питань захисту прав споживачів надаються за телефонним номером:  (05258) 5 18 32

У 2018 році районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами регуляторні акти не приймалися.

Сільським головам району доведено до відома інформацію про необхідність виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

На офіційному сайті районної державної адміністрації (http://mv.kr-admin.gov.ua) в розділі «Регуляторна політика» розміщено законодавчу та нормативно - правову базу з питань державної регуляторної політики, інформацію про посадових осіб, відповідальних за регуляторну діяльність.

Функціонує відділ (центр) надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 листопада 2018 року №362-р затверджено перелік адміністративних послуг (163 адмінпослуги), які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг. У звітному періоді надано 3405 адміністративних послуг.

Створено належні умови для роботи державних реєстраторів відділу економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації з належним матеріально – технічним забезпеченням.

З метою здійснення інформаційно – роз’яснювальної роботи, на офіційному сайті районної державної адміністрації (mv.kr-admin.gov.ua) розміщується інформація  для суб’єктів підприємницької діяльності.

__________________________________